ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

świętokrzyskie

Witam, zamierzam wyjechać do Niemiec z agencją ImpactJob jestem ze świętokrzyskiego i szukam osoby/osób które równiez wyjeżdżają do racy np. na magazynie z odzieżą, na produkcji itp dla kobiet. Wyjazd planuję max do końca marca.

Dział
@świętokrzyskie

A masz juz oferte od nich??

@Dział

tak, ale ja nie znam języka i szukam kogoś z kim byłoby raźniej...

Zainteresowana
@świętokrzyskie

Hej . Napisz email to się odezwe .

Zainteresowana wyjazdem

Byłabym zainteresowana. Napisz maila

@Zainteresowana wyjazdem

Podaj swój adres mejlowy...

@Zainteresowana

podaj adres mejlowy

@Zainteresowana wyjazdem

sylwia8222@op.pl

Zainteresowana

Napisz na pocztę k.kinga13@interia.pl

Em

Witam, mam pytanie do par. Czy pracujecie na jednej zmianie? Pozdrawiam.

Sylwia

Witam. Czy w najbliższym czasie pojawi się coś nowego dla osób bez niemieckiego i własnego samochodu.

@Sylwia

Pani (usunięte przez administratora), dziś mieliśmy 4 wolne miejsca dla par przy komisjonowaniu art. odzieżowych i rowerowych. W przypadku ofert bez języka decyduje kolejność zgłoszeń, o czym wielokrotnie informowałam, więc ta rekrutacja została już zamknięta. Proponuję bezpośredni kontakt z nami, na pewno zwiększy to prawdopodobieństwo szybkiego wyjazdu. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

nieaspołeczna
@Sylwia

a Ty nie jesteś z tych co sobie włosy wyrywa i warczy do współpracowników? spoko nie moja sprawa

Sylwia
@nieaspołeczna

Co ty za głupoty wypisujesz? Normalnie zapytałam a ty z jakimś dziwnym tekstem wyjeżdżasz.

@nieaspołeczna

Witam, może rozwinie Pani swoją wypowiedź, bo szczerze mówiąc nie rozumiem co wona wnosi do tej dyskusji?

Niezadowolona

Chciałabym się podzielić swoimi odczuciami dotyczących współpracy z tą agencja. Ja zdecydowałam się na wyjazd do Plattling do pracy przy odzieży. Sama praca nie należy do najcięższych, proste, banalne, powtarzane czynności. Mnie jednak bardzo rozczarowała sama współpraca z agencją. Warunki zawarte przed wyjazdem zarówno pisemnie jak i ustnie na miejscu nie miały praktycznie żadnego pokrycia. Praca 3 zmianowa - na miejscu okazuje się 1 zmianowa (ok, ktoś powie lepiej, ktoś powie gorzej) fakt że nie jest to dotrzymnie warunków zawartych w umowie, dojazd z mieszkania do pracy max. 20 km, na miejscu okazuje się że 45 km w jedną stronę!!! Dodam jeździ się swoim prywatnym autem, Pokoje 2 osobowe, na miejscu śpimy 4 w 3 osobowym pokoju (dziewczyna która przyjechała ostatnia, śpi na nie rozkładanej kanapie). Bez znajomości języka, na miejscu koordynator Niemiec - nie znasz języka nic z nim nie załatwisz. Meritum... Po przyjeździe i próbie kontaktu z swoją Panią z polskiej agencji i wyjaśnienia jak to możliwe, że agencja nie weryfikuje zmian pracy , odległości z mieszkania do pracy itp usłyszałam następujące odpowiedzi...“ To jak Pani sobie wyobraża że ja przyjadę i znajdę Pani nowe mieszkanie? “ tak właśnie sobie to wyobrażam, bo albo wysyłajcie ludzi bez zakwaterowania, podajcie dokładny adres i niech każdy szuka sam na własną rękę albo tak niech ktoś się pofatyguje i zacznie weryfikować pewne istotne rzeczy, pytanie kolejne... "a co mówi koordynator" przypomnę Niemiec, oferta bez języka.... Genrelanie umywanie rąk, wypchnac pracownika,żeby napisze kolokwialnie kasa się zgadzała, a potem radź sobie sam. Równie dobrze wystarczyłoby aby agencja podała namiar na firmę bo i tak trzeba wszystko samemu załatwić. Na telefon zwrotny (miało być to wszystko wyjaśniane) czekam już 2 tydzień.... Tak więc ja po moich doświadczeniach nie polecam współpracy z tą agencja,a przynajmniej z osobą która mnie tu kierowała.

Niezadowolona

Adres zamieszkania został podany dopiero po podpisaniu umowy z agencją ( zerwanie umowy było zobligowane kara), miejsce pracy podane dopiero po przyjeździe na adres zamieszkania. Aczkolwiek wiem tego mogłam domagać się przed wyjazdem. Już konsultowalam się z odpowiednią instytucja.

@Niezadowolona

Witam, po pierwsze wszystkie Panie przeszłyście weryfikację znajomości języka niemieckiego, więc nie była to oferta bez niemieckiego. Po drugie koordynatorka z niemieckiej firmy zaproponowała Paniom zwrot kosztów dojazdu oraz podniesienie stawki godzinowej. Rozumiem Pani rozżalenie, ale proszę przedstawiać fakty. Pozdrawiam Monika Kowacz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, nikogo nie okłamaliśmy, więc proszę o wstrzymanie się od takich komentarzy. Zawsze podajemy wszystkie informacje dotyczące wyjazdu w formie pisemnej a w razie problemów staramy się od razu reagować i tak też było w tym przypadku. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Niezadowolona

Nie mamy nic do ukrycia przed żadną instytucją. Przed wyjazdem otrzymała Pani wszelkie dane oraz umowę kierowania do pracy. Pozdrawiam MK

@Monika Kowacz ImpactJob

Bardziej klarownie nie moglam ich przedstawić. W ogloszeniu ktore do tej pory mam wyraźnie jest napisane "Oferta pracy bez znajomosci jezyka ..." ,po za tym nie koordynatorka tylko koordynator , umowe rowniez posiadam ktora nie pokrywa sie z tym co jest na miejscu raz jeszcze nadmienie np "Praca 3 zmianowa ,pracujemy na jedną...oczywiscie zaproponowano a nawet powiedziano aczkolwiek od odstępstw które zglosiłyśmy ,dwa dni po przyjeździe nastąpiło to po 2 tygodniach ...przeprszam bardzo zostalo coś powiedziane ale jakoś pisemnie np.aneksu do umowy o zwrotach kosztów paliwa na oczy nie widziałam . I wielka szkoda ze na odpisywanie na forum znajdują Panie czas ale na telefon z zwrotną informacją o który prosiłam do tej pory nie mogę się doczekać. I nie jestem rozżalona tylko obiektywna . Z poważaniem .

@Monika Kowacz ImpactJob

I proszę czytać z zrozumieniem. Nie napisałam nic o okłamywaniu, tylko o nie weryfikacji podstawowych rzeczy z Państwa strony to po pierwsze a po drugie nadmienię raz jeszcze przed wyjazdem został podany tylko adres zamieszkania.

@Niezadowolona

Witam, do mnie Pani nie dzwoniła, a ogłoszenia były 2, proszę dokładnie sprawdzić.

zadowolona

Niestety na twoją niekorzyść tak się składa że tu rekruter bądź inna osoba reprezentująca pracującą w Impactjob nie kłamie. Nie bądź aż takim glupkiem bo któraś Ciebie tak skołuje kolego pracujący że się zgubisz we własnym mieszkaniu. Wszystkiego dobrego.

mitrochin
@Niezadowolona

Jak sie ma 2 lewe rece do roboty to tak jest. Spod cycka mamy dziecko sie wyrwalo w swiat szeroki.

nieameba
@mitrochin

Tu akurat mamusia nie wie co córunie robią w Moosthenning, podpowiem piwko jest na porządku dziennym. Ciao

nieaspołeczna
@Niezadowolona

klarowny sobie rosół sporządź w jednej z agencji (nie wymienię nazwy) też zamieszania narobiłaś gdzie ludzie pracowali na firmie było dobrze zgranie miła atmosfera a pracodawca nie mógł ciebie okiełznać. Kobieto z tobą jest coś nie tak. Takie warunki nie nawidzisz wręcz przeciwnie dziwne jakieś, chamskie, złośliwe, bałaganiarskie, szukaj sobie według tego idź do swoich.

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Dietfurt

Czy ktos tam pracuje przy czesciach samochodowych? Wybieramy sie z dziewczyna od 05.02. Jakies wskazowki?

Nowa
@Dietfurt

Tez się chętnie czegoś dowiem

My
@Nowa

My z dziewczyna od dwoch tygodni. Praca sama w sobie bardzo ok, nic ciezkiego, głównie przy taśmie, rózne zmiany, duzo polakow. Sama firma tez ok. Jedyny problem z mieszkaniem bo jest daleko ale od poczatku o tym wiedzielismy i jest to podobno opcja przejsciowa. Jezeli faktycznie je zmienia to tu zostaniemy bo praca i organizacja ok

@My

Napisz proszę ile km?

nieameba
@My

zgadza się, tam jest w porządku

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca oraz zakwaterowanie w Börnicke, sortownia kurierska? Ile ton paczek trzeba przerzucić i w jakim czasie? Ilu osobowe mieszkania?

Artego
@Paweł

Jednym slowem- porazka xD pracowalem tam z 4-5 miesiecy (z braku laku dobry kit). Okres zimowy trzeba przetrwac. A co do samej pracy.. no szalu nie robi, slaba wyplata, narobisz sie wiecej niz zarobisz. Praca ciezka, pakowanie kontenerwo lub rozladunek, dostaniesz 2-3 linki i musisz sie wyrobic. do tego towarzystwo alkoholikow i cpunow umili ci czas wolny. Pozdrawiam ;)

Frrr
@Artego

Możesz dokładnie podać kwotę wynagrodzenia i przy ilu godzinach pracy

mitrochin
@Artego

A ty myslales ze co za biurkiem ciebie posadza i dadza 20 euro na godzine netto. Boze skad biora sie tacy ludzie.

Zosia

Impact Job to bardzo dobra agencja pracy. Osobiscie i z kolezankami wyjezdzalam za jej pośrednictwem do pracy w Niemczech dlatego z czystym sumieniem moge polecic ta agencje i Pana Daniela Slosarza, który zalatwial wszelkie formalnosci.

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, firma ImpactJob w żaden sposób nie jest powiązana z portalem gowork i absolutnie nie odpowiada za jego działania. Nie posiadamy profilu pracodawcy ani nie opłacamy możliwości moderowania opinii. Pozdrawiam Monika Kowacz

zadowolona

Informacja dla leni smierdzacych glabow manipulantek złożyłam wszystko co trzeba i otrzymałam, dojazd super zorganizowany + benifity :)

Jolka

Witam. Wybiera się ktos albo myśli nad wyjazdem z Podkarpacia / Małopolski na ciuchy w Bawarii ?

s...d...
@Jolka

Jeśli chodzi o Plattling to jest myślę ok prace dla kobiet dobre przydzielone obowiązki pracuję już na tych firmach jak dla mnie teraz i jeszcze mi pasuje i jestem w mieście jest dwutygodniowe wypowiedzenie i tego się trzeba trzymać zarobek jak na te obowiązki opłaty jest ok na początek nie bać się dać wszystkie dokumenty (kopie) co musi mieć biuro agencja, też dopytać bo można dojeżdżać autobusami lub pociągami bilety rozlicza się jest zwrot przy podatku, mnie na miejscu dali rozkład co gdzie i jak nawet współpracownicy przychylni zaprowadzą i pokażą ale co niektórych może to mało obchodzić wiem o tym, są ludzie co myślą swoje i mają swoje zdanie, na miejscu dobrze jest znać trochę niemiecki dopytywać chętnie odpowiedzą, jednego drugiego a nawet trzeciego

@s...d...

W jakiej firmie i na jakim dziale pracujesz? Bo ja chyba trafiła gdzie indziej

s...d...
@Gość

Witam, Jak Tobie nie odpowieda Firma, nie takie były twoje oczekiwania, niezupełnie i do końca czytałaś skierowanie, instrukcje w emailu, niejasna rozmowa (z Twojej strony) przez telefon w czasie rekrutacji i tak dalej bo szkoda czasu nieprawdaż?. Porozmawiaj z szefostwem o zmianę na przykład pracy bo wówczas na pewno męczy Cię coś i inni głównie męczą się z Tobą. Napewno się wszystko ułoży Tobie w najbliższym czasie. Miłego dnia Impactjob pozdrawiam za zawsze dobrą obsługę /pomoc w załatwianiu pracy formalności rozmowy i pamięci..

artur s. spawacz

Pani Monika 24 h pod telefonem w razie problemow zawsze pomaga, to nie sciema. moge podac namiary na priv, jak ktos sie wacha, bo warto tej firmie zaufac, wiem co mowie, bo mialem duzy problem i bardzo duzo im zawdzieczam.

Janusz
@artur s. spawacz

Potwierdzam!!! Firma trzyma poziom od poczatku!

@Janusz

Tez doloze swoje kilka zdan. Bardzo dobra obsluga szybki kontakt i dobre sprawdzone oferty. W razie problemow natychmiastowa reakcja. Firma na poziomie polecam

adamamadda
@artur s. spawacz

To taka prowokacja tak ? XD haha niezła, przecież wiadomo że takie komentarze są ustawione.... nikt zadowolony z pracy, nie pisze komentarzy na tego typu stronach... bo po co ? prawdziwe komentarze, autentyczne to w 95% sa komentarze negatywne....

@adamamadda

Proszę mi wierzyć, że zazroszczę wszystkim, którzy mają czas na pisanie sobie pozytywnych opinii :) Pozdrawiam serdecznie, Państwa z konkurencji również:)

Enej

Sprawdzona i godna polecenia firma

Tomaszeski
@Enej

Podpisuje sie pod tym

@Tomaszeski

Polecam

Spawacz

Opinie mówia same za siebie raczej wyjade w styczniu z nimi. Sa oferty bez niemieckiego dla spawaczy gazowych???

Jack Black
@Spawacz

Wyjechalem jako elektryk do rostocku. Dobre warunki dobra firma

Ko
@Jack Black

Sa jeszcze miejsca?

@Ko

Witam, tak, prowadzimy nabór dla elektryków ( praca przy produkcji wiatraków) do Rostock.

@Ko

Witam, tak, rekrutacja ciągle trwa. Poszukujemy elektryków z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Praca w miejscowości Rostock. Pozdrawiam Monika Kowacz

?

Jaka lokalizacja????

@?

Witam, obecnie mamy wiele ofert dla elektryków w różnych rejonach Niemiec. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

byłypracownik

Czekałem na tę chwilę - tzw wypłata za pracę w(usunięte przez administratora) firmie Roku w Unterschneidheim - firma Roku, pośrednik firma On Time Solutions - siedziba w Nordlingen - delegowała do firmy z Polski firma Impact Job. Wyjazd " perfekcyjnie zorganizowany" - w niedziele rano 28 października 2018 wyjechałem z Krakowa do pracy do wyżej wymienionych firm. Po blisko 12 godzinach w aucie dotarłem pod gospodę w Lauchheim około 20,30 - oczywiście zamknieta. Po licznych telefonicznych interwencjach do Polski do Impact Job odebrała Pani koordynator z Polski, oczywiście niemiecka strona miała to gdzieś - telefony nieczynne. Spędziłem noc w zimnym aucie na parkingu pod tą gospodą. Oczywiście rano następnego dnia były telefony że pan się rozpakuje i pojedzie do Nordlingen do biura i do zajebistej firmy Roku ??? do Unterschneidheim do pracy. Po moim proteście że nocowałem w aucie nigdzie nie pojadę jedna firma Impact job i ON time solutions odstąpiły i miałem wolne. Praca w firmie Unterschneidheim nie należała do przyjemnych - byłem tam jedynym polakiem a przynajmniej nikogo z Polski nie spotkałem - dało się wyczuć co było efektem po 9 dniach pracy w piątek 09.11.2018 r. Dochodziły do mnie a znam język niemiecki docinki o polakach w firmie Roku. W piątek 09.11.2018 roku po pracy po nocnej zmianie o godzinie 7 rano poszedłem na parking firmowy do auta i zobaczyłem celowo rozwalone lewe lusterko w aucie. Dodam że auto mam na polskich numerach rejestracyjnych. Porobiłem zdjęcia i pojechałem do biura do Nordlingen - firma ONTIME SOLUTIONS - oczywiście zdziwiona niemka ze jak to tak niemiec rozwalił panu lusterko w aucie. Zmieszana powiedziała żebym zgłosił tę sytuację do biura w firmie Roku i na policję. PO przemyśleniu stwierdziłem ze to będzie walka z wiatrakami. Po tym incydencie stwierdziłem że nie będę dłużej tam pracował. Nie chciałem zgłaszać, dalej tam pracować, by nie mieć auta potem skasowanego z zemsty. Hotel - gospoda w Lauchheim jak ktoś lubi - blisko stajni z bydłem koło 100 metrów - śmierdzi. W gospodzie brak internetu, brak tv i firma liczy 300 euro miesięcznie za te warunki. Po 9 dniach pracy otrzymałem wynagrodzenie 56,81 euro. Jak ktoś ma tam oferte pracy prosze się zastanowić czy jechać.

@byłypracownik

Ciekawe co ma impact do twojego lusterka????????

Krótko bo widzę że nie ma sensu dyskusji - nie byłeś na moim miejscu więc zamilcz, wiem gdzie mnie oddelegowali, wiem ile kasy zarobiłem ile mi podpier....szkoda słów

delegowała???? coś ściemniasz koleś

@były pracownik

jaką umowe podpisałeś z impactem? Delegowania? Czy ty cżłowieku wiesz czym się rózni delegowanie od kierowania bo chyba nie? 3 razy z nimi wyjeżdżałam i never to nie było delegowanie. Delegują cię tymczasówki i na polskich warunkach. Strasznie dużo frustracji w tobie, nie lepiej napisać do tej niemieckiej firmy lub do impactu zamiast tu wylewać żale jeszcze o jakies lusterko hahahaha

@byłypracownik

Witam, niestety porzucił Pan miejsce pracy, w związku z czym prawdopodobnie została na Pana nałożona kara umowna. Wielokrotnie próbowaliśmy się z Panem skontaktować, niestety nie odbierał Pan telefonów i nie reagował Pan na wiadomości, również próby kontaktu ze strony niemieckiej pozostały bez odpowiedzi. Dodatkowo zaznaczę, że ani my ani niemiecka firma nie mamy wpływu na to, że ktoś uszkodził Pana lusterko. Jest mi przykro z powodu poniesionej przez Pana szkody, ale mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie nic poradzić na to zdarzenie. Pozdrawiam Monika Kowacz

@byłypracownik

I tu przyznaje racje mieszkam niedaleko firmy roku .od 16 lat gorszego guwna jak ta firma to niema.

Johny

Kilka slow z mojej strony. Wspolprace z firma impactjob zaczalem w zeszlym roku wyjezdzajac za ich posrednictwem do magazynu ze spozywka w neumunster. Oferta przedstawiona zostala dokladnie, bardzo szybko i sprawnie doszlo do wyjazdu. Sama praca byla w porzadku niestety niemiecki pracodawca juz nie do konca. Impactjob reagowala od razu i dzieki temu udalo mi sie znalezc inna lepsza prace w bawarii gdzie pracuje do dzis. Polecam impactjob za sprawnosc w dzialaniu i dobre podejscie do ludzi.

Szukam pracy

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda aplikacja do prazy z językiem. Czy przy wymaganym języku niemieckim w zakresie podstawowym przeprowadzana jest rozmowa kwalifikacyjna? Czy w przypadku pracy dla par język muszą umieć dwie osoby? Ciężko jest przejść taką rozmowę?

Weronika
@Szukam pracy

Ja kiedyś brałam udział w takiej rekrutacji. No na bank musisz się przedstawić, cokolwiek powiedzieć na swój temat , gdzie pracowałeś, jakie masz doświadczenie , ile masz lat i no ogólnie takie podstawy jak ten poziom a1 .

Paenke

Kolega podał mi namiar hydraulik nieznam niemieckiego. Szukam od juz. Bedzie cos?

Monika Kowacz
@Paenke

Witam, zpraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam MK

Szukam pracy

Witam. Jest może jakaś oferta pracy dla par w Niemczech bez znajomości języka? Jesteśmy dyspozycyjni, mamy własny samochód.

@Szukam pracy

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam MK

Grzegorz K

Dla mnie niezmiennie najlepsi na rynku. Nie jedna robote mi znalezli zawsze w stalym kontakcie nigdy nie zostawiaja z problemem. Trzymaja poziom a ja trzymam sie ich.

Gonzo

Święta prawda! (usunięte przez administratora) jest wspaniała. Dba o swoje interesy w imię tylko firmy i pracowników. Przykro mi było opuszczać ten dom ale niestety byłam zmuszona...

Greg

Zgadzam się z tą opinią. Od samego początku idzie to zauważyć i nie trzeba być długo. Dlatego normalni ludzie nie wytrzymują i się zwalniają. (usunięte przez administratora)

A to nie jest forum o impacy?

Kate

Ale to impactjob kieruje tam ludzi i powinni papiery o niekaralności rządac i alkoholików zwalniać którzy utrudniają pracę innym. Nie sądzicie

Artego
@Kate

Zgadzam sie. Papiery o niekaralnosci latwo zalatwic a przynajmniej wykluczylo by to tak zwana patologie ktora jest uciazliwa bardzo. Ogolnie ludzoe ktorzy szkodza innym powinni byc zwalniani. Niestety ale taki patus potrafi niezle dopieci az zniecheca czlowieka do pracy w takim mieiscu

Arek
@Artego

Gdyby były papiery o niekaralności toby osoby nielegalnie przebywajace nie pracowały bo każdy normalnie wie ile to kosztuje i o deportacji nie wspomnę już. Ciekawe bardzo.

Aga

Kate a przy czym jest ta praca ? Która to dokładnie jest oferta?

Kate
@Aga

Zadzwoń do Iwago Personal leasing GmbH i się dowiesz. Na ciuchy.

Ziom
@Greg

W jakiej miejscowości jest praca bo nie chce wpakować się (usunięte przez administratora)

@Ziom

Po pierwsze jest to nieprawda ponieważ nie ma tam żadnej patologii. A praca jest uczciwa i warunki mieszkaniowe też a ponadto darmowy dojazd do pracy. Nie rozumiem dlaczego ludzie przez jedną osobę oczerniaja firmę. Uważam że firma Iwago niesłusznie zostaje oskarżona. Jeden człowiek to nie cały zespół ludzi którzy tutaj pracują a szef jest za dobry dlatego nie szanują jego osoby a pomaga jak może i stara się o to żeby pracownicy byli zadowoleni. Nie zawsze da się każdemu dogodzić. To ludzie mają wymagania zbyt duże i to oni nie mają często szacunku do koordynatora. Wcale nie czuje się pani koordynator wykorzystana i może liczyć na pomoc od firmy zawsze. Wiem bo pracuje tam i dobry zespół ludzi jest tylko jedna osoba nie świadczy o całej załodze. Dlatego jak najbardziej polecam tę firmę. Dużo osób wraca spowrotem i szef jest tak dobry że daje szansę każdemu kto pracowity i solidny.

Ann

Niestety to tylko bzdury które piszą osoby nie mające nic innego do roboty jak oczernianie

xxx
@Artego

zgadza się, dotyczy ogólnie, wszystkich "przybyszy" tak żyją i myślą jak z tej reklamy pluss co misiek wylądował ...nie wiadomo gdzie u kogo rozmawiać wyjaśnić jak się nic nie da to zostawić niech żyją w swoim świecie amoku yello to

@Kate

impact nie moze nikogo zwolnic bo nie jest pracodawca. Jak chcesz weryfikowac czy ktos jest alkoholikiem, to tak samo zaraz ktos napisze ze powinni takich idiotów co takie wpisy robią też zwalniać

Długa
@Kate

To może maja robic test i pytać "dzień dobry, czy jest Pan alkoholikiem?". Myślę że to byłby świetny sposób weryfikacji! Kto odpowie nie, jest przyjęty. Brawo. Sorry ale taka jest prawda że wszedzie jest jakaś czarna owca (albo nawet i stado takich baranow ) Ale nie można na wszystko patrzeć przez ich pryzmat. Trzeba zająć się pracą. Pzdr

Black

Iwago powinno taka reklame sobie stworzyć ''masz +30 jesteś sam i nie masz własnego życia? Zadowala Cie 900-1000 euro na reke i stwarzanie dramatow wszystkim młodym ludziom? Lubisz alkohol i masz problemy z agresją? Agencja Iwago to idealny wybor dla Ciebie! Dołącz do naszego grona''

@Greg

Proszę nie pisać głupot bo nie wiem skąd tyle złości i zalow. Nikt nikogo nie wykorzystuje i nie zmusza do zwolnienia. A nie wszyscy są kierowani przez Impactjob. Nie wiem po co te głupie wpisy. Nudzi się komuś to niech się zastanowi wkoncu nad sobą.

@Arek

Jedna wielka bzdura. Co papiery o niekaralności mają wspólnego z problemami alkoholowymi. Tego nie da się przewidzieć. I niech każdy zajmuje się sobą a nie drugim. Co się dzieje z wami. Tylko nienawiści pełno.

@Kate

Weź miej trochę inteligencji i nie pisz bzdur

@Arek

Nie można zatrudnić nikogo nielegalnie ponieważ każdy podpisuje umowę i przestańcie siać ploty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń do firmy a nie pisz oszczerstw. Nikt nikogo nie trzyma na siłę i nikogo nie zmusza do zwolnienia. Wystarczy szczera rozmowa a nie oczernianie na forum. Dajcie sobie spokój i pozwólcie innym pracować normalnie.

@Kate

Osoba o której mowa nie jest zatrudniony przez Impactjob. Wogole nie ma nic z tą firmą wspólnego. Impactjob to dobra firma i godna polecenia. Nie odpowiadaj głupstwa jak nie masz pojęcia.

ubezpieczenie

A jak wygląda ubezpieczenie? Trzeba sobie wyrobić kartę EKUZ przed wyjazdem czy po wyjeździe? Czy ona jest w ogóle potrzeba? Jak to działa?

@ubezpieczenie

Witam, kierujemy do pracodawców zagranicznych, z którymi podpisuje się umowę o pracę, która gwarantuje ubezpieczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob