Opinie o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmalink Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pharmalink Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

Monia

Nie polecam pracy tu, brak osób kompetentnych, które znają się na etyce zawodowej, są zaangażowane i pełne entuzjazmu. Kierownictwo wyżej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) ma, pracowników mają za nic, obrażają ludzi prosto w twarz. Co z obowiązkiem przeciwdziałania mobbingowi? ???? pic na wodę. Polecam nie tracić czasu oraz nerwów na prace w tej firmie. Tuszowanie wszelkich odchyleń powstających z polecenia "kierownictwa" to norma. #sprawadlareportera

@Aleksandra

Ostatnia odpowiedź bo to jest jak walka z wiatrakami. Powtórzę jakość przewozów podważyłem bo osobiście zostałem postawiony w sytuacji gdzie po zgodzie kierownika komory i regionalnego, sprawdzeniu czy samochód posiada czujniki a ich nie miał samochód został wypuszczony w trasę. Jeśli będzie taka potrzeba z chęcią wskaże samochód, rejestrację oraz dzień kiedy takie samochód wyjechał w trasę. Słuchajcie przecież przyjąć się i sprawdzić na własnej skórze to nie dożywocie, jeśli to się faktycznie sprawdzi to możecie najnormalniej odejść. Pani Olu rozumie zażenowanie złośliwymi komentarzami, gdzie piszą je ludzie którzy nawet nie mają wiedzy o komorze sosnowiec, sam mam zły stosunek dobranych komentarzy wyssanych z palca, ale szanujmy się w dwie strony 1.7 średnią opinii wskazuje na to że jest inaczej no chyba, że prostolinijnym myśleniem wygląda to tak, że są Państwo idealni a zawsze przewoźnicy i kierowcy to samo zło. To chyba tak nie działa

Em

Pracuje w tej firmie 4 lata- w centrali w Łodzi. Tak dobrego pracodawcy i warunków pracy jeszcze nie miałam. Atmosfera tez jest bardzo dobra.

@Adfg

Pharmalink to nie tylko "centrala". Każdy z Naszych oddziałów jest odpowiednio wyposażony, a w ostatnim czasie firma postawiła na duże zmiany dotyczące komór przeładunkowych. Postawiono na komfort oraz nowoczesne przestrzenie. Jak to mówią "nie od razu Rzym zbudowano", a teraz od kolejnego sukcesu dzieli Nas zaledwie kilka kroków :)

@nowy

Witam dostałem ofertę pracy w tej hurtowni załadunek w Konstantynówie a rozwożenie leków po Warszawie 30 punktów dzienie warto czy nie ?

@Aleksandra

jakie Nasze działania spowodowały Pańskie straty? Brzmi to jak zrzucenie odpowiedzialności na firmę Pharmalink. Cały łańcuch działań... Obniżanie stawek, dokładanie obowiązków i ilości punktów bez dorzucania wynagrodzenia, brak podwyżek wraz z rosnącymi cenami paliw, Gubienie przez oddziały listów i załączników do listów i zwalanie tego na kierowców. Chętnie wystawiane noty obciążające, likwidacja tras z dnia na dzień wbrew umowie, Abuzywne zapisy w umowie Konsekwencje ponosili przewoźnicy. W szerokim tego słowa znaczeniu.... Łącznie z utratą pojazdów na kilka mies przed zakończeniem leasingu... itp itd. Jak Pharmalink dostanie pozew, przestanę być anonimowy. Ale licznik jeszcze bije, więc jeszcze chwila.

@ większość przewoźników Nowy wpis

Jak chce ktoś pracować po 10-12 h, czasem 14h, to jesteś idealnym kandydatem żeby cię (usunięte przez administratora), zero szacunku dla pracy ciężkiej wymagającej myślenia zajebistego, odpowiedzialność duża wiadomo, auto, PRD, paczki, i to wszystko już za 20 zł na godzinę, szukają (usunięte przez administratora), nie ma co tracić nerwów, (usunięte przez administratora) nie nie tyka

Ktoś potwierdzi, że podczas naborów na młodszego analityka procesów logistycznych jest faktycznie jakieś zadanie na rozmowie? ktoś tak zasugerował i teraz kompletnie nie wiem jak przygotować się do rozmowy, a będę aplikować. piszą, że to rekrutacja zdalna. będzie jakiś test online?

P.S. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witajcie, obecnie rozpatrywana jest moja kandydatura na stanowisko Młodszy specjalista ds. reklamacji w Łodzi na ul. Gilette, mógłby się ktoś wyrazić na temat warunków pracy na tym stanowisku? Ile się mniej więcej zarabia?

Józia Nowy wpis

Jestem generalnie po kursie dla specjalisty ds. reklamacji i zainteresował mnie etat dla młodszego specjalisty. Jednym z obowiązków jest sporządzanie pism, ale czy można czasem zaczerpnąć opinii profesjonalnego rzeczoznawczy? W przypadkach, gdy sytuacja staje się bardziej skomplikowana.

Brałeś udział w rekrutacji do Pharmalink Sp. z o.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Monia

Renata
@Monia

Poważnie brzmi ten komentarz. A co z kasą? Bo widzę tu wiele zarzutów, ale jakie są pieniądze? Stawka rynkowa? Terminowa kasa i w całości?

Sprytny
@Renata

Kasa też nie jest adekwatna do wykonywanych obowiązków. Aby zarobić trzeba wypracować sporo nadgodzin a nie tak powinno to wyglądać. Gdy dodatkowo musisz tuszować odchylenia narażając się nawet na odpowiedzialność karną to sama Sobie odpowiedź czy warto.

@Sprytny

Tuszowanie odchyleń? Pracuje ktoś teraz i by się co do tego odniósł? Niby sytuacja opisywana na początku roku ale ciekawi mnie co mogło się zmienić do tego czasu, stale pracują te same osoby czy były do teraz jakieś rotacje?

Aleksandra

Pracuję w firmie od kilku ładnych lat i szczerze - nie spotkałam się z sytuacją jakiejkolwiek odpowiedzialności za "tuszowanie odchyleń". Nasza praca jest kontrolowana, a także doceniana przez branże farmaceutyczną. Nie byłoby proste "tuszowanie", kiedy w przypadku tak dużej odpowiedzialności jaką jest dystrybucja leków podlegamy audytom przeprowadzanym przez jednostki państwowe, np. Główny Inspektor Farmaceutyczny. Do tej pory nie wyryto, ani odchyleń wpływających na jakość dostarczania produktów ani co gorsza tuszowania takowych sytuacji.

Czemu ten magazyn także można w ten sposób nazwać? Jak zatem wygląda, w jaki sposób jest zorganizowany? Ciekawi mnie odejście do pracy w nim samych pracowników. Jaki występuje poziom rotacji?

@Renata

Pieniądze w 2 transzach Nie poświęcisz 12-14 godzin dziennie nie zarobisz przykre ale prawdziwe

@Aleksandra

Hmm Pani Olu przypominam ostatnie spotkanie w komorze sosnowiec w Grudniu i usunięcie kierownika A.P. Oraz rozstanie z bdb kierowcą Przemysławem G. W telefonach kierowców aż roi się od nagrań rozmów z kierownikiem zdjęć z temperaturami poza normą. Milczenie jest złotem !!! Pani Olu lepiej nic nie mówić chyba że tonera kontrolują wyższe sfery i każą prostować niewygodnie komentarze :/

Kierowca

Tak te same od stycznia jest nowy kierownik tzn był zastępcą Pana Arka ale trzeba było grzecznie się rozstać więc wskoczył na jego miejsce. To nie jest miejsce żeby pisać o uchybieniach bo niektóre to kryminał. Napisze w skrócie: 1. Czy samochód bez zadanych temperatur może wyjechać w trasę ?? 2. Czy samochody z wadliwym Webasto mogą jechać w trasę ?? Odp: 1 nie może, ale jeżdżą :/ 2 nie mogą, ale jeżdżą żeby zrobić temperaturę trzeba trzymać czujnik w kieszeni To się robi naprawdę przykre Może inaczej - wystarczy przyjechać i zobaczyć jak wygląda to coś co nazywają magazynem To taka wizytówka komory sosnowiec

@Kierowca

To jest wszystko prawda, to samo w Szczecinie, wszystko od jakiegoś czasu zamiatane pod dywan i też pożegnanie kierownika parę lat temu. Widocznie taka sama taktyka. Pani Ola tak samo szybko jak się pojawiła to zniknęła bo chyba nie ma już czego bronić hehe

@Adam

Pani Ola jest obecna i wciąż nie zgadza się z komentarzami. Nie uważam, że opinią jest pożegnanie kierownika. Nie świadczy to o jakości firmy, wielu kierowników od lat jest wciąż na tych samych stanowiskach. Nie za bardzo rozumiem komentarze dotyczące jakości przewozów - jesteśmy pod stałą kontrolą jakościową. Każdy z Naszych usługodawców jest przedsiębiorcą oraz odpowiada za warunki przewozowe. Zachowanie ich jest odpowiedzialnością po stronie wykonawcy.

Przewoźnik Komora Sosnowiec

Witam serdecznie krótko i treściwie może komuś po prostu pomogę i zaoszczędzę mu nerwów przed podjęciem współpracy. Komora sosnowiec Po przeliczeniu godzin pracy zarobki dla przewoźnika mniej niż kasjerka na kasie w biedronce ostatni miesiąc bez drugich kursów i sobót 13,60 na godzinę. Uwagggggaaaa hit 2024 rok Stawka za km 0,59 groszy gdzie średnio w transporcie stawka to 1,17 w górę O kadrze nie będę się wypowiadał bo to i tak nic nie zmieni ludzie bez empatii ale karma chyba zawsze znajduje drogę więc na tym zakończę podsumowanie spedycji i kierownictwa. (usunięte przez administratora) i zamiatanie pod dywan to jest sposób na trzymanie jeszcze (usunięte przez administratora) przypominającego magazyn przy życiu.

@Przewoźnik Komora Sosnowiec

Witam serdecznie, Osobiście jestem związana z Pionem Logistyki, mam szeroką wiedzę dotyczącą stawek kilometrowych, zleceniowych oraz dodatków. Odkąd pracuję nie spotkałam się z tak niską kwotą jaką jest 0,59 gr - podejrzewam, że z takową stawką byłyby trudności z pozyskaniem usługodawców. Prosimy o niewprowadzanie czytelników w błąd. W przypadku jakichkolwiek trudności, zachęcam do otwartych rozmów z kierownictwem :)

@Przewoźnik Komora Sosnowiec

Dla przewoźnika, czy kierowcy? No stawki mają bardzo słabe, a wymagania bardzo mocne. Łatwo się przejechać, gdy nie masz takiego auta w zastępstwie. Bo wynajem jest praktycznie niemożliwy. A jak już są auta 2 komorowe to cena zbija z nóg. Dodatkowo brak podwyżek i można bardzo łatwo wpaść w problemy

@Aleksandra

Ponieważ kwota 0,59 gr podana w opinii jest kwotą prawdziwą. Stąd nie zgadzam się z Panią Aleksandrą Osobiście poznałem Panią Aleksandrę bardzo przyjemna kobieta, ale polityka firmy niestety nie pozwala na pozytywne stosunki kadry z kierowcami bądź przewoźnikami. Więc wszystko musi być na gwizdek tych z góry nawet kosztem odchodzenia przewoźników. W Sosnowcu regularnie odchodzą przewoźnicy o kierowcach już nie wspomnę potrafią podziękować po załadunku

Sylwia

Hej. Interesuje mnie zatrudnienie jako młodszy analityk procesów logistycznych. Na stronie widnieje oferta. wymagania raczej spełniam, zwłaszcza, że nie jest wymagane doświadczenie. jak przy tym będzie prowadzony proces rekrutacyjny? Ciekawi mnie ewentualne zadanie

Exprzeowznik

Nie idźcie tam jezdzic! Na poczatku daja dobre stawki i dodatki, oferuja powiekszenie wspolpracy. a jak wejdziesz z kilkoma samochodami to zznizaja stawki chcac wykorzystac to, ze masz leasingi i sie z nich nie wycofasz. Stanowczo odradzam!!!

@nowy

Anon
@@nowy

Nie warto ze , względu na stawki jakie obecnie oferują. Ludzia pracującym na wynajmowanym od nich samochodzie się opłaca-ale tylko przy niskim zusie Na swoim aucie jest to już nie opłacalne

@Anon

Myślę, że przy obecnych stawkach, które są deklarowane przewoźnikom - trasy są opłacalne. Kwestia opłacalności jest także mierzona zainteresowaniem wśród przewoźników współpracą z nami. Nasze warunki zawsze są przejrzyste, staramy się być transparentni pod każdym względem, szczególnie w kwestii finansowej.

PÓLNOC

Gubienie listów, marnotrawienie pracy kierowców, wysyłanie ich do tych samych punktów na ich koszt to żadne pomówienie, a najczystsza prawda. Z tego co zbieramy informacje od ptzewoźników z całej Polski kar za takowe były dziesiątki tysiecy. Pani nie załagodzi tu ciepłymi wypowiedziami sytuacji, która narasta za waszymi plecami. Nieuzasadnionymi karami, bezprawnymi kompenstatami z faktur zaszkodziliście wielu swoim przewoźnikom. Mi osobiście wasze działania spowodowały stratę na ponad 890 tyś zł.... Pokrzywdzonych jest sporo. Mamy już 11 byłych i obecnych przewoźników w trybie pozwu zbiorowego. Na wasze nieszczęście mało kto chce z wami współpracować. Powierzacie coraz większe liczby tras coraz mniejszej ilości przewoźników :) Np pan M z Pomorza. Jak na moje oko łatwo można podstawić nogę w tym momencie :)

@PÓLNOC

"Nieuzasadnionymi karami, bezprawnymi kompenstatami z faktur zaszkodziliście wielu swoim przewoźnikom." - nie zgadzam się z tym cytatem. Osobiście sama prowadzę rekrutacje, wszelkie "kary umowne" opisane są dokładnie w umowie, a także rozmawiamy o nich wprost na rozmowach. Żadna z kar nie została nałożona bez uzasadnienia. Ba, staramy się raczej współpracować i wyjaśniać bieżące sytuacje. "Mi osobiście wasze działania spowodowały stratę na ponad 890 tyś zł" - jakie Nasze działania spowodowały Pańskie straty? Brzmi to jak zrzucenie odpowiedzialności na firmę Pharmalink. "Na wasze nieszczęście mało kto chce z wami współpracować." - z tym cytatem również się nie zgodzę, rozpoczynamy współpracę z przewoźnikami, choć coraz rzadziej również wystawiamy ogłoszenia. Jest to podyktowane tym, że stawiamy na stałość i obecnie wszystkie trasy zostają obstawione. Doceniamy Naszych obecnych przewoźników i cieszymy się, że wielu z nich jest z Nami już wiele lat. Nie próbuję załagodzić sytuacji, a wypowiadam się ze względu na to, że niektóre opinie są w dużym stopniu pomówieniami. Oczywiście, zachęcam również do kontaktu ze mną osobiście - nie tylko anonimowo - niestety Nick "PÓLNOC" nic mi nie mówi.

Sowa

Czy praca jestzmianowa? Jeśli tak, to jakie są te zmiany. I jakie stawki proponuje się?

@Sowa

Z powyższej wypowiedzi trudno wywnioskować o jaką aplikację chodzi :) zachęcamy do udziału w rekrutacji - z przyjemnością odpowiemy na każde zadane pytanie :)

@Aleksandra

Mnie również, ponieważ oglądając ogłoszenia nie wpadło mi żadne w dopiskiem by była to praca na zmiany. ale przypuszczając po tej odpowiedzi można sądzić, że takie stanowiska jednak występują? o jakie może chodzić?

Też mnie ciekawi stanowisko Młodszy Specjalista ds. reklamacji. Znajoma pracuje w innej firmie na takim i ogółem tam mogą pracować w domu. A tutaj jak jest, jest w ogóle opcja pracy zdalnej, bo w ogłoszeniu coś nie podaje pracodawca na ten temat żadnej informacji?

Aleksandra

Zachęcamy do aplikowania :) uważam, że forma pracy jest przystępna dla każdego :)

Dzień dobry. Znalazłam oferte pracy jako specjalista ds. reklamacji. Akurat szukam pracy biurowej w Łodzi i w związku z tym szukam informacji o tym stanowisku. Przede wszystkim czy sobie poradzę jeśli nigdy wcześniej nie miałam doczynienia z farmacją? Czy jest jakieś wdrożenie i jeśli tak, to czy te dni są pełnopłatne? No i jak z zarobkami, nie nastawiam się na kokosy ale fajnie gdyby nie była to najniższa.

Aleksandra

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko :) jesteśmy otwarci na takowe pytania - zawsze chętnie odpowiemy na każde zadane :)

Jaka umowa obowiązuje w Pharmalink Sp. z o.o podczas okresu próbnego?

Aleksandra

Zachęcamy do złożenia aplikacji. Podczas rozmowy na pewno nie pozostawimy nikogo bez odpowiedzi :)

Dacie nieco więcej znać o pracy przy tej całej logistyce? Na stronie wisi teraz oferta dla specjalisty od niej. Na forum zaś jedna Pani zadała dość szerokie pytanie odnośnie warunków a ktoś odpisał : „Tak”… :D liczę na merytoryczne odpowiedzi. Interesuje mnie głównie stabilność samego zatrudnienia oraz zakres szkoleń. Możecie je omówić? I na jakie stanowiska można awansować później?

Aco

Jesteś logistykiem a pomagasz sortować paczki, potem robisz coś przy kompie i papierach - wypuszczasz kierowców w trasy i sortujesz papierki. Jesteś pół fizolem pół intelektualistą. A o tuszowaniu (usunięte przez administratora) to prawda. To nie jest praca dla ambitnych.

Ten
@Aco

Twierdzisz, że praca nie dla ambitnych, ze względu na zarobki? Jaką więc kwotą pensji by mnie tu uraczyli? Natomiast, co do zakresu obowiązków, to od rozmowy o pracę wiadomo, że będzie to dzielone na sortowanie paczek i pracę przy biurku?

Aleksandra

Pharmalink jest firmą o ugruntowanej pozycji oraz stawia na rozwój pracowników. Mimo naprawdę sporego zasobu pracowników - nikt nie jest anonimowy - to dość ważna kwestia :) Firma docenia i stawia na poszerzanie kompetencji w danym obszarze. Praca logistyka to odpowiedzialność za przesyłki, w których znajdują się produkty farmaceutyczne, a więc leki, suplementy diety czy cytostatyki.

@Em

Super, super z tą z atmosferą. A jak ona wygląda w praktyce, w sensie, czy firma dba o to? Jest to wynik imprez integracyjnych czy coś?

@Em

Ale dobre warunki pracy, czyli co?? Chodzi o komfortowe biuro? Open space czy jakiś inny system biurowy? Jest kantyna, pokoje do odpoczynku i inne takie?

Em

Są wyjazdy integracyjne, przestrzenne niezatłoczone biuro, dodatkowe benefity typu opieka medyczna, dodatek świąteczny czy do wakacji, panuje przyjazna atmosfera.

Adfg
@Em

Ok, fajnie że centrala postawiła sobie eleganckie biura i magazyny, szkoda że wyposażenie oddziałów woła o pomstę do nieba, zarówno od strony logistycznej jak i socjalnej.

Jarosław
@Adfg

Może i za to się wezmą? Ale benefity się zgadzają, czyli opieka medyczna, dodatek świąteczny, dodatek do wakacji oraz wyjazdy integracyjne? Jak sobie porównasz, to czego od Ciebie oczekują na co dzień, a to to co otrzymujesz w zamian, pod postacią tych benefitów, czy pensji, to wychodzisz na tym na plus?

Lidka

Nadal jest to ogłoszenie na specjalistę ds. Logistyki o którym pisaliście, właśnie dlatego tutaj zajrzałam. Powie ktoś, jakie są dokładnie stawki? Bo wcześniej tak patrzyłam i właśnie widzę, że też nikt nie mówił. To jakaś tajemnica zawodowa? A kobietę przyjmą tak w ogóle??

@Lidka

Rekrutacja na specjalistę ds. Logistyki wciąż trwa :) w firmie panuje kultura pracy, która nie wyklucza współpracy ze względu na płeć, zatem zachęcamy do złożenia aplikacji. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostaną przedstawione warunki dopasowane do posiadanych kompetencji, wiedzy oraz doświadczenia. Zapraszamy :)

Opinie są dość mieszane, mimo to liczę, że dowiem się czegoś obecnie o pracy. Jak sytuacja się ma na stanowisku młodszego specjalisty ds. obsługi klienta? Nie widzę takiej wzmianki na stronie, ale czy są może premie miesięczne, kwartalne lub coś w tym stylu? Jaka jest atmosfera w tym dziale? Obsługa klienta jest też stacjonarna? Jeśli nie to czy można pracować również zdalnie?

Czy firma Pharmalink Sp. z o.o kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wiecie może, czy w Pharmalink Sp. z o.o szukają chętnych na staż?

Dzień dobry, obecnie poszukujemy osoby na staż do działu marketingu:)

Anetka

Super, super. Ile można tu dostać na stażu netto? I potem jest szansa na już etatowe zatrudnienie?

Aleksandra

Z tego co czytam trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług logistycznych. Był ktoś już na rozmowie kwalifikacyjnej i orientuje się co do zarobków? Jaka podstawa wychodzi? Jak z podwyżkami? Inflacja nie odpuszcza...Pracownicy dogadują się między sobą?

Bu

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmalink Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Pharmalink Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmalink Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmalink Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmalink Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.

Pharmalink Sp. z o.o