Reflect Group

Opinie o Reflect Group

Gigant

Powiem tak, że moja tutaj praca rozpoczęła się od zamówienia prywatnego, trafiłem na miłą obsługę i tak to się zaczęło, a teraz pracuję w tej firmie i również staram się być miły dla klientów.

Pozytywnie

Pracuję od niedawna, bo nie myślałam, że tak w życiu mi się ułoży. Chciałm powiedzieć na forum wielkie dzięki dla firmy, za te dni wolnego na mój dużo wcześniej zaplanowany urlop.

Zamotana

Ja jak to ja zamotana, nie przyszłam na umówioną godzinę na spotkanie o pracę, ale tutaj spotkałam się ze zrozumieniem i zostało mi przesunięte na inny dzień, ale najważniejsze dostałam się

Ziomek

Dobre elastyczne warunki, dobry klimat. Ciekawe rozwiązania technologiczne i przyjemna praca. Jest OK

Niki

Praca jest spoko czasami dużo ale szybko czas leci. Co do ekipy to spoko ziomki.

Nowy człowiek

Dobry wieczór, zauważyłam, że obecnie poszukiwany jest praktykant - grafik. Jestem samoukiem, szukam też pierwszych doświadczeń w grafice. Czy waszym zdaniem to dobre miejsce z którego wiele wiedzy można wynieść?

HR
@Nowy człowiek

Dzień dobry, nasz dział marketingu i dział kreatywny wciąż się rozwijają, a my staramy się aby pracowali tam najlepsi specjaliści. Jesteśmy przekonani, że jest od kogo się uczyć :) Niestety, informujemy, że proces rekrutacji na stanowisko praktykanta/ki został zamknięty - zachęcamy do dalszego śledzenia naszych ofert. Pozdrawiamy!

Tamek

Jestem pozytywnie zaskoczony, bo czytałem wiele opinii a tu taki myk, wszystko gra, trafiłem do dobrego zespołu a to tez się liczy.

Roman
@Tamek

Fajnie, że trafiłeś do zespołu, który Ci odpowiada. To dla mnie bardzo pozytywna informacja i życzę Ci oczywiście w firmie Reflect Group powodzenia i dobrych wyników. Napiszesz, jak w Twoim przypadku wyglądał proces rekrutacyjny, aby móc się tam w ogóle dostać? Czekam na Twoją odpowiedź.

Nowa S

Ja pracuje tutaj od ponad dwóch miesięcy i w sumie nie wiem skąd takie dziwne opinie na temat pracy tu. Każdy wie na co pracuje i po co. Z mojego punktu widzenia wszystko jest w porządku.

Zainteresowana

Byłam tam na rozmowie o pracę i zrobili na mnie dobre wrażenie. Bardzo konkretne informację.

Tiger

Firma i praca jest ok. Miałem szczęście że tu trafiłem. Zamysł był tylko do wakacji ale teraz wiem że zostanę na dłużej.

Klient

Zamówienie zrealizowane na czas tania przesyłka fajna jakość zamówionych rzeczy. Polecam!!!

Andi

Praca ok, ekipa ok, wypłatka ok Jestem tu nowy ale jestem zadowolony.

Dziś aplikowałem na stanowisko Brand Manager nowej aplikacji mobilnej, bardzo ciekawa propozycja, a dodatkowy plus jeszce za to iż praca na pełen etat. Mam nadzieję, ze moja kandydatura zaciekawi i będzie spełniała wymogi jakie zostały postawione. Jestem osobą zdyscyplinowaną oraz kreatywną, wiem że dam radę. Mój przyjaciel do Was równiez aplikował i bardzo sobie chwali.

Makary

Praca spoko i atmosfera również dzięki temu z chęcią się przychodzi. Jak jest ktoś zainteresowany to zapraszamy będziecie zadowoleni.

Niki

Dużo pracy, nie lubię czasu przedświątecznego, ale wyrobiłam, ale była pochwała kierownictwa więc spoko.

Suchy

Powiem tak, ale miałem nie mówić :) myślałem że popracuję tu góra miesiąc i spadam, ale jednak nie jest tak źle, tu zawsze coś się dzieje a ja to lubię, bo monotonność mnie zabija. Wypłata ok, teraz więcej pracy bo święta idą, ale jest ok.

Spoki

Firma spoko, gorzej z warunkami i planem dzialania. Ogolnie w tych czasach nie ma co wybrzydzać. Jednak posiedze i ide dalej. Raczej nie nie ma co tu liczyć ba stabilność, chyba ze jesteś takim pionkiem bez swojego zdania. Juz trochę pracuje, ale nie ma co sie udzielac. L

Bombastic

To moja 3 firma w której pracuję i najlepsza. Wiadomo, że zawsze można się do czegoś przyczepić ale ogólnie jest bardzo pozytywni zarówno ludzie jak i wypłatka na poziomie. Jestem zadowolony.

Jest nieźle

Praca jak praca do każdej można się przyzwyczaić, zresztą nikt mnie nie zmuszał aby tu pracować, sam chciałem i nadal chcę. Jak dla mnie ogólnie wszystko jest ok, fajna atmosfera, młody zespół, fakt jak są jakieś święta to jest zapiernicz, ale do przeżycia.

Dariusz

Wysoka jakość świadczonych usług. Ze względu na profil swojej firmy i moje podejście do reklamy oraz promocji biznesu, muszę korzystać z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Takie opcje właśnie otrzymuję dzięki firmie Reflect Group. Przy każdym zamówieniu stawiają na jakość świadczonych usług. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Reflect Group - Poznań

• Jak się pracuje w Reflect Group?

Zobacz opinie na temat firmy Reflect Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reflect Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reflect Group?

Kandydaci do pracy w Reflect Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reflect Group