Reflect Group

Opinie o Reflect Group

Ekspracownik

Wizerunek firmy dramat, jakość kwestia czego gdyż większość robia gdzie indziej i podpisują swoja robota. Robota w sumie ok, ale nie jest to pracodawca wart uwagi na dłużej. Trochę taka fuszerka i amatorka. Polecam powiedzieć i iść dalej.

Chciałem zapytać, czy ktoś może się wypowiedzieć jak się tu pracuje? Widziałem, że szukają na wiele stanowisk. Zależy mi na pracy w dobrym zespole. Jak to wygląda w Reflect Group? Opinie słyszałem różne. Ktoś może się wypowiedzieć o Dziale Obsługi Klienta? Z góry dzięki za odpowiedź!

Zimny

Nie zapomnij o pracy w mrozie, wydzwanianiu zebys przyszedł do pracy chory i atrakcyjnej lokalizacji otoczonej błotem. Ale! pocieszające jest to, ze nowi pracownicy zarabiają więcej niż Ci z długim stażem, maja tez lepsze szanse na wyższe stanowiska. Ogólnie polecam się zwolnić po roku i złożyć Cv na nowo, trochę jak w telefonii komórkowej, lepsze warunki dla nowych użytkowników :)

Nikola K.

Polecam tę firmę ze względu na wysoką jakość świadczonych usług. Wielokrotnie miałam okazję zamawiać tutaj koszulki reklamowe, ostatnio również inne produkty. Firma stawia na jakość i konkurencyjne ceny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Aninumowa

Czy są aktualnie przyjęcia na produkcję ☺️ dla kobiet?

@Aninumowa

Dzień dobry, aktualne oferty znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Znajdzie tam Pani m.in. oferty związane z naszą działalnością produkcyjną. Z pozdrowieniami, Zespół Reflect Group

M

zdecydowanie plusy przewyższają minusy w reflect. Na plus atmosfera, ludzie, relacje, zaufanie. Na minus to mogły być wyższe zarobki i jakieś premie całoroczne.

Bywa czasami ciężko bo jest dużo pracy, zwłaszcza w okresie świąt czy innych okresów kiedy ludzie kupują dużo prezentów, ale wynagrodzenie i atmosfera jest ok. Fajna współpraca w zespole, także nie narzekam.

Kiedyś pracowałem w Reflect i z perspektywy czasu oceniam bardzo pozytywnie ten okres. Może zarobki mogły być wyższe, ale zawsze na czas i przede wszystkim bardzo pozytywna atmosfera. Może kiedyś nasze drogi znowu się połączą.

Ewka

Witam Poszukują Dyrektora finansowego - był i się zmył czy nowe stanowisko :)

@Ewka

Dzień dobry, do tej pory w strukturach naszej firmy nie było stanowiska Dyrektora Finansowego. Jest to nowe stanowisko, na które rozpoczęliśmy rekrutację. Z pozdrowieniami, Reflect Group

@HR

To poszukajcie kogoś kreatywnego..z godnością w kieszeni ....

Trafiłem tu z przypadku ale sobie cenie te pracę w porównaniu z poprzednią. Wszystko gra, ludzie ok pensja również wiadomo zawsze może być lepiej ale liczy się, że zawsze na czas.

Zatrudniony

Firma do pracy jest dobra,atmosfera w miarę, pensja niezła choć zawsze może być lepiej.

Pracuś

Praca jak każda inna kasa na czas i to się liczy. Ogólnie jest ok.

Marti

Proces rekrutacji wyglądał na początku obiecująco, rekruter bardzo zainteresowany, długa rozmowa telefoniczna, wymiana dodatkowych informacji emailem, messengerem. Zapewnianie o dalszym kontakcie a potem cisza , zero informacji nawet o nie przejściu do kolejnego etapu. Tworzenie otoczki profesjonalnej firmy a podejście jak byle jakiej pierwszej z brzegu "oddzwonimy na pewno" :)

@Marti

@Marti Dzień dobry! Najmocniej przepraszamy, jeśli rzeczywiście doszło do takiej sytuacji. Staramy się na bieżąco informować kandydatów o statusie aplikacji. Prawdopodobnie rekrutacja, w której brał Pan/Pani udział nie została zakończona. Niestety po nicku nie możemy zweryfikować w jakiej rekrutacji Pan/Pani brał/a udział. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez oficjalne adresy e-mail.

Do pracy przeszedłem z zamiarem chwilowym ale teraz po okresie próbnym zostaję, nie jest źle. Pracuje się jak wszędzie, mają wymagania, ale praca to praca.

Idea

Praca dość przyjemna, ludzie ok. Nie ma co narzekać znajomi w innych firmach mają gorzej. Ogólnie jestem zadowolona.

Designer

Dzień dobry. Jaki jest e-mail do HR? Dziękuję

@Designer

Dzień dobry, wszystkie aktywne rekrutacje znajdują się na stronie:(usunięte przez administratora) Prosimy aplikować za pomocą naszej strony.

@HR

Dzień dobry, prosimy przesyłać swoje aplikacje poprzez naszą stronę Reflect pl w zakładce Informacje/Kariera.

Pawlo

Firma nie jest zła doćś dobre warunki i sympatytczni pracownicy. Można spokojnie pracować.

real

Dzień Dobry. Chciałam się spytać o pracę w dziale produkcji tzn. etykietowanie, pakowanie, kompletacja, czy godziny pracy są elastyczne i można pracować tylko na poranną zmianę po osiem godzin czy trzeba dłużej?

@real

@Pytanie Dzień dobry, na tym dziale występuje tylko jedna zmiana. Czas pracy wynosi 8h. W gorących okresach produkcyjnych jest otwierana druga zmiana.

Robeet
@real

Pamietaj ustal ile ci będą ucinac wynagrodzenia za błędy :)

real
@HR

Nie wiem czy w razie zwiększonej pracy jest otwierana druga zmiana ale ostatnio były szukane osoby do pracy od 8 do 19.

Kierowników to ja przeżyłam trzech :))) sonda !! Który śmieszniejszy ??

Robeet

Ten co zamiast rozwijać możliwościami je ukraca i nadal jest :) i Pan kamera byl fajny.

Ruda

Od kiedy zmienił się kierownik produkcji to jest milsza atmosfera, ale te dojazdy na Naramowicką potrafią wykończyć. Lokalizacja to główny minus, poza tym ok

W firmie pracowałem około roku w Obsłudze Klienta. Dużym plusem są przejrzyste umowy oraz wynagrodzenie na czas, a także fajni ludzie. Minusów jest wiele, i trzeba się z nimi liczyć: - szef bardzo zamknięty w swoim świecie, nieważne jak absurdalne decyzje podejmie nikt w firmie nie ma prawa zaprotestować. - ciągle kontrole, kamery w "biurach", prośby o donoszenie na innych. - brak spełnionych przepisów BHP, ciasno, brak wentylacji, zbyt mała ilość toalet, wyjść ewakuacyjnych. - brak określonych standardów obsługi i jednolitych szkoleń, działanie na podstawie domysłów. - manipulacje ze strony przełożonych, aby pracownicy byli przekonani, że asertywność jest wadą. Praca będzie odpowiednia dla osób, które zaangażują się w życie firmy na tyle, by nie szukać negatywów, lecz na bieżąco rozwiązywać wszelkie problemy z różnych dziedzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Reflect Group - Poznań

• Jak się pracuje w Reflect Group?

Zobacz opinie na temat firmy Reflect Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reflect Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reflect Group?

Kandydaci do pracy w Reflect Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reflect Group