Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LIRECO Krzysztof Komajda. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LIRECO Krzysztof Komajda o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIRECO Krzysztof Komajda w Gdynia

Dominika

Praca jak praca, zawsze można ją zmienić ale ja nie narzekam!

Aaaa

Może teraz się ktoś wypowie jeżeli pracuje w zusie na sprzątaniu tak narzekaliscie na lireco a teraz co za firma jest może ktoś powie że jest lepiej co hahaha chcieliście zmuan to macie

Marynarz

Śmiech na sali, najlepiej oceniać firmę, ale pracowników już nie oceniacie, sam widziałem doskonale jak Panie i Panowie pracują, siedząc pijąc kawki w telefonach. A mało tego nie które panie się za przeproszeniem Łajdacza z nudów... Od godziny 7 rano do 15 jest praca, a nie którzy pracownicy już o godzinie 12 mają swoje rejony zrobione... Siedząc trzy godziny na kawce w szatni i narzekają że mało płacą... Szanuję Prezesa dużej firmy jaki Panie sprzatajace pokoje, ale nie które Panie już dawno nie powinny pracować, nie szanują pracy i samych siebie i wiecznie narzekają na swoją pracę w której naprawdę się nie zmeczą kończąc pracę o godzinie ( 12:00) i do godziny 15 siedząc na 4 literach.

...
@Marynarz

Chodzi o agencje mienia wojskowego!!! 100%%!!!!

@Marynarz

Wypowiedziałeś się na temat pracowników LIRECO Krzysztof Komajda. Jednak ważne również, żebyś sam pozostawił własną opinię o swoim zatrudnieniu w tej firmie. Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Czy warunki, w których pracujesz są satysfakcjonujące? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku słów na ten temat.

kk

NIEKTÓRE piszemy razem

Vidic

Dobra firma i dobry klimat kiedy jest ekipa zgrana .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LIRECO Krzysztof Komajda? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy- do Działu Technicznego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Aaaa

Słucham ? Nie bądź śmieszna ...nazywasz ich oszustami bo pewnie nie wykonywałam porządnie swojej pracy i cię zwolnili a teraz wylewasz żale i nazywasz oszustami

@Aaaa

Pewnie tak. I teraz się żali jaka to ona pokrzywdzona jest przez firmę.

Czarny Bydgoszcz

Odczyty co to za praca, jakbyś zaczął pracowac normalnie tak jak wiekszość narodu to byś mógł ponarzekać. A ty robisz odczyty i chcesz zarobić tyle co zwykły Kowalski. Zastanów się nad swoją przyszlością i później zastanów sie czy warto oczerniać drugich ludzi czy firmę.

@Aleksandra kaszuba

Pierwsze słyszę żeby oni oszukali byli na tyłu obiektach i z ludźmi z innych obiektów mieliśmy kontakt i nikt nie narzekał teraz jesteśmy w innej firmie bo przetargi wiadomo i nie ma osoby która by nie chciała żeby lireco wrocilo

aaa

Czytam i nie wierze ze takie bzdury sa tu wy[isywane!!! minimalna płaca hmmm a w sklepie to ile zarobicie?? kurcze najnizsza krajowa tak pretensje miejcie do rzadu a nie na firme nażekacie! Chcecie zarabiac kokosy? kto was tu trzyma? mozecie przeciez wyjechac zagranice...Brak poszanowania dla pracownikow? od kogo od kierownikow czy pracownikow biurowych gdzie akurat wasza praca byla wykonywana? bo to akurat ma znaczenie bo jesli twierdzicie ze kierownicy firmy Lireco traktuja was bez poszanowania to sory w głowach wam sie poprzewracało...nigdy nie spotkalam tak zainteresowanych kierownikow swoimi pracownikami jak tam! Tak jak napisał ryby "Kierownictwo miłe,zawsze wysłucha personelu sprzątającego,nie unosi głosu,kiedy coś jest niezbyt dobrze wykonane,raczej zwróci uwagę z prośbą o poprawienie na przyszłość. " dokładnie tak samo uwazam jak ty...Pracowałam tam dosyc czasu i mam nadzieje ze jeszcze popracuje i bardzo milo wspominam tam prace. A ci co wypisuja takie zmyslone historie ze jak to oni zle ludzi traktuja i malo placa to niech sie walna w glowe Amen.

Andrzej z Bydgoszczy
@aaa

Czytam te wypowiedzi i wydaje mi się,że te wszystkie negatywne opinie to są posty tzw. nieudaczników życiowych,którzy nadal myślą jak za komuny:"...czy się stoi czy się leży 2000 się należy".Nie wiem czy są tacy pracodawcy,którzy płacą tylko za samą obecność.Ja w firmie Lireco pracuję ponad rok i życzyłbym sobie aby takich firm było jak najwięcej w Polsce.Pracuję w Bydgoszczy bo firma właśnie w tym mieście obsługuje duży obiekt.Pracy jest dużo,jest też bardzo odpowiedzialna ale też na wynagrodzenie za pracę nie narzeka żaden z moich kolegów.Pomimo,że od firy dzieli nas również spora odległość,to w nagłych sprawach kierownictwo służy nam pomocą i radą nawet 24 h/dobę.Mógłbym jeszcze sporo pozytywnych opini napisać o tej firmie....ale po co?Ja jak również kilku moich kolegów jesteśmy zadowoleni że możemy w tej firmie pracować.

@Andrzej z Bydgoszczy

Otóż to od nas niestety odeszła ta firma inna wygrała przetarg i szczerze aż się nie chce tu już pracować bo za lireco z ich strony było zainteresowanie i jak już naprawdę ktoś z pracowników przeginał to przyjeżdżali i załatwiali sprawę nie to co teraz a ci co piszą te źle komentarze to tak właśnie jak napisałeś każdy by chciał zarobić a się nie narobić ale cóż ludziom nie dogodzisz pozdrawiam :)

...

Wszystko fajnie pięknie. Kerownitwo na 5,piniadze się zgadzają!! Mam tylko małe ale nie pozwolę aby pracownik pracownikiem pogardzal i rozkazywał to jest nie fer!! Od tego powinien być szef lub ktoś inny a nie ludzie razem pracuja i nie którzy są złe traktowani NIe PRZEZ KIEROWNICTWO!! tylko każdym chce rządzić a robić nie ma komu!!!!

Gutek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, nie rozumiem niektórych osób!!

Joanna

Czytam Wasze komentarze i próbuję zrozumieć sytuację. Czemu porównujecie warunki pracy? Podpowiecie proszę użytkownikom forum jaką formę zatrudnienia oferuje firma LIRECO? Jak wygląda atmosfera pracy, etc. Każda Wasza opinia jest bardzo pomocna dla osób zaglądających na to forum.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

@Paweł

Ja nie narzekałam i czekam aż wrócą na nasz obiekt

aaaa

niech teraz wypowiedza sie osoby ktore za lireco pracowaly na zusach i sa do tej pory i pracuja w firmie s4h/komoder dalej uwazacie ze lireco bylo najgorsze to co teraz powiecie zadowoleni jestescie z nowej firmy watpie w to bardzo

XXXb

To ja powiem, że z perspektywy czasu i w porównaniu z konkurencją, a mam za sobą już dwie po Lireco, firma jest chyba jedną z lepiej zorganizowanych i uporządkowanych od strony administracyjnej i kadrowej. Kwestia wynagrodzeń wygląda wszędzie podobnie. Polskie realia. No i charyzmatycznego właściciela brakuje hehe pozdrowienia dla wszystkich ;)

aaa
@XXXb

to samo chciałam napisac ta firma co jest teraz to jedna wielka porazka (jezeli mowimy o tej samej firmie w tych samych miejscach pracy ja mam na mysli zusy i firme s4h czy komoder) to jest powtorze jedna wielka komedia a pan kierownik gra w niej główną role

Joanna

@Aleksandra kaszuba, dziękuję za odpowiedź. A na podstawie jakiej umowy pracuje się w LIRECO Krzysztof Komajda? @elektryk, bardzo Cię proszę o niewypowiadanie się w obraźliwym tonie na forum. @Bas.., rozumiem, że Ty też pracujesz w LIRECO Krzysztof Komajda. Jak oceniasz tego pracodawcę?

Joanna

@Aleksandra kaszuba, a co uważasz za największy plus pracy w LIRECO Krzysztof Komajda? Długo już pracujesz w tym miejscu? @Arti, może jednak zajrzysz jeszcze do tego wątku. Czy kary, o których piszesz, często zdarzają się w LIRECO Krzysztof Komajda? Czy ktoś z Was także pracuje w tym miejscu i mógłby napisać coś o pracy w LIRECO Krzysztof Komajda?

@Joanna

Pracuje juz 3 lata i jestem zadowolona. A jak chodzi o kary to są owszem za np wodomierze musisz mieć spisane 90%. Picie alkocholu, nie wykinanie prac w terminie przez pracownika moga wziąść. Odpowiedzialność za szkody które zrobiłeś np zniszczenie ściany. A tak jest fajnie.

elektryk
@Aleksandra kaszuba

Fajnie a co z pracownikami na czarno a co z wypłatami pod stołem dziewczyno w jakim dziale robisz bo mam wrażenie ze pilnujesz mu dzieci i sprzątasz

@elektryk

Elekryk. Co ty masz do mnie.!! Jakieś pro lem masz??? Jakie klamstwa to jest prawda trzeba robić a nie sie opierdzielac!!!

Bas..
@elektryk

@elektryk, a co pracowałeś na "czarno" pewnie nie chciałeś umowy bo cię komornik ścigał hehehe @Aleksandra kaszuba masz rację nie można się opierdzielać tak jak to robił zapewne Pan @elektryk ;D Szkoda nerwów na takich "elektryków za dychę i dropsy". Dużo mówią a nic nie robią.....

Aleksandra kaszuba

Bardzo fajna praca, na czas są pieniądze. Kierownictwo zajebiaszcze. Moja ocena to 10!!

ekektryk
@Aleksandra kaszuba

fajnie pisać takie kłamstwa, przecież to jest terorrrrrrr. Lubie takie osoby jak ty czyli kierownictwo trzymaj dalej sztywno palec

Arti

Długo nie pracowałem, postanowiłem napisać posta po tym jak otrzymałem przelew 16,80 za prawie 300 odczytów. Powód kary, pomimo że cały zbiór przekazałem dalej a nie wiem czy miałem 10% braku do normy. No ale teraz czas opowiedzieć kilka słów od kogoś kto to przeżył, i nie odpisujcie mi bo pewnie i tak już nigdy do tego wątku nie zajrzę. 1. Umowa o dzieło, stawka prowizyjna 1,1zł jeśli sam dokonasz odczytu i 66gr jeśli ktoś poda stan licznika, oczywiście brutto. Teraz żeby zarobić trzeba samemu spisać licznik inaczej zostawiasz karteczkę jak ktoś wyśle ci stan to zarabiasz 66gr a jak nie to procentowość spada i co wtedy? Kary. 2. Możesz się nachodzić i nic z tego nie mieć, wchodzisz na domki to jeszcze pół biedy zazwyczaj ktoś jest, ale jak kogoś nie ma to zostawiasz kartkę, i jak ci odpiszą dostajesz połowę kasy. Wchodzisz na bloki, jeśli jest to blok z licznikiem ogólnym to musisz jechać do spółdzielni po klucz, albo czekać aż sami ci wyślą dane, w blokach jeśli nikt ci nie otworzy to nie zostawisz kartki ( rzadko się zdarza ale jednak może się zdarzyć ). Acha, i nie myślcie sobie blok -> klatka -> 15 mieszkań to 15 odczytów, zazwyczaj na klatkę miałem 1 może 2 odczyty, na następną klatkę to samo i np. 3 klatki dalej to samo, nie ma nic po kolei. 3. Praca w terenie ( nie mam samochodu, więc się nie wypowiem ), ale ja na każdy rejon musiałem dojeżdżać, zwrotów za przejazd nie ma. 4. Umowa o dzieło, która do niczego się nie wlicza, ew. możliwość założenia własnej działalności. 5. Nie powiem złego słowa o przełożonych, nikt dla mnie niemiły nie był. Wrażenia po przeszło miesiącu pracy? Nie polecam. A teraz pracownicy firmy odpowiedzialni za wizerunek mogą podając się lub nie podając za przypadkowych byłych pracowników odpowiedzieć że to nie prawda.

Joanna

@Margo, dlaczego tak uważasz? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez LIRECO Krzysztof Komajda? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? @Mira, czy Ty pracowałaś lub pracujesz w LIRECO Krzysztof Komajda? Jak wygląda praca w tym miejscu? Czy jest stresująca? Czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilkudniowego urlopu?

szefowa

Ciągle wystawiają oferty, w tej chwili już nawet pod szyldem Biuro, pewnie czują niesmak wstawiając po raz wtóry swój szyld, hm. Nie dziwię się w sumie.

@szefowa

Nie widzę w tym nic dziwnego, wiele firm tak robi. Zwyczajne czepianie się i szukanie dziury w całym. Dziwne szukasz pracy jako Szefowa cz jesteś byłym pracownikiem tej firmy ? ;D

Margo

Trzeba być niezłym niedołęgą lub desperatem aby pracować w takiej firmie i na takich warunkach jak proponują. Żenada. Ludzie którzy nie mają kwalifikacji powinni zrobić jakiś potrzebny wartościowy kurs, ruszyć głową zakasać rękawy i nie brać czegoś takiego jak wy zamierzacie żyć?Pzdr

Mira

Może nie zawsze trzeba być człowiekiem rozpychającym się łokciami? Firma z dobrą opinią jako pracodawca, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia

• Jak się pracuje w LIRECO Krzysztof Komajda?

Zobacz opinie na temat firmy LIRECO Krzysztof Komajda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIRECO Krzysztof Komajda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIRECO Krzysztof Komajda?

Kandydaci do pracy w LIRECO Krzysztof Komajda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIRECO Krzysztof Komajda
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • ul. Grochowa 10
    81-017 Gdynia