Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

Klema

Jest oferta na szlifierza, w umiejętnościach obsługa szlifierki i co oferujecie uprawnienia państwowe, Pierwsze czy dobrze rozumiem, dwa czyli jest sens próbować jak się umie ale nie ma poświadczenia?

Olsen
@Klema

Nie rozumiem składni twojego pytania.

odp
@Olsen

Ja to samo. Zadaj to pytanie jeszcze raz.

@Klema

z ogłoszenia wynika że oferują kurs i doświadczenia nie wymagają

Klema
@fenek

O to mi chodzilo, Dzięki

@Klema

nie ma sprawy, powodzenia!

fenek

to jakaś międzynarodowa firma czy polski kapitał?

Arbalioty
@fenek

Tak, firma ma swoich udziałowców w Niemczech.

@Arbalioty

okej, dzięki za odpowiedź

xyz

Dzień dobry, Proszę o szczerą informacje na temat atmosfery pracy na stanowisku elektromechanik

ogł
@xyz

jakie narzędzia pracy? coś z nowszych czy prl?

Julia

Znaleźli już mechanika? Chodzi o to ogłoszenie mechanik w serwisie zabudów samochodów komunalnych, które było tutaj w tamtym roku. Trochę się spóźniliśmy z mężem, który szukał pracy w okolicy. Czy nie wezmą chociaż do pomocy kogoś, albo zbliżone stanowisko? Nie mają asystentów?

nick
@Julia

są dalej ogłoszenia na to stanowisko tylko nie wiem do jakiej miejscowości mąż chce iść

ogł
@nick

gdzie te ogłoszenia macie??

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
czas

Hej, mam pytanie, bo wyczytałem w benefitach, że w piątki administracja ma krótszy czas pracy, tzn. o ile? Do której się wtedy pracuje?

Benefity
@czas

Pn do czw 7-15:30 Pt 7-14 Przelicz sobie XD

@Benefity

Skoro to benefit, to chyba można z niego zrezygnować :D? A jeśli to nie opcja, to, czy liczą ten dodatkowy czas w pracy, jako nadgodzinę? Możesz też podać, ile w ogóle by mi zapłacili, gdybym się zatrudnił, jako inżynier wsparcia technicznego?

Rogal
@Benefity

dla mnie nie najglupsze rozwiazanie

siem
@Michał

po pierwsze to pytanie czy w administracji płacą od godziny czy jest podstawa?

gaba
@Benefity

orientujesz się czy na pół etatu przyjmują czy chcą kogoś jak już to na pełen?

ejka
@Michał

Te podane wyżej godziny to umowne - oczywiście możesz przychodzić na 6 albo 9 jak chcesz - byle byś miał wyrobione godziny - czyli łącznie 41h - to dlatego, że codziennie są 2 przerwy po 15-20 min. W pracy musisz być przynajmniej od 9 do 14 - nie możesz wyjść szybciej niż 14 - chyba, że podpiszesz świstek i te godziny nadrobisz. Można przychodzić i nadrabiać godziny - byle było 41 h tygodniowo - a tak to jest elastyczny czas pracy - chyba, że lider wymaga od Ciebie, żebyś był - ale to do ugadania. Są karty, którymi się odbijasz i zliczają Ci godziny. Nie ma nadgodzin w biurze - masz podstawę + premie.

hejj
@ejka

całkiem spoko z tymi godzinami macie

hejj
@ejka

a co do tych przerw to macie o ustalonych porach czy kiedy się chce?

Vice pączek

W końcu weszła ustawa dzięki której zaczną się kontrole trzeźwosci pracowników. Miejmy nadzieję,że tym razem żadnemu (usunięte przez administratora) nie ujdzie na sucho. Badać na narkotyki i alkohol! Won z nimi!!!

Sebi
@Vice pączek

Ustawa weszła , ale niech ochrona nie zapomni posiadać przy sobie legalizacji alkomatu. Każdy badany nim może poprosić o ten dokument by został pokazany czy sprzęt jest sprawny i dobrze pokazuje. Jeśli go nie mają przy sobie to takie badanie jest nie ważne i śmiało mozna wezwać policję w swojej obronie. A takiego pracownika ochrony można zwolnić za przekroczenie uprawnień, lub za niedopełnienie obowiązków.

tiret

Elektromonter - pracownik produkcji jak chodzi o przyuczenie, to jakiej szkoły oczekują od kandydata?

Ktosia
@tiret

Pewnie jak na kierowników:) cukiernik piekarz preferowany kierunek;)

Bajer
@Ktosia

Z całym szacunkiem, ale daj sobie już siana z tymi tekstami, bo spamujesz i ani to mądre, ani zabawne.

Abc

Koledzy dlaczego piszecie tu tylko z negatywnym nastawieniem. Trzeba mieć pozytywne podejście do życia, bo życie to nie tylko praca ale i przyjemności.

To prawdaa

Brak szacunku do pracownika,brak rozwoju zawodowego a jak już ktoś awansuje to będzie nią "czarna owca" ze wszystkich pracowników. Z jakiegoś (usunięte przez administratora)zrobią dyrektora.

lol
@To prawdaa

jak bycie czarną owcą wiąże się z awansem na dyrektora to ja nie mam nic przeciwko

Ilona
@To prawdaa

Kto nie na szacunku do pracownika, chodzi o konkretne osoby czy ogólnie w firmie panuje taka atmosfera? Brak rozwoju czyli nie ma szkolen? Jeśli chodzi o awans to raczej zostaje się na takim stanowisku, na którym się zaczynało?

Ktosia
@Ilona

Dokładnie,w firmie panuje taka atmosfera,chodzi o konkretne osoby. Brak rozwoju czyli jesteś (pracujesz)ciągle na tym samym levelu . Uwsteczniasz się robiąc ciągle to samo .

Vice pączek

Krawczyk

Nie polecam nikomu tego zakładu.

@Krawczyk

Polecam komuś ten zakład

ixon
@Abc

zdania są podzielone jak widać

@ixon

Tak to już jest jak ktoś próbuje szukać opinii na tym forum

@ixon

Chyba najlepiej zobaczyć samemu co i jak i wtedy podjąć dezycję

@ixon

Ale i tak wchodzę tu na forum, bo czasem są zabawni, to muszę przyznać

lol
@Wajda

to prawda. ciekawe czy w pracy też tak mają

burel

Witam.Czasem nie jest łatwo,ale premia roczna 2300 na rękę + socjal koło tysiaka na Święta,nie ma tragedii.Nigdzie lepiej nie zarobię na tym stanowisku. Magazynier.

@burel

kurde, nieźle :) a jaki staż pracy masz?

@burel

Spoko. Myślę właśnie czy by się tu zatrudnić po odbyciu stażu jak się uda.

Haha
@burel

Ściema,kto wam każe pisać takie brednie? Chcecie takimi głupotami to forum zapełnić?

loluuu
@burel

Świąteczna 900 zł + premia roczna (zależna od ocen, stażu pracy i stanowiska) ok. 2300 zł. Nie jest źle

@burel

A premia miesięczna jest zawsze? Kurczę dowiedziałem się, że na umowie jest najniższa krajowa, i jest ona podzielona na niepełną najniższa krajowa plus dodatek funkcyjny za prace na dworzu. Nie wiem po co tak kombinują. Dodatkowo niby w kązdym miesiącu premia, ale oczywiście nie od całej najniżej krajowej tylko od tej kwoty bez dodatku stażowego. Czy tak jest? Czy ktoś się wypowie?

ixon
@Paweł

a ten dodatek na pracę na dworzu to ile wynosi?

Słuszna rada

Ja bym na twoim miejscu uważał to co robisz...... Życie jest krótkie jak lufa pistoletu..

Jonasz
@Słuszna rada

No...ummm. ja tam nie mieszkam w Kębłowie......

@Słuszna rada

Czy to już nie groźby karalne? Ja bym uważał co piszesz

@Abc

Co ty wiesz (usunięte przez administratora) o groźbach ?

Stachu Jones
@Abc

(usunięte przez administratora) wode, dawaj mi wino....

uwu

duża ta firma? dużo osób zatrudniacie i od jak dawna jesteście?

uwu
@uwu

pytam bo mi to może da jakiś pogldgląd na to jak stabilnośc zatrudnienia i w ogóle sie tutaj ma

olobambolo
@uwu

jest największą firmą produkującą zabudów do pojazdów komunalnych w pl

Lolo
@uwu

Zdziwisz się ile osób, między zmianami jest pół godziny osdstępu, a na wyjeździe i parkingu i tak jest sajgon, jak masz jakieś opony z niższym profilem w samochodzie, to sobie kup inne koła albo najlepiej samochód, 10minut około będziesz wyjeżdżać stamtąd, a to malutki kawałek drogi. Pracuje tam około 1000 osób

Heh

Nie polecam Tobie tego zakładu. Szkoda twojego czasu i nerwów. Pozdrawiam

Moon
@Heh

Ale on nie pytał o opinię i doradztwo, z tego co widzę...

loluuu
@uwu

wszystko możesz znaleźć na stronie zoeller.pl - liczba pracowników i historia firmy - nie szuka sie takich informacji na go work :P

@loluuu

Może nie znał adresu no. Chociaż mógł wpisać w google. No nic... ważne że już wie

@Abc

(usunięte przez administratora) wie....

Rolex

Czy administracja ma możliwość pracy zdalnej?

@Rolex

Nie...

inez
@Ustasz

a jakie są godziny pracy? od której zaczynacie?

inez
@Rolex

po 8 godzin?

Zadowolony

Jak premia świateczna??? Zadowoleni??? Ja tysiaka dostałem.

Serio?
@Zadowolony

To bardzo mało...ja pracuję w Trójmieście w firmie i dostałem 2tys +13stke i premie kwartalną.Nie pracuje w stresie i nie pracuje na zadymionych halach . Za tysiąc złotych kupuje papier toaletowy.

Ale numer
@Zadowolony

Ja pracowałem kilka lat temu w tej firmie i dostałem 2000 zł. Widzę,że dobre czasy już minęły albo zabrał wam jakiś (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora)wasze premie. Ale jaja.

gościu
@Serio?

oczekujesz gratulacji, czy co?

@Zadowolony

Widze że komuś się mój wpis nie podoba bo zostałem zgłoszony mam 1przy fladze . To pewnie ci którzy mniej dostali. Heh. Albo wcale nic nie dostali.

gościu
@Zadowolony

a weź kto na to patrzy w ogóle

Jonciak

Jakie stanowisko?

Sceptyczny

To gratulacje

@Jonciak

A ty co??? Nie dostałeś? Kasy???

@Zadowolony

A co cie to tak interesuje

nowy
@Serio?

Ja w zoller tech pracuje od 4 miesięcy i nie dostałem premi. A mam umowę o pracę.

burel
@nowy

Dostałeś socjal koło tysiaka,nie (usunięte przez administratora).Roczną dostaniesz po przepracowaniu roku.

@burel

a ten tysiak socjal to każdemu przysługuje?

nowy
@burel

No właśnie nie dostałem bo lider powiedział że słabo na ocenie wypadłem.

@nowy

jak wyglądają te oceny?

Halina

Co oprócz tych rzeczy którymi chcecie wkręcić kolegę oceniają? Wydajność? Zaangażowanie? Co jeszcze? Daj znać bo planuje się zatrudnić

szlif

a jesli chodzi o umowy, to po jakims czasie mozna dostac umowe o prace na czas nieokresony? na poczatku jest jakis okres probny? szukam czegos na dluzej i po prostu jestem ciekawy

@szlif

Oczywiście. W moim przypadku wyglądało to tak: 1. umowa na okres próbny - 3 mcs. 2. umowa na 1 rok 3. umowa na czas nieokreślony. Każdorazowo masz okazję do negocjacji wynagrodzenia :)

konon

a dużo w miarę się da wynegocjować, nie wiesz? nie chce jakiejś kwoty z kosmosu zaśpiewać

Sir
@szlif

Umowa o prace, a to czy na dluzszy czas to juz pewnie czynniki indywidualne

czas

to samo dotyczy pracy w administracji?

Man

Czy umowa zlecenie jest takze mozliwa?

odp
@Man

nie wiem, ja mam uop, ale pytaj w rekrutacji

adada
@Man

Umowa zlecenie jest możliwa w biurze - kwestia dogadania.

Justyna
@adada

o to spoko i na zleceniu na spokojnie można na część etatu czy raczej pełny tu preferują? napisze mi też ktoś ile osób teraz w biurze tak mniej więcej może być?

adra
@Justyna

Wszystko zależy - wypełnij formularz - zaznacz interesujące Cie działy - odezwą się do Ciebie - zacznij działać jak chcesz pracować. Administracja ma ok. 300-400 os. Biura są różne, głownie na 1 piętrze - od 50os (tzw. open office) do 3 os w biurach - zależy jaki dział Cie interesuje ;]

@adra

jaki macie największy dział?

@adra

polecisz któryś dobry na początek, dla osób z mniejszym doświadczeniem?

perlo
@elle

Ktoś ma wybrać za ciebie? Chyba ty powinieneś zdecydować, co chcesz robić

@perlo

no tak, ale fajnie by było poznać opinię i mieć jakiś ogląd na sprawę :)

Kate

Witajcie. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku konstruktora. Dla ambitnej osoby warto? Czy nuda i klepanie tego samego?

,,,
@Kate

uda i klepanie tego samego

antananarywa
@Kate

no raczej dla ambitnych- ale teraz pytanie co znaczy ambitny dla ciebie

napoli
@,,,

z takim podejsciem to jedyne co bedziesz klepac to chyba bieda wiecej optymizmu kolego

Odp
@Kate

Dla stajesz klocki LEGO, albo Duplo zależy jak jesteś bardzo inteligentny i budujesz różne rzeczy,, a później masz leżakowanie i butelkę mleka.... Zadzwoń do firmy zapytaj ,, nie marnuj tutaj swojego czasu

Gonzo
@Odp

No po twojej odpowiedzi widać, że może faktycznie nie warto tutaj o cokolwiek pytać...

adadad
@Kate

Praca konstruktora jest bardzo zróżnicowana. Masz zgłoszenia produkcyjne, jakościowe itp. Czasami tzw. ASAP'y, aby zrobić coś jak najszybciej aby rozwiązać problem. Konstuktor może tutaj dużo się nauczyc a praca jest bardzo nietypowa - bardzo specjalistyczna branża i co za tym idzie nietypowe konstrukce i rozwiązania. Zawsze robisz coś innego, nowego lub ewentualnie wprowadzasz rewizje detalów lub złożeń. Polecam jako praca, dla osób, które nie lubią się nudzić.

TLK

O stażach ktoś tu ma jakieś opinie?

pyjk
@TLK

Masz na myśli ochronę która pilnuje zakładu?

@pyjk

chyba nie złapałem? hah

@pyjk

Co? Nie. Mam na myśli staże, które podobno firma organizuje dla studentów. Czy ktoś ma jakieś opinie czy warto i czy czegoś się można nauczyć praktycznego?

ehe
@TLK

Oczywiście, że da się czegoś nauczyć. To jest specjalistyczna branża - na start ok - a jak się spiszesz i będziesz miał chęć to i przedłużenie pracy i jakaś umowa sensowna

Łukasz

Jaka jest szansa w tej firmie dla kogoś bez doświadczenia w spawaniu mag ? Mam doświadczenie 5 lat na spawaniu metodą TIG cienkich blach , ale chciałbym spróbować czegoś innego.

@Łukasz

a jest w ogole oferta taka dostepna?

@Łukasz

możesz się zapytać, najwyżej ci powiedzą, że nie i tyle

Kloc

Bo zaraz będzie po premii za te wasze komentarze. Kupie sobie nawe audi żeby somsiedzi widzieli.

Wymiernik
@Kloc

Audi? Ja to bym w Maybacha celował raczej

@Wymiernik

O właścicielu mowa? Skoro stać go na takie auta, to czy firma w dobrej kondycji? Ma więc z czego dobrze wynagradzać za pracę. Jaka więc ta świąteczna premia była i ile się tu zarabia na co dzień? Może będzie to powód by tu przechodzić.

team audi
@Wymiernik

nie znasz się, ałdii to jest maszyna hehe

tomson
@Michał

łykasz te ich baity jak pelikan, trole tylko na takich jak ty czekają

@Kloc

A co ma być z premiami? Nie można skomentować tego tematu? To jakieś tabu jest?

Nitro

Przecież gość prowokuje, nic z premiami nie będzie

Nitro

Żadne tabu, tak jak kolega wyżej napisał, ktoś troluje i liczy, że wprowadzi ferment. Nie wiem po co ale ok

@Nitro

No i udało mu się widocznie

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.