Opinie o Hotel Prymus w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Prymus. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Prymus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Prymus w Radom

Jak wygląda ścieżka kariery w Hotel Prymus? Czy trudno jest zdobyć awans?

Amelia Nowy wpis

Nie ma tam czegoś takiego jak awans. A jak starasz się za bardzo to dokładają tylko obowiązków. Szef ciągle siedzi koło recepcji i patrzy Ci na ręce nawet chwili na odpoczynek nie ma bo zaraz podchodzi z pytaniem typu "Widzę że nudzi się Pani a pracy jest duzo to dlaczego Pani siedzi"

Emilia Nowy wpis

czy po roku od komentarzy dosc negatywnych odnosnie warunkow i tego co hotel oferuje jest jakaś poprawa, były jakieś kontrole lub wlaściciele wzieli sobie komentarze do serca?

Xxx Nowy wpis
@Emilia

Nie wzięli, traktowanie człowieka tam to (usunięte przez administratora) Wyzwiska, komentarze za plecami, obowiązki jak dla kilku osób na głowie recepcjonistki.

Wiecie, czy Hotel Prymus udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Liza

U nich nie ma pracy zdalnej

Agata

Czy ktoś zgłosił to, co dzieje się w tym hotelu? Gdzie Sanepid? Przecież wydając stare jedzenie ludziom można ich narazić na zatrucie pokarmowe... Ktoś musi zrobić z tym porządek, bo widzę, że wiele problemów tam jest.

Brałeś udział w rekrutacji do Hotel Prymus. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Witam byłem pracownikiem tego miejsca niedawno. Opuściłem to miejsce ze względu złego traktowania mnie przez Huberta Slażyńskiego pseudoszefa, który odnosił się do mojej osoby wulgarnie miałem już dość. Pracowałem po 14 do 16 godzin bez przerwy to był szok dla mnie. Jedzenie to następny szok. Leży długo w zamrażalce czasami nawet dochodzi do ponad tygodnia i podaje gościom, po prostu koszmar. Na zapytanie szefa czy to wyrzucamy odpowiedział że nie podamy to na śniadanie. Ogólnie jest tam wyzysk psychiczny niektóre osoby przychodzą i zaraz odchodzą ponieważ są słabe psychicznie. Nie polecam tego miejsca z doświadczenia własnej osoby.

@pracownik

To wszystko to absolutna prawda. Cieszę się że ktoś to wreszcie poruszył. Chcę też dodać coś od siebie. Nadal pracuję w tym hotelu. Właściciel Hubert sam odnosił się do kelnerów i obsługi hotelowej w sposób wulgarny a kiedy przyjeżdżają jego znajomi popisuje się głupimi nazwami. Ostatnio stwierdził że murzyni od czarnej roboty muszą " (usunięte przez administratora) quot;. Ochyctwo,że w ten sposób podchodzi do obsługi. Następnie na lepiej wychodzą im wypłaty. Nie dość że pracuje się za najniższą krajową zawsze jest duże opóźnienie z wypłatami ponieważ wszystkie zarobione pieniądze idą na jakieś chore aukcje i brakuje na wypłaty. Piszę to bo już nie mogę patrzeć na tych ludzi "właścicieli" i mam nadzieję że szybko znajdę sobie inną pracę i chcę ostrzec innych żeby nie popełniali tego błędu co ja Pozdrawiam

Miska
@pracownik

Dokładnie to wszystko prawda byłam tam i widziałam to samo . Jedzenie które stało no. Majonez są z powrotem zgarniane do słoika i wykładane kolejnego dnia i tak non stop. Kiedy powiedziałam Hubertowi że ja się nie podpisuje pod tym bo nie chce ludzi zatruć to mnie zwolnił. Sama bym odeszła. Ludzie kochani on nosi na szyi obroże jak to wygląda wręcz się wrzyna jest za mała !!! A właściciel jest w cieniu tego (usunięte przez administratora) jakby był wystraszony jakby nie miał nic do powiedzenia. Atmosfera okropna. Ciągle szukają kogoś do pracy bo nie mówią tego że ktoś będzie na recepcji jednocześnie na kuchni i zmywaku. A na koniec na zewnątrz hotelu sprzątać no ludzie to praca dla conajmniej dwóch osób.

Beata

Czy trzeba mieć duże doświadczenie żeby starać się o recepcjonistkę w tej firmie ?

Dominika

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje pracownika do recepcji?

To jest forum pracownicze więc opinie klientów nie tu powinny być kierowane.

nnn

Pokój zamówiony z trzymiesięcznym wyprzedzeniem okazał się śmierdzącą norą w suterenie pod kuchnią. Brak było innych propozycji. Koszmar. Jedzenie w miarę dobre.

Witam to co piszą to bzdury sama tam pracuje i widzę co się dzieje i to nie jest prawda to co oni piszą po prostu nie umieli się zgrać w zespole dlatego nie pracują i teraz wypisują takie rzeczy. Szefostwo jest w porządku idzie się z nimi dogadać . Jak najbardziej polecam , co do jedzenia wszystko jest świeże i smaczne.

A
@pracownik

Witam chciałem odpowiedzieć na tą wypowiedz. Wiesz po ci tak oszukiwać skoro ja pracuję tu cały czas napisz mi jak ma się ktoś wgrać w zespól skoro jest dołowany przez szefa wyzwiskami. Mam prawo do napisania własnej opini bo już mam tego dosyć. Nienawidzę ludzi którzy oszukują.

gość
@pracownik

ty chyba piszesz o innej firmie...

Agnieszka
@gość

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższymi opiniami, to proponuję, żebyś pozostawił własną merytoryczną opinię o Hotel Prymus jako pracodawcy. Na pewno będzie ona ciekawa dla osób, które rozważają pracę w tej firmie? Współpracujesz z nią sezonowo, czy na stałe?

Agnieszka

@Pracownik, czy za dodatkowe zadania nakładane Ci przez Hotel Prymus otrzymywałeś dodatkowe wynagrodzenie? Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat? Informacje, które zdecydujesz się pozostawić będą ważne dla użytkowników odwiedzających ten wątek.

Byłem pracownikiem i nikomu nie polecam. Dokładanie obowiązków i przerzucanie odpowiedzialności są na porządku dziennym. Jesteś od wszystkiego i za wszystko odpowiedzialny. Umiejętnie manipuluja ludźmi. Jeśli jesteś wulgarny pyskaty i masz mocne nerwy to praca dla Ciebie.

Ewelina

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda, szukam pracy i info

Pracowałem w tym miejscu dłuższy czas. Nie polecam tego pracodawcy ponieważ traktuje pracowników przedmiotowo wymaga pracy za 2 osoby jest wulgarny i opryskliwy. Brakuje kasy na wypłaty nędza. Praca od 14 godzin do góry. Pracując w nocy nie przysługuje żaden dodatek nocny. Na zapytanie o przerwę odpowiedź jest jak skończysz pracę. Nie polecam.

Nmn

Witam szukam pracy w hotelarstwie. Chciałem tylko dowiedzieć się prawdę o tym pracodawcy, bo opinia o tym miejscu jest mizerna no i zarobki oczywiście i czy to prawda że ta praca jest od 12 godzin dziennie czy jak wszędzie po 8 godzin

Lara

Doszły mnie też słuchy , że potrafią np. przerzucić jedzenie z jednej imprezy na drugą . To znaczy np w piątek była wieksza impreza coś zostało i rzucamy to na wesele , komunie czy inny bankiet . Czy to prawda ?

@Lara

Jedzenie z przystawek z imprez, które stoją całą noc do rana na stole np. wędliny itp. przerzucane jest na śniadania rano dla gości. Według mnie takie coś powinno być ,,wszystko,, wyrzycane do beczki ponieważ jest już nieswierze a poza tym ludzie już zapłacili za to. To nie są wiadomości wyssane z palca, tylko prawda bo byłam osobą zatrudnioną tam i często na nocnych zmianach

Lara

Powiedzcie mi tylko prawdę . Czy mogę tam zrobić wesele ? Czy jakość jedzenia jest w porządku , bo zaproszę całą rodzinę z Polski i żebym się wstydu nie najadła .

gość
@Lara

Hej przeczytałem twoją wypowiedź, wiesz byłem na dancingu w sobotę nie dość że drogo to jedzenie było słabe jakby niewierze. Szczerze ja bym się obawiał ale to tylko moja opinia

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Prymus - Radom

Hotel Prymus
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Henryka Karczewskiego 6
    05-870 Radom