Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Alkoholik

Jak tam wasze premie procentowe?

@Alkoholik

Dziękujemy, bardzo dobrze! Procentują dzięki kolejnej podwyżce inflacyjnej :)

Viks

Hej, stanowisko inżynier procesu, wymagają znajomości obsługi programów (usunięte przez administratora) Wie ktoś jakich konkretnie?

@Viks

Bo korzystałem tylko z Blendera i AutoCADa, czy to wystarczy?

Viks

Pytam poważnie czego znajomość mi się przyda

dość

możecie już skończyć z tymi prześmiewczymi komentarzami? zaśmiecacie to forum i niczego się nie można przez was dowiedzieć.

dość

to złośliwość czy obrona patrząc po komentarzu wyżej

Jeszcze
@dość

Przestań gadać głupoty. Każdy ma prawo napisać opinię o firmie i atmosferze jaka tam panuje. Nie jest za ciekawie. Trzymają kadrę kierownikowcukierników i przez nich ludzie tych zwalniają się. Ja nie polecam nikomu tego zakladu. To moja opinia jak i większości moich znajomych.

@Jeszcze

a umiesz rozróżnić opinie od bezsensownego gadania i przepychanek? powiedz mi, gdzie ja napisałem, że nie można napisać swojej opinii? ja bym chętnie opinie o firmie poczytał, ale tutaj same głupoty piszecie i obrażacie się nawzajem, co ja jako kandydat mam z tego wynieść? nawet nie można tutaj pytania zadać, bo od razu jakieś kłótnie wywołujecie

dość

ale dlaczego mnie obrażasz nie znając mnie?

kk22

co tu zostało usunięte?

kk22
@Viks

nie wygląda mi, żeby to było coś niezgodnego

igo
@kk22

Pewnie ktoś dla żartów zgłosił nazwę programu xd

Też zauwazylam
@kk22

Też zauwazylam,że opinie na temat atmosfery w tej firmie giną,chociaż nie łamią regulaminu.

Były inż procesu
@Viks

Jakieś 2 lata temu robiliśmy na Siemens NX. Ale możliwe ze obecnie przeszli na Solid Edge lub coś innego. Przyda się tez znajomość Microsoft NAV, ale tego nauczysz się już na miejscu. Ps. Jak skład działu dalej ten sam, to śmiało aplikuj bo to złota ekipa. Jedyni normalni ludzie w tej firmie :P

Mario
@Były inż procesu

Wreszcie jakaś normalna odpowiedź, dzięki ci wielkie! Musiałem się przez całą bezsensowną dyskusję przekopać, żeby zobaczyć odpowiedź na jedno proste pytanie, które ktoś zadał, ogarnijcie się ludzie...

El Senior

Pracowałem w tej firmie na produkcji i powiem tak. Firma na start oferuje taką stawkę, jaką dyktuje rynek pracy jak i inne firmy w okolicy. Żeby być jakoś usatysfakcjonowany to trzeba chociaż te kilka nadgodzin porobić. Praca na dwie zmiany, ludzie różni. Próżno tutaj szukać przyjaciół, ale dużo (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Liderzy są w większości (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) Firma działa prężnie, nie brakuje sprzętu ani urządzeń. Odzież ochronna jest bardzo dobrej jakości, niezbędne narzędzia dostaje się od ręki. Praca ciekawa, firma robi kursy, przeszkala. Plany obróbki na komputerze różnią się od protokołów od kontrolerów, montowane podzespoły montuje się w zależności od standardu na wydziale. Duży przemiał ludzi. Firma oferuje tzw. Bony żywieniowe, jest to karta przedpłacona na kawę i batony z limitem. Ubezpieczenia grupowe, multisport itp. Na wydziale panuje kultura u liderów, a niekoniecznie od współpracowników. Praca na dwie zmiany, i w sumie nie brakuje pracy (chyba). Generalnie, byłem zadowolony z pracy, ale aktualnie mam lepszą i nie wróciłbym:) jeżeli lubisz skręcać śrubki i nie boisz się pracy zmianowej to ślij cv, Tylko uważaj na ludzi. W większości same kaszubskie pludry

@El Senior

Ciekawi mnie co zostało usunięte przez administratora, ale jak byłeś zadowolony to dobrze taki merytoryczny komentarz przeczytać

@El Senior

Jeśli mogę zapytać to ile pracowałeś?

@El Senior

I na jakim stanowisku oczywiście bo nie doprecyzowałem pytania

@zaint

no niby fajnie, ale tą końcówke to już sobie autor mógł darować, bo trochę nie przystoi obrażać byłych współpracowników na forum...

@klasy

no ale i tak zawarł więcej info niż 3/4 komentarzy prze które tutaj przebrnąłem

@zaint

Zostały usunięte porównania co poniektórych do rodzaju zwierząt... wiem, poniosło mnie. Cenzor czuwa. Pracowałem kilka lat ( szczegółów nie ujawnię) na stanowisku montera, czyli na tzw. Białej hali.

@klasy

Śmiem twierdzić że nie obraziłem tylko dodałem porównanie ( metaforę), poniższe komentarze są gorsze, a co gorsza w większości mają rację jegomościowie i nie umniejszają kompetencji w/w osób.

@El Senior

Może te porównania do zwierząt nie były trafne albo gw nie lubi zwierząt, ciężko stwierdzić

@El Senior

Jak kilka lat pracowałeś to sporo

Garfield
@El Senior

Z częścią się zgodzę ale niektórym teamliderom brakuje kultury. A przede wszystkim brak możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie raczej nie przyciąga ludzi tylko ich zachęca do zmiany lepszej pracy i firmy.

Myst
@El Senior

Cóż, tak to bywa. Kaszubska zawiść czasem nie zna granic....

Olga

A czemu tak uważasz? Co w zakładzie jest w takim razie nie tak? Bo jakoś mało rzeczowych argumentów w tej twojej wypowiedzi

Kezo
@Olga

Bo oni tylko obrażać umieją, a nie używać rzeczowych argumentów

fini
@Kezo

Ludzie już zgubili gdzieś merytoryczne wypowiedzi i patrzenie obiektywnie, dramat

eheh
@fini

koniec własnego nosa jest teraz istotniejszy

eheh
@fini

klapki na oczach po prostu

Smok
@Olga

Wszystko jest nie tak płacą grosze nie doceniają pracowników którzy dla nich pracują i przynoszą dochody. Za to tylko zakazy nakazy i karanie za każdą głupotę ta firma pod kierownictwem obecnego kierownika sięga dna i to jest fakt.

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Garfield

Ja nie polecam nikomu tego zakladu;) Do dziś żałuję decyzji o podjęciu tam pracy. Stracone lata. A czlowiek dorobil się tylko i wyłącznie garba na plecach od waszej pracy... pozdraWiam(^

Lexon

Czym się różni Zoeller od Ekocel? Bo wiem, że to jakieś naczynia połączone, ale jakie są różnice?

@Lexon

W ekocelu nie zatrudniali piekarzy cukierników,zmienili nazwę na zoeller i zaczął się cyrk:D

@Dobre pyt

no beka w opór, jak nie masz nic do powiedzenia to milcz

blu

zmień sobie lepiej nick na (usunięte przez administratora) będzie bardziej adekwatny

rex

Nie znasz definicji tego zwrotu najwyraźniej

Kezo
@Dobre pyt

Jezus, czy wy kiedykowlwiek z tym skończycie

pok
@Kezo

to już nawet śmieszne nie jest...

pok
@Kezo

chociaż w sumie to to nigdy nie było śmieszne, człowiek nic nie może napisać bo ci od razu jakieś cyrki odprawiają, ciekawe co na to ludzie wewnątrz firmy

masterdisaster

Sam jesteś krzak, geniuszu

Dominika

Możesz powiedzieć dlaczego?

Seriooo
@Dominika

Brak możliwości rozwoju w firmie,ucinane premie pracownikom to pewnie dwa z kilku powodów dlaczego nikt nie poleca zakladu

rex
@Dominika

Dominika, serio łapiesz ten haczyk?

klasy

weźcie już się uspokójcie z tym hejtem

Wojt

Interesuje mnie praca technologa, jednak inżynierem będę za pół roku. Zatrudniają ludzi w trakcie studiów?

Wojt

Jest szansa na odp, na moje pytanie czy nie ma co tu liczyć i muszę sam się dowiadywać?

@Wojt

Myślę, że możesz spróbować. Najwyżej Ci się nie uda, ale warto sprawdzić

Sciema
@only

Nie słuchaj go,nie polecam,nie warto tracić ani minuty w tym zakladzie

@Sciema

Pewnie, ale ciebie już niby warto posłuchać

@Sciema

To, że mamy odmienne zdania nie znaczy, że musisz odrazu negować moją opinię

@Sciema

I jeszcze odrazu wszystko flagować, bo jest nie po twojemu

Dobrze powiedział

@only

Słuchaj go,mądrze mówi. Ta firma nie jest wcale taka fajna jak myślisz. Pracują w niej (usunięte przez administratora).

No, takie jak ty np.

@Grr

Kolejny negujący czyjeś zdanie bo odmienne

A może nie kolejny a ten sam ? (:

@Grr

Skoro w niej pracował to wie co myśli i mówi

@Grr

A tak jeszcze przy okazji ja tu pracuję i jestem tego zdania co @only

frizzz

Na programistę preferują bardziej uop czy b2b?

@frizzz

zależy mi bardziej na uop

@frizzz

Z tego co wiem, to dają o pracę normalnie

@frizzz

O, nawet w ofercie o tym piszą, to tym bardziej masz potwierdzenie

@gumiś

Dzięki, nie zauważyłem tego wcześniej

@gumiś

Złożę dzisiaj cv

blu

ale z ciebie komendiant, nie myślałeś o pracy w kabarecie?

Freaky

Nie polecam nikomu zakladu

Julia
@Freaky

Wyjasnisz czemu, chociaż pare słów? Człowiek chciałby wiedzieć co takiego się dzieje

@Julia

To Ty nie wiesz? Zatrudnili kadrę kierownicza cukierników itp. (usunięte przez administratora)który (usunięte przez administratora) nad pracownikami i (usunięte przez administratora). Pytasz się a i tak zaraz administrator usunie tym wpis bądź kilka słów,które działają na niekorzyść firmy.

Taak

To prawda

@Julia

Człowiek się nie dowie bo admin strony go work zaraz usuwa wszystkie komentarze co nawet regulaminu nie łamią

@Freaky

Ta informacja odmieniła moje życie o całe 360 stopni

@Grr

W waszym przypadku to dobrze, że usuwają

Elo

Witam czy przyjmują tutaj osoby bez doświadczenia na jakieś stanowisko? Są możliwości późniejszego awansowania jakbym się sprawdził?

collie
@Elo

nawet jeśli na jakieś przyjmują tak to musisz mieć do tego umiejętności, wykształcenie czy predyspozycje

@Elo

Najpierw to się dostań, a potem myśl o awansach

@Elo

Tak, jest też możliwość bez doświadczenia, ale jakąś "podkładkę" w postaci umiejętności mimo wszystko wypada mieć

@Elo

A na jakie być chciał startować?

ja chętnie też
@Agat

dla mnie to normalne, że chce wiedzieć czy w razie przyjęcia są perspektywy później... sam chętnie się dowiem

deorro
@Elo

Wszystkiego się można nauczyć, wystarczy mieć chęci.

czy ja wiem...

@deorro

jakieś predyspozycje też trzeba mieć

@deorro

ale rocket science to też nie jest

deorro
@nkzd

W dobie tych czasów to nawet bieganie po poligonie wydaje się banalne....

@Agat

Ale że co? Ciężko się tu dostać? Dają jakieś trudne zadania rekrutacyjne do rozwiązania czy o co chodzi?

Agat

A może byście tak nie obrażali ludzi, którzy tu pracują?

@Aleksander

Jest rekrutacja to trzeba ją najpierw przejść, żeby się dostać. Nie każdy może im pasować, mieć zgodne ze stanowiskiem umiejętności czy cokolwiek

sopel

no widać po tobie

Łysy
@Elo

Nikłe szanse na awans i lepsze stanowisko. Wymagają od Ciebie żebyś robił jak najwięcej godzin,chodził do pracy w weekendy i byl cicho jak mysz kościelna.

@Łysy

A tak na poważnie, żeby awansować trzeba się wykazać a nie gadać głupoty i narzekać, że trzeba pracować. W takim układzie faktycznie awans raczej ci nie grozi

@Łysy

Chociaż klientowi ciężko awansować ;)

Joker
@Łysy

To bądź, tobie akurat może to przysłużyć.

Joker

No i ogólnie społeczeństwu

Choperek
@collie

Ściema,dalej tymi bredniami nabieracie na wasze sztuczki nowych kandydatów do firmy . Przestańcie w końcu wciskać ludziom kit !

@Choperek

Sztuczki? Czytałeś ty to, co pisałeś?

@Choperek

No chyba, że umiejętności związane z danym. stanowiskiem to sztuczki, których ty nie opanowałeś

Przecież to nie jest prawda, że biorą wszystkich jak leci. Plus wszystko zależy od stanowiska, są takie, na których mocniej się przestzrega wymagań

Przestrzega*

@.

Zależy też od człowieka czy ktoś umie i chce się uczyć czegoś nowego, można zacząć na jakimś mało odpowiedzialnym czy wymagającym stanowisku, pytanie czy komuś się będzie chciało tak zaczynać bo pieniądze w takim przypadku są słabe jeśli ktoś nie ma doświadczenia, polecenie przez pracownika jakiegoś kandydata też w jakimś stopniu pomaga, ale jeszcze raz podkreśle że pewne doświadczenie pomimo tego trzeba mieć.

To też racja, trzeba chcieć, żeby móc

Ale, w kwestii nauki, z kolei od czegoś trzeba zacząć, inaczej tego doświadczenia nie zdobędzie

Niestety
@.

Biadolisz glupoty

@Elo

No co Ty . O awansach zapomnij,będziesz oral tam na dwie zmiany 7 dni w tygodniu

lucky luck
@Grr

I na pierwszą, i na drugą i ogólnie w nocy Ludzie, co z wami nie tak, że takie rzeczy piszecie ...

małysz
@lucky luck

Trudno teraz znaleźć merytoryczną opinię, a kandydatowi np takiemu jak ja pierwsze co przychodzi do głowy to zapytanie na gw czy przeczytanie opinii. Chętnie bym się dowiedział jak jest w firmie i czy jest ogólnie spoko

Kasai
@Elo

Brak jakichkolwiek szans na awans w tej firmie.

@Kasai

A płacą porządnie? Ile na rękę można zgarnąć?

Dobre pyt

Ja tez nie polecam nikomu tego zakladu,szkoda nerwów,przepracowanych tu lat i użerania się z(usunięte przez administratora)

Uwaga!

Go work został przekabacony przez celera. Nagminnie usuwaja komentarze odnoszące się do atmosfery jaka panuje w firmie które nie łamią regulaminu portalu. Więc za dużo się tu nie dowiecie. Ale bynajmniej możecie sami wywnioskować na czym polega polityka firmy.

astero
@Uwaga!

Jak się pisze wpisy niezgodne z regulaminem, to chyba logiczne, że usuwają, no ale oczywiście lepiej snuć jakieś teorie spiskowe…

rka
@astero

Niektórym niestety trzeba takie rzeczy tłumaczyć jak to, po co jest regulamin

Olek

Czy można się tu dostać na praktyki ze szkoły? Jeśli tak to czy są oferty czy trzeba samemu sobie zadzwonić i porozmawiać o takiej możliwości?

moro
@Olek

myślę, że tak czy siak najlepiej zadzwonić

Honorata
@Olek

No przecież jest specjalna zakładka "edukacja" na ten temat na stronie. Naprawdę nie sprawdziłeś przed napisaniem? :) Zupełnie jak mój syn. Jak się dostaniesz na te praktyki, to napisz, jak jest, on kończy szkołę za rok, może też by poszedł do nich :D

Kkk

Będziesz zmiatał hale 3 lata:D

@Kkk

Prowadziłeś praktykantów?

Nie, nie sprawdziłem.

Lepiej ci? ;)

@Honorata

Jak się dostanę i nie zapomnę to napiszę.

zgłosiłeś się już?

na jaki dział idziesz?

@Olek

też muszę nad tym pomyśleć już i dlatego tak dopytuje

@Marco

Ja się wybieram na mechanika

Niestety
@Honorata

Honorata,dobry bot z Ciebie.

Dejzi

Czy nadgodziny są obecnie? Czy 4500 można bez nadgodxin wyrobić co miesiąc? Magazyn?

Hmm

Kto Ci takich głupot naopowiadal,na 4500 musisz orać nadgodzin

Witaj
@Dejzi

Odradzam Tobie pracy w tym zakładzie. To moja opinia jak i większości osób które znam. Ktoś pisze ciągle głupoty na tej stronce jak kolorowo jest w tej fabryce. Wcale tak nie jest bynajmniej kiedyś nie było.

Dejzi
@Hmm

Tak słyszałem i po nadgodzinach nawet 6 z przodu. Może zależy od uprawnień i działu?

Pozdro600
@Dejzi

4500 to jak przyjdziesz w każdą sobotę i zostaniesz po drugich zmianach 2h dłużej ????????????

@Pozdro600

to ile tu jest podstawy w takim razie? Nie każdy chce robić nadgodziny…

@Witaj

gdzie ty tu widzisz komentarze o tym, że jest kolorowo? serio pytam...

@Witaj

Jasne, nie wszyscy hejtują, ale gloryfikowania też jakoś nie widzę, wyolbrzymiasz troche

Odp.
@Dejzi

Można , ale w niej firmie . !!!!!! Tu się nie da.

Leszek
@Odp.

A ile się da? Bo każdy pisze ze tyle się nie zarobi a nikt nie dodał jaka jest realna wypłata do wzięcia. Powiesz?

szaman
@Leszek

Nie za duża.

Cukierek zolerek

Nie polecam tej firmy nikomu;)

@Cukierek zolerek

A ja polecam wszystkim :)

hopla
@:)

Rabini są niezdecydowani

Reda

Czesc wszystkim.pytanie do kompetentnej osoby.jak wyglada gola wyplata spawacza,ile godzin dziennie,czy soboty,itd?ile max mozna wyciagnac?pzdr!

petro

Kursy językowe to odbywają się po pracy? I czy są one zdalnie?

htb
@petro

tu raczej mało biurowych się wypowiada, więc może być ciężko o odpowiedź

@htb

No trudno, bo rozumiem, że ty nie kojarzysz jak to wygląda?

htb
@petro

kompletnie nie, bo mnie to nie dotyczy

X

Po pracy

@X

jesteś z biura?

@X

jaki dział?

@petro

Kursy językowe odbywają się po pracy, zdalnie, z lektorem poprzez platformę internetową.

petro

i to są indywidualne lekcje czy w grupach?

petro

i jak w grupach to ilu osobowe?

@petro

A jakie to ma znaczenie?

@jazz

no czy duża czy mała grupa

@jazz

lepsze są mniejsze na takie kursy

@petro

to już powinieneś dopytać na rozmowie, skoro to dla ciebie takie istotne

@jazz

no okej, tak zrobię, skoro nikt tu nie wie.

Pro

A ja nic nie mam do zakładu :)

No i dobrze, miło

@Pro

No i masz do tego prawo, ale zaraz ci pewnie znowu ktoś zarzuci, że piszesz, że jets kolorowo i idealnie, mimo, że powiedziałeś tylko, że nic nie masz do firmy

jest*

literówka, sorry

@jazz

to już widać po tych buźkach pod wpisem

@jazz

że komuś się to nie podoba

@...

a niech sobie klikają

neto

Jakie godziny na kontroli jakości?

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.