Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

etam

Polityka firmy jest jak najbardziej w porządku, przychylna pracownikowi, jednak zarząd magazynu to już zupełnie co innego. Przez Kierownika Centrum Dystrybucji źle się ludziom pracuje, mimo że sama praca jest chwalona za prostotę i "spokojną głowę". Ale atmosfera jaką stworzył Pan Michał przyćmiewa niestety wszystkie jej zalety. #1 1.Robiąc zebrania ładnie opowiada, mówi do pracowników "moi kochani". Problem w tym że na zebraniach mówi jedno a robi drugie. Pracownikom powiedział że nie przeszkadzają mu ich niedogodziny które generują i po skończonej pracy mogą iść do domu, nawet jeżeli skończą wcześniej. Po czym już następnego dnia przekazał kadrze kierowniczej informację o zakazie wypuszczania pracowników przed upływem 8h, nawet jeżeli praca jest skończona. Przez to pracownicy albo siedzą bezsensownie pod biurem, albo wykonują nikomu niepotrzebną pracę, jak przesuwanie palet z towarem z miejsca na miejsce. Oczywiście jeżeli jest okres że trzeba zostawać dłużej przez większą ilość pracy to relacje kierownik - pracownik znacznie się ocieplają. 2. Na zebraniu w sprawie podwyżki mówił że ta będzie solidna, po czym zabrał pracownikom 400zł standardu plus, który wypracowali w centrali poprzedni kierownicy, przez co podwyżki było 200zł. Co do premii wydajnościowej, która jest mocno wygórowana, twierdził że i tak jest niska w porównaniu do reszty kraju. Problem w tym że pracownicy jeżdżą w delegacje po innych CD, po sklepach itd. i wszędzie gdzie byli te normy są niższe nawet o kilkadziesiąt procent. #2 1.Wejść z nim w konfrontację na osobności nie należy do przyjemnych doświadczeń. Kilkugodzinne rozmowy, a raczej monolog wykańczają i umniejszają poczucie własnej wartości. Nie przemawiają do niego żadne argumenty i nawet nie chce ich słuchać. Mina i zachowanie pracowników, którzy wyszli z jego biura mówi wszystko. Są przygnębieni i do nikogo nie odzywają się słowem, przynajmniej do czasu aż emocje nie opadną. 2. Twierdzi że pracownicy to złodzieje. Gdy inwentaryzacja jest nawet na minimalnym minusie (ostatnia -0,02%) robi zebranie by dać pracownikom jasno do zrozumienia że okradają magazyn. Wzmożone kontrole na bramie to żaden problem w porównaniu że pod pretekstem "poznania procesu", wysyła za pracownikami członków ochrony i ci zmuszeni są pracować pod ich kontrolą. Ochroniarz ma prawo zadawać pytania, a pracownik ma obowiązek na nie odpowiadać. Historia magazynu jednak pokazała, że największe kradzieże i przekręty miały miejsce na szczeblu kierowniczym. 3. Działania jakich dopuścił się Pan Michał sprawiły że z magazynu odchodzą ludzie, zarówno kierownicy jak i pracownicy szeregowi, nawet ci którzy dla Lidla pracowali kilkanaście lat. Więc jeżeli ktoś szuka pracy to ze złożeniem CV polecam wstrzymać się do czasu aż te Centrum Dystrybucji zacznie traktować swoich pracowników zgodnie z polityką korporacji, czyli zwyczajnie z szacunkiem, tak by ludzie z chęcią przychodzili do pracy i latami byli związani z Lidlem. Jak narazie to co się tam dzieje, nie ma nic wspólnego szacunkiem i nie zachęca to współpracy z firmą.

Lala
@etam

Napisane w sedno. Pan Michał zniszczył to co budowali Szymon i Dominik. Traktuję Centrum jak swój prywatny folwark a zarząd tego nie zauważa. Przykład innych centrów pokazuje, że tacy ludzie przeważnie po jakimś czasie kończą karierę. Szkoda, że do tego czasu firma straciła lub straci wielu oddanych pracowników.

anka44

Czy ktoś z wyższych władz, np. dyrektor zauważa panoszenie się nowego kierownika magazynu. W ostatnich miesiącach pracownik centrum w Nowej Wsi Legnickiej jest "bardzo konkretnie przekonywany" do uczestnictwa w grze internetowej . Za honor Pan Kowalik wziął sobie, że ten magazyn będzie pierwszy w ilości uczestników. Skutecznie do tego przekonuje nagabując pracowników. Jest wiele spraw, które dzieją się w Lidlu i chyba nikt nie ma odwagi o tym powiedzieć władzom. Wyżywa się również na pracownikach nie będących jego pracownikami, ale są finansowani ze środków finansowych. Twierdzenie, że" ja wam płacę" ubliża tym pracownikom.Nie można niczemu się sprzeciwić lub mieć własnego zdania.Porównuje się do poprzedniego kierownika... ale niestety nie dorasta mu do pięt pod względem kultury.

Komisjoner
@Lotek

Zgadzam się no ale Pan Michał usuwa ze swojej drogi wszystkich, których wiedzą i stosunek do Pracowników przewyższa jego a zostawia tych niegroźnych dla niego bez bladego pojęcia o pracy. W końcu to on musi być najlepszy????

Aga Nowy wpis

Co do wypowiedzi Nitro widzę że nadal nic się nie zmienia w tej firmie.Kierownicy ciągle nie widzą problemu,dalej są lepsi i gorsi.Jedni muszą robić wszystko od a do z ,a reszta pupili ma lelum polelum.Kadra kierownicza się tylko zmienia i ciągle mają to nowsze pomysły jak tu "poprawić,, pracę .Zrobic tak żeby się słupki zgadzały i wysłać jak najwięcej towaru na sklepy.Co do przestrzegania BHP też daje dużo do życzenia.Nie ważne że magazyn jest za mały i nie jest w stanie pomieścić przyjmowanego i wysyłanego towaru.Wszystko kosztem zdrowia ludzi i ciągle zbieranych nadgodzin.Zielone światło jest najważniejsze.Problem jest obecny na wszystkich działach.Osobiscie nie polecam. @Pracodawca

Nitro Nowy wpis

A ja chciałbym dodać opinie na temat samych pracowników oczywiście nie wszystkich z niektórymi się fajnie pracuje ale są tacy co jak nowi pracownicy przyjdą to doświadczeni pracownicy (niektorzy) obierają sobie ofiarę i ja dręczą. (usunięte przez administratora)zatrudniają tam osoby które swoim zachowaniem wykazują chorobę (usunięte przez administratora), nie przestrzega się tan przepisów bhp, a jak problem dręczenia pracownika zgłosi to ten pracownik który zgłosił ma (usunięte przez administratora). Nie polecam pracy na dziale OW z niektórymi pracownikami. Co do kierowników to mi osobiście nic nikt nie zrobił

@Nitro

Co do wypowiedzi Nitro widzę że nadal nic się nie zmienia w tej firmie.Kierownicy ciągle nie widzą problemu,dalej są lepsi i gorsi.Jedni muszą robić wszystko od a do z ,a reszta pupili ma lelum polelum.Kadra kierownicza się tylko zmienia i ciągle mają to nowsze pomysły jak tu "poprawić,, pracę .Zrobic tak żeby się słupki zgadzały i wysłać jak najwięcej towaru na sklepy.Co do przestrzegania BHP też daje dużo do życzenia /OW i ŚW/.Nie ważne że magazyn jest za mały i nie jest w stanie pomieścić przyjmowanego i wysyłanego towaru.Wszystko kosztem zdrowia ludzi i ciągle zbieranych nadgodzin.Zielone światło jest najważniejsze.Problem jest obecny na wszystkich działach.Osobiscie nie polecam. @Pracodawca

Aga Nowy wpis

Kolejny kierownik działu odchodzi. Pan Michał wkrótce będzie sam zarządzał Centrum. Do chwili zmiany Kierownika nie polecam nikomu.

Ericson

Witam,czy ktoś posiada numer telefon na rekrutacje do magazynu?miejsce pracy pole legnickie.

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
misiek

Witam jest ogłoszenie na kierownika magazynu.... Co się stało z poprzednim???Zwolnił się ciezka praca?

Daniel
@misiek

Poprzedni kierownicy wylecieli po tym jak narobili wałków, Jeśli chcesz być dobrym kierownikiem to nie tam.

Monster
@Daniel

Jakich wałków? Pracowałem w firmie w której byli kierownicy, którzy przeszli właśnie z lidla dokładnie to trójka.

Obserwator
@Monster

Słowo "Przeszli" brzmi bardzo kompromisowo. "Dostali się" do nowej pracy, bo nowy pracodawca jeszcze nie wie jak bardzo na tych przyjęciach "popłynie".

Czy w Centrum Dystrybucyjne Lidl możliwa jest praca na podstawie B2B?

etam

Lala
@etam

anka44

Pracownicy
@anka44

W tej firmie dzieją się jaja a „kierowników” nikt z niczego nie rozlicza. Zarówno kierownika magazynu jak i kierownika sekcyjnymi Roberta nikt nie lubi. Ale wiadomo, że nie wyleciał bo przecież jeżdżą sobie razem do pracy. Cała firma czekała na zwolnienie Roberta a zwolnili innego świetnego człowieka. Każdy był w szoku i ludzie się tego dnia zbuntowali, że zwalniają kolejnego dobrego człowieka. Zwalniają ludzi, którzy ich nie klepią po plecach. Kółko wzajemnej adoracji.

Lotek
@anka44

Minął rok i nic się nie zmieniło a właściwie zmieniło. Nowy kierownik magazynu zdążył wykończyć kilku świetnych kierowników z wieloletnim doświadczeniem. Dziwne, że w tak dużej firmie pozwala się na zachowania pachnące (usunięte przez administratora).

Komisjoner
@Lotek

Czy zdarzają się nadgodziny w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Były

Jeżeli trafisz do działu OW/ŚM to przyjdzie okres świąteczny to nikt się ciebie nie będzie pytał czy możesz zostać na nadgodziny tylko będziesz pracował aż nie skończysz i to ty jako pracownik musisz pójść wcześniej powiedzieć że chcesz skończyć pracę normalnie po 8 godzinach. Jak tego nie zrobisz to zapomnij że wyjdziesz normalnie. Skończysz jak wszystko zostanie spakowane i nikogo to nie interesuje.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Moprówka

Kierownik sekcji Mopro - Piotr H. Jeden z najlepszych kierowników sekcyjnych na magazynie. Z pełną kultura i profesjonalizmem prowadzi rozmowy z pracownikami. Nie ocenia oraz nie daje się wyprowadzić z równowagi podczas trudnych rozmów. Zawsze służy pomocą. Pogodny, komunikatywny, doświadczony. Grafiki na czas, o każdych zmianach informuję na bieżąco. Bezkonfliktowy i wyrozumiały dla " Mam pracujących " . Moja praca na magazynie dobiega końca, z takim Szefem bardzo dobrze było/ jest współpracować !! Polecam !

Były KS

Podejść do czego, do współpracowników i pracowników?!? Kierownika magazynu do pracowników bardzo kiepskie i słabe. Ale jak się nie ma pojęcia o pracy to trzeba cisnąć Lidersów bo chociaż tam będą wyniki. Kierowników działowych? Kompetencje p. Angeliki sięgają dna mułu a może i jeszcze głębiej. Bardzo małe doświadczenie pracy z ludźmi bo to nie można nazwać w żaden sposób współpracą. Nie liczą się z pomysłami innych pracowników bo po co. Nie którzy kierownicy sekcyjni to pracują tam chyba przez zasiedzenie. Nie potrafią się przyznać do błędów i najlepiej zgonić winę na innych. Żeby pracować kilkanaście lat i uczyć się dopiero robić inwentaryzacji to jest mistrzostwo i gratulacje dla kierownika sekcyjnego że tak długo się ślizga. Ale nie można wymagać cudów od sekcyjnego kiedy dzialowa i KM kompetencjami się zrównują.

Praca

Cześć, czy praca na stanowisku Pracownik Magazynu - Pracownik biurowy jest w określonych godzinach czy jest pracą zmianową, jeśli tak to proszę o więcej szczegółów? Jakie macie opinie o tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

mm

Witam, napisze ktoś jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości towarów. I czy na tym stanowisku są nadgodziny.

Pracownicy

Czy dyrekcja przykłada się w ogóle „kadrze kierowniczej”, która bezpodstawnie zwalnia dobrych pracowników? Dlaczego w firmie zostają ludzie którzy albo włażą komuś w (usunięte przez administratora) albo wśród kierowników ta cała klika też siebie klepie po plecach. Kierownika sekcyjnego Roberta nikt nie lubi. Każdy się przed nim ostrzega. Nie ma dobrej ”ksywki” w firmie. Dlaczego takich ludzi trzymacie a tych, którzy dogadywali się z pracownikami zwalniacie? Dlaczego Pani Angelika też nie jest rozliczana ze swoich decyzji? To nie jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jest nieprzystępna i nie nadaje się na kierownika!! Zobaczcie kogo zwolniliście i jakie opinie mieli o danych osobach współpracownicy i pracownicy, których mieli pod sobą!! Kierownictwo wzajemnej adoracji. Kierownika magazynu też nikt nie lubi i cała firma się śmieje, że kierownik sekcyjny Robert to mało mu w (usunięte przez administratora) nie wejdzie. Zwolnienia powinniście zacząć od „kierowników” którzy się na nich nie nadają a nie świetnych ludzi, kierowników czy pracowników. Śmieszne są odpowiedzi pana Roberta, który macza palce w każdym zwolnieniu jeżeli ktoś go nie klepie po ramieniu lub jest dla niego zagrożeniem. Wstyd. Nie polecam. Jeżeli masz mózg i go używasz i jesteś świetnym pracownikiem to Cię wyleją bo jesteś za dobry. Szkoda, że pan Zarzycki tego nie kontroluje.

@Pracownicy

Hah ten Robert to już od dłuższego czasu macza paluchy w zwolnieniach. Nikogo nie obchodzi to jak super niektórzy ludzie się tam przewinęło. Z wiedzą i przede wszystkim z mega inteligencją. A jak na Roberta psioczy cała firma już od dłuższego czasu to nie patrzą. Każdy chce żeby wyleciał bo nikt nie może z nim współpracować. A dalej go trzymają bo sobie nawzajem wchodzą w … kierownik magazynu staje za nim murem ale co się dziwić. Jak oni wszystko razem i są oboje z Lubina. A ta wielka pani kierownik o której każdy mówi, że jest dziwna? Haha czyli nic się nie zmieniło. Awansowała po wielkim zwoleniu i myśli, że zasłużyła na to stanowisko. A jednak prawda jest taka, że ta też chodzi i szuka haków jak chce kogoś zwolnić.

Ktoś

Niestety. Nic się nie zmieniło. Gdyby nie wywalenie starej kadry to ona w życiu by nie dostała tego stanowiska. Panoszy się jakby co najmniej siedziała w zarządzie. Ona razem z Michałem to się idealnie dobrali. Udają wielkich wspierających się kierowników a tak naprawdę za plecami nieźle o sobie mówią. Jak można mieć klapki na oczach i nie widzieć, że tam się utrzymają tylko lizusi. Miej tylko swoje zdanie to się ciebie pozbędą. Bo oni pracują tam dłużej. Możesz być zatrudniony na tym samym stanowisku ale jak widzą, że odstaje ktoś taki od nich wiedzą i inteligencją to czują chyba zagrożenie i się zmawiają żeby kogoś zwolnić. A o aferze co wybuchła końcem lutego/początkiem marca to dyrektor wie?

Dział personalny

Jak wygląda staż w dziale personalnym? Czy jest później szansa na umowę?

Igor

@Igor

Małe sprostowanie, bo LIDL nikomu nic za darmo nie daje. Owszem są pakiety: 1. MultiSport jak sobie pracownik sam wykupi, nic za darmo od firmy 2. Opieka medyczna jak sobie pracownik dodatkowo wykupi, nic za darmo od firmy (nie dotyczy NFZ co jest darmowe z tytułu zatrudnienia i umowy o prace) 3. Darmowa rehabilitacja ? Jakiś żart, no chyba że przy układaniu palet (skłony, przysiady, skręty tułowia itd.) jak sobie pracownik dodatkowy pakiet przy płatnym ubezpieczeniu wykupi, nic za darmo od firmy 4. Obiady pracownicze za 1 zł tak, tylko jedzone w pośpiechu bo czas goni może doprowadzić do wrzodów żołądka. 5. I te wspomniane "wiele innych" to chyba dla tych co w biurach kawkę popijają całymi dniami, bo ja po robocie i tej pseudo rehabilitacji to padam na ryj i nie mam już siły na te ich podobno "wiele innych", których nie widziałem i nie słyszałem.

@Magazynier

Nie no na 4 lub 5 to słaby kontrargument, ważne że jedzenie jest i inne możliwości również, kto chce bierze, kto nie po co narzeka? Z tego jednak wynika, że osoby z magazynu nie są nimi zbytnio pocieszone? Tych obiadów do domu to nie da rady zabrać?

@Iwona

Szanowna Pani Iwono. Proszę przeczytać wątek od początku. To może ja zacytuję: "Pytanie 06.03.2022 09:19 Czy firma Centrum Dystrybucyjne Lidl udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?" Odpowiedź: "Igor 31.03.2022 07:47 @Pytanie Pożyczek nie. Jest MultiSport, opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenia, darmowa rehabilitacja, obiady pracownicze za 1zł i wiele innych." Do rzeczy. Skoro ktoś pyta o wsparcie w firmie, a drugi odpowiada, że jest ja tego nie neguję. Należy jednak dodać i z Panią się zgadzam, że można a nie trzeba z tego korzystać, tylko należy jeszcze dopowiedzieć, że jeżeli pracownik sam sobie tego nie opłaci to takowego wsparcia nie będzie też miał (no może za wyjątkiem obiadów, bo za 1 zł to w domu nie zje). Pozdrawiam i zapraszam do dalszej, ale konstruktywnej dyskusji.

@Iwona

Jak w życiu. Jak czegoś nie kupię (w naszym wypadku wykupię) to będę chodził głodny, a jak kupię (za swoje, zarobione) to będę miał i kawior, i szampana. Pozdrawiam

@Magazynier

No tak ale cena jednak na moje oko odgrywa tu rolę. No chyba, że uznajecie, że słaba jakość i się po prosty nie opłaca to zrozumiem. Ale również tych wiele innych przykuło moją uwagę. Co takiego niby jeszcze?

Lidlomaniak

Góra ma dobrze, atmosfera tam jest super. Obiadki, nie obiadki, czekokadki, pupcie rosną, już się góra robi szersza niż wyższa, teraz jest ich jeszcze więcej, a na dole katorga.

Am
@Lidlomaniak

Zmien pracę, nikt na sile Cie nie trzyma.

Mały ale wariat
@Am

Śni ci się heheh człowieku obudźsz sie z ręką w nocniku :D

Łucja
@Lidlomaniak

A co na dole jest nie tak? Możesz to jakoś dokładniej opisać?

@Mały ale wariat

W sumie to czemu? Do czego to odnosisz?

nowy

Witam, interesuje mnie praca kierowcy C+E w Lidl Legnickie Pole, czy mogę prosić o radę którego podwykonawcy unikać ? Lub którego polecacie :-) Z góry dziękuję

Student

Witam, jak wygląda praca jako magazynier? Czy bez wcześniejszego doświadczenia przyjmuja? Jak wygląda grafik pracy?

Witam, praca na stanowisku dysponent. Jakieś opinie? Na czym dokładniej polega czy jest praca na mroźni? Jaki tydzień pracy od poniedziałku do piątku czy inny system?

...

Udział w Naborze o pracę, brak merytorycznych informacji, automat, nikt za nic nie odpowiada, 0 konkretów

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl