ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

The boss of all bosses

Witam. Chciałbym nawiązać współpracę z firmą ImpactJob. Mam pytanie do Was: jak kształtują się miesięczne zarobki np. przy stawce 9,50 lub 10 euro. Wiem że jest to zależne od kilku czynników,m.in liczby nadgodzin czy opłat za domek-ale czy jesteście w stanie zarobić miesięcznie ok 1500-1700 euro netto z 20-30 nadgodzinami ?

Koch
@The boss of all bosses

to głównie zalezy od klasy podatkowej jaką masz więc nie licz, że odpowiedzi jakie padną będą dla Ciebie wiarygodne. Kazdy będzie miał inne wynagrodzenie zalezne od podatku, nie tylko nadgodzin. koszty zakwaterowania też są rózne, oczekujesz cudów licząc na konkretną pensję że ci ktoś wyliczy i poda

@Koch

Nie oczekuję cudów. Jeżdżę za granicę od 6 lat do pracy i wiem czego można się spodziewać. Widzę ,że niektórzy ludzie tu wypowiadający się zarabiają po ok. 800-1000 euro... A na kartach tego forum panuje wszechobecne zadowolenie...co bardzo mnie dziwi. Ja przykładowo jechałem z jednego pośrednictwa(gdzie 80 % wypowiedzi na gowork jest negatywna o firmie) i miałem prawie dwa razy lepszą wypłatę. Była to delegacja. Chciałem się upewnić czy rzeczywiście takie zarobki to standard w Impact Job, bo jeśli tak to średnio opłaca się za tyle jechać za granicę - 1000 km od domu... Pozdrawiam !

@The boss of all bosses

Impact nie jest pracodawca. Taki niby obeznany a nie wiesz.

scrol
@The boss of all bosses

Można w sumie tak napisać (powiedzieć) robisz rozeznanie wypłat jak wiele osób, wypłatka różni się od stanowiska pracy wyksztalcenia ....czy to niemcy polska dania..jest praca płaca ustawowe przerwy urlopy składki dom...oczywiście można sobie zorganizować dobrać tak żeby wszystko było dobrze Indywidualnie porozmawiaj w biurze na pewno zapytają przy czym robiłeś przedstaw co byś chciał jak to na rozmowie o pracę to i będzie dobrane, tam gdzie zostaniesz wysłany to na początek trzeba być zaangażowanym też. Wszystkiego dobrego i w rozwiązywaniu niejasności.

Theo Boss od all bosses

A gdzie (usunięte przez administratora) napisałem że impactjob to pracodawca?

Platting

Witam, czy ktoś pracuje na księży e Platting? Bardzo proszę o podanie nformacji o warunkacg mieszkaniowych, i o samej pracy. Pilne. Dziekuje

Jolla
@Platting

Jade na2.01 tez tam

Janusz

Wybieram impactjob a nie jakieś psedofiremki ktore pojecia nie mają. Impact moze czasem ma wpadki ale sa na bardzo wysokim poziomie obslugi, nie sciemniaja i pomagaja jak trzeba. To sie liczy a nie opowiadanie bajek jakie u innych firm slyszalem. Wyjezdzam z impact juz 3 raz, nie zawiedli mnie a jak trzeba to pani monika szefowa od razu reaguje. Takiej obslugi powinny sie uczyc wszystkie firmy!

Alan

Witam powiecie mi coś o pracy na sortowni kurierskiej ? Agencja wypłacalna ? Jak warunki mieszkaniowe ? Internet jest ?

Radek
@Alan

9-10 h dziennie i czasem soboty. Robota bardzo ciezka ale mozna dobrze zarobic ja z sobotami wychodze na okolo 1300-1400 euro netto i z tego firma potraca mieszkanie 150 euro. Jest koordynator z ktorym wszystko zalatwisz duzo polakow i blisko do polski. Rekrutacja w impact trwa 3 godziny. Ja polecam

Damian
@Radek

Jak długo tam pracujesz? Nie wiem czy piszesz prawdę czy pracownik Impactu mnie wprowadził w błąd bo podobno jest tam tak że firma płaci tylko za 120 godzin a reszta idzie na zeitkonto i jest wypłacane po uzbieraniu chyba 80godzin. A jak tam z internetem? Ogólnie jak oceniasz zakwaterowanie?

@Radek

To jaką Ty masz stawkę że tak mało zarabiasz ?

werker
@The boss of all bosses

tysiącpięcetstodziewięcet podzielone przez sto pomnożone przez dziwięćset

@werker

Mądre pytanie i głupia odpowiedź.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Adam S

Polecam prace spawacza w babenhausen. Jestesmy we 3 z impact. Stawki dobre i nocki tez sa, zaklad duzy i brygadzisci ok. Jedyne co to kwatera bardzo srednia ale firma oplaca wiec da sie zyc. Szukaja tu ciagle ludzi, spawanie czesci rusztow. Opiekun z impact w kontakcie stalym. Polecam!

A ja polecam nikt z niemcow mi lusterka nie rozbil nie mam o co plakac bo kase dostalem a oferta zgodna. Dobra polska firma nie kreca i pomagaja.

Gościu czytaj ze zrozumieniem, napisałem tylko co mnie spotkało na tym wyjeździe a pracuje w Niemczech juz prawie 6 lat. To tylko przestroga jakby miał taką ofertę pracy i do jakiej firmy. Dodatkowo co mnie zaskoczyło a nigdy mnie o to proszono co się tyczy firmy ONTIME SOLUTIONS - wymagają z Polski dokumentu zameldowania ??? po co nie wiem, w Polsce takiegoż obowiązku nie ma. Niemiecka ma (usunięte przez administratora) do tego gdzie ja mieszkam w Polsce i to im powiedziałem. Na tej podstawie jak mi to później w mailu napisali nie wypłacili mi 300 euro. Stosują także kary za zerwanie kontraktu gdyby warunki nie pasowały do obiecywanych. Cóż sami o nas polakach mówią że my jesteśmy złodziejami - są 100 razy gorsi

Liki

Nie ma sie czego obawiac wyjezdzajac z impactjob. Bardzo pomocni rekruterzy i zawsze odpowiednia reakcja.

jj

chodzi o prace w Niemczech?

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, proszę nie wprowadzać innych użytkowników w błąd. Po pierwsze ImpactJob nie deleguje, a pośredniczy. Po drugie nikt z Państwa nie mógł dostać jeszcze wynagrodzenia, bo pracę rozpoczęliście w listopadzie, a zgodnie z umową, którą podpisaliście Państwo z niemiecką firmą, wypłaty za miesiąc poprzedni wypłacane są do 20-go następnego miesiąca.

pracownik w Worms

a to już miałes mieć wypłatę???? Jakim cudem??? jestem na miejscu i wiem, że z impacta pracują tutaj dopiero od 2-3 tygodni więc za moją pracę HPD zapłaci mi pewnie koło 20 grudnia:)

Norsis

Polecam prace w rostocku przy wiatrakach

Quallity Control Supervisor
@Norsis

Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tej pracy? Na jakim poziomie trzeba znać j.niemiecki i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jak sama praca, czy potrzebują tam specjalistów i na jakie stanowiska? Z góry dziękuje ;)

@Norsis

Tez mnie interesuje ta praca. Jak z kasa i niemieckim?

Aga

Był ktoś może bądź wybiera się do Plattling na komisjonerkę i może coś powiedzieć.

Es.
@Aga

Hej, też dostałam tę ofertę. Pani wysłała mój profil i zobaczymy, co dalej. Też się wybierasz? Razem byłoby raźniej.

Aga
@Es.

Napisz na email aga.lis1997@interia.pl :)

chętna do pracy

Witam, chciałam zapytać, czy macie Państwo oferty pracy dla kobiet bez języka i bez samochodu, a może w najbliższym czasie będziecie realizować projekt bez tych kryteriów?Przyznam szczerze, że za każdym razem, kiedy Pani Monika odpisywała komuś na forum, że posiadają takie oferty, ja dzwoniłam do firmy i słyszałam, że takich ofert nie ma......nie wiem, czemu tak się dzieje. Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Shufflydance
@chętna do pracy

Takie oferty są, tylko w danym momencie może nie być miejsc, jak ktoś zrezygnuje jeszcze w pl coś wypadnie lub koniec umowy, poprostu zwolni się miejsce lub zwiekszenie wakatów, większe szanse coś dostać ale to coś musi być też dopasowane żeby później nie było że.., dużo prędzej jest dostać.. ale język, auto Ja też bym chciała robić i zarobić ale o trochę później.

@chętna do pracy

Witam, od 5.11 rusza kolejny projekt bez znajomości języka niemieckiego, w okolicach Hannoveru. Decyduje kolejnosc zgloszeń, więc zachęcam do śledzenia naszej strony www. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Luzak
@Shufflydance

Aktualne?

Shufflydance
@Luzak

a żebyś wiedział ja bym z chęcią dała pracę, nie chamstwu z pod lady się coś znajdzie :) zaaaawsze

Kkajaba
@chętna do pracy

Propoonuje zamiast goworka sledzic ich strone bo tylko w tym tygodniu pojawily sie ze 3 oferty bez niemieckiego

@Monika Kowacz ImpactJob

Pani Moniko czy ten projekt juz ruszył. ? Pytam ponieważ nie widziałem ogłoszenia. Pozdrawiam

@Michał

Panie Michale, mamy teraz kilka ofert bez niemieckiego. Jeżeli chodzi o Hannover to chwilowo nie prowadzimy kolejnego naboru. Proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam Monika Kowacz

koleżanka
@chętna do pracy

To ciekawe, bo miałam tak samo. Niby wszystko ok, oferty się pojawiają, dzwonię, pytam i nic. :) Nie wiem, co się dzieje, ale jeszcze mam czas, poczekam. Odezwij się jak coś dostaniesz. :)

Nikolaa
@koleżanka

Tez tego nie rozumiem . Na forum Pani Monika twierdzi ze oferty są a jak się dzwoni to nici z pracy. To jak to w końcu jest?

@koleżanka

Drodzy Państwo, zachęcam do uważnego czytania; w przypadku ofert bez znajomości języka niemieckiego decyduje kolejność zgłoszeń. Oferty publikowane na naszej stronie są aktualne.

Anitka
@Nikolaa

Bzdury, wystarczy zadzwonic. My z chlopakiem jedziemy do worms. Nie znamy niemieckiego

anka
@Anitka

Bzdury, to może Ty piszesz....udało Wam się. Mi za pierwszym razem też, a później dzwoniłam i za każdym razem słyszałam, że nic nie ma. Mało tego, podobno niemiecka strona nie potwierdziła zapotrzebowania na przyprawy.....a wiem, że wyjazd się odbył. Czy nie można powiedzieć, że nie ma miejsc, tylko gadać, że wciąż czekamy....i takim sposobem uciekło mi miejsce w innej pracy, bo nie ukrywam, że wolałam poczekać na przyprawy. Gdyby tylko ktoś był bardziej szczery......

@Anitka

Witam, od 11.12.2018 mamy ofertę dla komisjonerów bez znajomości języka niemieckiego w miejscowości Worms, praca również dla par. Wielokrotnie informowałam, że oferty publikujemy na naszej stronie www, a w przypadku ofert bez znajomości języka niemieckiego decyduje kolejność zgłoszeń. Proponuję bezpośredni kontakt z nami. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Zuzia
@anka

Anka miałam dokładnie tak samo . Teraz żałuję że czekałam . Jesteś w 100% pewna że wyjazd się odbył. ? Niby nikt nie pojechał wiec skąd masz takie informacje ?

@Zuzia

Skad wiesz, ze nikt nie pojechal?? A bylas juz na przyprawach??

Zuzia
@Anka

Oczywiste że wiem od Pani z biura Impactjob, która mnie poinformowała ze nie ma wyjazdu. Wiec dlaczego twierdzisz ze wyjazd na jesień się odbył. ?

@Zuzia

Wystarczylo zadzwonic do innej pani, niz tej, ktora rekrutowala na wyjazd. To od niej wiem, ze dziewczyny pojechaly, ale w dalszym ciagu mowila, ze rekrutacja bedzie wznowiona, tylko nie wie kiedy. Dodam tylko, ze byl to poczatek listopada....ale czekalam z niecierpliwoscia.

Madrzejsza
@Anka

Ja jade do worms na wiertarki i nie robie afery

@Madrzejsza

Pytal cie ktos o zdanie???? Skoro jedziesz, to nie wiem dlaczego masz robic afere....myslisz troche co piszesz? Pozyjemy, zobaczymy.... A nastepnym razem, nie wtracaj sie, skoro nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

Madrzejsza
@Anka

To ty sie dziewczynko zastanow.. ofert tyle wystarczy do nich zadzwonic i masz robote ale ty wolisz siedziec i plakac na forum..

@Madrzejsza

Tak jak pisalam wczesniej, naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo jak widac nie wiesz o czym piszesz....jezeli nie rozumiesz wątku, to po co sie wypowiadasz...serio jestes az tak malo inteligentna, ze nie mozesz pojac tego co inni pisza?

Tobi

Czy ktoś może napisać czy firma jest wypłacalna? Czy wypłaty są zadowalające, myślę że za mniej niż za 1500 euro nie warto się fatygowac.

@Tobi

Witam, firma ImpactJob jest pośrednikiem, a nie pracodawcą. Kierujemy kandydatów do pracy u zagranicznych sprawdzonych pracodawców. Stawki podajemy zawsze wcześniej do akceptacji kandydata. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Taki sam sobie ja

Wielki plus za dostepnosc i szybkie reakcje!

Mati

Witam. Może się ktoś podzielić opinia na temat pracy w Fuldzie przy karmie. Jak praca i warunki? Warto jechać. ?

Para.

Wykonałam dziś telefon do Państwa. Otrzymując od Pana odpowiedź, ze na ta chwilę macie zawieszone oferty i takich nie ma. Proszę o aktualną informację, bo bardzo mi zależy na wiarygodności. Z Góry dziękuję.

@Para.

Witam, wieloktrotnie pisałam, że forum gowork nie jest miejscem, gdzie publikujemy oferty pracy. Prowadzimy obecnie 2 rekrutacje dla par bez znajomości języka niemieckiego. Przypominam, że decyduję kolejność zgłoszeń, więc polecam bezpośredni kontakt. Pozdrawiam Monika Kowacz

Para.

Wykonałam dziś telefon do Państwa. Otrzymując od Pana odpowiedź, ze na ta chwilę macie zawieszone oferty i takich nie ma. Proszę o aktualną informację, bo bardzo mi zależy na wiarygodności i pracy dla par. Z Góry dziękuję. I pozdrawiam.

Ania i Jerzy

Serdecznie polecam firme w imieniu mojego taty, ktory wyjechal do Niemiec z inna firmą z Wrocławia, ale jak się okazało pracy dla niego nie było. Wysyłałam jego aplikację do wielu agencji, najszybciej odezwała się właśnie pani z impactjob. Cały proces przebiegł bardzo szybko, tata pracuje a firma do dziś się nim interesuje. Duże podziękowania dla Pani Arlety, która jest zawsze pomocna, sama wielokrotnie do niej dzwoniłam. Tata jest stolarzem i pracuje jako monter kuchni w Augsburgu. Nasza opinia jest zdecydowanie pozytywna i polecamy firmę.

Para.

Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą dla par, bez języka. Czy na ta chwilę są jakiekolwiek oferty?

@Para.

Witam, tak mamy takie oferty. Bardzo proszę o kontakt bezpośredni. Pozdrawiam MK

Agatka1

Witam. Czy w grudniu można spodziewać się nowych ofert bez znajomości języka oraz posiadania własnego transportu? Czy już coś wiadomo czego można się spodziewać ? Pozdrawiam

@Agatka1

Dzień dobry, mamy 3 oferty bez znajomości niemieckiego, gdzie prowadzimy stały nabór. W razie zainteresowania zapraszam do wysłania cv lub kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Monika Kowacz

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob