Opinie o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmalink Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pharmalink Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmalink Sp. z o.o w Łódź Kinga C. Gillette 1

SZUKACZ`

Obecnie firma poszukuje koordynatora oddziału, dlaczego się zwolnił jakie warunki pracy ? ktoś coś? zapomniałem dodaać -SOSNOWIEC

@SZUKACZ`

Nigdzie nie ma numeru telefonu do Sosnowca

Ndnd

Nie polecam Wroclawia bałagam na magazynie ludzie nie ogarnieci i obiecuja koksy, a tak naprawde zarabiasz grosze za taka odpowiedzialna prace masakra (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Ndnd

Faktycznie. Skoro ci obiecano kokosy to mogłeś ich nie dostać. U nas się zarabia prawdziwe pieniądze. Cała reszta została wyssana z palca. Bardzo mi przykro, że zostałeś zwolniony. Najwidoczniej byłeś bardziej nieogarnięty niż my. :D

Jednym słowem. (usunięte przez administratora) Jedyna zaleta pracy jako kierowca w tym kołchozie to fakt satysfakcji z tego, że wozi się leki dla ludzi. I na tym koniec z plusów. Co do minusów to… przyjmujcie się, a dostrzeżecie więcej minusów niż macie włosów na głowie. Polecam tym, którym się w życiu nudzi. Nie polecam tym, którzy szanują swój czas, zdrowie i rodzine.

A jak w biurze?

Czesc chcialbym wyslac cv na stanowisko "mlodszy specjalista ds. reklamacji* czy ktos wie jaka atmosfera, jakie zarobki, czy w ogóle warto? Dzieki!

Nie nie warto
@A jak w biurze?

Nie warto. Wyssają z Ciebie co sie da i kopną w 4 litery. Tak zrobili juz z niejednym. Liczy sie dla nich i wlasny zysk a ludzie sa zerem.

Brałeś udział w rekrutacji do Pharmalink Sp. z o.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Pharmalink Sp. z o.o?

close your eyes

nie ma takich

@
@close your eyes

Czemu nie

werty
@@

Zależy czy pytasz o komorę przeładunkową czy o magazyn centralny. Jak ten drugi to zapomnij, jak komora to możesz przeskoczyć z magazyniera na logistyka a potem z logistyka na kierownika. Generalnie jak masz mniej niż 26 lat to lepiej opłaca się być magazynierem bo uwzględniając ulgę podatkową to finansowo wyjdziesz prawie jak kierownik a roboty masz jakieś 30 razy mniej, podobnie jak odpowiedzialności.

@@

Maja w 4 literach pracowników. Traktują gorzej niż śmieci.. odradzam ta formę. Pracowałem w Pharmalink około roku o ten czas za długo..

Pra

Na co? Tu nikt nie zna takiego słowa jak awans :D ewentualnie zmiana nazwy stanowiska co nie idzie w parze z pensja :D

ZIKO
@Pra

(usunięte przez administratora) Liczy się tylko to abyś jeździł i o nic nie pytał. A przy dobrych wiatrach może nie zgubią Twoich listów przewozowych i może nie wpieprzą Ci obciążenia. Chociaż… nie… to brzmi zbyt optymistycznie

Nict

Nie polecam firmy towar ciepły wozi się w zimnym koordynator Komory przeładunkowej zamyka oczy i każe ci zabrać. Poznań to cały do wymiany a Pan Bandel udaje że tego nie widzi. A firma wozi szczepionki na covid 19 kto dał to zgodę. Żenada pl

SZUKACZ`

Grocjusz

Wyjątkowo niesolidna firma. Pierwszy raz mam z nią do czynienia , czekam na towar który mieli przywieźć rano w dniu 1 lutego 2021 roku i do tej pory tj. 12.00 w dniu 3 lutego towar nie dotarł do nas. Wszyscy nasi umówieni klienci mają nas za (usunięte przez administratora),podczas gdy to Pharmalink jest firmą (usunięte przez administratora)swoich kontrahentów.

Pracujący

Serdecznie nie polecam pracy w tym obozie. Pracę zaczynasz o godzinie 5 i czasami jeździsz do 19-20. Pieniądze z pobrań musisz wpłacić im na konto do dnia następnego. Kierownik ma cie głęboko gdzieś i nawet nie odbiera telefonu a jak czegoś nie wiesz to ty masz problem a nie oni. O szkoleniach zapomnijcie, przychodzisz siadasz z kimś dzień i później ruszasz sam w trasę nie mając pojęcia co masz zrobić. Wszelką odpowiedzialność za sprzęt oraz paczki jest po twojej stronie. Zgubisz a może Ci ukradna ty płacisz i to gruby pieniądz. Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Jarosław
@Pracujący

Pracujesz jako samodzielny przewoźnik czy pod przewoźnikiem ? To jest bardzo istotna informacja dla następnych.

Agata
@Jarosław

Rozumiem, że jesteś jakoś powiązany z firmą, opowiesz, jakie są różnice między tymi dwoma formami zatrudnienia? Którą z opcji polecasz bardziej? Wiele osób pisało tutaj o problemach ze szkoleniami, minęło jednak trochę czasu od komentarzy na ten temat, powiesz proszę, czy coś się w tej materii zmieniło.

Pan Prawda
@Pracujący

Prawda co pisze kolega Pracowałem tam więc wiem Jest dokładnie jak pisze Dodatkowo obciążają za listy przewozowe jakie czasem same się gubią ... I zamiast 5000 tyś zarobisz 4000 tyś Za brak wpłaty za pobrania ( jak latasz 5 - 20 czasem ciężko się wyrobić do banku) też Cię obciąża Ta firma to DNO i DRAMAT Omijac szerokim lukiem

Mirosław
@Pan Prawda

Czy zarobki wraz z rosnącym stażem pracy mogą wzrosnąć? Podałeś, że można zarobić kwotę 4000 zł, dlatego chciałbym wiedzieć, czy istnieją szansę, aby ją zwiększyć.

Kapitan
@Pan Prawda

Ujęte w punkt - "DNO i DRAMAT"

Czesc. Chcialbym zapytac jak jwst we Wrocławiu na kierowce z ich autem? Bo znalazlem ogloszenie i pisze ze wymagaja wlasnej dzialalnosci gospodarczej a oni daja nowe auto i ciekawe pieniadze. Opinie tutaj nie sa zaciekawe. Dlatego prosze o odpowiedz jak zarobki atmosfera i po ile godzin sie jeździ. Dziekuje

@Kandydat

Praca po 12h albo i więcej, krętactwo-cwaniactwo. odradzam

pytajnik

dzień dobry, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat działu IT w PHARMALINK? obecnie jest ogłoszenie o pracę i chciałem dopytać co i jak, dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi

@pytajnik

Odradzam tą firmę. Z daleka od Pharmalink

Pracowałem w biurze w pharmalinku i dramat. takiego (usunięte przez administratora) dawno nie widziałem! koordynatorka mdła i cwaniara, kierownik to samo, robią problemy na kazdym kroku. nie mozesz przyjsc wczesniej do pracy bo zle i pretensja przerwe licz z zegarkiem w reku zastepuj i pomagaj innym dzialom a tobie nikt nie pomoze

@Anonim

Piszesz o złej atmosferze wewnątrz firmy, ciekawi mnie natomiast czy byłeś zadowolony z wysokości wynagrodzenia proponowanego przez Pharmalink. Daj znać co sądzisz na ten temat, będę wdzięczny!

@Paweł

Absolutnie nie, najniższa krajowa i do tego 20% premii ale to twój przełożony zdecyduje czy na nią zasłużyłeś.

@Anonim

Czy to przypadkiem dział obsługi klienta?

bad guy
@Paweł

w Pharmalink wynagrodzenia sa słabe, nawet bardzo ale zawsze znajdzie się jakiś gratis w postaci nowych obowiązków

L4
@Paweł

Nie. Wynagrodzenia to też kpina. Za takie ilości pracy to jest jakiś żart.

Potwierdzam!

Kru

Jak ktoś jest (usunięte przez administratora) a nie kurierem i (usunięte przez administratora)szuka punktu jednego 2 godziny i łatwej kasy to lepiej żeby poszedł utrzeć chrzan na wioche niż brać się za swój biznes na merca w phl. Mamy dużo takich glabow co wrzucają tu negatywy a tak naprawdę normalny doświadczony kurier objezdza te rejony 2 razy szybciej. Taka prawda

Cross
@Kru

Czsgo tak sie rzucasz? Prawda boli co?

Kru
@Cross

Nie, ale zaczynałem w tej firmie jak Ty chodziłeś jeszcze z drabiną na truskawki ,więc wiem w czym rzecz. Ale pracować i męczyć się z jednym czy drugim takim typem co nie rozumie co się do niego mówi ,a potem wylewa swoje żale tutaj (w większości nie slusznie zresztą)nie należy do przyjemności

Driver Pharmalink

Gdańsk Wyzysk i Bałagan Wyzysk i Bałagan Obiecują 5700 zł brutto Musisz zacząć o 5.00 inaczej nie masz gdzie postawić busa na Rekietowej bo koledzy są szybszy 0 wprowadzenia w obowiązki 0 wprowadzenia w auto o ile bierzesz je od nich 0 wprowadzenia w skaner i obieg dokumentów Temperatury na aucie działają albo nie Potem jedziesz w trasę np G2 Gdańsk-Kwidzyn-Grudziadz-Pelplin-Ryjewo około 40 punktów plus odbiory czyli kończysz w Grudziądzu o 18.00 - 19.00 i wracasz 1.20 godziny o 20.30 na bazie w domu 21.00.W ciągu dnia 100 telefonów bo auto na gps Wjazdy na drogi płatne po twojej stronie firma niby to rozlicza Kary za brak listu przewozowego 200 zł-w biurze bałagan więc nie zdziw się jak twoje listy wyparuja i jesteś w plecy kilka słów i nic nikomu nie udowodnisz Lepsze trasy zajęte przez znajomych ty możesz lecieć do Grudziądza albo na Hel ( polecam w sezonie :) ) Ogolnie ta firma wykorzystuje przewoźników w białych rękawiczkach żeby jeździli jak murzyn za miske ryżu Dnia wolnego nie weźmiesz bo kara Masz odpowiedzialność na tysiące złotych A robisz za 10 zł na godzinę bo masz 0.50 zł netto za kilometr Ale jak wpadasz po towar o 5.00 i wyjerzdzasz o 7.00 to za to nikt nie płaci Masz codziennie pobrania jakie musisz wpłacać do banku do dnia następnego Jeśli nie kara 200 zł za dzień ( ciekawe kiedy to zrobisz jak masz 40 - 45 punktów dziennie) Praca dla ludzi jacy lubią być wyzyskiwani Ogólnie wszyscy mają cię gdzieś Sami sobie odpowiedzieć możecie jak jest

Grzegorz
@Driver Pharmalink

z tego co widziałem to tylko ty jeden z 20 busów wyjeżdżałeś dopiero po 2h z magazynu i ty jedyny tą trasę robiłeś tak długo, zastanów się czy to z tobą wszystko ok?

Elżbieta
@Grzegorz

Może lepiej będzie jak przestaniesz się już zajmować wdawaniem się w tego typu dyskusje. Jeśli posiadasz aktualną wiedzę o aktualnej sytuacji w Pharmalink to bardzo proszę, abyś w sposób kulturalny nam ją przekazał. Firma cały czas prowadzi procesy rekrutacyjne. I w związku z tym chciałabym Cię zapytać, jaką formę umowy oferuje się w niej nowo przyjętym osobom? Rozwiń ten temat.

Roman
@Grzegorz

Pakuj się nawet w minutę I rób tą trasę w godzinę bo ty Grzesiu jesteś przecież mistrzem prostej Powodzenia Może coś ci firma odrzuci extra za pilnowanie opini A tu masz opinię z Łodzi Witam. Pharmalink Łódź zdecydowanie odradzam chyba że ktoś nie ma co robić z wolnym czasem. Wyzysk i brak poszanowania dla kierowców. Kary za wszystko zwłaszcza za dokumenty, które oni sami gubią. Rano walka o miejsce na rampie bo mieści się tylko 5 busów a przyjeżdża ze 30. O wszystko trzeba się prosić. Wieczne pretensje. Według nich kierowcy powinni nie spać tylko jeździć, godziny pracy nie obowiązują bo albo jest się kierowcą podwykonawcy albo się z nimi podpisuje cyrograf i jeździ się na własnej działalności. Wszystkie kary spływają na kierowców. Szkolenia to fikcja w tej firmie zatrudniasz się i robisz test przez Internet albo są szkolenia gdzie siedzisz przez 4 godziny w magazynie na podłodze albo paletach. Totalnie brak poszanowania kierowców. Odradzam i zalecam omijać szerokim łukiem.

Szymon
@Roman

Patrząc na Twoją wypowiedź, wychodzi na to, że praca na stanowisku kierowcy w firmie Pharmalink nie należy do najłatwiejszych. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać informację o czasie pracy na tym stanowisku? Pracę kończymy o stałych godzinach, czy może zdarza się, że trzeba zostać dłużej? Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

Grzegorz
@Elżbieta

Sytuacja od lata jest taka sama, kierowcy zawsze na b2b a magazynierzy na umowę o pracę. nie rozumiem zdziwienia?

Jafo
@Grzegorz

Czytam te wypowiedzi i dziwię się że nikt z tym nie zrobi porządku. Jeżeli nawet jesteś cwaniak i dajesz radę na razie to czemu nie jesteś solidarny z innymi i akceptujesz te zachowania kadry kierowniczej . Myślę że dziś każdy dba o swoją d do puki jemu nic się nie dzieje.Wystarczy zorganizować się i nie pozwolić na takie traktowanie .To proste a jaka przyjemność wpożądku w stosunku do kolegów ,huba że jest się gównozjadem.

Lublin kierowca
@Driver Pharmalink

W Lublinie praca po 12 - 16 godzin towar samemu trzeba porozkladac i posortowac później swoj samochód załadować plus leki weterynaryjne co najczęściej jest karma lub paszami dla zwierząt urzeranie się z prywatnymi odbiorcami i lekarzami weterynarii auta przeladowane i bonus zabierasz palety jak paletowy nie jedzie w twoją stronę niema że nie masz miejsca musisz zabrać wozisz leki 15-25 na zimnej komorze2-8 bo się nie mieścisz na ciepła komorę odradzam pracy gra nie warta świeczki za te pieniądze

Szef
@Lublin kierowca

Nikt nie jest zmuszony do pracy po tyle godzin. Nikt nie zmusza Cię do pomocy przy rozkładaniu towaru, chyba, że sam chcesz. Załadunek auta to Twoja sprawa. Warto to ustalić ze swoim pracodawcą, który ma umowę z PHL. Tam powinno być jasno zawarte, ile godzin i za ile kasy? Nie podoba się, poszukaj innej pracy. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Zanim cokolwiek napiszesz negatywnego na temat pracy w KP Lublin, pomyśl, czy czasem nie powinieneś napisać tego o swoim szefie, który Cię zatrudnia...

Cross
@Driver Pharmalink

Potwierdzam. Firma wyszukuje jak tylko się da. Co chwilę są nowe ogłoszenia ma przewoźników. Już nikt nie chce dac się tak wykorzystywać i wcale mnie to nie dziwi.

Jak oceniacie pracę w Lublinie jako kierowca? Ile godzin dziennie poświęcacie na pracę? Jakie jest wynagrodzenie na początek? Czy są jakieś kary finansowe? Czy jako początkujący można liczyć na pomoc od innych? Podzielcie się proszę swoimi wrażeniami z tą firmą.

Gosc
@Pytania

Przyjmują aby na działalności, szkolenie masz A później dadza Ciebie z kimś na trasę żebyś pojeździł z tydzień. Zależy jaka trasa ci się trafi, im więcej punktów tym dłużej jeździsz. Jeśli chcesz zacząć współpracę to tylko na swoim samochodzie, nie bierz od nich floty bo kiepsko na tym wyjdziesz.

Bolek

Odradzam pracę w komorze Sosnowiec. W trakcie gdy obowiązują restrykcje tam nic nie jest przestrzegane bez masę, rękawiczek w biurze po kilka osób a kierownik gbur jak mu nie dasz łapówki to masz problemy

ZIbi

@Anonim ale to czemu źle jest jak przychodzisz wcześniej do pracy? To chyba dobrze świadczy o pracowniku?

Czy często w firmie Pharmalink Sp. z o.o zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nie zdarza się

kierowcalodz

Witam. Jeśli chodzi o oddział w Łodzi to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Brak jakiejkolwiek kompetencji, dyspozytorzy nie mają pojęcia o pracy. Godziny pracy dramatyczne 12-13 godz dziennie to norma. Dodatkowo rano czeka Was kilkugodzinne czekanie aż łaskawie otworzą magazyn. Potem walka o paleciaki żeby się załadować. Brak osoby na wózek widłowy. Jak się nie wykłucisz to wyjedziesz autem zapakowanym po sufit. Odradzam współpracę a jeszcze przede wszystkim odradzam jeżdżenie na ich aucie. Ze wszystkich firm w których pracowałem tu jest największy bałagan.

Niezadowolony

Oddział w Gdańsku omijać szerokim łukiem. Szkoda słów. Pracowałem tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmalink Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Pharmalink Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmalink Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmalink Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmalink Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.

Pharmalink Sp. z o.o