ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Lampus

Wyjechalem z nimi 2 razy i za kazdym wszystko bylo jak byc powinno. Pani Iwona moja opiekunka ze wszystkim pomogla. Polecam

Mona

Czy ktoś peacuje jako spawacz z impact job jakie warunki i czy wszystko ok

Nowa

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy przy bateriach w Franfurt. Czy tam pracuje się przy taśmie 8 godz na stojąco w jednym miejscu. ???

Bateryjki
@Nowa

Tak, pracuje się tutaj 8 godzin na stojąco. Może niekoniecznie na stojąco w 1. miejscu bo jednak trzeba się poruszać w obrębie lini produkcyjnej na którą się trafi.

Oll

Prac na automotiv ktos wie jak tam praca wygląda czy kobieta sobie poradzi, jak sprawa z ta dietą wygląda czy faktycznie jest czy tylko tam piszą.

Łucja
@Oll

Na jakie stanowisko u nich chcesz aplikować? Masz jakieś doświadczenie?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Stokrotka

Pomogli mi znalezc prace bez jezyka. Wyjezdzalam pierwszy raz i bardzo sie obawialam ale nie zwiodlam sie bo zawsze moglam liczyc na pomoc firmy. Bardzo polecam

faworytka
@Stokrotka

Hejka, jak jest po czasie, w sensie czy wypłata się zgadza i czy są jakieś problemy?

Użytkownik

Czy ktoś z was pracował na magazynie z ubraniami w Fürth i może podzielić się opinią?

Sznoorek
@Użytkownik

Tam nie polecam. Niby jedziesz do ubrań a wysylają cie na rozładunek tirów (facetów tam wysylaja) z elektrycznymi ciezkimi rowerami. Przyjezdza 7-9 tirów dziennie i we dwóch to robicie. Impact Job mówi czasami że jedziesz na magazyn do montowania częsci rowerowych.. co jest nie prawdą. Na miejscu dają ci umowe z niemiecką agencją, darmowy pokój z paroma osobami w pokoju. Pensja na POLSKIE konto (musisz przed wyjazdem założyć sobie konto walutowe i miec kartę Visa z Polski) - tam na miejscu nie zakladają konta bankowego. Nie masz meldunku, Jest zeitkonto. A jak ci sie nie podoba to mozesz wracac do polski (na tym obiekcie nie szanuja pracownikow z polski). Ja jakbym mial jechac to w inne miejsce.

@Sznoorek

A jak jest z pracą dla kobiet?

@Sznoorek

A jak wygląda tam praca dla kobiet? Mogę prosić o meila bo mam. Kilka pytań

Ziomek
@Sznoorek

Pracowałes wgl tam? Bo widze ze podajesz nie aktualne informacje, tez tam pracowałem w było max 3 kontenery dziennie gdzie robiły to 3 osoby, 2 ładowały rowery na palety 1 jezdziła pieskiem, od lipca info ktore podajesz jest nie aktualne

Maria
@Ziomek

A w takim razie jeśli mogę podpytać, jak tutaj wygląda kwestia nadgodzin? Były możliwe płatne?

Dawid

Cześć. Czy ktoś pracował jako spawacz w Gevelsberg? Możecie opisać pracę, czy są nadgodziny?

Waldek

Szukam osoby ktora jedzie na 17.01 do erfurtu na produkcje bułek. Jade autem moge kogos zabrac

Jolka

Skąd wyjazd? Proszę o priv

Xxx
@Waldek

Hey. I co wyjechales? Daj znac co i jak jezeli chodzi o zakwaterowanie i prace

Aoza
@Waldek

Witaj czy możesz krótko napisać jak wygląda praca w Erfurt na produkcji bułek.

kapsel
@Waldek

ja pracowalem nie w Erfurcie jesli jeziecie do produkcji pieczywa to jest duza fabryka pieczywa roznorodnego od produkcji az po pakowanie i wcale nie jest taka lekka praca trzeba (usunięte przez administratora) tam idze masoo chleb czy bulki

Aguś 13
@Waldek

Hej jesteś jeszcze na tych bułkach bo dostałam właśnie ta ofertę pracy i nie wiem czy skorzystać ,jakie są warunki pracy i zakwaterowania ile można zarobić i czy musi byś polskie konto

Scarlett

Polecam wyjazdy z nimi do niemiec.

Pawel2001.03

Był ktoś na magazynach GLS i moze opowiedzieć jak tam jest?

Asikowy
@Pawel2001.03

Robota jest ciezka, godzin czasem malo, sa lepsze oferty. Ale sam Impact jako posrednik bardzo ok

@Asikowy

Czemu mało godzin? Nie ma roboty? Bo chyba jadąc umawiałeś się na pewną ilość godzin w miesiącu żeby zarobić a nie siedzieć na kwaterze, nie?

młody
@Michał

Widocznie nie było tyle roboty.

Ashe

Jest możliwość dłuższej pracy przez tą agencje niż 2-3 miesiące ? Bo większość agencji stosuje praktyki rotacyjne wobec pracowników, a na 2-3 miesiące to się nie opłaca jechać. I czy przy każdym projekcie posiadanie samochodu to warunek konieczny? Bo zamówiłbym sobie busa i dojechał na miejsce. :)

Hakan

Jak do niemiec to tylko z nimi. Sprawdze i

Violette

Bardzo dobra firma

Rogal

Polecam agencje

Jestemcudem

Same pytania i mało odpowiedzi, to polecacie tą firmę czy nie?

@Jestemcudem

Ja polecam magazyn edeka przez ich posrednictwo

Adrian
@Bluszcz

Pracujesz na Niemieckiej umowie? Napisz coś o stawkach i kosztach pobytu oraz dojazdu?

Jacek

Wszystko dograne jak chcieliśmy i na miejscu nie zastały nas zadne problemy

Helena
@Jacek

A z jakich usług korzystaliście?:)

@Helena

Ja bylem w neumunster w magazynie ekeka

Bluszcz

Bardzo polecam i napewno jeszcze skorzstam z uslug tej firmy

Edie

Hej czy ktoś jedzie do Pracy do Frankfurtu nad Menem na 03.08.2022? klautom23@interia.pl

chętny

Cześć, szukam oferty pracy na magazynie z możliwością pracowania po 10-12h. Co polecacie?

Czy byl ktos na produkcji czesci samochodowych w michelau i moze sie wypowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob