Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Magazynier

Hej jakie zarobki magazyniera :) ???

Obecny pracownik
@Magazynier

Odrwdzam!!! Kierownik (usunięte przez administratora) a kasa bez nadgodzin nie zarobisz

Maja
@Obecny pracownik

A dużo chociaż można wyrobić tych nadgodzin?

krypto
@Obecny pracownik

Ale on nie pytał czy odradzasz, tylko jakie zarobki, nauczcie się odpowiadać na pytania

fiks
@krypto

miło by było gdyby nabyli taką umiejętność

fiks
@krypto

ale to chyba zbyt skomplikowane

krypto
@fiks

No cóż

pesto

Na lakiernika jakie warunki? Roboty dużo czy tak do ogarnięcia?

@pesto

no roboty nie brakuje to na pewno

A warunki jak?

Znośnie?

są jakie są

@pesto

nie sądzę, żebym miał na coś specjalnie narzekać

Czyli?

Dość to enigmatyczne

pesto

A coś konkretniej da się?

rod
@pesto

Patrząc na tendencję, to chyba średnio. Pozostaje ogarnąć na własnym przykładzie

@rod

Widzę właśnie... Trudno

pesto

aha, znowu konkretnie, ale spoko sam sobie to może sprawdzę zaniedługo

ktoś

i jak sprawdziłeś?

ktoś
@pesto

byłeś na rozmowie czy sam się kontaktowałeś wcześniej?

@ktoś

nie no, za mało czasu minęło, jeszcze nie

nauka

A jaki jest wybór kursów językowych? Standardowo angielski, niemiecki czy jest coś więcej?

Ander
@nauka

a co by cie najbardziej interesowalo jak juz sie tak dopytujesz o ta sprawe?? szukasz pracy w biurze?

@Ander

Tak, w biurze. Widziałam jest kilka ofert. Ogólnie angielski spoko, bo zawsze warto sobie ćwiczyć, ale fajnie byłoby móc nauczyć się nowego języka

@nauka

nie wiem, bo mnie nie dotyczy, więc najlepiej zapytać na rozmowie

BRM 1K
@reos

Warto znać niemiecki, łatwiej się wtedy porusza po firmie, dokumentacji itd.

Raff
@BRM 1K

A jaki ten poziom niemieckiego żeby się "łatwiej poruszać"?

@Raff

widziałem w oferta, że 'dobry', ale podstawa już ci coś zawsze daje. Chociaż tu pewnie też warto jakiś branżowy znać, ale to tak moim zdaniem z doświadczenia z innych firm

ofertach* przepraszam

@BRM 1K

Wiem, że warto, dlatego zastanawia mnie czy można go tu podszkolić

@nauka

ja bym obstawiał, że skoro niemiecki i angielski są mile widziane bądź wymagane dla stanowisk biurowych to właśnie te języki są dostępne na kursach oferowanych przez firmę

Leszek
@leonardo

To dobrze bo też się interesuje pracą. Za kursy w firmie nie trzeba podpisywać umowy lojalnościowej? Bo już się spotkałem z tym że czasem wymagają a wolałbym nie musieć tego robić.

nie mam bladego pojęcia

@Leszek

jak widać z kontekstu i podpisu - jestem kandydatem, nie mam żadnej wiedzy na ten temat

Costam
@Leszek

Za kurs nie , ale przy podpisywaniu umowy tak. Kurs tylko podpisujesz ze wykonasz ileś lekcji w apce do nauki, ale to jest niewielki % tej wiedzy

...

serio? co wy z gimnazjum wyszliście dopiero?

white
@...

I tak wysoko celujesz

Były

Nie polecam pracy w tym zakładzie atmosfera jest bez nadziejna

Dokładnie!
@Były

Zgadzam się z Tobą,nie miła atmosfera i relacje z co niektórymi teamlederami. Niestety ta firmą zarządzają ludzie co slizgneli się na wyższe stanowiska. (usunięte przez administratora) Firma być może nie jest najgorsza ale atmosfera co tam panuje jest tragiczna.

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Anty

Nie polecam nikomu tego zakładu;)

zzzz
@Anty

nie musisz

@Anty

Czemu? Nie wiadomo nawet do czego nawiązujesz, czy mówisz o atmosferze, pieniądzach czy jeszcze czymś innym. Wyjaśnisz?

Bujam w obłokach

Klocz

Z wielką przykrością nie polecam tej firmy nikomu. Uważac na nich ;)

zzzz

widać, że sam ze sobą pione zbijasz

Zgadzam się z Tobą.

Remek

Jakie godziny pracy na spawalni?

pershing
@Remek

odnośnie tego, jaką metodą spawacie?

Yolo
@pershing

Metodą prób i błędów

spawacz
@Yolo

To chyba ty ;)

Jah

A ja nie polecam tego zakładu żadnej osobie co chce wybrać się tam do pracy. Uważajcie co podpisujecie:)

hall
@Jah

Jak ktoś nie czyta i podpisuje, to pozdro.

Buh
@Jah

No tak , kredyty są drogie ;)

Kamil

Widziałem ogłoszenie na stanowisko informatyk - helpdesk, to jest samodzielne stanowisko?

Vulovic

Mam pytanie do tych osób które mają dzieci, co zrobić w przypadku gdy któreś jest chore, prosić o dzień wolny czy próbować jakoś tak po partyzancku ?

deorro
@Vulovic

To jest dobre pytanie, zazwyczaj wystarczy rozmowa z przełożonym i powinno być ok.

Bonzo
@Vulovic

Nie wiem, nie mam dzieci. Pewnie w takich przypadkach ma się pod górkę, ogólnie (usunięte przez administratora)...

kopeć
@Vulovic

przecież poprosić o dzień wolnego to normalna rzecz w takiej sytuacji chyba

mero

Są jakieś dodatki pozapłacowe?

kokos
@mero

np jest multisport czy pakiet medyczny

@kokos

A to dofinansowane w pełni czy w części?

@kokos

I jak piszesz tu "np" to rozumiem, że jest coś jeszcze

Deorro
@mero

Są jeszcze wczasy pod gruszą.

Monino

Ile jest etapów rekrutacji i czy długo to trwa wszystko?

@Monino

na stronie masz to ładnie opisane

Monino
@loop

Dobra, zerknę, ale pytam też z waszego doświadczenia, jak to było w waszym przypadku

@loop

Strona stroną, ale w praktyce bywa różnie. Też bym się chętnie dowiedział jak to naprawdę wygląda i ile trwa cały proces.

@Monino

gdybym miał inne odczucia tobym cię tam nie kierował

@Aleksander

jeśli mówimy o czasie trwania to hmmm... w trzech tygodniach chyba się zamknęło

@loop

a to dobrze, że jest tak, że stosują się do swoich założeń

@kamten

jest naprawdę w porządku

@loop

masz na myśli też działanie samej firmy, nie tylko rekrutacje tak?

Justyna
@kamten

Ano raczej, przecież inaczej na wstępie by odradzał, nie? I co, aplikujesz?

@Justyna

a bo ja wiem, może by to zrobił, a może nie, nie znam gościa

raczej tak

Harold
@Justyna

Na jakie stanowisko tak zapytam ?

Jaś

Służby mundurowe policja i wojsko otrzymuje 600 zł podwyżki a my tylko 10 % ???? prywatny sektor zachodni kapitał wykorzystują nas na maksa i zawsze maja jakieś ale tylko zysk i zysk .(usunięte przez administratora) Spawacz bez nadgodzin w dobrym miesiącu zarobi 4 tys .to żart nie realia

Poborowy
@Jaś

Zawsze możesz skorzystać na jutrzejszej ustawie. Trafisz na 28 dni na szkolenie zasadnicze, potem jak będziesz chciał to może 11 miesięcy służby liniowej w wybranej lub narzuconej jednostce.

leonardo

A ja się wybieram na specjalistę ds. BHP. Czekam narazie z nadzieją na telefon z firmy, ale tak w międzyczasie pomyślałem zajrzę, bo z ciekawości bym się dowiedział chętnie. Czy organizowanie tych szkoleń to chodzi o np grupy z danych działów czy bardziej nowe osoby przychodzące do firmy? Nie wiem czy tu znajdę kogoś z taką wiedzą, ale może będę miał szczęście akurat

@leonardo

Odpowiadam "tak" na oba twoje pytania, szkolenia są cały czas, wypadków przy pracy jest dużo bo np. ktoś nie wiedział że nie można brudną rękawicą wydłubywać śpiocha z oka, to resztę pracowników trzeba poinformować aby tak nie robić ????

leox

Selekcja naturalna ;) Grunt, że doszkalają, nawet z tych najbardziej banalnych rzeczy

JJ

no cóż, poziom jest jaki jest, ale dlatego znajdzie się praca dla behapowca i będzie jej miał całkiem sporo

Cukierek

Ta firma jeszcze istnieje? Jeszcze tam chce ktoś pracować? Ciekawe czy robią dalej ludzi (usunięte przez administratora) Ja osobiście nie polecam nikomu tego zakładu;)

Zzzzz
@Cukierek

To że tobie coś nie pasuje to musisz się spruwać na forum? Nie masz co robić?

lego
@Zzzzz

najwyraźniej

@Cukierek

Tak istnieje i ty o tym doskonale wiesz, bo mimo, że już tu nie pracujesz, to masz jakąś obsesje i sprawdzasz co w niej słychać

@Cukierek

I tak, ludzie tu pracują i zapewnie jeszcze długo będą

@Cukierek

Sorry, ale nikt cię tu po ramieniu nie będzie klepał za takie wpisy...to już nie te czasy

Mogwai

ile etapów ma rekrutacja?

@Mogwai

dużo maglowania, czy szybka sprawa?

@Mogwai

Pewnie zależy od zapotrzebowania na pracowników i umiejętności kandydata, słyszałem że potrafią grać na zwłokę, ale tylko słyszałem, jak byłem na rozmowie kolejnego dnia po złożeniu podania i na rozmowie ustaliliśmy stawke, umowę i takie tam, jakie są stawki na poszczególnych stanowiskach możesz zobaczyć na ścianie pomiędzy kadrami a stołówką.

Mogwai

czyli szybko poszło u ciebie?

Giez
@Mogwai

Ja pamiętam, że też niedługo jakoś no i normalna rozmowa, w miłym klimacie. Wiadomo że nie jest to herbatka z ciotką i trzeba się wykazać więc jakiś tam dreszczyk jest, ale ważne że nie czułem się jak na przesłuchaniu (jak to raz miałem w jednej firmie co do teraz pamiętam). Nie ma się co martwić tutaj.

@Giez

wiadomo że nie herbatka. dzięki wam

@Mogwai

potwierdzam, nie ma się czym stresować

@Mogwai

jak się znasz na robocie, na którą aplikujesz, to gładko pójdzie

Raff
@reos

Łatwo mówić ale nawet jak to wszystko jest i rekruterzy są w porządku to jednak jak komuś zależy to się człowiek spina choć trochę. A co osoba to inaczej. Takie jest moje zdanie...

@Raff

wiadomo, że trochę zawsze jest taka niepewność ale chciałem dodać otuchy

@Raff

jaki by człowiek nie był to musi to przejść i tyle.

miks

po jakim czasie od wysłania cv z reguły się odzywają?

@miks

i ile się czeka mniej więcej na odpowiedz juz po rozmiwe

rozmowie*

Keczup
@miks

To byś musiał chyba zrobić jakąś ankietę i wyciągnąć średnią co i tak by nie wiele dało jak myślę. Ja tylko i wyłącznie mogę powiedzieć od siebie że nie długo czekałem. Ale ciężko stwierdzić jak to będzie u ciebie, bo to zależy od różnych rzeczy tak na prawdę. Najbardziej to pewno od stanowiska i potrzeby.

lukas

ja na odpowiedz po rozmowie czekałem chyba 4 dni

lukas
@miks

a ile po cefałce to nie powiem, bo wysyłałem do kilku miejsc i jakoś nie kontrolowałem tego czasu, ale też niedługo

@Keczup

aż tak konkretnych danych nie potrzebuje

@Keczup

wiem, że to zależy, ale chciałem tak mniej więcej usłyszeć jak było w przypadku ludzi z forum

@lukas

dzięki za odpowiedzi

@miks

u mnie tydzień z małym hakiem

Zniewolony

I jeszcze każą tam pracować jak się przyjdzie do pracy! Też go zgłoszę do inspekcji pracy.

@Zniewolony

No tragedia, wymagać wykonywania roboty, za którą dostaje się hajsy. Kto to widział takie rzeczy

@uhu

Panie to był sarkazm, odpowiedź na to co było napisane wcześniej ale już usunięto. Miłego dnia.

uhu

Z mojej strony też, nie żeby coś ;)

Ale miłego też.

obserwujący

Admin notorycznie usuwa wpisy które opisują prawdę o tym zakładzie a działają na ich niekorzyść. Dużo się by o tym mówić

@obserwujący

Najpierw poczytaj może regulamin serwisu, a potem pisz błyskotliwe komentarze

@uhu

no dokładnie, każdy pisze jakieś kocopoły, a potem lament, że zniknęło, no szok...

@obserwujący

ale rozumiem, regulamin długi, dużo literek, można się pogubić ;)

Piotrek

Witam, mam pytania dot magazyniera. Jakie doświadczenie (bo tylko że trzeba mieć pisze na ogłoszeniu), na dwie zmiany to rozumiem że nocek nie ma, no i ogólnie jak robota. Dzięki.

baks
@Piotrek

Z tego co słyszałem to bez nocek, tylko dwie po osiem

Piotrek

To wiadomo że mam papiery bo dużo firm chce. czyli wstępnie 3 miesiące powinny starczyć tak?

@baks

Potwierdzi to ktoś stąd? Dzięki

@Piotrek

Jeżeli wiesz co robisz i łeb masz na swoim miejscu, to tak.

@Piotrek

Źle się podpisałem, miało być jako pracownik oczywiście.

@Szop pracz

Jasne, dzięki, a jak z tymi zmianami wiesz może? Chyba, że ty z innego działu.

@Piotrek

To ktoś tam napisał. Nie ma nocek, są tylko dwie zmiany

@Szop pracz

A nadgodziny można brać? Płacą za nie czy oddają w dniach wolnych?

B
@Aleksander

Płacą za nadgodziny, nie myśl o dniach wolnych.

kamillo
@B

To dobrze, że płacą. Dużo jest za nadgodziny?

@B

Często wpadają w ogóle? I są lepiej płatne tak jak powinno być?

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.