Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

wariat

Witam serdecznie mam termin na 6 października. Może mi ktoś przybliżyć jak wyglądają warunki mieszkalne(może być jakieś foto) ponieważ nie wiem jak się nastawić. Podstawowe informacje czy śpi się w pokoju po kilka osób czy każdy ma swój pokoik na klucz. Jeżeli jest lodówka to jedna na kilka osób czy każdy ma swoją ? Ewentualnie ogrzewanie jakieś bo zbliża się zima ? Będę wdzięczny za udzielenie mi tego typu informacji. Pozdrawiam

sam

szukam kogoś kto robi na sb mam pytanie odwdziencze sie

remik

musze być na 6 pazdziernika pod biurem pierwszy raz jade zabiore się z kimś jestem z konina 663678487 remik

sam

element z konina (wielkopolska)kobiety wiadomo co faceci chlają

sanio
@sam

bzdury pypcia na jezorze dostaniesz nie pisz bzdur

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
jaaa

Hej. Szukam kogoś z okolic Częstochowy. Kto będzie wracał do verl w niedziele. Chciałam za opłatą oczywiście podać paczkę dla męża. Mój tel to (usunięte przez administratora)

spoko robota

sam

zna ktoś dziewczyny zpod konina,stare miasto,lisiec wielki prosze o wpis

Z

jedzie ktoś na 08.09 tj.poniedziałek szukam transportu Koło

gosciu

mieszczuchy piwo komputer delikatne raczki sily malo kondycja wysaida ze wsi to inaczej od malego widly lopata porabac drewno silowni nie potrzebuja samio maja dostatek przyzwyczajeni do pracy fizycznej i tak ma byc jestem za tym czypsow nie jedza naturalne produkty bez chemi to se porwdza na wacum

gosciu

nie dowiesz sie nic od polaczków wszystko jest ot tak sobie z tego co udalo mi sie dowiedziec to sadze ze przyjm cie na polskich warunkach czyli 1680zl a redzte dadza po 5 lub 6 e na godzine za hotel odciagna 150e i 200godz na miesiec to 1000e moze wyjdzie moze nie zwalniasz sie to zabieraja ci iles kasy a jak na niemieckich warunkack jest kasa inna ale inne sa sprawy jak sam jestes to duzy podatek ci zabieraja 30procent plus na wyznanie 8 ndo 9 procent to w sumie 39procent jak z zona dziecmy masz przywileje inny podatek i kinder geld rodzinne 194e na pierwsze na drugie i nastepne 185e diecko mieszkanie na wlasna reke czyli 1000e kaucji i czynsz 7do 9e za kazdy metr kwadratowy swiatlo prad gaz dodatkowo 300e na zycie to w sumie pod kreska zostanie ze 200e miesiecznie troche malo to przez ten chalos wiecej w kieszeni zostaje i dlatego nikt nic nie pisze i od nikogo sie nie dowiesz

zustol

Panie Johny - dlatego zadaje konkretne pytanie i chciałbym otrzymać odpowiedź bo tak naprawdę pisane jest tutaj lelum polelum, a nie ma konkretnej odpowiedzi także wydaje mi się, że piszą to osoby które tam nie były bo jeżeli pracowałbym w firmie to napisałbym proces działania od deski do deski, a tak nic z tych wypowiedzi nie wynika.

johny

Wszystko napisane wyżej- jedz popracuj wtedy zweryfikujesz co piszą naganiacze a co normalni ludzie.

ines

hptel 5 gwiazdkowy rozczarowanie niesamowitehotel pracowniczy jak hotel pojedzies zobaczysz

zustol

Witam Serdecznie chce wyjechać przez firmę MS MEAT - proszę powiedzieć jakie są faktyczne zarobki i ile wychodzi netto na godzinę ? Proszę powiedzieć jak wyglądają te domki i prysznice jeżeli ktoś był bo teraz widzę, że każdy pisze jak chce. Także czekam na odpowiedź.

zoska
@zustol

tez sie balem troche wyjechac przez MS Meat czekalem chyba ze 3 miesiace, naczytalem sie roznych opinii w koncu wyjechal kolega i napisal m ze jest spoko. Odwazylem sie i pracuje. Praca jest ciezka, pracuje na wakum czasami 10 godzin i kazda sobota, zarobek okolo 1400 E.Chorowac nie mozna bo krzywo na to patrza, ale jesli juz to Maja jakiegos lekarza.Kwatery za darmo, czasem syf ale jak sie trafi na fajne mieszkanie i ludzi jest spoko. Najgorszy jest dojazd bo trzeba samemu ale dla chcacego nic trudnego rower i do roboty. Jak nie boisz sie ciezkiej pracy to przyjezdzaj, najgorzej Maja chlopaki z miasta bo nic nie nauczone ale ze wsi daja rady.

nowy

Mam pytanie dostalem sie do tej firmy przez ms meat mam tam byc 8 wrzesnia. Prosze o info jak wyglada dzial pakowanie i ile mozna tam zarobic bo mi powiedziano ze od 800 do 1100 e . Ewentualnie czy sa mozliwe jakies tam nadgodziny do robienia.

lulu

czytaj poprzednie posty na gotowe czekasz masz ms machura zeleslawice kwestionariusz sciagnij z e strony wyslij do nich i to proste do 44lat przyjmuja

jaca

Napiszcie cos na temat pracy jako pakowacz?chcialbym tam pojechac do pracy czy warto?jak z mieszkaniem jak z placa moze jakis kontakt

blablabla
@jaca

hmm pakowacz, zalezy na jakim dziale. Ja robilam na SB ;) ogolnie praca nie jest ciężka przy pakowaniu, ale tempo nieziemskie, maszyny podkręcone na maksa i stoisz 12 h przy tasmie w zimnie. Nie ma szans zatrzymania tasmy, musisz zapieprzać, bo Cię zeszmacą za każdy błąd :D POWODZENIA HAHAHA

lulu

jak kto chce wiecej zarobic polecam krymar iłowo osada ul jagielonska przy czyszczeniu krewetek miesiecznie 700zl do reki biznes na calego mniej niz rzad ustalil stawke minimalna ot polscy bizmesmeni rob predzej od pie rdol sie od pieniedzy niewolnikow chca miec

lulu

tu w polsce praca powinna byc i kasa tez tylko ludzie sie godzicie na umowo zlecenie rachunek na czarno po co to niech zatrudni na czasowa umowe to sie liczy i co tych starych trupow co maja emeryki renty wy pierdolic ich nie ch nie blokuja miejsca mlodym tak jak u frycow niemcow jest masz emeryture 0 dorabiania podatek jest wiekszy od twojej emerytury finito proste a tu w polsce moze a moze po cholere capy siedza i swierkiem pachna a rekoma i nogami sie trzymaja posadki dobry i miesiec zeby wszyscy nie przyjmowali umow zlecen na pewno by sie zmienilo

sep

praca jak praca ale polacy sami sie stresuja i sami stres robia kazdy chce byc madrzejszy jeden od drugiego troche nie przyjemnie slyszec od niemcow ty polsko hahaaaaa przykro to jest ale cepom nie przetlumaczy

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)