Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Prezes

Istne dno. Kierownictwo nie szanuje ludzi a oczekuje szacunku. Wieczne robienie pracownikowi pod gorke zamiast ulatwiac prace wprowadzaja wymysly jakies zeby utrudnic. Co chwile cos nowego wymysla . Logistyka w wielu kwestiach na poziomie przedszkolaka bo jak mozna nowy sprzet i odziez wyzucic w kontener i zaplacic za zutylizowanie tego zamiast zrobic wyprzedaz dla pracownikow i zarobic jeszcze na tym i wszyscy by byli zadowoleni. Spoznic sie nie mozna ale jak chcesz wyjsc o godzinie o której kończysz a jest jeszcze kupa roboty To spróbuj wyjść to nagrane dostaniesz albo cię zwolnią zero szacunku dla ludzi czują się wielkimi panami w (usunięte przez administratora) byli i (usunięte przez administratora) widzieli odnośnie dowodów mam dowody na fałszowanie podpisów pracowników w orginalnym egzemplarzu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Trochę szacunku dla ludzi

na szczęście były pracownik
@Prezes

W moim przypadku też fałszowali podpisy. Jak masz jakieś nadgodziny to jesteś najgorszym pracownikiem. (usunięte przez administratora) Inspekcja pracy nie widzi w tym nic niewłaściwego (usunięte przez administratora) Kierownicy z przypadku - zostają nimi ulubieńcy kierownika magazynu a nie ludzie z wykształceniem .

Jeebać
@Prezes

(usunięte przez administratora) nie podoba się to pocisk jak nie ma szacunku i do innej roboty proste. Pracy nie brakuje. A szacunek musi być obustronne bo ludzie to nie śmieci. Czy to kierownik czy dyrektor jak cie nie szanuje to splun mi w twarz i idź dalej. Tyle. Nie bedziem robić na darmozjadów.

Edward

Chce pracować w tym magazynie, czy ktoś mi podpowie jak się skontaktować z kierownikiem lub inna osobą Moje sugestie dla Centrum Dystrybucyjne Lidl: Pomóżcie , szukam kontaktu do kierownika w tym centrum

Miłka
@Edward

Na magazynie jest numer do jednego z katów

Wypoczęta

Kurde ludzie co wy piszecie tam jest istny (usunięte przez administratora) i rozpierdziel w tym miejscu powinni zmienić całe kierownictwo ponieważ te osoby co tam pracują na tym stanowisku to nadaje się do pracy przy łopacie chociaż pewnie i tam by zrobili rozpierdziel....... A droga Weroniki jeśli pracujesz w tej firmie to jesteś taka sama jak ci ludzie oderwani od pługa. Z tego co widzę osoby które się zwalniają są bardzo zadowolone i odpoczywają psychicznie. A to dopiero początek samo zwolnień się z tej firmy bo otwiera się więcej lepszych zakładów i pewnie lepsze zarobki będą tam niż tu w tak zwanym przylądku nadziei dla których nie ma nic lepszego niż dany zakład. Ludzie jeśli składacie tam CV to się bardzo mocno zastanówcie czy na pewno chcecie tam pracować.

neo
@Wypoczęta

jestem zdesperowany chyba złoże wybaczcie, będe jadal za zlotówkę 2 dania

Basia

Niby traktują człowieka ok.podaje przykład kolegi.1.5 roku pracuje bez żadnego spóźnienia ,bez żadnego L4 ,nadszedł ten dzień gdzie naprawdę zle sie poczuł ,poszedł do kierownika i poprosil żeby mu ten dzień z nadgodzin ściągnął ,gdzie ma ich mnóstwo,albo po prostu odrobi ten dzień w dzień kiedy ma wolne.odpowiedz kierownika:takie są zasady,urlop na żądanie wpisał,200 zł z premii,zakaz na wyprzedaż i żeby bylo śmiesznie karą jest też to ze nie wyplacili mu nadgodzin:-) gdzie człowiek zapiernicza po 10 11 godzin.rozumiem jak ktoś nagminnie się spóźnia czy wolne bierze.ja (usunięte przez administratora) jak tak można.i nie dziwię sie ze ludzie sie buntują.to jest poszanowanie pracownika?ile to jest pracy to 200 zł.niech ich szlag trafi.naprawdę trzeba być człowiekiem.A teraz słyszałam ze w dni wolne od pracy jak ktoś przyjdzie to 100% płacą:-) aaaaa nie zapomnijcie jak źle sie poczujecie czy to sranie czy gorączka zostańcie do końca bo wam to 100% zabiorą:-) Brawo :-)oj szykują sie zwolnienia,przyjmujcie nowych bo starzy będą uciekać:-)

@Basia

zeby tam robic na dłuższa metę na takim stanowisku, to w papierach trza mieć napisane kaleka umyslowy,( ktory chodzi do lidla na zakupy bo lubi niemieckie chemiczne zarcie sponsorujac hansa), przepraszam nieruszajcie go, on ma swój świat swoje problemy skoro się tu znalazł

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zenek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Torino

Cześć chciałbym się zapytać jak wygląda praca na magazynie jako komisjoner i jaka tam jest stawka

ciec z wozka
@Torino

ciężka praca i zimno spokojnie przezyjęsz do następnej wypłaty na promocji lidl i biedronka, jesli chodzi o kierownictwo to jeszcze ich ktos o mobbing nie podał, bezczelnie chcą zmuszać żeby ci na psycho siadlo żebyś wiecej robil, jak by nie wiedzieli ze przyjmują się same nieroby

Weronika

@Torino, czy otrzymałeś odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania? Jeśli tak, to może podzielisz się nimi z innymi użytkownikami forum? Czy zdecydowałeś się na udział w rekrutacji w Centrum Dystrybucyjne Lidl? Jeśli tak, to zachęcam do późniejszego podzielenia się doświadczeniem z nią związanym i jej wynikami.

Weronika

@malenstwo, czy posiadasz informacje na jakie stanowiska firma Centrum Dystrybucyjne Lidl poszukuje pracowników? Jakie są warunki zatrudnienia i wymagania od przyszłych kandydatów? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania to zachęcam Ciebie do aktywności na forum.

Niki

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

malenstwo
@Niki

tak potrzebuja ciagle pracownikow

Weronika

@Zainteresowany, myślę, że odpowiednią zakładkę lub adres e-mail znajdziesz na stronie internetowej firmy. Życzę powodzenia! Czy ktoś z Was podjął ostatnio pracę w tej firmie? Jak oceniacie przebieg swojego procesu rekrutacyjnego, jaka atmosfera panowała na rozmowie rekrutacyjnej?

Weronika

@Zainteresowany 29, @Mola, @Niki, widzę, że chcielibyście pracować w Centrum Dystrybucyjne Lidl. Jakie stanowisko Was interesuje? Jakie warunki byłyby dla Was satysfakcjonujące? Wysyłaliście już swoje CV? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl!

@Weronika

A gdzie można wysyłać CV?

Zainteresowany 29

Witam. Jak wygląda praca na jedną zmianę?

Irek

Idealnych firm nie ma, pewnie ktoś powinien zwrócić uwagę kierownictwu.

Mola
@Irek

Hej mam pytanie jak wygląda praca zmianowo Bo w ogłoszeniu podają że praca jednozmianowa a jednak przez telefon mówią że trzy zmiany

Weronika

@ONA, rozumiem, że pracujesz w Centrum Dystrybucyjne Lidl. Czy mogłabyś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Twoje wypowiedzi są nieco ogólne i niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickim Polu?

Pracowałem w tej firmie ok.5-6 lat temu przepracowałem tam 2 lata i powiem tak nie wiem jak jest tam teraz ale po tym co było te x lat temu bardzo chętnie bym tam wrócił

Piotrek
@Paweł

To wracaj firma Lidl teraz właśnie cię potrzebuję. Powodzonka

ONA
@Paweł

Nie wracaj jest przerąbane!!!

Włodek

@Weronika, Dzisiaj odeszło dwóch sztaplerów. (Takie ludki, jeżdżace z paletami..) Jak myślisz, co mogło być tego przyczyną? Dlaczego tak się stało? Kto będzie następny? Twoja opinia jest dla NAS bardzo ważna. Wypowiedz się niezwłocznie.

@Włodek

Mieli dosyć komisjonerek i ich durnych pretensji o wszystko...

ONA
@2

Jednak nie odeszli... powiedz Włodku skąd ty wszystko wiesz skoro już Cię z nami nie ma... Akurat Ci dwaj to bracia bezczelni i chamscy zwłaszcza w stosunku do komisjonerek.

Weronika

@Basia, po prostu pytam. To chyba nic złego? Myślałam, że może chciałabyś jeszcze coś dodać na temat aktualnej sytuacji pracowników w Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Weronika

@Jaś, a jak wygląda kwestia warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Czy pracownikom Centrum Dystrybucyjne Lidl przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? @JOLA, Twój komentarz łamie wiele postanowień naszego regulaminu (zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin ) i zostanie usunięty przez administratora forum. Rozumiem, że można mieć negatywne zdanie na temat współpracy z daną firmą, ale można je wyrażać w sposób kulturalny i merytoryczny, prawda? @Basia, a czy nadal pracujesz w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Basia
@Weronika

A czy to ważne czy pracuje czy nie?nie ważne

Jaś

Roboty w cholerę,plecy mają,ludzie się buntują,bo kokosy obiecujă.ludzi do pracy nie ma:-)

Kuzynka

Hej. Ktoś mi powie co się teraz dzieje w Lidlu ( centrum dystrybucyjne legnickie pole) że są takie problemy z dostawą towaru do sklepów? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl