Reflect Group

Opinie o Reflect Group

Justyna

Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Gdyby nie sytuacja rodzinna w jakiej się znalazłam to na pewno bym została. Od pierwszego dnia wszyscy byli bardzo uprzejmi i pomocni, nie czułam się skrępowana. Pensja na czas. Wiadomo były dni gdzie pracy było więcej ale na przerwę zawsze znalazł się czas. Mam nadzieję ,że jeszcze uda mi się wrócić do pracy.

Pozytywny

Chciałem napisać tutaj swoją opinię, gdyż miałem przyjemność pracować w tej firmie i pewnie by tak dalej było gdyby nie zmiana mojego adresu zamieszkania, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do pracownika, zostałem wysłany na szkolenia co jak dla mnie to duży plus bo firma nie żałuje, a pewnie samemu było by mi ciężko na takie szkolenie wyłożyć co teraz ułatwiło znalezienie nowej pracy. Zarobki w standardzie, ode mnie macie dobre słowo. Praca u Was daje możliwości rozwoju i to mogę w 100% potwierdzić.

Roman
@Pozytywny

Pamiętasz to, jak trafiłeś do pracy w tej firmie? Z polecenia znajomego, czy może brałeś udział w całym procesie rekrutacyjnym? Daj znać, proszę.

Nastka

Tym co narzekają to wiecznie mało. Ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie i czuję się doceniana. Klimat w zespole bardzo dobry.

Dorian

Jestem pracownikiem od kilku lat, wypłata na czas, ludzie w porządku, atmosfera w pracy bardzo fajna. Kasa w porządku, praca niezbyt ciężka. Generalnie nie narzekam.

Gryfek

Nie jestem i nie byłem pracownikiem firmy. Za to jestem klientem i mogę wypowiedzieć się tylko pozytywnie. Świetny kontakt z pracownikami, terminowe wykonanie zleceń. Generalnie - mogę tylko polecić.

Czy Reflect Group oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

HR

Dzień dobry, w naszej organizacji zatrudniamy zarówno w oparciu o umowę o pracę jak i umowę zlecenie - jest to uzależnione od rodzaju stanowiska i rodzaju zadań. Każdorazowo analizujemy sytuację i podejmujemy decyzję o najlepszej formie współpracy.

cambri

Pracowałem krótko na magazynie wysyłek, to była tylko praca tymczasowa, na chwilę, ale jakbym znów potrzebował takiej pracy na chwilę to z przyjemnością bym wrócił. Załoga super. Warunki ok. Płaca ok.

Małgorzata
@cambri

Super wiedzieć, że w Reflect Group można podjąć tymczasową pracę. A jeśli ktoś byłby zainteresowany pozostaniem tam na dłużej, to czy może liczyć na stabilny rodzaj umowy? Nie ukrywam, iż bardzo mnie to interesuje.

@Małgorzata

Dzień dobry, jako pracodawca cenimy sobie możliwość długiej współpracy z naszymi Pracownikami. Pracownicy tymczasowi, jeżeli wykazują się zaangażowaniem, sumiennością i szacunkiem do pracy, wielokrotnie otrzymują od nas propozycję stałej współpracy.

Ktoś tu pisał, że firma nie odpowiada na wynik rozmów kwalifikacyjnych, pomimo zapewnienia, że nawet o negatywnym wyniku będzie informacja. Jestem kolejną osobą, której powiedziano, że będzie kontakt i cisza. Dla mnie to nierzetelna firma, już na samym wstępie, ponieważ jeśli się z kim coś ustala, to się słowa dotrzymuje. Omijać wszerokim łukiem, skoro olewają ludzi już na wstępie.

@Karolina

Dzień dobry, Pani Karolino jeśli rzeczywiście do takiej sytuacji doszło, najmocniej przepraszamy. Równocześnie, tak jak w przypadku każdej takiej zgłaszanej uwagi - niezwłocznie podejmujemy kroki by znaleźć źródło nieotrzymania przez Panią informacji zwrotnej. Zweryfikowaliśmy, że od czerwca nie mieliśmy okazji prowadzić rozmowy rekrutacyjnej z osobą o imieniu Karolina, co utrudnia nam udzielenie Pani rzetelnej odpowiedzi. Każdorazowo, przy umawianiu spotkań wskazujemy na ryzyko uznania naszej wiadomości za SPAM i prosimy o sprawdzanie również tej skrzynki jeśli kandydat nie otrzyma od nas wiadomości. Czy istnieje ryzyko, że w Pani przypadku wiadomość z wynikiem rekrutacji również pojawiła się w skrzynce SPAM?

Aleksandra
@Karolina

Muszę się nie zgodzić z wpisem. Pomimo tego, że moja kandydatura nie została pozytywnie rozpatrzona (nie zrozumiałam do końca co mam zrobić), to i tak odpowiedź otrzymałam. Nie wiem, kto pisze te bzdury, ale poziom rozmów kwalifikacyjnych jest na wysokim poziomie a ludzie, którzy tam pracują są bardzo serdeczni i otwarci. Moje wrażenie o firmie jest, jak najbardziej pozytywne.

RobinHood

Pracowałem kilka lat temu w tej firmie i praca była ok. Umowa o pracę, zarobki przyzwoite. Pracowałbym dalej gdybym nie postanowił się przebranżowić na coś zupełnie innego :)

Sławomir
@RobinHood

Wypowiadasz się pozytywnie o pracy w firmie. Pisząc o przyzwoitych zarobkach mógłbyś przybliżyć jaka była podstawa pensji i czy można było ubiegać się o premie lub inne benefity?

DanielP

Mam przyjemność współpracować B2B dość długo z firmą powiązaną z Reflect Group, wszystko jest świetnie. :) Komunikacja, kwestia opłacania Faktur, porozumienie, ewentualna pomoc - wszystko 10/10 :)

Firma bardzo fajna chodź dużo zmian jest nieprzemyslanych. Jeden z kierasow super gość z fajnym podejściem. Zawsze zagada i nie wywyzsza się i znajdzie czas na rozmowę . Brakuje czasu na szkolenia i to jest duży minus, jak również reszta kadry kierowniczej która była wybierana chyba na ślepo i w żaden sposób nie pomaga w realizacji zadań. Jest tu ciągła walka między działowa zero współpracy i to chyba wykańcza każdego.

maestro

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolony. Nie, nie mam statusu studenta i tak, mam umowę o pracę. Wypłata zawsze na czas, ludzie w porządku, atmosfera zwykle pozytywna. Wiadomo - jak to w pracy, są wymagania, są zadania do wykonania i nie ma że mi się nie chce ;) Ale lubię swoją pracę.

@maestro

Fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w firmie Reflect Group Szymon Frieske. Mógłbyś dodać, czy firma stawia na odpowiedni rozwój pracownika? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca organizuje może kursy i szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zatrudnionych osób? Bądź tak miły i podziel się wiedzą na ten temat.

Frustracja, frustracją, a fakty faktami. Umowy o pracę są, więc o co chodzi?

@Rafał

Rozwój pracownika? Szkolenia w tej firmie leżą !

Zuzanna

To mnie bardzo zmartwiło. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji to bowiem mój priorytet. A jak wygląda kwestia, jeśli chodzi o poziom zarobków w Reflect Group? Czy można powiedzieć, iż jest on już zadowalający? Ciekawi mnie to, więc niecierpliwie czekam na odpowiedź.

@Zuzanna

Dzień dobry, staramy się aby zarobki w naszej organizacji były satysfakcjonujące. Dostosowujemy wysokość wynagrodzenia do doświadczenia naszych pracowników, ich wyników oraz stażu pracy. Według raportów jednego z największych serwisów rekrutacyjnych, nie odbiegamy od stawek oferowanych na rynku pracy przez inne organizacje.

Byłam na przełomie kwietnia na rozmowie dot. pracy. Zapewniano mi odpowiedz nawet negatywną e-meilem. Natomiast odpowiedzi nie dostałam do dzisiaj. Chociaż sama się o to dopytywałam czy na pewno ta odpowiedź będzie. Wydaję to mi się nie profesjonalne ze strony firmy.

@Ania

Dzień dobry, jeśli taka sytuacja miała miejsce, chcielibyśmy najmocniej przeprosić. Dbamy o to, aby wrócić z odpowiedzią do każdego z kandydatów. Zweryfikowaliśmy system i niestety w kwietniu jak i w maju nie mieliśmy okazji spotkać się z kandydatką o imieniu Anna, więc nie jesteśmy w stanie dokładnie określić jakiej rekrutacji i jakiego spotkania dotyczy powyższy post i dlaczego informacja zwrotna do Pani nie dotarła.

A oprócz frustracji może jakieś uzasadnienie dlaczego?

Ures

Pracowałem w tej firmie dwa razy ;) Tymczasowo przez wakacje w trakcie studiów. Oba okresy wspominam dobrze, chociaż nie wiem jakby było gdyby to miała być praca stała. Nastawiałem się od razu na dwa miesiące. W tym czasie wszystko było git. I wypłata na czas i przelewy zawsze na tyle na ile się umówiłem przy podpisywaniu umowy, i atmosfera w pracy też była pozytywna. Ogólnie nie narzekam.

Zuzanna
@Ures

Skoro dwukrotnie zdecydowałeś się na pracę w Reflect, to śmiem twierdzić, że jest to godny polecenia pracodawca. Wspomniałeś, iż wypłata zawsze była tam na czas. A powiedz mi coś więcej właśnie a propos wynagrodzenia. Czy składało się z samej podstawy, czy bywały jakieś dodatki?

Simone

Zamawiałem w tej firmie odzież dla pracowników mojego baru. Wszystko poszło ok. Jestem zadowolony i przy zmianie koszulek firmowych skorzystam po raz kolejny z ich usług.

@Simone

Dobrze, że jesteś zadowolony z usług Reflect Group, to dobrze świadczy o firmie. Czy ktoś bezpośrednio związany z firmą mógłby powiedzieć, czy poziom zadowolenia pracowników jest taki sam jak poziom zadowolenia klientów? Jaka atmosfera panuje w pracy, jakich zarobków można się spodziewać? Takie szczere opinie są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

diego

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu tymczasowo. Było spoko. Wypłata zawsze na czas. Ludzie fajni. Praca całkiem ok.

@diego

Dlaczego Twoja praca w firmie Reflect Group była tylko tymczasowa? Byłeś zatrudniony tylko na zastępstwo? Skoro podobała Ci się praca w tym miejscu, to ciekawi mnie, czy w przyszłości planujesz, może jeszcze aplikować na stałe?

Magda

Byłam na rozmowie w sprawie pracy do działu kadr. Obiecali odpieiedz w określonym terminie i z uzasadnieniem także negatywna. Minęło dwa tygodnie od podanego terminu odpowiedzi i nadal cisza. Nie postrzegam tej firmy jako słowna i godna zaufania.

@Magda

Dzień dobry, dziękujemy za udzielenie informacji. Żałujemy że nie skierowała Pani pytania bezpośrednio do działu HR. W związku z tym, że w ostatnim czasie nie mieliśmy spotkania w sprawie tego stanowiska z kandydatką o imieniu Magda, możemy jedynie ogólnie zweryfikować systemowo co może być przyczyną nie otrzymania przez Panią maila. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Beti

Czy firma zatrudnia na umowę o pracę? Czy oferuje dodatkowe benefity? W ogłoszeniach poszukują studentów, czy firma szuka też specjalistów z doświadczeniem po studiach? Proszę o odpowiedź dział kadr oraz pracowników. Z góry dziękuję

Marianna
@Beti

też się chętnie dowiem, bo nie wiem czy aplikować do hr-u. Ktoś podpowie ile tam jest pracowników - bardziej 5, czy bardziej 50? Czy większość umowy o pracę, czy wręcz przeciwnie? Jak atmosfera obecnie?

Blabla
@Marianna

Nie zatrudniają bez statusu studenta. Pracowników jest około 40-45. Hajs kiepski, atmosfera wśród ludzi super, ale kontakt z szefostwem jest okropny.

Izabela
@Blabla

Zauważyłam, że w ostatnim czasie bardzo aktywnie uczestniczysz w dyskusji, co się oczywiście chwali. Z dużym przekonaniem stwierdziłeś, że w firmie Reflect Group nie zatrudnia się osób, które nie posiadają statusu studenta. To bardzo ciekawe, bowiem widziałam na tej stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/reflect-group-szymon-frieske,93194 , że szukają Grafika Kreatywnego, Specjalistę ds. kadr i płac oraz Specjalistę ds. obsługi klienta. Od potencjalnych kandydatów wymagają minimum 2-letniego doświadczenia, a nie statusu osoby uczącej się. Jak zatem to wyjaśnisz?

Ciekawska
@Blabla

Firma kiedyś stawiała na studentów - młody zespół it. Ostatnio coraz więcej osób otrzymuje umowę o pracę, ponieważ poszukiwane są osoby z doświadczeniem. Druga sprawa - łącznie jest ok 70 pracowników. Może masz nieaktualne informacje na temat firmy?

Pracowałem w tej firmie 1,5 miesiąca akurat przed dniem Dziecka, Matki i Ojca, sami w porządku ludzie, panuje koleżeńska atmosfera, żadnego wywyższania, swoje trzeba robić bo nic za darmo nie dają ale jak się chce chociaż trochę popracować to potrafią na koniec docenić miłym rabacikiem (tylko trzeba pokazać że pracujesz a nie się snujesz). Z wypłatą nie było problemów prócz początku jak zrobiło się dużo błędów i mi odjęto z wypłaty ale jak się nie robiło za dużo nie odejmowano, prosta zależność :) Zawsze było na czas i nie trzeba było się prosić. Od współpracowników (Pozdrawiam dział produkcyjny na Sublimacjach), po kierowników produkcji aż po szefa Szymona oceniam jak najbardziej na plus i przy takiej atmosferze w jakiej pracowałem aż nie szło się do pracy za karę i mogę śmiało polecić :)

Izabela
@Tomek

Niewiele czasu w sumie spędziłeś w firmie Reflect Group Szymon Frieske, ale miło, że zechciałeś podzielić się na forum swoją opinią o tym pracodawcy. Czy planujesz w przyszłości jeszcze raz starać się o podjęcie zatrudnienia w tym miejscu? Napisz proszę, czy w ogóle jest taka możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Reflect Group - Poznań

• Jak się pracuje w Reflect Group?

Zobacz opinie na temat firmy Reflect Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reflect Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reflect Group?

Kandydaci do pracy w Reflect Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reflect Group