ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Jura

Witam, czy firma zatrudnia Ukraincow do pracy w Niemczech?

@Jura

Witam, firma ImpactJob jest agencją pośrednictwa a nie pracy tymczasowej i nie zatrudnia kandydatów, a kieruje do pracy u pracodawców zagranicznych. Pozdrawiam Monika Kowacz

Jacek K Bydgoszcz

Polecam serdecznie tą Agencję Impackt JOB ze Skawiny , bardzo pomocna wysoka jakość rekrutacji i podejścia do każdego Kandydata indywidualnie , pomoc z każdej strony ,liczy się z wszystkim, pomaga , odpowiada, szybko się zgłasza, znajduje pracę w Niemczech .Bez problemów ,kontakt doskonały .Zawsze można na Nich liczyć.Znajdą to czego szukasz, a szczególnie Pani Eva :) WIELKIE DZIĘKI !!!, Gorąco polecam Impackt JOB.

Boguslaw

Jestem na kawie w help. Wszystko ok

Pracownik MyToys

Wypowiem sie o pracy w mytoys i ogolnych warunkach. Na wstępie : jezeli nie zaczales pracować to złóż cv do tej samej roboty ale do agencji która jest odpowiedzialna za wszystko tzn. pomagają Ci ze wszystkim na terenie Niemiec (usunięte przez administratora) Impact tylko rekrutuje a następnie rzuca na głęboką wode w ktorej pływają dwie piranie(usunięte przez administratora)która jest odpowiedzialna rzekomo za mieszkania oraz meldunki ,ktora nie potrafi zadzwonic do elektryka aby wymienił zarowke lub przyjechal do spalonych bezpiecznikow i stopionych kabli. My od tego nie jesteśmy. No i Pan (usunięte przez administratora)który pisząc smsy pisze (usunięte przez administratora) ze złości lub "ok" po czym nic nie załatwia. W pracy bedziesz miał wypadek to Ci powiedzą "idz na sor" i radź sobie. Jezeli sam sie nie zameldujesz to bedziesz dostawac smieszne wyplaty. Będziesz znajdowac sie w najgorszej klasie podatkowej. Powodzenia zatem. To nie jest ostrzezenie przed Impact a przed (usunięte przez administratora)ponieważ w tym przypadku ta pierwsza rekrutuje a druga "pomaga we wszystkim". (usunięte przez administratora) Zapewne Pani z Impactu wie o których ludzi chodzi bo to nie o kilku a kilkadziesięciu ktorzy do Was dzwonili. Pozdrawiam.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Komisjonowanie Gernsheim

Witam. Czy ktoś jest lub będzie jechał w listopadzie na magazyn w Gernsheim? Proszę o opinie.

@Komisjonowanie Gernsheim

Ja chcę z chłopakiem, zastanawiamy się.. trochę przeraża mnie to 40 km odległości hotelu od pracy..No i 220 euro za zakwaterowanie..może ktoś jest na miejscu i się wypowie?

Justyna
@Komisjonowanie Gernsheim

My również się wybieramy :)

@Komisjonowanie Gernsheim

Ja jestem. Zjeżdżam za niedługo, jest to nieopłacalne, gwarantują 35 godzin tygodniowo a na miejscu okazuje się ze wcale tak nie jest. Z wypłaty można jedynie się utrzymać na miejscu. Jeśli chcecie coś więcej przywieźć i odłożyć to nie w tej pracy. A warunki mieszkaniowe za takie pieniądze są jakieś śmieszne. Dziury w ścianach, oknach, wlatuje chłód. Nie polecam. Plus fakt dojazdów po 30-40km, za paliwo nie zwracają. Koszmar. Wieczny problem z kontaktem z koordynatorami a mieli być pomocni, tymczasem zlewają nas jak tylko mogą.

Ola

Czyli rzeczywiście niecałe 8 euro wychodzi na rękę?Porażka za 200 euro takie warunki jak mówisz.. i do tego nie zwracają za paliwo., faktycznie słabo się to chyba oplaca;(

Halka

To po co siedzisz, skoro tak zle? Ja pracuje ponad 45 godzin tygodniowo a o odleglosci od poczatku informowali i to pisemnie wiec sorry. Jak ktos chce naprawde pracowac to polecam

@Halka

Ciekawe gdzie masz te 45 godzin tygodniowo, każdy jeden pracownik który jest tutaj przez agencje impactjob narzeka na mało godzin, miało być 35 a czasem ciężko żeby mieć 21

halka

A no mam i mogę ci wysłac zapis ze od poczatku bylo wuwiadomo, ze jest 40 km. i nie gadaj bo jak ktos chce pracowac to idzie do brygadzisty i pracuje

Tomasz
@Ola

praca jest fajna, my polecamy kontakt z impaktem i z koordynatorką. Mieszkanie jak na tą lokalizacje nie jest drogie, jesli komuś nie odpowiada to może sobie poszukać własnego o ile mu się to opłaci. radzę sie kierować własnym rozumem, bo z tego co czytam to wydaje mi się ze ludzie którzy wypisują te opinie nie znają realiów pracy w niemczech. Co do godzin to my mamy ok 4o tygodniowo, chieliśmy wiecej wiec poszliśmy do brygadzisty i po problemie.

Miłosz

chyba jednak tam cię nie ma albo nie przeczytałeś swojej niemieckiej umowy chyba ze w twojej wykreslili pewne informacje. śmiechłem

Paula
@Komisjonowanie Gernsheim

My jedziemy! Nasi znajomi już tam pracują od 30.09. Raczej sobie chwala, ale oczywiście zdazylo się ze koordynator nie mial czasu w jednym mieszkaniu donieść żarówki która się spaliła i był z tego wielki płacz (hahahah nie wierzyłam ze ludzie są tacy śmieszni żeby coś takiego zgłaszać) ale ogólnie podobno jest ok

Klaudia P
@Komisjonowanie Gernsheim

Jestem od września i polecam. Dobry kontakt z agencją, wypłaty na czas i nie wiem co niektórzy wypisują, ale ja z chłopakiem mamy zawsze min 35h tygodniowo i więcej nawet

Dawid i Kasia zabawki
@Komisjonowanie Gernsheim

Cześć, my pracujemy przez impact w toysie w gernsheim i wszystko jest w porzadku, firma polska caly czas pod mailem/telefonem, koordynatorka z niemieckiej firmy tez super w ciaglym kontakcie z nami. Praca nie jest ciezka taka w sam raz dla kazdego, jakies zawijanie w folie palet, pakowanie do pudel zabawek, kontrola foliowych woreczkow czy wszystkie klocki sa. Praca na prawde swietna, z dziewczyna zadowolonei jestesmy ;)

Justyna
@Dawid i Kasia zabawki

A jak z pieniędzmi? Wybieramy się samochodem i zastanawiam bawimy sie iks jesteśmy w stanie odłożyć przy rej il sci h

przestań wprowadzać w bład, wystarczy iśc do brygadzisty. Byliśmy i mamy więcej godzin a teraz zapowiada się jeszcze więcej. I nie 45 a 35 i tu masz gwarancję, gdybys pracawoał mniej to za to i tak ci musza zapłacic. Moze lepiej idź do pracy i popros o godziny a nie siedz na forum

Miroslaw z Podlasia

Mieszkam w Mannheim i pracuje w mytoys przez impact i nie narzekam na prace, zakwaterowanie tez w dobry standardzie, a godzin podobno ma byc wiecej od przyszlego tygodnia. Jak zas bedzie za duzo, to bedziesz z 4 liter orkiestre gral, ze duzo godzin do roboty(usunięte przez administratora). Zastanów się gościu o czym piszesz, bo zamęt siejesz kolerzko. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam!!1

Mila

Sprawdzona firma , dwie osoby z mojej rodziny już były w Niemczech, obie były zadowolone, a jedna w zasadzie dalej jest bo ciągle pracuje . Ja wyjechać planuję w lutym. Pozdrawiam

Ada

Agencja posiada wiele pozytywnych opinii, ale niestety nie wszystko się zgadza. Zapewniają, że konkretne oferty mają się pojawić , a później można sie bardzo rozczarować . Po drugie starają się mydlic oczy jak coś nie gra np. Z ubezpieczeniem. Jedyne za co mogę pochwalić agencje to świetny kontakt telefoniczny z biurem. Byłam i wiem co pisze ...

Justyna a
@Ada

Proszę o szczegóły. Jak z pieniędzmi i zakwaterowaniem?

@Ada

Witam, ubezpieczenie zapewnia niemiecka umowa o pracę, którą podpisujecie Państwo z niemieckim pracodawcą. Bardzo proszę o podanie konkretnych informacji, co Pano zdaniem się nie zgadzało. Firma ImpactJob zawsze podaje wszelkie informacje przed wyjazdem w formie pisemnej, więc przed wyjazdem każdy z kandydatów ma możliwość dokładnego zapoznania się. W wielu ofertach decyduje kolejność zgłoszeń o czym każdorazowo informujemy. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Ada

Potwierdzam. Problem z firmą niemiecką : ubezpieczenie, naliczanie godzin, (usunięte przez administratora) Zgłaszałam miesiąc temu, bez odpowiedzi do dnia dzisiejszego.

Tomasz

myślę, że jeśli by ktokolwiek dostał nieterminowo wypłatę to już dawno by to zgłosił do odpowiednich organów. ściema jak nie wiem co hahahahha. My z Renatą pracujemy w tym zakładzie i w szoku jesteśmy o czym wy tu piszecie. jak komuś tak źle to czemu nie zwolni sie, nasi znajomi chętnie dojadą a wiem że na chwilę obecną nie ma wolnych miwjsc

Anita
@Ada

też jestem ciekawa. nie do końca rozumiem co napisałaś. Byłaś czy miałaś być w pracy ? odezwij się albo podaj @ to ja się odezwę

marta

Ile miesiecznie Wam wychodzi na komisjonowaniu zabawek? i jak wyglada zakwaterowanie? domki, hotele pracownicze?

Artur

Witam, Chciałem spytać czy w pracy w Gersheim wypłacane są tygodniówki czy dopiero na koniec miesiąca?

@Artur

Witam, wypłaty wypłacane są miesięcznie, nie tygodniowo. Pozdrawiam Monika Kowacz

Skanerek

Czy dalej macie inwentaryzacje w DE?

@Skanerek

Witam, niestety na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na inwentaryzacje. Pozdrawiam Monika Kowacz

Para worms

Zostaliśmy poproszeni o wystawienie opinii, ponieważ pracujemy już ponad rok na magazynie Fiege w Worms przez pośrednictwo ImpactJob. Praca sama w sobie nie jest ciężka, wystarczą chęci do pracy :) Koordynatorka jest na miejscu, zakwaterowania przyzwoite, a warunki pracy takie jak przedstawiono nam na początku rekrutacji. Na początku było lekko pod górkę, ale dzięki kontaktowi z rekruterem obyło się bez większych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i każdemu polecamy tą agencję - wysoka jakość u nich to podstawa. Pozdrawiamy Kacper i Iza

Wiem
@Para worms

Jaka to firma w de???

Para worms
@Wiem

Niemiecka firma Fiege :)

@Para worms

Ja też polecam tę agencję bo jako nieliczni interesują się swoimi podopiecznymi. Jedyne co to powinno być zaświadczenie o niekaralności na każdym projekcie. Załatwić można przy meldunku w Niemczech w Burgeramt koszt 13 euro. A wierzcie że to bardzo ważne. Agencja pracy bez żadnych zastrzeżeń. Z niemieckimi zeitfirmami jest różnie ale agencja pomaga i to bardzo. Pozdrawiam zespół impactjob

Manka
@Anna

A sa jeszcze miejsca?

@Manka

Witam, w przypadku tej oferty decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, ponieważ nie przyjmujemy zgłoszeń przez portal gowork. Pozdrawiam Monika Kowacz

Ks. K

Czy może ktoś podzielić się informacjami na temat pracy i warunków zamieszkania w firmie Iwago Landsberg?

@Ks. K

Zadzwoń do Iwago a się dowiesz. 9.96 brutto, 150h gwarantowane niby i 35 h zeitkonto a i mieszkanie 150 euro.

Wiki

Kto może napisać opinie o pracy w Iwago Personal leasing z Landsberg? Nadal koordynatorem jest ten mały Słowak i jakie zarobki?

si
@Wiki

Nie polecam..jak najdalej od tej pracy. Nie chodzi o samą firmę, bo robota naprawdę spoko. Gorzej już z ludźmi...O zarobkach to już nawet nic nie wspomnę...

Dominika i Kamil
@si

@si Czemu nie polecasz? Koordynator z firmy iwago jak i impactjob zawsze pod telefonem i podczas naszego pobytu zdarzyło nam sie zmienić zakwaterowanie po krótki czasie i obyło sie bez problemu. My prace jak i ludzi na miejscu sobie chwalilismy, teraz zmienilismy prace, poniewaz na 2 tygodnie trzeba bylo zjechac niestety do pl...

Si
@Dominika i Kamil

Skoro tak super to czemu 2 tygodnie wolnego i od razu inna praca? Coś mi się wydaje że nie jest tak dobrze skoro pojechaliscie.

Agnieszka

Chciałam zapytać o ofertę pracy ze znajomością języka niemieckiego ale nie stanowisko koordynatora i 12 euro brutto. Czy mają państwo takie oferty?

@Agnieszka

Witam, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

Johny

Duza pomoc i zaangazowanie z ich strony. Polecam

Łukasz

Witam serdecznie Jest tutaj ktoś kto pracuje w miejscowości worms Na magazynie Bosch... Chciałbym otrzymać ogólne informacje i opinie od osób które już tam pracują i posiadaj jakąś praktyczną wiedzę Na temat pracy i zamieszkania. Z góry dziękuję Wszystkiego dobrego pozdrawiam...

Klaudia

Witam Czy będzie prowadzony nabór na komisjonowanie zabawek na listopad? I czy możliwy jest wyjazd jeżeli nie ma się auta ani Prawa jazdy?

@Klaudia

Czesc Tez bym od liatopada pojechal Przez ta agencje Skad jestes ?

Z okolic Częstochowy ;)

@Klaudia

Oki rozumiem ja ogulnie Okolice kielc

@Jacek

Jesli bedziesz chciala zawsze mozna Cos pomyslec zawsze inaczej Ze mna moze kolezanka by jechala i kolega Czy tez z kims jedziesz ?

@Klaudia

Jesli bedziesz miala chwile odp Zawsze razem lepiej jechac W sensie tzn ekipa

@Jacek

Planuje wyjazd sama, dlatego właśnie trochę się boje ;/

@Klaudia

Zostaw mi jakis namiar do siebie Na priv popiszemy cos moze Ustalimy Tak samej ciezko ja wyjezdzam od 3 lat Takze wiem o co chodzi

klaudia1827@op.pl

Mar
@Klaudia

Cześć skąd jesteś dokładnie bo ja tez jestem z okolic Kielc może sie zgadamy na wyjazd.

Mar

@Mar

Dokladnie to piekoszow ale pomieszkuje w kielcach Napisz na emeila Pawel.jp@spoko.pl To sie.dogadamy tam na spokojnie

Ja jestem z okolic Częstochowy ;) mój mail jest wyżej :D

Kd
@Jacek

Hej Jacek ja też okolice Kielc ,kiedy jedziesz do pracy do gernsheim ?z zabawkami praca

@Mar

Czesc mial ktos do mnie dzwonic ale cisza Nic nie wiem Ja z ksm dokladnie

@Kd

Czesc no wlasnie mial ktos dzwonic I nic lipa Wiec pewnie nie jade albo bede szukal cos innego Pawel.jp@spoko.pl Moj mail jak cos

@Jacek

Witam, niestety od naszej ostatniej rozmowy nie odbieracie Panowie telefonów :(

Kkk

Czy do komisjonowania zabawek trzeba znać język?

@Kkk

Witam, nie, język niemiecki nie jest wymagany. Pozdrawiam Monika Kowacz

Fusi
@Monika Kowacz ImpactJob

A kiedy nowa rekrutacja?

@Fusi

Witam, rekrutacja trwa cały czas. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

Solej23

Witam, prawdopodobnie jadę na początku listopada swoim samochodem do Gernsheim do pracy z zabawkami, jadę z Poznania gdyby ktoś był chętny, albo jedzie też w tym terminie to dajcie znać E-mail substyczanka@wp.pl

Para

Ktora oferta dla par jest najlepsza? Bo duzo maja

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob