Opinie o H a e r i n g P o l s k a w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie H a e r i n g P o l s k a. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w H a e r i n g P o l s k a o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H a e r i n g P o l s k a w Piotrków Trybunalski

Ciekawska

Jestem pewna,że kierownictwo śledzi te komentarze. Proszę o odpowiedź któregoś z zarządzających ta firma o odpowiedź na świeży temat-a mianowicie tych 8tygodni na same Nocki Pan z QS _ co ta zmiana ma na celu ? Podpisując umowę pracy na 2zmiany tlumaczono Nam 'ze nocki odpadają ze względu na wydajność pracy.Nie trzeba być super mądrym by wiedzieć ze praca w kilkugodzinnej monotonii nocnej ani nie wpłynie pozytywnie na jakość a już na pewno na ilość o którą bardziej cisniecie niż jakość w której jest główny problem-jak można wpaść na tak idiotyczny pomysł ?skoro nawet brakowało by miejsc pracy na dwóch zmianach to co zmieni np.30% kobiet pracujących na rano zacznie przychodzić na nocki _moim zdaniem nic nie zmieni bo będą puste krzesła które zostaną wypełnione na nocy.Co innego jeśli w planach jest pomysł zatrudnienia kilkudziesięciu kobiet do pracy i rozdzielnie ich- wprowadzenie pracy w systemie 3zmianowym.to byłoby jeszcze wytłumaczone logistycznym rozmieszczeniem w innym przypadku jest to tylko doprowadzenie do tego by ludzie zaczęli sami odchodzić bądź w przypadku jak wiadomo mniejszej wydajności zwyczajnie zwalnianiem ludzi..? Firma powinna przemyśleć sprawę bo to szeregowi pracownicy są fundamentem tej firmy a nie źle zarządzający zespół który nie wysłucha społeczeństwa nie zrobi ankiety jak oni widzą poprawę swej pracy . Kary tutaj nie pomogą tylko pogorsza sytuację . Firma próbuje postawić ludzi pod ścianą i robią co chcą bo wiedzą że u nas w mieście jest kiepską sytuacją na rynku ale każdy z nas liczy na to że pojawi się w okolicy przedsiębiorca który będzie miał podany na widelcu zespół ludzi zmotywowanych do pracy . Jedynie czego oczekując w zamian to szacunku . Nie narzucanie na siłę pracy w weekendy i to wszystko na ich zasadach.. nic wiecznie nie trwa i pewnie jakiś kierownik zaraz napiszę nie pasuje to odejść a Nie narzekać -setki ludzi tak zrobilaby mając pole manewru i oby ten czas nadszedł wtedy pewnie inaczej by mówili .. zrozumcie ze to nie wy jesteście dla szeregowców tylko na odwrót. Bez nas i braku chętnych z poza firmy ta firma będzie dnem za czym pójdzie brak miejsca dla was chyba że to wy wezmiecie się za prawdziwa pracę za prawdziwe pieniądze i skończy się udawanie jakimi to jesteście mozgami i branie za to grubych pieniędzy . Wszyscy są pełni nadzieii ze niepewny los się kiedyś odwróci i staniecie na miejscu tych ludzi ... Ludzie wyrazajcie swoje opinie na tym forum Niech nasi przełożeni wiedzą co nas boli _po to jest taki portal by pisać jak jest naprawdę -może w końcu dotrze do nich ze mamy tego dość i chcemy zmian ale nie ciaglych zmian na gorsze tylko by zaczął się czas zmian na Lepsze czasy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o H a e r i n g P o l s k a - Piotrków Trybunalski

H a e r i n g P o l s k a