Reflect Group

Opinie o Reflect Group

Jankes

Praca jak praca ale bardzo dobra atmosfera pensja na czas. Jestem zadowolony że tu trafiłem.

Iza
@Jankes

@Jankes, to świetnie. Podpowiesz mi, jakiej wysokości jest podstawa na słuchawce? Chodzi o obsługę klienta biznesowego, widzę, że jest rekrutacja.

@Iza

Każdy ma to co wynegocjuje na początku, nie ma pracy typowo "na słuchawce", jedynie maile+ zmianowo infolinia. W umowie jest zapis, iż nie można mówić o swoich zarobkach, więc ciężko ocenić na ile można liczyć.

Sławek

Przyznam się, że starując do tej firmy miałem kilka obaw, czytając niektóre opinie, ale zaryzykowałem. Decyzję moją przeważyło zatrudnienie na pełen etat na korzystnych warunkach, powiem tak pracuje 4 miesiąc i przeżyłem jakoś ten ciężki okres, jaki zapanował na świecie. Nie był to najlepszy okres, bo sytauacja jaka panowała w środku była dość napięta.

Majorka

Widzę, że jest spore zainteresowanie jeśli chodzi o dołączenie do zespołu Reflect Group, więc postawowiłam dodać coś od siebie - anonimowo, jako pracownik. W firmie pracuję przeszło pół roku i przez ten czas mam ciągłą możliwość rozwoju, angażowania się w najróżniejsze projekty. Jeśli pojawią się problemy, co jest rzadkością - od razu się je rozwiązuje. Zarobki bardzo dobre, z możlwiością dodatkowej premii oraz awansu.

Grzegorz Reflect

Niestety na każdym stanowisku zdecydowanie brak rozwoju. (usunięte przez administratora)Firma ponad 10 lat na rynku, a w zasadzie kadra nadal na poziomie rozwoju (usunięte przez administratora). Dodatkowym minusem jest właśnie częste słuchanie tego co chce się usłyszeć - a później (każdy wie). Rotacja bardzo duża, (usunięte przez administratora) sami pracownicy odchodzą (potrafią wymagać niemożliwego). Ktoś stworzył dział szkoleń - jest z tego co dowiedziałem się od paru miesięcy (super) - tylko jeśli ktoś to stworzył, a go nie ma to też pozostawia wiele do myślenia. W firmie masz stabilność jeśli: mało oczekujesz, uważasz się za super sprzedawcę lub po prostu wykonujesz polecenia zarządu bez dyskusji (które często są bardzo dziwne).(usunięte przez administratora)

Obecny

A kogo można było nazwać filarem ?!?

P.

Kilka tygodni temu brałem udział w rekrutacji do tej firmy. Pani była bardzo sympatyczna, sprawiała że nie czułem sie zestresowany. Rozmowa byla bardzo merytortczna i angażująca. Chociaż nie przeszedłem do kolejnego etapu, zadzwoniła do mnie i poinformowała mnie dlaczego. Byłem zaskoczony. Oczywiście pozytywnie. Na pewno chciałbym jeszcze kiedyś spróbować i zaaplikowac do tej firmy.

Siwy

Dodam tu swoją opinię, bo jestem zadowolony z tej pracy. Warunki zatrudnienia na poziomie, miła atmosfera w zespole, a więc czemu by nie pochwalić.

Wrażenia po rekrutacji

Chciałam podzielić się moimi pozytywnymi wrażeniami po procesie rekrutacji. Firma zaskoczyła mnie swoim podejściem do rozwoju i stawianiem ludzi w centrum biznesu. Widać, że właścicielom zależy na ludziach, co mega się ceni. Proces rekrutacyjny z poziomu HR także na 5 z plusem :)

Firma się rozwija inwestuje w sprzęt i nowe rozwiązania. Branża jest dynamiczna i bardzo nastawiona na klienta. Częsta dynamika zamówień powoduje gaszenie pożarów, ale dzięki temu widać możliwości poprawy w co zaangażowani są pracownicy i kierownicy. Właściciele chętni do rozmowy i wsparcia.

Młody

Firma jak wiele. Ja nie miałem problemów z wypłatą ani umową. Warunki pracy na poziomie na chwilę obecną nie mam się do czego przyczepić.

Katarzyna

Nieprawda.

Katarzyna

Firma jest spoko! Kierownictwo ma bardzo dużo pomysłów, są zaangażowani i chętni do współpracy. Praca jest intensywna ale to taka branża. Pracują tutaj młodzi i ambitni ludzie. Aktualnie jest tyle ofert na rynku, że można dziś wybrać, gdzie się chce pracować. Trzymam kciuki za rozwój firmy.

Ile jest zmian w Reflect Group?

HR

Dzień dobry, jak rozumiem Pana/Pani pytanie dotyczy pracy zmianowej w naszej organizacji. Praca zmianowa obowiązuje wyłącznie w części działów produkcyjnych i dotyczy 2 zmian. W pozostałych działach praca wykonywana jest w trybie standardowym. Staramy się każdorazowo wskazać w ogłoszeniu specyfikę pracy na danym stanowisku.

Polecam

Nie mam żadnych zastrzeżeń so do pracy w firmie. Jestem bardzo zadowolony że tu trafiłem. Atrakcyjne warunki na jasnych zasadach i przyjazna atmosfera.

Witajcie. Na wstępie zaznaczę, że nie pracowałem w tej firmie, jednak zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Jechałem na nią z Warszawy do Poznania. Niestety dział HR źle ocenił profil mojego CV i po 5 minutach razem z chyba właścicielem firmy lub kierownikiem działu doszliśmy do wniosku, że nie ma potrzeby kontynuować tej rozmowy, ponieważ na to stanowisko firma szuka osoby o zupełnie innych kompetencjach. Problem jest również w tym, że sam w/w Pan był nieprzygotowany do rozmowy. Zaczął analizować moje CV w trakcie rozmowy. Podsumowując, mało profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika. Przejechałem 300km po to żeby po 5 minutach rozmowy stwierdzić, że tu nie o to chodzi.

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Jest to dla nas na pewno punkt wyjścia do przeanalizowania prowadzonego procesu ponownie. Obecnie CV kandydatów przechodzi 2 poziomową selekcję przed podjęciem kontaktu - pierwszą przez dział HR, drugą przez Kierownika (osobę, z którą się Pan spotkał). Jak widać, nawet taki zabieg nie gwarantuje 100% sukcesu. Tak jak wspominamy zawsze przy rozmowie telefonicznej - spotkania rekrutacyjne są nastawione wyłącznie na aspekt merytoryczny. Ma to swój ogromny plus dla osób z doświadczeniem, ale równocześnie może stwarzać wrażenie straconego czasu wśród osób, których doświadczenie czy wiedza nie są jednak na takim poziomie, jaki można wnioskować po CV. Niemniej, przepraszamy za to, że nie zaproponowaliśmy telefonicznego wywiadu biorąc pod uwagę Pana obecne miejsce zamieszkania.

Zainteresowana

Czy ktoś w rzeczowy sposób może przedstawić aktualną sytuację w firmie? Widziałam, że jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. marketingu internetowego. Wiecie, czy ciężka jest rozmowa rekrutacyjna? Jak przedstawia się kwestia umowy i wynagrodzenia? Czy można liczyć na awans i możliwość rozwoju? Ogłoszenie bardzo kuszące, ale po doświadczeniu z moim poprzednim pracodawcą wolę przed złożeniem swojej aplikacji zrobić rozeznanie.

@Zainteresowana

Dzień dobry, przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Obecnie poszerzamy 8-osobowy dział kreatywny o kolejne stanowiska specjalistyczne z obszaru digital marketingu. Pyta Pani o wiele ważnych kwestii związanych z tą rekrutacją :) Rozmowa rekrutacyjna jest skoncentrowana na kwestiach merytorycznych - spotkanie prowadzi bezpośredni przełożony. Poziom trudności rozmowy jest subiektywny - zależy na pewno od poziomu wiedzy i doświadczenia danego kandydata. Umowę staramy się zaproponować adekwatną do oczekiwań kandydata, podobnie jak i wynagrodzenie - jest to element omawiany już na pierwszym spotkaniu. Przedstawiając ofertę pracy staramy się zaprezentować ścieżkę rozwoju zadaniowego i finansowego w perspektywie krótko i długoterminowej. Zachęcamy do złożenia aplikacji i sprawdzenia siebie w tym procesie rekrutacyjnym.

Pracownik tymczasowy

Prosze mi powiedziec jak wyglada praca tymczasowa? W sensie w jakich okresach mozna sie zatrudnic dorywczo?

@Pracownik tymczasowy

Dzień dobry, przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Jako firma produkcyjna zajmująca się branżą odzieży reklamowej i gadżetów reklamowych odnotowujemy wzrosty produkcyjne w określonych sezonach, np. okres Bożego Narodzenia, święta Wielkanocne czy okres wakacyjny. To właśnie wówczas poszukujemy wsparcia osób dodatkowych w realizacji prostych prac produkcyjnych. Zapraszamy do obserwacji naszej strony internetowej - https://www.reflectgroup.pl/kariera.html w zakładce Kariera zawsze pojawia się informacja o aktualnych rekrutacjach.

Nova

Ja jestem zadowolona fajna atmosfera i wypłata na czas. W końcu z chęcią chodzę do pracy

Zadowolony

Pracuję w tej firmie od niedawna, tak wiele osób pytało jak się dostałam z polecenia czy sam. Ja startowałem z ogłoszenia, zostałem poinformowany o moim zakresie obowiązków, o finansach również było wszystko było dokładnie omówione. Ogólnie jestem zdania, aby przed podjęciem pracy wszystko było dokładnie wyjaśnione, jak do tej chwili firma się tego trzyma, więc duży plus, aby tak dalej, choć nie ukrywam premie i podwyżki zawsze mile widziane.

Tak po latach

Jakieś 4-5 lat temu gdy aplikowałam na stanowisko obejmujące marketing i obsługę klienta stawka jaką mi zaproponowano za spory zakres pracy i obowiązków była poniżej średniej rynkowej. W tamtym okresie firma bardzo nastawiona na zdesperowanych studentów, mam nadzieję, że to się już zmieniło i stawki są wprost proporcjonalne do obowiązków i nie odstają od reszty poznańskich firm. Jakiś czas temu była również pisemna próba kontaktu na ogłoszenie wystawione na olx, moje pytanie co do stanowiska zostało odczytane i pozostawione bez odpowiedzi. Szkoda, to nigdy nie świadczy dobrze o pracodawcy.

@Tak po latach

Dzień dobry, cieszymy się, że nawet po kilku latach myślami wraca Pani do naszej firmy. Polityka personalna w ostatnich latach uległa zmianom, staramy się cały czas rozwijać i stawać się coraz bardziej atrakcyjnym Pracodawcą. Odnosząc się do kwestii zapytania przesłanego przez OLX, przeanalizowaliśmy korespondencję z ostatnich 4 miesięcy i nie znaleźliśmy wiadomości, która nie spotkałaby się z naszą odpowiedzią. W przyszłości w razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez oficjalne adresy e-mail, bądź aplikowanie zgodnie z treścią ogłoszeń za pomocą wskazanego linku.

Zostaw merytoryczną opinię o Reflect Group - Poznań

• Jak się pracuje w Reflect Group?

Zobacz opinie na temat firmy Reflect Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reflect Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reflect Group?

Kandydaci do pracy w Reflect Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reflect Group