Reflect Group

Opinie o Reflect Group

Wojtek

Nie potrafię zrozumieć tych negatywnych opinii. Pracuję dla firmy od 2 lat i nigdy nie zdarzyło się w niej nic co sprawiłoby, że odniósłbym złe wrażenie. Ludzie świetni, pieniądze fajne i lokalizacja dla osób z naramowic i wingorad super!

Jacek

Jak jeszcze tam pracowałem to było wszystko ok, pracownicy to młoda, zgrana ekipa, także z każdym można się było dogadać

Julia K.

Z firmą Reflect współpracuję od lat. Regularnie składam zamówienia na personalizowaną odzież sportową dla klientów siłowni. Podejście pracowników zawsze jest profesjonalne, same zamówienia wykonane zgodnie z potrzebami i szybko, a efekt zawsze mnie zadowala.

@Julia K.

Firma Reflect Group Szymon Frieske zajmuje się kompleksową obsługą reklamy, zarówno pod kątem produkcji, jak i projektowania. W swoje działania wkłada ogromne zaangażowanie, by indywidualnie zadowolić każdego klienta. Nie ulega więc wątpliwości, że podejście firmy można określić jako profesjonalne. Czy w podobny sposób podchodzi ona do swoich pracowników dbając o ich indywidualne potrzeby i umożliwiając im podnoszenie kwalifikacji zawodowych? Zachęcam wszystkich pracowników do pozostawiania merytorycznych opinii na ten temat.

P

dla mnie spoko firma, mlodzi ludzi, bez spiny i jakis dziwnych akcji, pieniadze zawsze na czas, jak bede mial okazje to znowu podejme prace.

Nie polecam

(usunięte przez administratora) Negatywne komentarze, które tutaj widnieją są w 100% prawdziwe. Nie polecam.

A.

pracowałam 1 miesiąc w grudniu w Reflekt jako osoba sezonowa i dla mnie było wszystko ok, pieniądze na czas, fajna atmosfera, bo dużo młodych osób, może trochę mało miejsca na produkcji, ale da się przeżyć :)

Wiem
@A.

A miała Pani umowę?

A.
@Wiem

tak

@A.

Całoroczna niewidoczna ;)

Miałem okazję pracować w tej firmie ponad rok. Było kilka mankamentów, jak wszędzie, ale ogólnie to polecam to miejsce pracy. Fajna atmosfera, ponieważ większość osób jest w młodym wieku. Dużo się działo i dużo zmian, ale większość zmian poprawiało komfort pracy. Zarząd wymagający, ale do dogania. Jedynie kuchnia mogła być w innym miejscu.

Aplikująca

Niestety brak odpowiedzi po rozmowie.

@Aplikująca

A dawno Twoja rozmowa kwalifikacyjna miała miejsce? Może rekrutacja jeszcze trwa, stąd ten brak odpowiedzi. Ciekawa jestem, co mogłabyś powiedzieć o przebiegu tego spotkania - interesują mnie kwestie takie, jak atmosfera panująca na nim oraz zadania do wykonania.

niezadowolonyklient

w firmie powinni mieć NAKAZ utrzymywać jakiekolwiek relacje ze swoimi klientami w kwesti zamówień- doradzić, wykazać się inicjatywą a nie lecieć na ilość i ograniczyć się do "oferta-> kasa->nara". Moje sugestie dla Reflect Group: Firma powinna pójść na jakość w kwestii kontaktu z klientami a nie lecieć na ilość w zamówieniach "zamówienie->kasa->nara", zero inicjatywy i zrozumienia klienta.

A

Gdzie jest ta bardzo dobra opinia? Po komentarzach i gwiazdkach widać co innego...

@A

Tak naprawdę ocenić firmę za pomocą gwiazdek może każda osoba, która "zajrzy" na dany wątek - tego niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Z jakiej pozycji piszesz - pracowałeś, czy chciałbyś dopiero podjąć pracę w Reflect Group? Zawsze warto pisać konkretnie na forum.

Incuk

a ja polecam pracę w tej firmie, pieniądze na czas, fajna atmosfera praca bez stresu właściciele są sympatyczni, jeśli dla kogoś to nie jest pierwsza praca to na pewno doceni warunki jakie oferuje Reflect

Izabela

@Pozytywnie Jaki jest Twój staż pracy w firmie Reflect Group? Piszesz, że firma dba o swoich pracowników, takie czasem nawet drobne rzeczy wpływają na atmosferę w pracy. A jak wygląda możliwość rozwoju w firmie? Czy tu pracodawca także dba o swoich pracowników?

szpurek

Tragiczna firma nie będę tu pisało pracownikach bo to już moi poprzednicy napisali ale najgorsze że (usunięte przez administratora)ludzi na zamówieniach towar który ma kosztować 5 zł nagle kosztuje 50 zł nie uznają reklamacji(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od nich

Musza uznać jak będą robić problemu to jest coś takiego jak rzecznik praw konsumenta itp. Walcz aż oddadzą każdy grosz. Nie mogą nie uznać reklamacji jak wina jest ich, bo ktoś ubrudził koszulki i nie chciał sie przyznać (duża rotacja wiec ktoś sie bal przyznać pewnie). Takie moje zdanie.

Pozytywnie

Ludzie narzekają bo chyba nigdy nie pracowali w innej firmie. Kasa na czas, umowa o pracę, słodkie niespodzianki w czasie pracy, po pracy mecze, wyjścia integracyjne. Firma jest "mała" ale ma potencjał

Izabela

@Dawid, Twoja opinia jest ważna dla wszystkich potencjalnych klientów firmy Reflect Group, ale nie wiem, czy każdy z nich odwiedza to forum. Natomiast zamysł stworzenia takiego jak ten portalu był odpowiedzią na potrzeby pracowników, którzy chcieli mieć rodzaj kompasu, według którego poruszaliby się po rynku pracy. Dlatego zachęcam wszystkie osoby, które znają realia pracy w firmie Reflect Group, aby właśnie tutaj pozostawiali opinie i komentarze dotyczące tej firmy i tym sposobem pomagali kandydatom podjąć decyzję o aplikowaniu.

Izabela

Ciekawe, czy wśród osób zatrudnionych w nieodległej przeszłości lub obecnie w firmie Reflect Group znajdzie się ktoś, kogo doświadczenie i opinia o firmie będzie odmienna niż to opisał @Były pracownik. Zachęcam wszystkich, którzy mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami na temat tego pracodawcy do pozostawiania ich właśnie tutaj. Po to forum to zostało uruchomione, aby nieskrepowany przepływ informacji i opinii o pracodawcach dokonywał systematycznych zmian jakościowych w relacjach między pracodawcami i pracownikami.

Jeśli chcesz: - zarabiać godne pieniądze - pracować na godnych warunkach - pracować w firmie, która jest dobrze zorganizowana i zarządzana - spełniać się zawodowo - w przyszłości awansować na wyższe stanowisko - pracować w higienicznych warunkach - brak szkoleń i możliwości rozwoju (chyba że szkolenie BHP liczymy jako szkolenie rozwijające ;p) Nie aplikuj, to nie jest firma dla osób myślących o dłuższej współpracy. Dlaczego ciągle poszukują nowych pracowników (studentów)? Bo taniej. Student to nie człowiek :) A rotacja spora. Można poznać fajnych ludzi, jak w każdej firmie i to nie jest jakaś plus dla firmy.

nie polecam kontakt nie jaki zwrotu się nie widzi im dokonac za haft ktory mial byc wykonany tydzien temu masakra jakas

Izabela

@szpurek, a jaka atmosfera panuje wśród pracowników firmy Reflect Group? Jaki rodzaj zatrudnienia jest możliwy w tym miejscu? Na stronie internetowej firmy znajduje się wiele aktualnych ofert pracy - szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: http://www.reflectgroup.pl/kariera.html

SPS

Ktoś wie, dlaczego znowu szukają szefa produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Reflect Group - Poznań

• Jak się pracuje w Reflect Group?

Zobacz opinie na temat firmy Reflect Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reflect Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reflect Group?

Kandydaci do pracy w Reflect Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reflect Group