Zoeller Tech Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zoeller Tech Sp. z o.o.

1 Łódź

Nadal jest jak jest..........

Borysewicz & Kukiz
@1 Łódź

Bo tutaj jest jak jest po prostu. I ty dobrze o tym wiesz.

Krawczyk
@1 Łódź

Nadal tych cukierników mają za kierowników?

Avy
@Borysewicz & Kukiz

Ale kiedyś tak nie było, do pracy kiedyś wchodzilismy z uśmiechem na twarzy między sobą jeden drugiego rozśmieszał, rozmawiał jeden z drugim jeden drugieu pomagal na hali teraz nie mozna nawet podejsc do siebie, , a nie jeden drugiego podpier...... A teraz to tak jak faktycznie napisałeś sam wiesz jak jest. Te brygady co działały i było na wszystko to już nie wrócą, było zgranie zespołu teraz brak tego.

@Avy

Z jakiego powodu jest teraz Twoim zdaniem gorzej z atmosferą i zgraniem wśród załogi? Jak przychodzi nowa osoba do pracy, to kto jej pomorze ogarnąć temat? Są jacyś wyznaczenie ludzie do pomocy, czy jakieś przeszkolenie?

Szymon
@Michał

Bo zatrudniają cukierników na kierownikow

@Szymon

Weź już odpuść, to stary temat już jest... a wy ciągle to odkopujecie i żyjecie tym jak tematami z okładki pudelka

@Michał

Nie wiem jak reszta, ja osobiście mam wrażenie, że to właśnie kiedyś było gorzej i ludzie sfrustrowani byli, teraz się to poprawiło i jakoś spokojniej jest w pracy. Chociaż jak widzisz są tacy co żyją starymi urazami

Bucio

Mi nie wszystkim się podoba, ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

@Gregory

Ja osobiście właśnie zadowolony teraz jestem. Dużo jednak zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz a nie nawet w jakiej firmie

@Adler

Ale niestety ludzie tworzą firmę i budują jej renomę. Niestety w zoler niektórzy (usunięte przez administratora)

@Gregory

Kiedyś to było bardzo źle,teraz nie wiem bo już tam nie pracuję. N(usunięte przez administratora)

@Unhappy

Ja natomiast teraz pracuję i serio jestem zadowolony. Może wcześniej był problem z czymś, nie wiem. Teraz jest okej :)

Doland

No i fajnie.

koss
@Doland

No fajnie. Trzeba sie cieszyć z małych rzeczy. Z tego, że sie ma prace rowniez.

Ordono

Dużo macie tych ofert o prace, jak sie pracuje w firmie?

@Ordono

ale jakie stanowisko cię interesuje? czy o co konkretnie pytasz?

irytacja
@Ordono

jest tu w ogóle ktoś, kto może normalnie odpowiedzieć?

@Ordono

Rzeczywiście dużo zależy od stanowiska. No ja robię na montażu i jestem osobiści z pracy zadowolony. Tutaj robi się zazwyczaj w parach, a ja trafiłem na fajnego współpracownika, plus praca mi się podoba, więc nie mam na co narzekać

@irytacja

Następnym razem trzeba doprecyzować na jakie stanowisko najlepiej bo na nieprecyzyjne pytania nikt ci precyzyjnie nie odpowie

@Adler

Poszczęściło się Tobie. Dział obróbka mechaniczna (usunięte przez administratora)

@Adler

Dokładnie, nie każdy dział jest do (usunięte przez administratora)

Comes

Cześć, Jakie macie działy w firmie i czym się te działy zajmują?

trio
@Comes

Wszystkie informacje masz na stronie

praca
@Comes

no jakie, produkcja, serwis, administracja, w tych obszarach są też ogłoszenia na stronie firmy ;)

ollines
@praca

dokładanie, dość oczywisty podział :)

@Comes

a jakiś konkretny by cię dział interesował?

Oto
@Gregory

Hmm, dział wyglądania przez okno?

Bucio

Nooo, jest jeszcze dział klikania w myszkę oraz stukania w klawiaturę.

Ksiądz

Szanowni Państwo, Służę tutaj od lat, i po raz pierwszy mierzę się z tzw. hejtem. Jest to zachowanie które powstało tutaj dawno temu. Jestem po to aby poznać ludzi którzy pragną poznać boga. Zwłaszcza tych którzy już tutaj nie pracują. Są to osoby które zakończyły swoją pracę z powodu atmosfery, warunków czy też sytuacji prywatnej. Jestem także tutaj po to aby zrozumieć tych którzy tą firmą zarządzają. Zwłaszcza tych którzy decydują o kontraktach a także o zatrudnieniu. Żeby nie popełniali błędów związanych z tworzeniem nowych miejsc pracy oraz tych miejsc bieżących.

Alba
@Ksiądz

Wow

Szybki

Czy umie Pan dobrze język ojczysty?Bo u nas kierownik z analfabetyzmem który został katem w firmie,my wszyscy mamy się go bać. On jest łysy i spasiony jak prosiaczek.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
2 Poznań

Raz po raz straszą nas, że nasz czas właśnie mija....

urwis
@2 Poznań

ład , a nie czas artysto

ixon
@2 Poznań

jakieś karaoke się szykuje? :)

Wajda

Ustas
@zaus

('*_('*_*')_*')

@Ustas

no fajnie się bawicie widzę :D

ein

tak się składa, że nie mam pracy

ein

gdybym miał, to bym tu nie pisał o takich porach

praca
@ein

to czas najwyższy coś znaleźć, ogłoszenia masz na stronie firmy ;)

NickNick
@ein

dobrze dobrze odpoczywaj póki możesz. jeszcze sie w życiu narobisz

Kashub
@NickNick

Bydziesz kamerdynerem

Halina
@Kashub

Zamiast tak pisać tutaj to dajcie znać jak się pracuje na stanowisku serwisanta? Widzę że wisi oferta, a mąż jest mechanikiem i może by się zaczepił. Ile można zarobić? Na jakiej umowie?

NickNick

wiecie jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

Kashub
@NickNick

Tak było, nie zmyślam.

Czytelnik

Byłem tam,pracowałem i jakoś nie polecam tego zakładu nikomu. Uważam,że straciłem tam kilka lat pracy,a kilka lat pracy to część mojego życia.Ani nie dorobisz się niczego,(usunięte przez administratora). Jedyne co możesz dostać od tej firmy to garba na plecach od ciężkiej,fizycznej pracy .

Czytelnik
@Czytelnik

Nie wiem,czemu admin usuwa część mojego wpisu: napisałem,że nie ma w tej firmie możliwości rozwoju zawodowego. Czy to naprawdę jakieś przekleństwo? O co tu chodzi?

Sowa

Jak tam (usunięte przez administratora) jedne, urlop był ?:)

Siwy

Jestem zaskoczony ilością dodatków dla fizycznych, nie spotkalem się jeszcze z takim czymś, żeby był multisport czy coś. Ja jestem spawaczem i w widzę że w wymaganiach jest mile widziana "podstawowa umięjętność spawania. I teraz tak, mam 50 lat i jasne że robota ma być zrobiona ale czy na tym dziale pracują ludzie którzy faktycznie umieją czy wszyscy się dopiero uczą?

Dominika
@Siwy

To co jest jeszcze oprócz multisportu skoro tak dużo tego? A stawki dla spawaczy znasz? Ile za godzinę na początek?

@Dominika

Dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do pakietów medycznych. Ale ten Multisport dla fizycznych nie jest standard

@Siwy

o jakich pakietach medycznych mowa?

Rudy

Hahaha

@Rudy

Nie umiecie normalnie na proste pytanie odpowiedzieć? Tylko tutaj biadolicie a jak dobry fachowiec chce do was przyjść pracować to go zniechęcacie

Serwisem sprzętu innych marek też się zajmujecie?

Magiczny sebek

Nie polecam tej firmy nikomu. Trzeba uważać na nich i na te ich dziwnie skonstruowane umowy procentowe.

Dominika
@Magiczny sebek

Co to znaczy umowy procentowe? Jakiś procent od sprzedaży się zarabia czy co masz na myśli? To w umowie o pracę takie rzeczy są czy macie jakąś inną formę zatrudnienia?

Tau

Jest szansa dowiedzieć się czegoś o pracy biurowej?

@Tau

no to może zadaj jakieś pytanie łaskawie..

Rosik
@nick

Jak wygląda praca w dziale przyjmowania zamówień? Jak to wygląda, jaka jest atmosfera ?

Bomburg
@Tau

Jest jaka jest, czasem trzeba wysłać "pismo" gdzieś, do urzędu. Ale co ja tam wiem, ja tam nie mam kota w domu:)

Janusz

Szczerze odradzam ludziom którzy chcą mieć spokój psychiczny i(usunięte przez administratora)związanej z przyjazdem do pracy. Obiekt jest duży więc nie wszystkim jest źle. Moim zdaniem 80% pracowników tam to (usunięte przez administratora) Nie wszyscy muszą tam pracować b(usunięte przez administratora)pracują tylko (usunięte przez administratora) ,że coś robią a potem w najlepsze nic nie robią bo inni to nadrabiają. Podwyżki to też ciekawy temat dostają (usunięte przez administratora)dostają taką podwyżkę ,że szczena opada słyszałem nawet o -- nie napiszę bo nie wiem czy mogę jeszcze ktoś by z krzesła spadł. A więc tak ludzie z(usunięte przez administratora)w największym stopniu występują tam w swoim środowisku naturalnym. Jest też trochę bardzo fajnych porządnych ludzi ale występują tam w takiej mniejszości ,że szok. Krótko pisząc odradzam. ;) Pozdrawiam wszystkich.

Son
@Janusz

Co do wypowiedzi to ja bym się raczej skłonił w kierunku przywrócenia kontroli trzeźwości na wejściu bo jak czasem odnoszę wrażenie na wejściu na zmianę to niektórzy ledwo na girach stoją. Covid covidem ale nie dziwi mnie to że co jakiś czas kogoś sztaplarka na hali przejedzie.

Yash
@Son

pewnie sam jesteś jedną z tych osób

hendrix
@Janusz

Ja też nie polecam,szkoda twojego czasu by zmarnować w tym miejscu.

drek

Popieram kolegę,dobry pomysl

vice
@Janusz

Zgadzam się z kolegą,to jednak niestety prawda co kolega pisze.

obserwator
@Son

Kontroli trzeźwości nie przywrócą bo stracą połowę pracowników. Nie zapomnę jak jeden z (usunięte przez administratora)przyszedł do pracy nachlany,i jeszcze został wyróżniony za to. Polska, w takim kraju my żyć :D

Riti-Titi
@Janusz

Tak było, nie zmyślam. :)

Jack
@Janusz

Dokładnie! prawda to co tu wypisujesz.

Wujek
@obserwator

@son nie wiem w jakiej firmie pracowałeś ale w tym zakładzie nikomu nigdy nie odpuścili przyjścia do pracy pod wpływem alkoholu , od razu z marszu wylatujesz . Kontrolę trzeźwości zostały wprowadzone niedawno i jakoś nikt się nie zwolnił, więc przestań pisać bzdury . Pozdrawiam

Kiedrovsk

@Kezo

A nic, tak pytam...

Krasnyj Armija
@Kiedrovsk

Jedziemy ci (usunięte przez administratora)

Czarymary

Nie polecam nikomu;) jak większość moich znajomych! Uwazajcie na tą firmę;)

nicmniejuzniezdziwi

To jest nic jeszcze nic....,w rekowie robi karierę(usunięte przez administratora)

eh
@nicmniejuzniezdziwi

ale z was paskudni zazdrośnicy

Mort

Cóż, oto jest Gorzów :)

Directeur

Uwaga! Uwaga! A ja szczerze nie polecam wam tego zakładu. Dostaniecie procentowe umowy,zobaczycie jacy ludzie będą waszymi przełożonymi i odechce się wam pracować:D pozdrawiam!

Gut

Nastawienie do stażystów, praktykantów mega w porządku

edvard
@Gut

dobrze wiedzieć, bo różnie to bywa heh

Herr
@Gut

Ja, Ja, Gut, Gut, das ist sehr schon arbeit !

@Gut

staż w jakim dziale był?

doniu
@nick

jak tu się zgłosić na staż tak wogóle?

doniu
@Herr

mają jakieś oferty czy po prostu cv zostawić i podanie napisać?

pano
@doniu

można przez formularz na ich stronie internetowej

pano
@doniu

co prawda docelowo jest do aplikacji spontanicznej, ale widziałem że można tam wybrać obszar: praktyka/staż, więc chyba spoko opcja

diva

Czy tolerujecie osoby lbgtq+ ?

Sumienny
@diva

To się zobaczy, aczkolwiek życie pokaże :)

Komes

Cześć, Do jakich krajów wysyłacie swoje produkty? :)

światowy
@Komes

na stronie nie masz takiej informacji? :)

Ktosia

A dlaczego pytasz?

Komes
@światowy

Niestety nie ma. Są tylko podane nazwy marek pojazdów.

GR Tekhno

Wiadomo dokąd.

Pierjod ?

Hmh, "Na Berlin"

Zostaw merytoryczną opinię o Zoeller Tech Sp. z o.o. - Rekowo Górne

• Jak się pracuje w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoeller Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 78 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zoeller Tech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zoeller Tech Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zoeller Tech Sp. z o.o.