ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

marysialupek

zostalam poproszona o opinie dla firmy a jestem obecnie na produkcji w ratyzbonie. praca jest ciekawa nigdy na takiej produkcji jeszcze nie pracowalam a powiem ze jest fajnie. na zakwaterowaniu nie bylo tylko jednej poduszki dla mnie ale po zgloszeniu pracownicy zareagowali natychmiast i wszystko zalatwilo sie w ciagu kilkunastu minut - niezle

roberto77pl

praca super jestemy dopiero tydzien na pakowaniu ubran z dziewczyna i niespodziewalismy sie takiej pracy!!!! praca latwa, fajna, pracownicy niemieccy ok, z polski tez jest pare osob i jest swietnie!!

Malagowski

Wielki plus za dostepnosc w weekendy w razie problemow, bardzo to cenie!

ola
@Malagowski

to nie prawda kolego co piszesz....nie wprowadzaj ludzi w błąd

Malagowski
@ola

To ty nie wprowadzaj ludzi w blad. Napisalem prawde

Maris14

cos konkretnego chciales wniesc na to forum???? bo tu sie pisze raczej co jest w porzadku lub nie w firmach, a ty tu o jakis opiniach.. Na FB maja dobre opinie z tego co patrzylam, wiec agencja jest ok.

Monika Kowacz ImpactJob

A może sprawdzimy Pana/Pani IP? Zakładam, że korzystał/a Pan/Pani z naszych usług? ;)

M&G

Tobie wolno innym tez. Nie kazdy ma takie problemy, my z Magda jestesmy zadowoleni!

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

R.D

Sprawdzona agencja przez kilka osób w mojej rodzinie i u mnie bezpośrednio. 2 miesiące jako elektryk w Hamburgu bardzo sobie chwale. Pozdrawiam Roman D.

Mudau

Pracuejmy w mudau przy produkcji z dziewczyna. Dobre warunki i praca lekka

Lili99

Jasne, bardziej chodzi mi o warunki ? Ile osob w mieszkaniu ? Pokoje ?

szakal

ludzie nie wyjeżdzajcie przez tą agencje!!!!!(usunięte przez administratora)..wysyłają i mają Cię gdzieś bo twierdzą ze sa tylko posrednikami!!!!ja nie dostałem ani grosza za prace!!!!

Lili99

Jak wygląda zakwaterowanie i ile mniej wiecej wychodzi na miesiac ? Ile odbijają za mieszaknie ?

Maris14
@Lili99

Zależy od oferty, jak zadzwonisz to zawsze mówią ile firma odbija, albo czy jest opłacone :)

Monika Kowacz ImpactJob
@Lili99

Witam, koszt zakwaterowania podajemy zawsze przy przedstawianiu konkretnej oferty. Jako pośrednik nie "odbijamy" kosztów, zapewnieniem mieszkania zajmuje się zagraniczny pracodawca. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Monika Kowacz

Rogrog

witam, czy ktoś się orientuje czy przyjmują pracowitych studentów na okres 3 miesięcy?

maturzystalodz
@Rogrog

Ja dzwonilem do pani rekruterki, to powiedziala zeby sie pytac w polowie czerwca lub pod koniec bo wtedy beda mieli oferty na wakacje

Spoxicmskw

Spoko robota

Marcinejro

Wyjechalem z agencja do pracy jako komisjoner do lipsaka. Ogolnie jest fajnie, praca na magazynie, komisjonuje chleb, bulki, rogale, ogolnie pieczywo. Jest spoko, zakwaterowanie w porzadku, mam internet wiec kontakt z rodzina jest. Wszystko na plus

Kubel
@Marcinejro

A jak z niemieckim?

Marcinejro
@Kubel

Bez de, fajna praca bo koordynator polski, pracownikow z pl tez jest kilku no i blisko bo lipsk. Ja osobiscie polecam, jesli bedzie oferta to warto aplikowac.

Leszek

Pracuje jako operator koparki w bremien. Dobra stawka jak ustalona szybko zorganizowany wyjazd kontakt w problemach. Bardzo dobre posrednictwo

Dejw
@Leszek

Witam. Dostałem propozycję pracy z tej agencji jako operator koparki od 20.05 w Bremen. Można jakieś informavje?.. Z góry dziękuję

Zymek

Witam, jestem zainteresowany wyjazdem, niestety samemu lipnie. Ktoś zainteresowany wyjazdem jak ja, tylko samemu się boi i nie chce? 29l.

Tevez
@Zymek

Siemka, jestem chętny. Skąd jesteś? Ja 23l.

Tevez
@Zymek

Siemka, jestem chętny. Skąd jesteś? Ja 23l.

Tq
@Zymek

hej Tez jestem zainteresowana jak cos odezwijcie sie na maila tequila@poczta.fm

Leszek

Cysiek
@Leszek

Ile pan juz tam robi?

Zadowolona12

Firma rzetelna i uczciwa. Pracownicy bardzo pomocni, nie miałam żadnych problemów :) polecam wyjazd z nimi, mają różne ciekawe oferty.

Zuzia2

Wie ktos czy pojawią się jakieś oferty dla kobiet bez języka ? Jak dzwonię nigdy nic nie ma .

Ciucholandka
@Zuzia2

To dziwne bo maja takie oferty ale decyduje kolejnosc. My od tygodnia z kolezanka na komisjonowaniu ubran w furt jestemy. Nie znamy niemieckiego a dojazd do pracy zapewnia niemiecka firma. Praca lekka

Kinga
@Ciucholandka

A nie wiesz czy będzie jeszcze zapotrzebowanie i kolejny wyjazd do Furt?

Lucja
@Kinga

Jest jakas oferta nowa chyba, z chlopakiem widzielismy

Lucja
@Lucja

Pod kassel ktos cos wie?

Meteo

Szybka i sprawna obsluga, dobra oferta.

Luiza

Przez firme Impactjob zostalam skierowana okolo miesiaca temu. Bardzo zadowolona jestem, pracowalam w bawarii przy produkcji czesci plastikowych - praca jak i koledzy bardzo fajna. Jestem prze zadowolona z szybkim rozwiazywaniem problemow przez obydwie agencje, koordynatorka z niemieckiej firmy jak i polskiej bardzo sympatyczna i pomocna. Praca po 8 godzin, wszystko zostalo mi juz wyplacone, z wyplaty jestem zadowolona a z kolezankami mam dalej kontakt i zamierzamy na wakacje razem gdzies wyjechac :)

Non

Ja mam z nimi pozytywne doswiadczenia. Praca przy wiatrakach

Jorche
@Non

Tez polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob