ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Obserwator

Jeśli nic się nie zmieniło to Impact nie jest odpowiedzialny za wypłatę bo to tylko pośrednik więc Pani M. może Wam jedynie pomóc waszym pracodawca jest ta niemiecka agencja więc skargę powinieneś złożyć do niemieckiego odpowiednika Polskiej Inspekcji pracy

Podobna sytuacja jak wyżej. Wykaz godzin, o który poprosiliśmy z mytoys miał się nijak do tego co wypłaciła nam agencja, sprawa niejasna. Koordynatorzy najpierw twierdzili, że rzeczywiście są błędy, potem że księgowa twierdzi że jednak jest dobrze wszystko, a teraz się nie odzywają, niczego nie da się załatwić. Dodatkowo opłata za mieszkanie pobrana została za cały miesiąc grudzień (pomimo ze wielu pracowników zrezygnowało wcześniej i mieszkało tam zaledwie kilka/kilkanaście dni. Dodam że wypowiedzenia zostały złożone odpowiednio wcześniej, żeby właśnie uniknąć niepotrzebnych opłat - sami koordynatorzy tak radzili - a nagle naliczona została opłata jak za cały miesiąc mieszkania). Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest wina ImpactJOB, jednak nawiazując współpracę z jakąś agencją i kierując do niej ludzi trzeba chyba sprawdzać wszystko i brać odpowiedzialność za to, ze ta pseudoagencja dała(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wielu pracowników, którzy przez to wszystko zrazili się do Impactu. Niestety ale taka jest prawda.

Obserwator

Gdyby ludzie czytali bardziej umowy to mogliby dostrzec że Impact jest zabezpieczony na każdy możliwy wariant ale pracownik juź tak dobrze nie ma. Dlatego dziwiły mnie zawsze te komentarze gdzie ludzie pisali że jak fajnie bo ktoś z Impactu dzwoni i pyta jak warunki itd. i dlatego uważali że ta agencja jest bardzo rzetelna. Według mnie Impact powinien bardziej się skupić na sprawdzeniu swoich potencjalnych wspólników niż na wydzwanianiu do pracowników bo wtedy nie będzie takiej sytuacji że ktoś nie dostanie wypłaty lub tylko jej część.

Znaczy impact ma brać odpowiedzialność za to, że księgowa innej firmy się pomyliła? Hahaha dobre

magda
@Obserwator

jeśli dzwonią do pracowników to po części Impact sprawdza warunki w firmach, do których kierują ludzi. Może właśnie po to dzwonią. Gdzie znajdą lepsze info niż od pracowników, którzy są wewnątrz firmy

@magda

Chyba tylko ludzie o niskiej inteligencji lub wierzący w to że na świecie są sami uczciwi myślą podobnie jak ty. Najpierw trzeba dokładnie sprawdzić kontrahenta a nie zawrzeć umowę, zrekrutować i wysłać ludzi a potem oczekiwać że jakoś to będzie. Rozumiem gdyby agencja robiła to pro Bono ale ona zarabia na każdym zrekrutowanym pracowniku więc skoro przez ich niedbalstwo pracownicy nie otrzymują całego obiecywanego wynagrodzenia to chyba czas najwyższy by domagać się zapisu w umowie który was przed tym ochroni.

Ostakowski

Firma na bardzo wysokim poziomie. Udzielane informacje sa rzetelne, wszystkie szczególy droga pisemna, co dla mnie jest bardzo wazne. Konsultanci z ktorymi rozmawialem kompetentni, nie zlewaja. Polecam

Olow

Dzień dobry! Czy macie Państwo jakieś oferty pracy na magazyny odzieżowe? Pozdrawiam

Joanna

Polecam firme

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Izz

Czy wymagane jest we wszystkich ofertach posiadanie własnego samochodu?

@Izz

Dzień dobry, posiadamy oferty, gdzie własny samochód nie jest wymagany. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 602 434 664 Pozdrawiam, Monika Kowacz

Niemcy bosch

Mój mąż otrzymał dziś ofertę do boscha. Jakie są warunki zakwaterowania, czy polecacie prace, i czy jest daleko do pracy z mieszkania?

@Niemcy bosch

Tu jest dużo polakow, praca jest prosta, mieszkanie - różnie, pokoje dwuosobowe jedne lepsze drugie mniej, ale generalnie jest ok.Sa polskie koordynatorki i wszystko z nimi zalatwisz. Jezlei chodzi o impactjob to nie mam zastrzezen.

Szukam freiburg

Czy jest ktos to pracuje na spozywce we freiburgu? Ponoc szukaja ludzi z autem bo mieszkanie 15 km ale moze na miejscu ktos jest z kim bym sie zabrac mogl? Koniecznie musze w ta lokalizacje

FBS85

Witam. Czy orientujecie się czy Impactjob ma ogłoszenia w Frankfurcie lub miejscowości Worms, z podstawowym niemieckim lub bez języka.

Razyk
@FBS85

Ja czekam na odpowiedź na rekrutację kolo Lipska jako komisjioner chleba. Moj kolega tam pojechał i jest zadowolony. Czekam już 2 tygodnie i nic. Ale chociaż tyle że agencja dba o nas i nie wysyła na manowce jak inne. Wolę poczekać i mieć pewną pracę. A pani biura zawsze mile chichocze się przez telefon, żebym był cierpliwy

Pracuje
@FBS85

Tak bosh

sobol
@Razyk

hej a jak tam zakwaterowanie darmowe jest bo nie info

Romek
@sobol

Jest info, ze jest zakwaterowanie

sobol

witam ktos byl i jest moze w Bad Hersfeld PRACOWNIK ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU SPRZĘTU RTV i AGD jakie warunki mieszkalne i jak w pracy czys a godziny itp i czy naprawde nocleg jest za darmo prosze o info

Gregory

PANI MONIKO NIE wtracam sie w dyskusje ale chcialem zapytac w jaki sposób przedostac sie przez granice skoro trąbią ze nawet francjia zamknela od wczoraj granice na 30 dni . Ja bardzo chce wyjechac stąd lecz nie bardzo wiem jak . Pytam bo widziala Pani co sie dzieje na granicy z niemcami . Ile czasu stoja w korkach . Moze Pani odpowiedziec mi na pytanie ..pozdrawiam

@Gregory

chcesz jechać z polski do niemiec ? trzeba chyba dostać zaświadczenie pracy (powinni wystawić i przesłać elektroniczne skierowanie może też się zalicza ale raczej nie) głównego pracodawcy gdzie praca wykonywana, nie powinno być problemu, powód wyjazdu/ powrót, wycieczki wczasy odradza się raczej. Stanie na granicy z de do pl to około pięciu godzin nawet więcej, wszystko porusza się powoli bo koniecznie sprawdza się temperaturę robi pomiar w celu wykrycia gorączki, całkiem odbywa się to sprawnie, odpowiednie służby są do tego.

@Gregory

a i jeszcze jedno, jak będziesz mieć zaświadczenie pracy lub co innego co pozwala poruszać się przez granicę miej na papierze, wydrukuj a pracodawca, pracownicy z biura itd., to co związane z pracą powinni udzielić informacji przygotować pracownika do podróży pracy pobytu itd

@Gregory

Dzień dobry, zgodnie z informacjami z ministerstwa wstrzymane zostały międzynarodowe połączenia lotnicze i kolejowe. Obecnie ruch kołowy nie został wstrzymany, prowadzone są jednak kontrole graniczne. Zgodnie z rozporządzeniem rządu, do 25.03.2020 z możliwością przedłużenia, każdy, kto wraca do Polski jest kierowany na 14 dniową kwarantannę. Nie wiemy, jak rozwinie się sytuacja w najbliższych dniach, dlatego prosimy o śledzenie rzetelnych źródeł informacji: www.gov.pl/web/koronawirus/. Przypominam, że MSZ RP uruchomiło infolinię dot. możliwości przekraczania granic. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 22 523 8880 W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Monika Kowacz

Jarek
@Monika Kowacz ImpactJob

Oby sytuacja sie polepszała...

igi3

Czy w Badenia-Wirtembergia, w Bawarii, Nadrenii Północnej-Westfalii pojawił się został wprowadzony (według przepisów; pandemi K.) kurzarbeit skrócony czas pracy i w takim razie świadczenie rekompensata za skrócony czas pracy gdy odprowadzone były składki, zatrudniony opłacał/opłaca ubezpieczenie w razie bezrobocia i będzie mieć po części wypłacone za taki czas. Jak macie, pracujecie w Niemczech? Urlopy pobrane czy poprostu pracujecie w pełnym wymiarze godzin, wszystko oczywiście zależy od rodzaju przedsiebiorstwa, firm

Dmitry

Kilka dni temu zadzwonila Pani z nieznanego numeru (na stronie impactjob ten numer nalezy do (usunięte przez administratora) i pierwsze co spytala bylo od kiedy jestem dyspozycyjny. Okazalo sie ze to jest agencja pracy. Niestety rozmowa nie poszla za daleko, Pani nie przedstawila sie, nie przestawila ani firmy of ktorej dzwoni ani jaka praca, warunki i t.d. Jedyne co spytala o dyspozycyjnosc. Dziwne podejscie do rektutacji... Zalecam kierownictwu firmy troche bardziej uwazac na kompetencje pracownikow firmy.

@Dmitry

Witam, opisana przez Pana sytuacja nie mogła mieć miejsca. Każdy z naszych rekruterów zawsze się przedstawia z imienia i nazwiska podając nazwę firmy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nikiminasz
@Dmitry

A pan zdziwiony że o dyspozycyjność pytają? Jasne Bo myśle ze w każdej agencji uwielbiają przedstawiać oferty przez kwadrans, drugi słuchać pytań i a koniec usłyszeć, że „szukam pani za miesiąc „ ???????????? haahhahahahahahah

Merkury

Czesc pracował ktos w okolicach Norymberga z imapct job ? Jak wyglada zakwaterowania i jak z zarobkami?

Domak

Czy jest możliwość pracowac tylko kilka miesiecy ?

Jack Black
@Domak

Jasne tylko umowe musisz wypowiedziec w niemczech ale jak nieuciekniesz z dnia na dzień to nie ma problemu.

Raczej

@Domak

Dzień dobry, oczywiście. Można rozwiązać umowę o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Posiadamy również oferty sezonowe właśnie na kilka miesięcy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Michelau

Jest tutaj ktoś pracujący lub zaczynający pracę w Reppert & Schäfer?

Danny
@Michelau

Czesc. Tak pracuję od miesiąca przez tą agencję

Micheau
@Danny

I jak praca? ;>

Janek
@Micheau

Ja polecam

Grzegorz Sandomierski

Witam czy jak mam 17 lat i 9 miesięcy to zatrudni mnie agencja?

@Grzegorz Sandomierski

Raczej watpie

Arek

Niezmiennie bez zarzutu. Wielki plus za to ze odbieraja telefony nawet w weekendy. Wsrod agencji to teraz rzadkosc. Polecam Wiecej na priv

Eda

Komisjoner art. Spożywczych bez j. Niemieckiego w Worms - ktos byl ? Jakies opinie o pracy i mieszkaniu

Marecki

Rekruterka pani Olga bardzo profesjonalna i w razie problemow zawsze dostepna.

Ama

My byliśmy przez impakta w Gersheim i faktycznie były problemy z wynagrodzeniami z firmy Ontime.kontaktowlismy się z impactem w styczniu i faktycznie okazało się ze dostaliśmy za mało kasy. Dziś sprawdzałam konto i zostało odpowiednio uregulowane.no ale to jest tak jak firma zatrudnia na 3 mac ponad 170 pracowników a księgowi zaczynaja się gubić. Dzięki impakt za pomoc i wsparcie. Wyjedziemy z wami jeszcze w przyszłym roku

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob