Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Włodek

Zamiast zwierzać się "Weronice", poczytaj o działaniach firm Employer Branding, ( w naszym przypadku o zewnętrznym Emp Br. – "Skierowany głównie do potencjalnych pracowników. Celem tych działań jest stworzenie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy." // Prześledź innych pracodawców. Tam też pojawiają się komentarze związane z ociepleniem wizerunku. Oczywiście pod innym nickiem, ale pisane w taki sam algorytmiczny sposób. /// Więcej info na spotkaniu u Ostatniego Mohikanina, wśród walczących w Lidlu na pierwszym piętrze.

Weronika

@Dawid czy tą firmą jest Centrum Dystrybucyjne Lidl? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Masz dobre wrażenia, dlatego jesteśmy ciekawi czym dokładnie się zajmujesz i co wpływa na Twój nastrój.

Dawid
@Weronika

Praca w Centrum Dystrybucyjne Lidl było moim największym błędem. Teraz pracuję w firmie XYZ i sobie chwalę. Szczerze polecam zmienić pracę również Tobie - "Weroniko". Przynajmniej nie musiałabyś łatać wizerunku Centrum Dystrybucyjne Lidl na forum i zajęła byś się ważniejszymi rzeczami, niż tylko wyciągania od nas informacji.

Włodek

Co to za nowy ośmieszający banner na zakładzie? "Złóż swoje CV"? (Złożę - Jeśli Krzysztof K złoży wypowiedzenie do Donalda i odejdzie wraz ze swoją kliką zadufańców) Typowa zagrywka firmy, z której uciekają ludzie. Ośmieszacie się już całkiem tym banerem. // Kolejni moji przyjaciele odchodzą od Was. Witam ich serdecznym uściskiem dłoni w firmie XYZ :) /// NIE PROWADŹCIE ROZMÓW Z "WERONIKĄ" //// Piszcie prawdę, niech płacą za usuwanie niewygodnych im komentarzy.

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bezstresowy

Widzę że Weronika robi niezły PR. Widać że nie ma Cię na miejscu i nie widzisz co się dzieje.

@Bezstresowy

"Weronika" to maly system obronny lidelka moze to ktorys z kierownikow pisze te kity tak zeby zalagodzic krytyke

Weronika

@Xyz, @Były pracownik i napisaliście coś, co nadal potwierdza mój wcześniejszy komentarz, że wszystkie negatywne emocje w firmie Lidl powodują jej pracownicy i ich charaktery. Musicie mimo wszystko takie sprawy załatwiać między sobą, bo jeżeli nastawienie się nie zmieni to co ma zrobić pracodawca, by zmienić ludzi i ich zachowanie?

@Weronika

Pracodawca może dużo zrobić ale nie chce i to inna sprawa jak można powiedzieć pracownikowi że się nie integruje z innymi jeżeli nie ma ochoty i nie ma z kim bo do pracy się przychodzi robi swoje i wychodzi a nie szuka się przyjaciół i kolegów. Takie osoby się ma po pracy i jakich się chce a nie jak pracodawca powie z tego co widzę bardzo ci się podoba praca w Lidlu to życzę powodzenia ponieważ zapewne jesteś na takim samym poziomie jak tam pracujące osoby czyli komisjonerzy.

@Weronika

Szczeze to wlasnie kierownicy wprowadzaja tam taka atmosfere czego mozna oczekiwac od kogos kto na rozmowach wstepnych klamie ,, nadgodziny sporadycznie mila atmosfera stabilna praca itd " tak wiec to nie tylko pracownicy sa winni a kierownicy podjudzajacy ludzi . Ogolne podejscie firmy do pracownika jest takie ze niemozesz miec planow bo zawsze cos

Byly sztapler
@Weronika

Szczeze to co pisze "weronika" to kit lagodzacy sprawe . Biedni kierownicy nic niemoga bo niechca . Polityka firmy lidl cd legnickie pole jest taka wycisnac wykozystac oklamac sciemnic . To dlaczego ludzie odchodza skoro jest tak fajnie . Nigdy niespotkalem sie z takim zaklamaniem jakie jest w lidlu a najgorsze jest to ze kiwrownicy w szczegolnosci Pan Krzysztof K z DKT zeruja na niewiedzy podwladnych i to w tak perfidny sposob . Nowe ogloszenie na magazynie ojoj poco ludzie odchodza ci co wiedza co im sie nalezy oprocz nadgodzin . szczeze magazyn lidla to poprostu porazka wyjscie tym czasowe takie cos na chwile .

Zadowolona

Dziwia mnie te wasze komentarze, widać ze nawet jakbyście mieli tylko leżeć to i tak byłoby wam zle. Jesteśmy w pracy więc róbmy co do nas należy. Zostajemy dłużej tylko przez narzekaczy. Zamiast robić to taka jedna z drogą to wbija sobie przerwę i gada w regałach bo wie że kierowników jest za mało żeby to sprawdzić.. prawda jest taka że placa najwięcej w okolicy, a robić wszędzie trza. Pozbyc się powinni takich i będzie zajefajnie. Gadać kasdy potrafi, ale robić nie ma komu! :P

@Zadowolona

Wydaje mi sie kobieto ze ty jeszcze nigdzie normalnie nie pracowalas lidl kocha takich ludzi jak ty . zobaczymy za kilka latek jak sie wypstrykasz i uslyszysz jaka jestes malo wydajna . lidl to idealne miejsce dla takich ludzi jak ty tylko cel pobiez jeden dwa nastepne zadanie i 600 na godzine brawo dajdaje

Weronika

@O. jesteś zainteresowany pracą w Centrum Dystrybucyjnym Lidl. Czy jak dowiesz się jakiś informacji poza forum podzielisz się tymi informacjami na forum? Może sam szybciej zdecydujesz się zaaplikować, dlatego wtedy każda informacja o rekrutacji będzie tutaj przydatna.

O.

Witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie z ofertą pracy na stanowisko pracownik magazynu/pracownik biurowy - ktos moze cos wiecej powiedziec na ten temat? Jak wyglada praca na tym stanowisku? Warto złożyć cv? Jak z zarobkami? Pozdrawiam!

Weronika

@Były pracownik przecież nikt nie każe Ci się zaprzyjaźniać w pracy, ale jednak atmosfera jest ważna i wypadałoby mieć między sobą chociaż neutralne stosunki. Po prostu to Wam by ułatwiłoby pracę w firmie Centrum Dystrybucyjne Lidl, a nie samemu pracodawcy.

Włodek

Chwilę mnie tutaj nie było, a już tyle zostało napisane?! Fajnie :) Proszę nie podszywać się pod "XYZ". Jest to mój skrót myślowy, użyłem go po raz pierwszy i to ja odpowiadam za posty z nim związane. Niebawem napiszę więcej o naszym wspaniałym Lidlu oraz odpiszę "Weronice". Tak tylko przypomnę by nie rozczulać się zanadto nad postami tej osoby. Próbuje ona ocieplić wizerunek firmy. Coś mi się wydaje, że już chyba długo tam nie zagrzeje miejsca, z uwagi na brak wyników w pracy, tudzież niewykonalność tego zadania :)

Mariusz

Jak ktoś szuka pracy to nie polecam omijać to centrum dystrybucji szerokim łukiem ????

@Mariusz

Także nie polecam.tego zakładu pracy iż kierownik Kramer kłamie w zywe oczy. Tak jak reszta kierownictwa. Mówią jedno a robią drugie. Dając wypowiedzenia z dwu tygodniowy okresem a później się okazuje że jest z dnia na dzień . Więc ludzie omijajcie ten zakład z daleka i idźcie gdzie kolejek byle nie tam.

Weronika

@Zyx widzę, że głównym Twoim problemem w Centrum Dystrybucyjnym Lidl jest atmosfera wśród pracowników. Sama firma nie ma aż takiego wpływu na ich charaktery, ale jednak zawsze warto spróbować zgłosić komuś wyżej takie sytuacje. Może to pomoże. Jak sądzisz?

Xyz
@Weronika

Szczeze jezeli pracujesz w tej firmie to chyba kruciutko i niepoznalas jeszcze podejscia kierownictwa do pracownika . zbiegiem czasu wszystko wychodzi

@Weronika

Droga koleżanko jeśli chodzi o atmosferę w takowej firmie zwanej Lidl to chyba ty krótko pracujesz. Ja pracowałam krótko bo tylko 8 miesięcy i szczerze mówiąc cieszę się że już tam.nie pracuje ponieważ ludzie jeśli można ich nazwać ludziom tam.pracujacy dostali tokena słuchawkę i mają robić i najlepiej się nie odzywać i nie walczyć o swoje bo takich ludzi tam nielubia a na czele tego całego gow........ stoi pan kierownik Kra..... Więc współczuję ludziach którzy tam idą na rozmowę i chcą tam pracowac. Zastanówcie się milion razy zanim się na to zdecydujecie bo ten zakład zabiera wszystko począwszy od życia prywatnego konczywszy na zdrowiu. Ludzie którzy tam pracują nie lubią nowych chyba że są tacy jak oni czyli dają się tak zwane kartonatory. Żeby coś się tam zmieniło to na pierwszym miejscu powinni zmienić się kierownicy. Pozdrawiam.i do moze usłyszenia

Zyx

Wszyscy znamybreklamy lidla z tv lidl co tydzien cos nowego fakt w cd legnica to norma komisjonerki ktore tam pracuja od poczatku zapewnia wam napewno rozrywke nasze kochane ameby doskonale umieja donosic obgadywac i sprawic ze praca staje sie meka i wtedy kolejny dzien staje sie meka zawisc i te specyficzne podejscie kartonatora dazacego do celu widziane na wlasne oczy jest bezcenne doslownie . klimat ktory wpowadzaja kartonatory w pracy jest nie do opisania wiekszosc z tych osob nieodnalazla by siebw innej pracy bo tu sluchawka mowi pobiez jeden i kartonator cisnie niepatrzac na nic liczy sie wydajnosc . A kolezanki napewno nie ulatwia wam zadania maly surwiwal sie wtedy zaczyna i slodkie podejscie kierownictwa z pytaniem dlaczego nie tak gdzie wydajnosc

Xyz

Uwaga nowy nabor pracownikow w cd lidl legnickie pole przypadek e hyba nie zdezenie z zeczywistoscia kadra kierowmicza ma leki ludzie odchodza maja dosc klamstw wyprzedaze juz niepomagaja tyklo kiedy zmiana kadry pseudo kierownikow w biuze dkt

Weronika

@ONA może o takie aspekty wystarczy dopytać swojego przełożonego. Może po prostu on go nie używa i nie zauważył braku. Nie lepiej w pierwszej kolejności takie zapotrzebowanie zgłaszać do przełożonych w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Włodek

Cześć. Z pewnością pamiętacie jeszcze Włodka - Taki w okularach.., przygarbiony.., wiecznie coś śpiewał pod nosem... Zwolnił się jakoś w październiku 2017 (Czytaj: Jest taki śmieszny artykuł: rzekome porzucenie pracy - którego tak wszyscy się boją). Choć jest zima, to Włodek lubi rano, przed wyjazdem do pracy skrobać zaszronione szyby w samochodzie. Nie spieszy się z tym, ponieważ nawet jak się spóźni do pracy, jego obecny pracodawca nawet nie zapyta dlaczego się spóźnił. Jest dla niego tolerancyjny, darzy go zaufaniem. Wie, że Włodek zrobi to, co trzeba i to jeszcze z nawiązką. I tym oto nasz drogi bohater postanowił.. - po prostu nie spóźniać się do pracy. Co do samej pracy.. wiele powiedzieć nie wypada. Praca szanuje Włodka i vice versa. Po pracy Włodeczek jedzie na basen, później na zakupy, gotuje obiadek, myje naczynia, sprząta w domku, odwiedza znajomych i.. i kładzie się spać o 21:30, by nazajutrz wstać o 7:00 by znów skrobać szybki :) i tak codziennie (oczywiście od Poniedziałku do Piątku). Obowiązkowo w Piąteczek trzeba "obdzwonić" znajomych z Lidla i zaproponować im spotkanie "na weekend". Nie wiem dlaczego, zawsze odmawiają. Po Piąteczku mamy wspomniany już weekend (czyli Sobotunia i Niedzieleńka). Sobotunię Włodek spędza czas - podróżując, a w niedzielę.. W niedzielę chodzi tam, gdzie się w ten dzień być powinno. Pracując miesiąc w firmie XYZ Włodek nie był tak zmęczony, jak po jednym dniu tyrania - nie powiem gdzie. Jego relacje z rodziną czy starymi znajomymi - znacznie się polepszyły. Ma na wszystko czas, siłę i ochotę. Poznał nowych ludzi, utrzymuje z nimi dobry kontakt. Są oni pozytywnie nastawieni i dobrze im z oczu patrzy. Na Wigilię Włodek od rana będzie lepił uszka, a Święta spędzi w spokoju, wśród najbliższych, bez stresu czy ktoś go będzie nazajutrz ścigał z alkomatem, czy krzywo patrzył z niebieskiego, bocianiego gniazda, znad czytnika rejestracji czasu pracy. P.S. Zapomniałem wspomnieć, że Włodek ma pół godzinną płatną przerwę, jest szczęśliwy i czasu nie liczy :) P.S.2. Włącz myślenie: nie trać czasu, sił, psychiki i zdrowia

@Włodek

Tak Wlodziu to jest normalna praca a nie to co cd lidl legnica normalni ludzie odchodza bo sa zmeczeni psychicznie i fizycznie . Kochane kierownictwo lidla dajac kilka szmat i innych artykułow ze zwrotow mysli ze usszczesliwia ludzi i tym probuje ich zatrzymac .

ONA
@Włodek

Ale do mnie nie zadzwoniłeś.... ;((( Pozdrowionka od M....;)

Memento mori

Halo Legnica! (Czy tam Pole..) Jeśli stwierdzę, pytając o cukier na socjalu, to będziemy wówczas mówić o niezachowaniu obowiązku tajemnicy? Reasumując moją wypowiedź: Kiedy wróci cukier na socjal? i łyżeczki.. Wrócę niebawem

ONA
@Memento mori

O tak cukru zdecydowanie mi brakuje....;D

Dawid

Hej, od dziś pracuję w firmie XYZ! Jest świetnie! :) Nie żałuję ;) Polecam

Weronika

Słuchajcie jednak to jest wątek Centrum Dystrybucyjnego Lidl i pisanie jakie macie warunki w aktualnej pracy jest trochę pisaniem nie na temat. Możecie napisać o Lidlu jako swoim byłym pracodawcy opinie, a nie opinie o aktualnym porównując go do Lidla. Nie każdy zainteresowany zrozumie od razu o jakiej pracy piszecie. To powoduje zamieszanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl