Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Św. MikołajCukiernik

Życze Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt tym co dostali mało premii i również tym co Dostali jej więcej. Pamiętajcie! Sprawiedliwości Stanie Się Zadość;)

Korwin
@Św. MikołajCukiernik

A masz dowód?

Rollo
@Korwin

dowód na co?

Comes
@Rollo

Prawdopodobnie chodziło mu o to że nie jest powiedziane że ktoś nie dostał premii albo że dostał mniej.

Nitro
@Rollo

Osobisty, heh

Andrew

monter spawacz. na ile zmian praca?

mątjer
@Andrew

Na 2 zmiany, od 6 do 14 i od 14:30 do 22:30, przy 8 godzinach będziesz dostawał w okolicach minimalnej krajowej, za pracę w pyle i smrodzie, tyle jest warte zdrowie człowieka w tej firmie.

ktosiek
@Andrew

2 zmiany po 8h. od 6:00-14:00 - 1 zmiana, 14:30-22:30 - 2 zmiana. Co druga sobota pracująca dla chętnych, dodatkowa stawka 100% płatna ekstra bez premii - 8 h tylko 1 zmiana. Plus jak chcesz to są nadgodziny po 2 zmianie, zostajesz dodatkowe 2 h do 00:30 i za te godziny dostajesz stawkę plus 100% ekstra płatne stawka bez premii. Czyli podsumowując masz prace od pn-pt 8 h do domu, jak chcesz zarobić to zostajesz na nadgodzinach po drugiej zmianie 2 godziny i przyjdziesz co drugą sobotę na rano na 8 godzin, dodatkowe godziny są płatne dodatkowo 100% stawki bez premii uznaniowej. Czyli jak na start przyjdziesz i będziesz miał 20h brutto i będziesz nadgodziny po drugiej zmianie robić, plus dwie soboty w miesiącu to spokojnie około 5500 netto zarobisz czyli około 8000 brutto. Pozdrawiam.

@ktosiek

o dzięki ci za konkrety

@ktosiek

mi akurat nadgodziny by pasowały, więc spoko, a powiedz mi, bo piszesz o premii uznaniowej, często się zdarza ją dostać?

Umiejący liczyć

Co miesiąc.

Ciastek

Nie polecam. Jestem po 3 letnich praktykach na kierunku ślusarz. Instruktorzy nie uczą tylko siedzą i oglądają Stop Chama na komputerze i chodzą od biurka do śmietnika wyrzucając papier po czyszczeniu kubka po kawie. Stanowczo odradzam!

Dawo

hej, zastanawiam się nad rekrutacją i z tym mam wszystko jasne, tylko widzę że oni super udzielają się w sponsoringu sportowców. i tu się pojawia moje pytanie czy dla pracowników, którzy uprawiają co prawda niszową dyscyplinę sportową można również ubiegać się o jakieś wsparcie ze strony firmy? jakoś swoje osiągnięcia należy przedstawić, pokazać ścieżkę ?

Dawo
@Dawo

mając namyśli wsparcie myśle o kwestii wyjazdów, ewentualnego dni wolnego jeśli są rozgrywane powiedzmy zawody rangi krajowej/ międzynarodowej? ktoś może jest tu zatrudniony i też startuję? chętnie bym się zapytał o parę rzeczy

Aspi
@Dawo

A skad masz taka informacje wgl?

seba
@Aspi

pewnie na stronie wyczytał, albo co

@Dawo

a co tam takiego ciekawego trenujesz, co?

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
serwus

Serwisant mobilny daleko dojeżdża? jakiś obszar określony macie?

orbi
@serwus

to jest praca w ustalonych, stałych godzinach?

edek
@serwus

a przy okazji w ogłoszeniu o pracę piszą o szkoleniu wdrożeniowym na tym stanowisku, ktoś wie ile ono trwa?

Moon
@edek

Pewnie dopóki nie załapiesz. Tak myślę.

boogus

dalej szukają kogoś na kontrolera jakości?

ogłoszenie
@boogus

jak ogłoszenie jest to pewnie tak jak nie ma to pewnie nie

Gonzo
@ogłoszenie

Toś rzucił prawdą objawioną

Olga
@boogus

Nie mam pojęcia. Wiesz jakie są obowiązki? Jakie ma się zarobki?

boogus
@ogłoszenie

nie wiem czy na tym jestes ale jak ci sie ogolnie pracuje spoko? ile mniej wiecej zajmuje im zaproszenie na rozmowe?

@boogus

dość to sprawnie szło, ale ja to już jakiś czas temu się przyjmowałem do pracy, więc jak jest teraz to nie powiem, bo nie wiem, ale zawsze się możesz przypomnieć, jakby ci się za długo widziało

Paw

(usunięte przez administratora)...umiesz to pensje masz. Ja tam 8 godzin pracuje 1 sobotę walne i pensja powiemy że ok. Ale ku kiedyś było lepiej i to już napewno nie wróci:( A co panowie z waszymi premiami rocznymi? Macie słuchy? Bo to chyba teraz powinno być na czasie tu, co nie?

zainteresowany

Ogłoszenie na Montera - Spawacza czy ktoś może podpowiedzieć jakie widełki w wynagrodzeniu netto proponuje firma???

koot
@zainteresowany

to najprędzej się dowiesz na rozmowie, na forum nikt raczej się nie wypowiada o zarobkach

koot
@zainteresowany

wysyłałeś już CV? masz jakąś odpowiedź?

Blo
@koot

Nikt się nie wypowiada o zarobkach bo nie chcą się przyznac że mało zarabiają. Stawka godzinowa jest razem z premia liczona pracując soboty i ma nadgodziny na których raczej musisz być ,, będziesz miał pensje mniej niż przyzwoita a garba się dorobisz i po czasie stwierdzisz że się wkopales tak jak inni . Ale będzie już za pozno żeby cokolwiek zmienić

Molier
@zainteresowany

A ktos wie jakie sa godziny pracy na takim stanowisku?

Prace tam można traktować jako poczekalnie i szukać czegoś lepszego,, a rynek pracy daje lepsze oferty niż zoller. Bynajmniej ja dobrze trafiłem. A inni chyba pracują tam bo nie mają perspektywy na przyszłość

Nie piekarz.

Witam w jakich granicach się zarabia, przy monterce? Idzie wyżyć z jednego etatu bez nadgodzin?

Nie cukiernik
@Nie piekarz.

Wyżyć idzie,ale musisz orać 7dni w tygodniu ,i dziennie min 10 h robić. A wtedy uważaj żeby Ci jakiś teamleader premi nie uciął,różnie bywa.

Smok
@Nie cukiernik

Już piszesz głupoty 6 dni bo niedzielę mają wolne.

confu
@Smok

to który w końcu mówi prawdę, bo już nie wiem?

Doro
@confu

Szczerze, jak czytam to forum, to ja bym tutaj nikomu nie wierzył, bo niektóre wpisy to cyrk na kółkach...

mini

Jak najbardziej dla mnie

kominiarz
@Nie piekarz.

no powiem ci ze zalezy jakie masz koszty zycia..dla jednego bedzie malo, dla drugiego wystarczajaco

oponent

Pomijajac juz jakies kwestie poboczne czy wady tej firmy ( ktora firma nie ma wad/slabych punktow?) to doswiadczenie ktorego tu nabralem oraz szansa ktora wykorzystalem dala mi sporo w pozniejszym czasie. Kazdy patrzy na cos innego i z roznej perspektywy. Ja osobiscie nie zaluje ze trafilem do firmy i oceniam jak najbardziej na plus

Grizlly
@oponent

Ja do dziś żałuję straconego czasu i zdrowia tam. I nie tylko ja tak myślę,większość moich znajomych co tam pracowało popiera moją rację.

nerono

jak się sprawy mają tutaj w zespole programistów? widzę że szukają teraz, ktoś ma jakieś opinie?

@nerono

dużo ludzi w tym dziale pracuje? raczej takie pomocne osoby? pytam o takie rzeczy, których się nie dowiem z ogłoszenia albo z oficjalnej rozmowy, wiecie o co mi chodzi

@nerono

Pracują tam na prawdę fajne osoby, bardzo pomocne. Pracuje w innym dziale i często muszę konsultować z nimi pewne tematy, zawsze zostałem wysłuchany i nie odszedłem bez udzielonej pomocy.

nerono

rozumiem, to dobrze, bo jednak atmosfera w pracy jest bardzo ważna

nerono

a orientujesz się może jakie są godziny pracy na tym stanowisku? wiem, że jesteś z innego działu, ale może akurat będziesz wiedział

@nerono

Standardowo pracujemy PN-CZW 7:00-15:30 i Piątki 7:00-14:00 O ile dobrze pamiętam, to w regulaminie jest zapis o możliwości rozpoczęcia pracy w godzinach między 7:00 a 9:00. Dotyczy to pracowników biurowych. Niektórzy też przyjeżdżają np. na 6:00 i też nie ma problemu. Tak czy inaczej 4 dni 8,5h i 1dzień 7h

dzięki piękne

nerono

fajnie, że w takim razie jest możliwość jakiejś elastyczności

Były elektryk
@nerono

Nie wierz to te opinie. Są pisane przez dział HR. Aktualnie dużo ludzi odchodzi bo jest nie ciekawie i słaba kasa.

Przechodzien
@Były elektryk

Dokładnie! I nie miła atmosfera ze strony przełożonych,a ponadto brak możliwości rozwoju zawodowego w firmie

Ksd
@Były elektryk

Bez urazy, ale opinia elektryka na temat zespołu programistów jest trochę mało istotna raczej...

konon

te piątki krótsze to tylko dla biurowych, co nie?

mechanik

hej, widziałem oferte pracy na serwisanta mobilnego zabudów komunalnych wiecie do ilu km się wyjeżdża?

@mechanik

jeszcze jedno bo sie zastanawiam jakimi samochodami jeździmy? bo w ogłoszeniu jest auto firmowe???

@mechanik

soryy za taki spam ale wiecie może ile etapów ma rekrutacja???? bi pierwsza jest zdalna i się zastanawiam ile tego jest? jak wygląda rekrutacja

Może jakieś konkrety? Co Ci się w niej nie podobało? Co należy zmienić? Dlaczego uważasz, że " nie wygląda " ?

Ksd

Bo jest typowym użytkownikiem tego forum, który nie potrafi normalnie odpowiedzieć na pytanie, tylko sieje ferment

Justyna
@Ksd

A były jakieś podstawy do tego, żeby mogło się komuś coś nie podobać? Coś nie tak z warunkami?

konon
@Ksd

nie no, ja tutaj na gowork zazwyczaj znajduje odpo na swoje pytania jak jakieś mam, no ale tutaj widzę niezły bałagan na tym profilu macie

Dook

o co chodzi z tym, że tutaj na forum ludzie się tak kłócą, w firmie między sobą też tak robicie? bo szczerze mówiąc to nie zachęca a jak tak się nie podoba, to czemu dalej pracujecie tutaj, możecie dla innych miejsce zrobić

pak
@Dook

Forum, a rzeczywistość, to dwa zupełnie inne światy, najlepiej to nawet tego nie czytać

bigbrother
@Dook

myśle że się kłócą tylko dlatego tutaj bo jest to anonimowe...

@pak

ja czytałem zawsze fora przed podjęciem jakiejś pracy, ale zazwyczaj nie miało to później pokrycia w rzeczywistości jak już się zatrudniałem, więc teraz to co piszą dzielę przez trzy i jakieś tam podstawowe informacje próbuje wyłuskać

Yyy
@nerono

No niestety w tej firmie rzeczywistość taka jakie komentarze pracowników. Nie nie polecam zakladu

koczkodan
@Dook

mysle, ze tu jest sporo hejterow, ktorzy nie sa nawet powiazani z firma, ogolnie to takie strony sa oblegane przez hejterow

Cukierek

Nie polecam nikomu tego zakladu

@Cukierek

Zakłady to były za (usunięte przez administratora)

szlif

czesc, mam pytanie, jestem po zawodowce, chcialbym sie dostac na szlifierza do tej firmy, duzo chca dosiwadczenia? ja robilem moze z rok w jednej firmie, wiem co i jak, wiec ogarniety jestem jak cos, kwestia czy w razie co na poczatku jest opcja przyuczenia?

@szlif

w ogloszeniu pisza tez o mozliwosci zdobycia uprawnien UDT do obslugi suwnic, w sumie bylbym chetny, dlugo trwa taki kurs? trudno zdac egzamin? moze ktos robil i by cos mogl napisac

@szlif

a i jeszcze o godziny sie chcialem zapytac, po ile robicie? 8, 10, 12 dziennie, bo widze ze sa 2 zmiany?

Czarnuch
@szlif

Pracujemy po 8h od poniedziałku do piątku, jak ktoś chce może zostawać max 2h dłużej i przychodzić w soboty na 8h, w niedzielę i święta też można, jak ktoś się czuje w pracy lepiej niż w domu. Kurs na sownice i żurawie trwa chyba 2 miesiące, jest w czasie godzin pracy, zdaje się 2 egzaminy państwowe na żurawia i suwnicę, wszystko odbywa się na miejscu w firmie.

Pyk
@szlif

Przychodzili tacy co 1 raz w życiu szlifierkę trzymali, ważne mieć chęć i nie zrobić krzywdy sobie i innym.

@Czarnuch

Doprecyzuje że nadgodziny owszem są,, i miłe się widzi wszystkich na nich ... No bo wiesz jak będzie jak na nich nie będziesz. . W sobotę owszem można , trzeba przyjść ,,na 8 godzin. Ale,,, to są nadgodziny więc można pracować ile się chce nie trzeba 8 robić , i to można np 6, 4. Jak do kierownikowi nie podoba to niech(usunięte przez administratora) . No i fakt taki jest że za zwykle 160 , 178 godzin ,zależy od dni roboczych w miesiącu to bez nadgodzin godziwie nie zarobisz. A ja to mam za zwykle godziny w nowej pracy. . Gnij i o lepszym jutrze śnij.

trzeźwy
@Bialy

Nie pisz nic po pijaku bo to nie znika jak kac i może być ci później wstyd.

@szlif

Jak cukiernik został kierownikiem to Ty będziesz dyrektorem w tej firmie,dawaj bk jest

@trzeźwy

Coś się nie podoba??? Ze prawdę się pisze o waszej firmie? Że macie taki duży przerób ludzi,, że nie trzymacie norm na spawalni ludzie wdychają (usunięte przez administratora) który unosi się w powietrzu, brak maseczek na lakierni,,, owszem jedna na parę dni,płukanie zbiorników chemia na hali produkcyjnej,,biały montaż,, brak zlewek do niej wszystko ścieka po betonie lub kostce, ludzie to wdychają.(usunięte przez administratora),stawka godzinowa która w sobie zawiera premie bo bez tego byłaby niczym, (usunięte przez administratora)Sprawdzanie wszystkim plecaków,, gdzie żeby to zrobić musi być przesłanka o popełnieniu wykroczenia

@Bialy

Dlaczego administrator usunął część wpisu w którym mowa była o badaniu alkomatem bez legalizacji i nieokazywaniu tego dokumentu.

Powiedzprawde
@Bialy

Administrator usuwa bo zoler prawdopodobnie mu płaci grube pieniądze za to. Osz...ci

Gagaga

Teraz wszędzie zrobisz te kursy. Warte są 20zl :p : p

Dawaj

Jak najbardziej nie polecam nikomu tego zakładu. Uważajcie na ludzi (kierownictwo)w tej firmie.

Semii

Skończyłam studia ekonomiczne i szukam pracy biurowej, w ogłoszeniach jest oferta pracy na stanowisko specjalista ds. administracyjnych i wymagają komunikatywnej znajomości angielskiego/niemieckiego. W sumie jakieś podstawy mam, ale czy to wystarczy?

@Semii

Czy raczej potrzebują kogoś biegle mówiącego w tych językach, ktoś coś wie, jak to wygląda od strony praktycznej??

Gacek
@Semii

Znajdź sobie lepsza firmę,tu na stanowiskach jak twoje to cukiernicy pracują:D

Powiedzprawde
@Semii

Ciągle szukają kogoś do tej odministracji. Jest przemiał ludzi niesamowity. Ostatnio jakiegoś piekarza chcieli dać na te stanowisko. Miał do czynienia z dokumentacją papierową drukując paragony na kasie fiskalnej:D

@Semii

Myślę, że dasz sobie radę. Zawsze warto pójść na rozmowę. Nic nie stracisz ;) W razie czego, firma finansuje kursy językowe, więc niedociągnięcia możesz podszlifować na zajęciach online lub przez apkę E-tutor.

Gari

Nooo grubo. Stracisz tylko pełno nerwów i swój czas w życiu. Uważaj na ta firmę.

@Powiedzprawde

Jezu, dziewczyna oczekuje konkretnej odpowiedzi - czy poziom języka styknie czy nie, a nie epopei i innych elaboratów na temat tego jak wam się tu nie podoba

bozon

Też tak myślę, bo w sumie do stracenia nic się nie ma w takiej sytuacji, spróbować zawsze warto. Najwyżej nie pyknie i tyle, bywa i tak

Semii

o to akurat dla mnie spoko opcja by była w razie w

@bozon

ja akurat też mam takie podejście, nie chcę się nastawiać negatywnie i wolę przekonać się sama

@bozon

tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź

Lucek
@Semii

Do pracy na tym stanowisku wystarczy. Aplikuj śmiało

...
@Powiedzprawde

No i a końcu papier w kiblu wykładał,)))

@...

Najgorzej jak narobił w kiblu i nie posprzątał po sobie,a w jego kanciapie szczury chodziły tak tam syfil jadł i resztki jedzenia pod stół wrzucał

Toja

Czy w przypadku pracy biurowej jest możliwość pracy na niepełny etat lub częściowo zdalnie?

@Toja

Hm, no nie kojarzę, żeby w jakiejkolwiek ofercie zaznaczali coś takiego, a gdyby była taka opcja, to pewnie jakoś by to podkreślili

@Toja

Może zadzwoń do nich, albo maila skrobnij z zapytaniem?

@Toja

Zawsze to większa szansa na pewne info. Na pewni większa niż tutaj

Na pewno*

polowka
@bozon

mnie też to w sumie ciekawi, wiesz nie zawsze wszystko musi być w ofercie niby, pewnie stąd to pytanie

polowka
@bozon

jakby ktoś coś się dowiedział to napiszcie

@Toja

Praca zdalna nie jest w naszej firmie praktykowana. Jeśli chodzi o niepełny etat - ciężko powiedzieć, sprawa bardzo indywidualna.

Toja

Dziękuję za odpowiedzi :-)

Gruszka

Admini usuwają komentarze które opisują prawdę o firmie. Ja nie polecam nikomu zakładu. ;)

Jabłko

a ja polecam

Mylisz się

@Gruszka

Admini usuwają komentarze, które nie są zgodne z regulaminem

@Gruszka

Nauczcie się pisać merytorycznie, to nikt wam nic usuwał nie będzie

@Ananas

Kłamiesz...admini działają pod firmę.

@Ananas

Wiekszosc ludzi tu pisze merytorycznie. Po to są robione zdjecia na stronie GW żeby udowodnić jak prawda o firmie,komentarze które nie łamią regulaminu są bezczelnie usuwane przez admina GW. Strona jest już w budowie. Niedługo świat ujrzy jak GW jest przekupywany,

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.