ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Eda

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków, godzin pracy oraz zarobków przy komisjonowaniu zabawek? Interesuje mnie ta oferta, ale słyszałam różne rzeczy..

Jacek

Witam Zastanawiam sie o komisjonowanie Caly czas jest oferta Czy warto jechac przez ta agencje Szukam czegos od liatopada Blisko granicy polskiej

nowa

Witam. Zaczynam prace od poniedziałku. Jest tu ktoś kto już pracuje? Chciałam zapytać jak wygląda mieszkanie? Czy w stosunku do ceny jest w miarę odpowiednie? Łazienka wspólna czy dla każdego pokoju osobna? Jak z zarobkami?

@nowa

Czesc, o jakiej pracy piszesz? Gdzie co i jak? Jestem ciekaw bo moze pomoge ;)))

nowa

Na komisjonowanie zabawek

ChatkaPuchatka123

Polecam bardzo agencje, wysoka jakosc rekrutacji i podejscia do kandydata na 6+ ;)

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Nick1.

Praca na zabawkach jest ciężka, wymaga sprawności i szybkiego pracowania. Warunki mieszkaniowe jak na taką opłatę są słabe. Brak internetu. Częsty problem z parkingiem. Miesięcznie nie idzie dużo zarobić. Na miejscu jest zapewniona opieka koordynatora który tak naprawdę ma was gdzieś. Nie polecam.

Domik
@Nick1.

No tez bym nie polecal na twoim miejscu skoro po 1 dniu sie odechcialo pracowac. Praca banalnie prosta, mieszkania ok. Dla par idealna!

Wiola
@Domik

Możesz napisać coś więcej? Chcemy się wybrać z chłopakiem. Po ile godzin pracujesz? Jak wyglada mieszkanie? Jesteśmy zarażeni po poprzedniej przygodzie z inną agencją i obawiamy się trafić na to samo. Można jakiś kontakt?

Dorka
@Wiola

Praca jest bardzo lekka, sama pary pracuja i w ogole bez stresu. Mieszkania na max 10 osob my jestesmy w 3 pietrowym domu. Polecamy

Mario123
@Dorka

Wy jedziecie do niemiec pracowac czy na wakacje??? Praca sama w sobie jest lekka i latwa - nawet najwiekszy baran poradzi sobie przy foliowaniu pudelek i sklejaniu pudel z zabawkami :D Jestem tutaj samochodem i jakos nie bylo problemu z parkingiem wiec o co chodzi dokladnie??? Koordynator caly czas pod tel/sms to samo impact, moze czekales za krotko na odpowiedz? :)

Podróżniczka

W niedzielę wyjeżdżam za pośrednictwem Impactu na zabawki, wyjeżdżałam już z wieloma agencjami, ale tutaj wyjątkowo są same pozytywy jeśli chodzi o wyjazdy. Ludzie na FB chwalą sobie bardzo. Zobaczymy, ale na samym początku rekrutacja była bardzo szybka i miła.

Dzień dobry. Pani Moniko czy jest możliwość podjęcia pracy w Gernsheim od 22 października do świąt Bożego Narodzenia czy nie ma już miejsc. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie ale nie posiadam auta i prawo jazdy. Dziękuję za odpowiedź

@Anna

Tez chce wyjechac jakos w tyvh dniach Skad jestes ?

Dorek
@Anna

Tu niemiecki nie jest wymagany :)

@Anna

Dzień dobry, tak, rekrutacja trwa. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

Katrik
@Monika Kowacz ImpactJob

A czy bedzie mozna wyjechac tez w listopadzie?

@Katrik

Tak, w listopadzie będzie prowadzony kolejny nabór. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nina

Hey był ktoś Tam na tych zabawkach ?jak praca zarobki

Jacek

Czy ktos byl w worms ??????? Komisjonowanie pakowanie produktow bosch Jakie sa wrunki do mieszkania ile zarobie miesiecznie czy praca jest ciezka Prosze o szybko odp Dzieki

Nick123

Witam, pytanie mam odnośnie zakwaterowania, lodówka jest w pokoju, a jak z łazienką i kuchnia? Czy jest wspólna? Na ile osób jest dzielona? Za tą cenę jak wygląda wyposażenie pokoju? Z gory dziekuje za odpowiedź!

Wiola

Witam, czy ktoś mógłby napisać jak wyglada sytuacja z zakwaterowaniem? Jakie warunki, czy da się mieszkać

Streszczenie
@Wiola

Da sie mieszkać jeśli lubi sie tłum i nie potrzebuje miejsca w lodówce, kuchni ani w łazience ????

Darek
@Streszczenie

Ale bzdury. Kazdy ma lodowke w pokoju a ten kto niema byl milon razy przez koordynatora informowany ze na dniach bedzie. Nikt sie nieskarzy na mieszkanie bo warunki jak na taka kase sa swietne. No chyba ze tys z tej trojki co od pierwszej minuty miala problem i po jednym dniu zjechala z fochem. Mieszkania sa ok sama praca superlekka. Bardzo ok

Angela

Hej :) Razem z chłopakiem zastanawiamy się nad praca w Gernsheim (komisjonowanie zabawek), czy jest już ktoś na miejscu i może napisać coś więcej o pracy? Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Kaśka
@Angela

mi powiedzieli, że we wrześniu rusza projekt z zabawkami więc na pewno nie ma tam jeszcze nikogo. Wyslalam swoje CV, więc polecam zrobić to samo i dzwonić co jakis czas

Nonick
@Kaśka

W ogloszeniu tez pisze ze wymagana dysppzycyjnosc od wrzesnia do grudnia, wiec raczej faktycznie zaczyna sie od wrzesnia

@Angela

Dzień dobry, pierwsza tura startuje od 02.09, zapraszamy do kontaktu :) Pozdrawiam MK

Jolka
@Angela

Do nas dzis dzwonili. Co tydzien podobno maja nowy nabor.

@Jolka

@Angela i wyjeżdżasz teraz od 2 do pracy czy mają dzwonic jeszcze do Ciebie z informacją?

@Angela

Jak myślicie ta oferta jest opłacalna? trochę mnie martwią koszta zakwaterowania i koszty dojazdu do pracy, które nie są zwracane...

Jolka
@Jancia

220 euro za mieszkanie to nie duzo. W innych ofertach koszty to 350 albo 400

@Jolka

no racja, ale jest też duzo ofert z darmowym zakwaterowaniem czy ze zwrotami za paliwo za dojazd do pracy, dlatego pytam....

Luzik
@Kaśka

Kto juz cos wie?:)

@Jancia

a jak się koszty transportu przedstawiają? jakie są odległości od zakwaterowania do miejsca pracy?

Kalinki
@ksks

Witam, jedziemy z dziewczyną na 09.09. Dostaliśmy obszerne informacje mailowo koszt zakwaterowania to 220 euro miesiecznie, pary maje pokoje 2osobowe. Na każdy pokoj podobno lodowka w mieszkaniu ma byc internet. Rozmawialismy z osobami ktore zaczely w tym tygodniu i potwierdzily ze warunki ok. Odleglosc to okolo 30 km ale od poczatku firma informowala. My jedziemy autem i zabieramy druga pare wiec rozlozymy koszty. damy znac jak dojedziemy na miejsce

@ksks

Koszt zakwaterowania, 220 euro miesięcznie potrącane z wynagrodzenia. Odległość do miejsca pracy to około 30 km. Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani ofertą zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Numer +48 602 434 664.

@Monika Kowacz ImpactJob

a jak to jest z łazienka, na ile pokoi przysługuje jedna łazienka?

Lotniskowy

Jedzie ktos na 16.09? Mozemy zabrac 1 max 2 osoboby autem

Angela
@Monika Kowacz ImpactJob

Witam, czy będą jakieś nabory na komisjonowanie zabawek z początkiem października? Razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani, pozdrawiam :)

Nicky
@Angela

No z 60 osob to juz napewno jest i nowe maja dojezdzac. Lekkq praca dla par idealna i do swiat wiec super. Jedyne co to te dojazdy do pracy ale tu slowa nikt niepowie bo kazdy o tym wiedzial. Dostalismy to pisemnie i musielismy zaakceptowac wiec akurat impact wywiazal sie w 100%, bo wszystko co powiedzieli sie zgadza. Koordynatorzy na miejscu tez ok o co niepoprosisz to staraja sie pomoc. Na zakladzie mnostwo polakow z roznych firm. Pracy duzo bo swieta ida duzo szkolen, czasem dodatkowo soboty. Jak dla nas bardzo ok i zdecydowanie polecamy

Dariusz
@Nicky

Masz informacje o tym, czy pary, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, również mogą aplikować na to stanowisko? Jestem ciekaw, czy pracodawca patrzy na poprzednie doświadczenia zawodowe.

@Dariusz

Witam, oczywiście. Doświadczenie nie jest wymagane. Pozdrawiam Monika Kowacz

Wika
@Kalinki

Hej, właśnie myślimy z chłopakiem nad wyjazdem do pracy przy komisjonowaniu zabawek. Jak Wasze wrażenia? Czy jako para pracujecie razem? Jakie warunki mieszkalne ?

Kaja

Firma wyplacalna

Kaja
@Kaja

Firma wyplacalna i przedewszystkim prawdziwa. Bylismy z chlopakiem u nich w biurze istnieja maja konsultantow, dokumenty od razu i wszystko sie zgadza. Nie zaden krzak. Sprawdzilismy jest ok

reniferek1607

Witam. Czy ma ktoś namiary do koordynatora w Geel? Czekam na odpowiedź. Wiem, że jest tam Pani Marcela, ale coś się nie odzywa ???? Z tego co mi wiadomo to najlepsza agencja, jaka może być na belgijskim rynku pracy.

@reniferek1607

Witam, nie posiadamy ofert w Belgii. Pomylił Pan wątki. Pozdrawiam Monika Kowacz

Andrej

Swietna obsluga na miejscu jak i pozniej w niemczech. Polecamy z dziewczyna. Komisjonujemy spozywke w hanau.

Daniel

Hej czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy komisjonowanie zabawek?? Jakie warunki pracy i jak jest z ubezpieczeniem? I czy firma organizuje dojazd jeśli nie ma się własnego auta??

Krasnal
@Daniel

Ktoś poniżej poniżej pisał

Krasnal
@Krasnal

Tak ale chodzi mi też o to czy ludzie z własnym transportem chętnie zabierają tych bez transportu...czy jakoś się idzie dogadać bo 30-40 km w jedną stronę to nie mało

klaudia
@Krasnal

Od początku informowali my sie do paliwa dokladmay i wszyacy tak robia

nowy

witam. a czy praca w miejscowości Viersen już sie zaczęła jest związana z odzieżą ? czy ktoś może się podzielić swoją opinią ?

Zabawki

Jestesmy od tygodnia. Praca lekka i wszyscy pomagaja. Mieszkanie jak na tak niski koszt naprawde w wysokim standardzie na kazdy pokoj lodowka mamy wifi kuchnie wiec naprawde spoko. Jedyne to dojazd okolo 25 km ale wiedzielismy. Koordynator z niemieckiej agencji pomocny a polska firma tez dzwonila kilka razy. Polecamy

Moze dlatego ze nie dotyczy firmy na ktorej watku go napisales

Andzia

To po co piszesz na watku impact skoro nie pracowalas za ich posrednictwem??

@Andzia

Ale pracuje w firmie do której kierują. Więc to chyba istotne dla ludzi którzy jadą zarobić, prawda.? Gdyby ludzie od nas z firmy wiedzieli to by w życiu nie przyjechali ... niektórzy po 3 dniach wracają.... ciekawe dlaczego ?

Obserwator
@Pracownik z Peine

Bardzo dobrze że ktoś przestrzega rodaków przed takimi cwaniakami jeśli to wszystko jest prawdą to uważam że ktoś powinien w końcu coś z tym zrobić bo to chore że ludzie godzą się na takie warunki i traktowanie. Jest teraz dużo darmowych adwokatów polskich w różnych stowarzyszeniach więc wystarczy poświęcić jedynie swój czas bo agencje współpracujące z tą Panią nic z tym nie zrobią dla nich liczy się tylko prowizja za nowego pracownika.

Aneczka
@Pracownik z Peine

Cos mi sie wydaje ze to mocno podkoloryzowana historia bo my pracujemy w meyerze od czerwca i jakos problemow nie mamy. Poza nami jest tu duzo polakow i chorwatow i pracuja i maja sie dobrze. Nawet jezeli to co piszesz z twojej perspektywy jest prawda to nie powinnas tego pisac na watku firmy ktora cie nie kierowala tym bardziej wydaje mi sie ze chyba troche niedokonca prawdziwe

@Aneczka

Tak, pracuje dużo Polaków... jeszcze zależy jaki dział. Pracujesz przez On Time ? Dlaczego miałabym zmyslac..? Co by mi to dało, bo nie rozumiem?? Mogę Ci dac prywatnie nie jeden kontakt do ludzi którzy mieli problem z tą firmą tak jak zostało to wczesniej opisane. Do firmy ImpactJOB również wpływały takie skargi, więc wiem co piszę ???? A skoro wysyłają ludzi do takich "pracodawcow" jak On Time bo powinni dbać w pewnien sposób A nie wziąć kasę za człowieka i radź sobie sam (A jeżeli ktoś jeszcze języka nie zna, to już wogole jest w d***e) jezeli masz jeszcze jakies pytania, śmiało odpowiem ! Pozdrawiam

@Pracownik z Peine

To po co jedziesz za granicę po kokosy jakie ? języka nie znasz mieszasz ze słuchania coś tam piszesz jeszcze chcesz kasy dwa tysie i luksusy robisz tam chociaż porządnie i nie szkodzisz innym ?

ksks

żebyś wiedział, że jak jadę za granicę to nie po to, aby zapylać za 500 euro na miesiąc. zdziwiony????????

@Aneczka

Zgadza się, Dwie odrębne firmy Jak wiem to wypłaty mają co miesiąc i w terminie przez impact skierowani, zaliczka jedna do 150 e, wszyscy pracownicy z jednej z firm ich dostali paczki na święta mała rzecz a cieszy (np. ontimepr. też ) a szefowej tam nie ma o nazwisku na T. potrafili zrobic integracyjne spotkanie nowych pracowników w restauracji za darmo, wymagają porzadku jakości szybkości realizowania zleceń, urlopy są wypisywane i dawane a odwołać mogą takie prawo oni wymagają jezyk w miarę się komunikować i ze zrozumieniem się na wzajem i dokumenty komplet

Pracownik z Peine

Po pierwsze mieszkam w Niemczech już kilka lat A po drugie kto mówi o 2 tysiącach??! W tych czasach chyba nikogo nie zadowala 500€ na miesiąc, prawda ?? No chyba że Ciebie-to gratuluję! :) po trzecie skąd możesz wiedzieć jaki jest mój stopien porozumiewania się z Niemcami? Haha Znasz mnie ?? Czy co ?

nick

No to ludzie, sami piszecie ze ci kierowani z impact maja ok to po co tu wypisujecie o innych firmach?

ksks

hej można z Tobą poagadać na priv?

@ksks

Oczywiście. Jak można się z Tobą skontaktować?

@Pracownik z Peine

Niemcami omijają Ciebie szerokim łukiem a się pchasz tam, bredź dalej może zyskasz nowy swój poziom. Niepozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob