ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Domaaaa

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na pytanie o prace w boschu w Worms ? Interesuje mnie czy jest to praca warta uwagi, jak wyglada zakwaterowanie i czy sa tam wysrubowane normy ? Pozdrawiam

ruda

czy ktos z was dostal oferte pracy na magazynie z soczewkami? wyjazd planowany 24 lipca, ale moze ktos byl i troche opowie? jak praca? jak zakwaterowanie? prosze o kontakt, dziekuje

darmir@darmir.nysa.com.pl

Jesteśmy parą małżeńską, poszukujemy pracę. Posiadamy własny samochód na Niemieckich nr. oraz wszelkie dokumenty rejestracyjne w Niemczech. Pracowaliśmy przez okres 2,5 roku w Niemczech na produkcji. Zostało przesłane CV do Państwa. Kontakt:0048576552874 Pozdrawiam Uścinowicz

Agatha

Witam serdecznie. Para szuka pracy w Austrii . Bardzo dobry angielski , niemiecki basic, własny transport, oboje prawo jazdy kat. B. Doświadczenie w hotelarstwie ( również Tyrol ), a także na różnego rodzaju liniach produkcyjnych i magazynach ( w tym również przemysł spożywczy ), oboje posiadamy uprawnienia na wózki typu OPT i EPT ( orderpicker truck ). Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc, informacje i odpowiedź. Pozdrawiamy.

@Agatha

Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie posiadamy ofert dla par w Austrii. Pozdrawiam Monika Kowacz

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Jack Frost

Firma trzyma pion i poziom. Dla mnie bez zarzutu.

Mick
@Jack Frost

Cześć! A na jakim projekcie jesteś? Pzdr

majan

witam, czy ktoś z was pracował przy komisjonowaniu słodyczy ( Grafschaft-Ringen, Niemcy) ? polecacie?

Dzień dobry, czy jest jakaś pani pracująca w firmie Bosch w Worms? Chcialabym dopytać czy jest bardzo ciężko, jakie są godziny pracy i czy dają samochod służbowy?

Durneowi

sa oferty dla par bez auta ????

@Durneowi

My jesteśmy w iwago na ubraniach

@Durneowi

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Monika Kowacz

Katie
@Monika Kowacz ImpactJob

Czy oferta w niemeg jest aktualna? Mamy mieszkanie w okolicy

Charlie
@Kasia

Cześć! Nie wiesz czy jest nadal prowadzona rekrutacja? Pzdr

@Katie

Witam, na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Charlie

Dobry wieczór,na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Karola

jesteście super! Cały czas w kontakcie, nawet po godzinach pracy mogłam zadzwonic do mojej pani rekruterki. Pracowałam spokojnie z przekonaniem, że nawet jak cos na miejscu huknie, to nie zostane z tym sama. Dziekuje i do uslyszenia

Monty

Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko tak jak być powinno. Firma trzyma poziom

Kinga

To jest miejsce na opinie, to nie jest forum! Nie zaśmiecajcie strony.... Gdzie moderator!

Misiu

Dzień dobry, szukam pracy za granica dokładnie w Niemczech, super macie opinie na fb wiec chce się do was zwrucic. Poproszę oferty na maila: Marek.kawlarek7752@wp.com Czekam na oferty!1!

luzak
@Misiu

Zadzwon do biura

Romcia
@Misiu

Udalo ci sie wyjechac?

Misiu
@Romcia

Cześć, tak udało się wyjechać i jest wszystko w porządku. Agencja niemiecka ekstra, z polską mam cały czas kontakt. Praca tak jak mówiła rekruterka, warunki fajne, zakwaterowanie odpowiednie:)

Ewka

Dwukrotnie razem z moim chłopakiem wyjeżdżaliśny do pracy przez agencję ImpactJob. Jeśli chodzi o agencję - nie mam nic negatywnego do powiedzenia. W pracy było naprawdę okej, wypłata na czas. Wynagrodzenie zawsze zgodne z tym, co jest napisane w umowie. Nie mieliśmy również problemów z niemieckimi agencjami pracy, do których nas rekrutowano. Serdecznie polecam. Czekam z niecierpliwością na wznowienie rekrutacji do firmy, w której pracowaliśmy a z powodu wszystkim nam znanej sytuacji zapisy zostały wstrzymane :( Pozdrawiam, Ewa :)

Arek

Wszystko ok

Klodzki

Dzien dobry, szukam informacji na temat pracy dla dociepleniowca. Czy ktos z tu zgromadzonych wyjezdzal z firma impactjob do takich prac i moze sie na ten tema wypowiedziec?

@Klodzki

Dzień dobry, jeżeli jest Pan zainteresowany wyjazdem to bardzo proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Pozdrawiam

Angela

Witam, macie może jakaś ofertę pracy dla dwóch par bez języka?

Jacek

Ludzie czemu wy zadajecie takie pytania tutaj? Piec razy syzbciej jest zadzwonic do biura. Nie rozumie

Joas
@Jacek

Nie mam slow, wystarczy zadzwonic

@Angela

Witam, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Xdd

Witam ;) czy posiadają Państwo jakieś aktualne ogłoszenia dla Par w Niemczech bez znajomości języka?

@Xdd

Dzień dobry, tak posiadamy oferty dla par. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

MTFAN

Dzien Dobry, dostalem oferte pracy na magazynie Netto w miejscowosci WORMS kolo Frankfurtu nad Menem . Jest moze ktos kto tam pracowal ? Pracuje? Albo ogolnie ma jakies informacje na temat tej lokacji? Wyjazd w niedziele.

Pioter89

Wyjeżdżam do Worms na magazyn bosha wiec za tydzień dam znać jak tam jest ;)

@Pioter89

I jak jest? Na ile jest tam umowa?

@Pioter89

Ja pracuje w Boschu od dwoch miesiecy i bardzo sobie chwale

Darek
@Marek

Marek czy mógłbym sie z tobą skontaktować bo też mam propozycję wyjazdu do Worms (usunięte przez administratora)

Witam, czy ktoś pracuje w boschu w worms i moze powiedzieć ile wychodzi się po odliczeniu mieszkania? Jak praca i warunki mieszkaniowe?

On

Witam. Też mnie to ciekawi, jadę niebawem właśnie tam :) pozdrawiam

@On

Od kiedy startukesz?

On

Od 24 lutego. A Ty?

DENY

Tez startuje ale od 29 lutego , jeśli będziecie mieć jakieś informacje na temat pracy w tym Bosch chętnie posłucham . Daniel Greń kontakt na FB .

Daniel

Jeśli dowiedział się pan czegoś więcej na temat pracy w Bosch , proszę o kontakt

Tom

Praca jak każda inna, ja zarobiłem ok tysiąca ale był gosc co wychodził 1300 bo miał nocki

Tu jest dużo polakow, praca jest prosta, mieszkanie - różnie, pokoje dwuosobowe jedne lepsze drugie mniej, ale generalnie jest ok.Sa polskie koordynatorki i wszystko z nimi zalatwisz. Jezlei chodzi o impactjob to nie mam zastrzezen.

szwadron

obys nie musial mieszkac w biblis...

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob