Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Robert

Ludzie nie jedzcie tam na prawdę mówię serio.. ja sam też nie uwierzyłem w te opinie tutaj że tak niby jest tam ale to prawda mieszkania zasyfione, ludzie to hieny nie mają żadnych zahamowań!! wytrzymałem tam 3 dni i wróciłem do polski.. biuro i całe te kierownictwo ma cię gdzieś i twoje prośby ich to nie obchodzi pracujesz albo nie.. a jakie nie to won z hotelu i radź sobie sam jak wrócisz teraz do polski..nie słuchajcie tych bajek co wam wciskają bo TAK NIE JEST !!!! wywiozą was do jakiegoś zasyfionego hotelu nie wiadomo jak daleko od zakładu (w moim przypadku 15km) i powiedzą radź sobie sam teraz jak trafisz do pracy itd... nie masz czym to pozostaje iść na piechotę ale to jest nie realne jak nie znasz miasta żeby tam dotrzeć!!! NA PRAWDĘ NIE JEDZCIE TAM BO NIE WARTO ZA WSZELKĄ CENĘ.. JUŻ JEST LEPIEJ TU W POLSCE NIŻ TAM MÓWIĘ SERIO... ALE JEŚLI CHCESZ JECHAĆ I PŁAKAĆ O POWRÓT DO POLSKI TO TRUDNO..

beciuszka

Ja złego słowa o tej firmie nie powiem, bo tak naprawdę Tylko biuro i pan Krzysztof mi pomogli. Jak pojechałam Do hotelu, to panie z mojego pokoju jakby mogły, to by mnie Z drugiego piętra przez okno wyrzucily. Sami sobie stwarzacie Problemy, bo jakbyscie mogli to narąbani przychodzilibyscie Do pracy. Ja byłam i jestem zadowolona z zarobków i hotelu. Pozdrawiam cale biuro i Kierownictwo.

scan100

Mieszkania w niemczech wynajęcie ? Średnia 220 € !!! Opłaty ? Ja mam do 100€! Nie ma podziału że rzeźnik ma mniej niż ustawa przewiduje !!! Naciągasz ludzi !!! Pracujesz dla naciągaczy z dsi gmbh?

obserwator
@scan100

no, widac kolego, że nie masz pojęcia o wynajęciu mieszkania i opłatach i o stawkach też, są różne dla poszczególnych zawodów, zanim coś nasmarujesz to doczytaj!

nemo

dajcie sobie spokoj!!!czytalem te opinie trzy mc,w koncu pojechalem zeby sie przekonac samemu,szkoda czasu nawet na opis,wrocilem tego samego dnia,stracilem kase na busy .Dsi to porazka ,ludzie stracicie tylko na transport do niemiec przestrzegam !!!!!

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

scan100

Ubezpieczenie aok jest obowiązkowe taJak w kraju zus. Nawet od śmieciówek! A w umowie jest napisane np.że jeśli nie przepracujesz całego m- ca to ile dostaniesz? ZERO ! Czytaj umowę ! Po niemiecku. Na około 300 osób mc. W turach co poniedziałkowych mc wytrzymało ilu ? 12 osób! A ilu zostało dłużej ? Ja zjechałem. To nasi idioci podkręcają normy do granic absurdu, a po tygodniu już ich nie ma. Szukają głupich. Czytajcie opinie o tym zakładzie! Pod różnymi nazwami. Nawet niemiecka tv. Są na wielu stronach. Na 970 opini 17 pozytywnych.

scan100

A jak mam liczyć? Oszuści proponują pracę za 8 €, minimalna jest 8,5 €. Norma niemiecka 160 h m-c. Przy stawce 8,5 netto masz 1060 €. To jakim cudem przy stawce 8 chcesz zarobić więcej? Nie przeliczaj waluty tylko odnieś się do realiów niemiec. 1000 € to ponad milion drahm indyjskich. Zarabiasz 1200 €? Jedzenie na stołówce 3€ x 30 dni= 90€, do polski 2 x m-c? 2 X 70€= 140, śniadanie i kolacja 4€ ? 4X 30 = 120€, palisz, pijesz, robisz pranie ? 20 €. Dojazd do pracy i z pracy 30 x2€=60 € łączne wydatki min. 430 €. W warunkach tunisu zostaje: wynagrodzenie z nadgodzinami 850€ - 430 = 420 €. Jak do kraju wyślesz 1000 zł. To ciebie podziwiam. Nikt aż tyle nie jest w stanie tam zarobić!

NauczSieFakt
@scan100

nie, minimalne w niemczech jest 8,50€ to prawda, ale na zawodach przy miesie 8,00€. Pierw poinformuj sie, wtedy bys nie gadal bzdur! Poszukaj sobie w niemczech gdzies prace za 8,50€ i wtedy tez bez mieszkania. to bedziesz wolal 8€, bo mieszkanie kosztuje minimum 400€ bez pradu, ogrzewania, wody i smieci.

zdruzgotana

pracowałam tam kilka dni pewien murzyn po 3 dniach się do mnie dobierał musia łam odejść ,szukajcie pracy w Polsce na emigracji nie jet tak pięknie.pozdrawiam

scan100@wp.pl

1200 € traktuj jak 1200 zł. A nie przeliczaj. Odejmij koszty kar, jedzenia i transportu, rozłokę to zostanie max 600 €. Podziel to na min. 200 h. To pacujesz za 3 € na h. W kraju za 3 złote też znajdziesz robotę. 99 % ludzi się na nich nabiera. Tracą czas i 700 zł na przejazd w 2 strony. Nie ma nikogo aż tak zdesperowanego. Kary za alkohol i sex a jest to na codzień. Za darmo to z kwatery do pracy się nie dostaniesz. Nie ma czasu na jedzenie. A lokalowo to kaplica.

grzegorz1975@onet.pl
@scan100@wp.pl

cześć dlaczego odrazu liczysz na to że będziesz miałjakieś kary to nie jest prawda bo ja tam byłem teraz jestem na pauzie jak umiesz liczyć to 1200euro jest ok 5000 zł tam trzeba być skoncentrowanym na tym co sie wykonuje anie tylko myśleć ile zarobie masz tam ubezpieczenie od średniej krajowej a nie umowe zlecenie życzepowodzenia trzeba mieć swuj pojazd to będzie łatwiej dojehać do pracy nara

wie ktos moze jakie jest nr. do biura do tego dsi

scan100@wp.pl

Ja mam tam być na 17 sierpnia. Ale po opiniach i filmach na ytoube NIE Jadę. Jacek z bydgoszczy

lukas

te 1200 euro w niemczech a konkretnie w tej firmie to troche przesada za wszystko masz kary pieniężne ale twój wybór powodzenia

pracujący w tunisie

bieda w Polsce 1200 zł na rękę, bieda w Niemczech 1200 euro na rękę.wybór należy do nas samych.

grzegorz@1975onet.pl

słyszałem że nasze linki przejmą rumuni bo pracują za 3euro czy ktoś pracuje na boczkah bo hciałbym wrucić ale mi muwią że tam jest mało roboty do tunisu trzeba jehać swoim autem to się więcej zyska trzeba w życiu sprubować wszystkiego bo odradzanie każdemu wyjazdu jest trohe egoistyczne bez urazy każdy wybiera bidę unas ibidę wniemczeh wybur należy do was n ara

lukas

Chłopaki darujcie sobie tą firmę bo jak szybko poj edziecie tak samo szybko wrucicie (usunięte przez administratora) pozdrawiam wszystkich szukajcie czegoś innego

ewa

ja tez mam jechac 17.08 ale jak widze takie opinie na temat tej firmy to az mi sie wlos na glowie jezy

Grzegorz40
@ewa

I co mimo tego jedziesz

Grzegorz40

Witam wszystkich.Dzisiaj dostałem Telefon z firmy ze mogę wyjechać do pracy w Niemczech.termin 24 08 proszę powiedzcie czy warto zaryzykować i ostawić wszystko na jedną kartę? Posy mnie trochę martwią i się zastanawiam.

lukas

to i tak miałeś nieżle bo tylko 9 kilometrów ja byłem w in de mark toenies i tam było kilkanaście kilometrów i jak mówiłem w 10 chłopa w jednym pokoju syf,bród, wilgoć i sami alkoholicy.byłem w różnych miejscach ale w takim jeszcze nie naprawde odradzam to miejsce jeszcze zapomniałem dodać że w moim przypadku było tak że jak byś sie spużnił 15 min.do pracy to już nie możesz wejść na zakład i 200euro kary za wniesienie czegoś szklanego czy metalowego na zakład od 100euro do 500 euro kary poraszka

@lukas

jesli zastanawiacie sie czy wyjechac powiem tak poczytajcie komentarze osob ktore postawiły wszystko na jedna karte zapożyczyli sie (pisze o sobie nie wiem jak inni)mimo iz czytalo sie komentarze niewierzylo sie ze jest to (usunięte przez administratora) bo sadzilem ze to byli nieroby ktorym sie robic niechcialo nic bardziej mylnego ja wrocilem zapozyczony z dlugami i zniesmaczony jesli myslicie ze ktos pisze takie komentarze to specjalnie zeby inni niepojechali chcesz to jedz ale wrocisz i napiszez to samo co inni mam gdzies taka prace w takich warunkach za takie pieniadze 5.30 euro na reke nie zadne 8 czy 9 euro wiekszosc ludzi nie pisze ze wszyscy ale wiekszosc to pijaki i typy z pod ciemnej gwiazdy nie boje sie ciezkiej pracy ale (usunięte przez administratora) za marne 5.30 euro to duza przesada zanim pojedziesz poczytaj komentarze tyle negatywnych komentarzy oczyms swiadczy pozdrowienia dla ludzi ktorzy zrezygnowali jeszcze przed rozpoczęciem pracy a bylo ich sporo

lukas

Odradzam wszystkim firmę DSI GmbH w Rheda Wiedenbruck miałem skierowanie do pracy z tą firmą 3.08.2015 dzisiaj wruciłem do domu warunki fatalne mieszkasz w mieszkaniu w 10 osób do pracy bardzo daleko pracujesz po kilkanaście godzin dziennie siedem dni w tygodniu

@lukas

lukas niewiem jak ty ale ja mieszkalem w innym miescie herzebrock-clarholz co prawda mialem 9km do pracy ale niema mowy o zadnym busie do pracy jechalem przez autostrade niemasz auta radz sobie sam a jak nieprzyjdziesz do pracy i niedasz im znac ze nieprzyjdziesz to przyjezdzaja po ciebie ze zdjeciem ktore ci robia podczas podpisywania umowy i szukaja ciebie jak bandyte i co wtedy wypi....rdalaja ciebie z domu i radz sobie sam tyle wiem z opowiesci starszych pracownikow

zapomnialem dodac ze przyjechalo nas chyba z 40 a juz po 3 dniach zalatwienia papierow wrocilo do polski okolo 10 ludzi niezaczynajac prace z opowiesci starych pracownikow okazalo sie ze przewaznie przyjezdza 60 ludzi a wraca 50 ludzi wiec daje do myslenia ile ludzi zostaje

powiem tak wytrzymałem tam 4h po 3h czyli do 1 przerwy lewej reki nie czułem tak zdrętwiała kolega wytrzymał 4,5h stwierdziliśmy ze niema sensu (usunięte przez administratora) za 5,30euro netto czyli 8brutto i tyle będziecie zarabiać niesluchajcie ze 1400 bo tak nie jest najlepszy jest frajer na ktorego wolaja maciora frajer bez kultury swoich cisnie na kazdym kroku kolega malo brakowalo a lutnol by mu bo niewytrzylam gosc policja niemiecka straszyl 3 dni zalatwienia papierow lekarz? sciema idziesz dostajesz papier zaznaczasz wszystko ze nie i tyle z badan NIE POLECAM nie ze konkurencja bo w (usunięte przez administratora) ie mam taka prace ale NIE POLECAM zebyscie nie jechali wydacie kase zapożyczycie sie i po 1 dniu lub gora tyg. wrocicie bez niczego

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)