Opinie o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmalink Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pharmalink Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

xxxlbn

Witam, chciałbym się dowiedzieć jaka jest sytuacja w Lublinie?

Łucja
@xxxlbn

A powiedz, co konkretnie masz na myśli, pytając o sytuację w Pharmalink. Jaki dział Cię interesuje? Daj znać, czy zamierzasz aplikować do tej pracy.

Antonina

Mobing sosnowiec

Szymon

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co konkretnie masz na myśli? Krytyka jeśli jest konstruktywna także wiele wnosi do wątku. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/-x34-pharmalink-x34-;kw są aktualne oferty rekrutacyjne. Głównie są poszukiwani magazynierzy w różnych lokalizacjach i kierowca kategorii B-jazda busem. Piszcie jeżeli szukacie pracy,a te ogłoszenia Was zainteresują.

Rafi

Chciałem zapytać jak z pracą na magazynie w Sosnowcu?Proszę o info jakie zarobki,godziny pracy,i ewentualnie jak się tam dostać?

Szymon
@Rafi

Jeżeli interesuje Cię praca w magazynie to na stronie https://www.pracuj.pl/praca/-x34-pharmalink-x34-;kw są takie aktualne oferty. Obowiązuje dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej. Pracodawca oferuje szereg benefitów takich jak dodatkowa nagroda za frekwencję, cykl szkoleń przygotowujących do pracy, opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego. Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale może ktoś zatrudniony i odwiedzający forum Ci podpowie. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na pracę.

Kierowca zatroskany

Witam. Pharmalink Łódź zdecydowanie odradzam chyba że ktoś nie ma co robić z wolnym czasem. Wyzysk i brak poszanowania dla kierowców. Kary za wszystko zwłaszcza za dokumenty, które oni sami gubią. Rano walka o miejsce na rampie bo mieści się tylko 5 busów a przyjeżdża ze 30. O wszystko trzeba się prosić. Wieczne pretensje. Według nich kierowcy powinni nie spać tylko jeździć, godziny pracy nie obowiązują bo albo jest się kierowcą podwykonawcy albo się z nimi podpisuje cyrograf i jeździ się na własnej działalności. Wszystkie kary spływają na kierowców. Szkolenia to fikcja w tej firmie zatrudniasz się i robisz test przez Internet albo są szkolenia gdzie siedzisz przez 4 godziny w magazynie na podłodze albo paletach. Totalnie brak poszanowania kierowców. Odradzam i zalecam omijać szerokim łukiem.

Brałeś udział w rekrutacji do Pharmalink Sp. z o.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Teo

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy jako kierowca we Wrocławiu. Może się ktos wypowiedzieć na temat tego stanowiska i samego oddziału we Wrocławiu? Dziękuję

Grzegorz
@Teo

byłeś na rozmowie? ja byłem. Wrażenie ok, 4700+vat z tego po zapłaceniu podatku i zusu zostaje ok 3500 na rękę. Jak dla mnie ok Dobrze że dziewczyna nie ukrywała że robota po 10h :)

Emilia
@Grzegorz

Widać wyraźnie, że warunki oferowane przez firmę Pharmalink Cię satysfakcjonują, co oczywiście bardzo nas cieszy. I trzeba przyznać, iż wynagrodzenie, które Ci zaproponowano jest już niewątpliwie na godnym poziomie. Ale ten fakt akurat nie dziwi, bowiem przedsiębiorstwo to współpracuje z największymi koncernami farmaceutycznymi, hurtowniami, szpitalami oraz aptekami. Przyjąłeś od nich propozycję pracy? A co z ubezpieczeniem? Będziesz miał do niego dostęp?

Wozak
@Grzegorz

Uważam że to nie są kokosy, jak sam napisałeś praca po 10 h, nie masz możliwości wzięcia nawet jednego dnia wolnego. Jak byś się gorzej poczuł to nie ma zmiłuj, musisz iść do pracy lub szukać jakiegoś kolegi co Cię zastąpi. Od tego trzeba też odliczyć kary, 200 zł za najmniejszą głupote.

Emilia
@Wozak

Jednym wynagrodzenie, o którym nadmieniał wcześniej @Grzegorz może pasować (uwzględniając przy tym 10-godzinny tryb pracy), a innym już z kolei nie - szanujmy to. Jak mniemam, w Pharmalink pracujesz już od jakiegoś czasu. Fajnie by więc było, jakbyś opisał nam jeszcze jakieś warunki zatrudnienia, na jakie można tam liczyć. A jak przedstawia się kwestia z tymi karami? Powiesz coś więcej o tym?

Były kierowca
@Teo

Ludzie omijajcie szerokim łukiem. Sam ZUS to 1400zł. Do tego podatek dochodowy. To wyjdzie ci 3000zł. Musisz opłacić księgowego. Pracujesz od 5 do 16 w okresie letnim. Zimą to jest rzeźnia. Z niektórych tras wracają do domu o 20. Ciągle opóźnienia, bałagan. Kary za wszystko 200zł. Jeden list przewozowy 200zł. Żadnego dnia wolnego. Chcesz iść na urlop musisz przeszkolić pracownika. Ciągle pobierasz gotówkę. Musisz wpłacić w banku. Nie polecam.

Bronisław
@Były kierowca

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że musisz mieć założoną swoją działalność gospodarczą, żeby podjąć współpracę z Pharmalink. Czy nie ma możliwości pracy na etacie na tym stanowisku? Firma obecnie szuka pracownika magazynu i oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wymagana jest gotowość do pracy trzy zmianowej. Czy ktoś z Was jest zainteresowany rekrutacją?

Albert
@Bronisław

Zależy na jakiem stanowisku. Na miejscu w biurze może mają normalną umowę, ale PH w terenie pracują na własnej działalności.

Beton
@Były kierowca

Opłacić księgowego ?? Po co księgowy ? Rozwiń myśl proszę...

Wojtek

Wyzysk Ominąć z daleka

Elżbieta
@Wojtek

Doceniam to, że zechciałeś podzielić się z innymi użytkownikami swoim zdaniem o tym pracodawcy, ale Twoja wypowiedź jest mało konkretna. Dlatego też bardzo Cię proszę, żebyś postarał się w kolejnym poście sprecyzować, co miałeś wcześniej na myśli. Dlaczego radzisz nam "omijać z daleka" firmę Pharmalink? Podaj jakieś rzetelne argumenty.

Kazik

Orientuje się ktoś kiedy otworzą oddział w Bydgoszczy??

LAB

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRACY TAM !!!

Były

Przewoźnicy tną na wszystkim przy czym cierpi kierowca. Z racji tego iż praca jest ciężka i mało opłacalna nikt nie chce pracować A jak już ktoś zdecyduje się na pracę to musi często robic za dwóch. Czas pracy to istna porażka od 5-6 rano do godzin wieczornych, bo trzeba jechać tu i tam, jakieś odbiory niespodziewane za które nikt Ci nie dopłaci. Oczywiście dobre rejony są postawione przez znajomych A jeśli nie masz kontaktów robisz największe śmieci. Kategorycznie odmawiam. Jeśli chodzi o samą pracę magazynu i działu transportu to też pozostawia wiele do życzenia. Ludzie tam gubią listy przewozowe z których kierowcy są rozliczani i unywaja ręce, A kierowca musi płacić kary . Logistyka w tej spółce jest na bardzo niskim poziomie. Praca magazynu... ciężka i za małe pieniądze dodatkowo godziny pracy są takie że nie masz życia prywatnego jeśli już się zdecydujesz na pracę to musisz mieć szczęście zeby się utrzymać bo starzy pracownicy to kolesiostwo i jak komuś nie przekazujesz to wylatujesz. Czyli musisz robić wszystko za wszystkich A reszta sobie odpoczywa. Totalnie odradzam.

jpiejko

Witam! Do pracy w tej firmie a raczej u podwykonawcy tej firmy przyszedłem w 2017r. Pracuje jako kierowca dostawca i powiem tak, jeżeli ktoś ma odrobinę dobrej woli i chęci do pracy oraz jeżeli jest w stanie przyswoić wiedzę jaka przekazuja na szkoleniach to będzie zadowolony z takiej pracy. Można by trochę podnieść stawki dla przewoźników aby ci mogli godnie wynagradzać swoich pracowników oczywiście jeżeli się wykazują. W Sosnowcu bo w tej komorze pracuje jest pewien problem z działem logistyki ale wierzę że kierownik oddziału poradzi sobie z lukami w kadrze.

Brat_Galla_Anonima

Bardzo dobrze wypunktowane i bez większych żalów. Jest tak jak przedmówca pisze. Sytuacje bywają absurdalne od znikających dokumentów po kary nakładane za to że je oddałeś a ich nie ma ... - brzmi absurdalnie ale uwierzcie że tak jest. Firma ma robić WRAŻENIE i je robi na klientach, wynika to z ciągłych AUDYTÓW jakie są przeprowadzane przez firmy zewnętrzne - wtedy wszyscy stają na rzęsach i jest jak w bajce :) - wszystko nienaganne i na wysokim poziomie. Audyt wystawia dobrą ocenę, wraca do siebie, kadra kierownicza przytula nagrody a zwykły żuczek słyszy od władz ''że pracownicy nie mogą zarabiać więcej''. Po tym jak audyt zwija manatki ciśnienie mija i wszystko wraca do normy .... do następnej kontroli. Rodzynek oczywiście na samym końcu - brawo za skromne ujęcie delikatnego tematu. Powodzenia w nowej pracy.

Brat_Galla_Anonima

anonim napisał merytoryczną opinie - do której odniosłem się proszę administratora o przywrócenie jej albo usunięcie moich obu wpisó

Henry

Idealnych firm nie ma tylko ludzie niestety wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Julita

@z, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może napiszesz coś więcej na temat pracy w Pharmalink? Jak oceniasz tego pracodawcę? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy atmosfera w firmie sprzyjała w funkcjonowaniu zespołu? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi, gdyż każdy wpis oparty o doświadczenia pracowników Pharmalink, okazuje się być cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

z

Nie polecam pracy w tej firmie.

Julita

@Bartek, Pharmalink poszukuje osób na stanowisko Pracownika Magazynu i Kierownika Zmiany. Czy będziesz aplikować do firmy? Które stanowisko Cię interesuje? Zachęcam Ciebie do podzielenia się rezultatami rekrutacji i doświadczeniem związanym z jej przebiegiem.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Jak masz wylewać takie gorzkie żale, to zmień branże. Bo w tej, to raczej nie dajesz sobie rady. Po kilku latach już powinieneś być ambiwalentny...

Dobra rada: Nie płacz! Masz coś do powiedzenia, to weź to powiedz, jak nie, to milcz i rób swoje.

Julita

@Czesiu, kwestie personalne powinny być poruszane i rozwiązywane w Pharmalink. To forum nie służy wyrażaniu opinii dotyczących osób zatrudnionych w tej firmie tylko o niej samej. A konkretnie o warunkach pracy i zatrudnienia jakie zapewnia swoim pracownikom. Proszę zarówno Ciebie jak i innych użytkowników o przestrzeganie przeznaczenia tego forum.

Julita

@Roman, napisałeś, że jesteś zainteresowany pracą w Pharmalink. Zakładam, że już aplikowałeś do firmy i prawdopodobnie wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Czy mógłbyś opisać swoje wszystkie spostrzeżenia z nim związane? Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej u tego pracodawcy?

Roman

Twój post jest dosyć cenną informacją, ale bardziej sprecyzuj, na jakim stanowisku pracowałeś ? Byłeś kurierem czy magazynierem ? Bo to jest dosyć istotna wiadomość. Sam zamierzam podjąć tam pracę i takie informacje mogą się przydać. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmalink Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Pharmalink Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmalink Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmalink Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmalink Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.

Pharmalink Sp. z o.o