LIRECO Krzysztof Komajda

Gdynia

Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda

domi gdańsk 2015-07-27 20:10
bardzo dobra, profesjonalna firma...zawsze są dostepne środki czystości do pracy, uprzejme kierownictwo służące zawsze pomocą pracownikom...
vivi 2016-01-19 14:11
To teraz się wypowiedz na temat płacy, bo za 1400 na pełen etat to se może pracować ten kto w firmie jest odpowiedzialny za nabór lucdzi
surfer 2016-01-26 22:29
ŻółwLądowy a ty sam się zwolniłeś czy nie ogarniałeś tematu a może dlatego, że nie czytałeś w myślach szefa ? A po drugie myślisz, że skoro tak jak piszesz jest taki groźny to pisałby takie rzeczy na swój temat, może są ludzie (pracownicy) dla których właśnie szef jest dobry, mają wypłatę na czas i środki czystości itp. każdy ma inne priorytety a krzyczeć każdy może szczególnie szef który ma oczekiwania wobec swoich pracowników. Widocznie nie byłeś jednym z nich ;-)
dianna 2016-03-14 23:05
Dlaczego Piszesz: "od szefa po księgową"? O szefie się wypowiadacie - to rozumiem, choć nie znam firmy, ale co do tego ma księgowa?
rokokoko 2016-04-04 10:09
Bardzo słaba płaca. Nie chcą dawać umowy o pracę. Nie warto się interesować.
Lipak23 2016-04-04 14:34
mizerne zarobki, przez co ludzie sami odchodzą
Max 2016-06-01 10:43
racja, żałosna firma i nie polecam
andzia 2016-06-15 23:08
wykorzystują jak mogą w zusie W gansku jest koordynator tak ostra jak nie wiem wszystkiego się czepia lubi zadzic ciekawe czy w domu ma tak czysto i sterylnie a nie komus uwagi zwraca jeszcze okna mamy myc bez badan to nie dopuszczalne normalny tyran
Don Pedro 2016-06-16 18:29
Ciekawe bo ja dostałem umowę o pracę pierwszego dnia.
antek 2016-06-26 20:10
nawet wody latem nie daja sprzataczka która się należy niech sprawdzi pip
Łoś 2016-07-14 20:57
Współpracownicy ok. Szef wymagający aczkolwiek uczciwy człowiek. Główna kierowniczka biura godna zaufania. Duża rotacja że względu na specyfikę pracy. Dużo różnorodnych zajęć pod presja czasu. Praca dla wytrwałych i silnych psychicznie. Dla szukających mocnych wrażeń i aktywnych. Jeśli ktoś szuka cieplej posadki za siedzenie i dłubanie w nosie niech od razu sobie odpuści. Zarobki mogłyby być lepsze aczkolwiek życie w tym kraju nie rozpieszcza - nie da najgorsze. Ogólnie polecam ze względu na ludzkie podejście do pracownika, dobra atmosferę i możliwość czynnego uczestniczenia w rozwoju firmy, oraz rozmaitośc zajęć.
aaaa 2016-07-23 10:02
vivi 1350 zl to jest norma wszedzie prawie tak zarobisz bo to najnizsza krajowa chcesz wiecej zarabiac to jedz se zarob zagranice i tyle jak dla mnie praca super niezamienilabym jej na zadna inna!
aaaa 2016-07-23 10:07
ty wogle masz pojecie co to tyran? hahahahaha nikt ci nie kaze myc okien
Sx 2016-08-01 14:26
Z tego co ja wiem, to nie ma co tutaj poruszać takich spraw, lepiej byśmy się skupili na tym w jaki sposób praca się układa, jakie są zarobki, a nie na takich bzdurach o niczym, bardzo bym prosił, wiadomo, że w Gdyni jest dużo do roboty, skupmy się na tym
ryby 2017-01-07 19:20
Racja...
ryby 2017-01-07 19:35
Firma godna uwagi. Kierownictwo miłe,zawsze wysłucha personelu sprzątającego,nie unosi głosu,kiedy coś jest niezbyt dobrze wykonane,raczej zwróci uwagę z prośbą o poprawienie na przyszłość. Gorzej jest z osobami prowadzącymi w firmach, do których trafiają pracownicy - personel sprzątający. Tu jest bardzo różnie,wymaga się wręcz aptekarskiej czystości,a zatrudnieni tam pracownicy pozostawiają po sobie nieporządek i gdyby nie personel sprzątający zarośliby brudem.
wodnik 2017-01-16 20:35
Mam wrażenie, że ten post to napisał sam właściciel. Kto zna firmę i choć przez chwilę w niej pracował, to wie że rotacja jest na poziomie nie spotykanym nigdzie indziej. Zarobki minimalne, wyzysk, brak poszanowania dla pracowników, itd. można wymieniać. Pracują tylko Ci co nie mogą znaleźć nic innego, lub są tam tymczasowo.
klocmen 2017-02-28 15:32
robota dobra atmosfera tylko wiecej hajsu by mogli placic
Ssman 2017-03-08 16:10
Tragedia . A kierownictwo to już bez komentarza
byłem tam 2017-03-23 10:09
Ssman ujął kwintesencję firmy. nic dodac nic ująć. A ''Łoś''... to od razu widać, że to kierowniczka biura pisała, Monika. Nikt inny tak nie ściemnia.
Płaca żenada, umowa żenada, omijać szerokim łukiem, kto się szanuje...
Łoś 2017-03-28 17:36
Barbara
Pozdrawiam ;)
Joanna 2017-04-18 14:02
@Ssman co sprawia, że tak oceniasz pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają relacje pracowników z kierownictwem.
andzia 2017-04-18 20:11
pracowalam w tej firmie dobrze sie pracowalo tylko zle zrobili ze z dnia na dzien mialam isc na gorszy obiekt bez uprzedzenia wiec sie zwolnilam
Łosiu 2017-04-29 09:27
Tyle opinii ile pracowników. Po co sugerować się czyjąś opinią? Przyjdź i sprawdź, o ile się dostaniesz. Dzisiaj przyszedł taki czas na rynku pracy że ciężko o dobrego pracownika, bo jest więcej pracy niż chętnych. Urząd pracy, portale, gazety są upchane ofertami po brzegi, wynagrodzenia idą cały czas w górę, przebierać w ofertach, a nie żalić się na byłych pracodawców. Koniec końców pracujemy na takich warunkach jakie sobie wynegocjujemy.
Misio 2017-04-29 17:48
Pracowałem dla tej firmy jako inkasent gazowy we Wrocławiu cóż mogę powiedzieć tragedia wymagania z kosmosu płaca żenada za wszystko kary a o pomyłkę bardzo łatwo koordynatorka wciska bardzo trudne rejony już od samego początku świeżym pracownikom stanowczo nie polecam omijajcie pracę inkasenta oferowaną przez tą firmę
aaa 2017-06-24 20:36
Czytam i nie wierze ze takie bzdury sa tu wy[isywane!!! minimalna płaca hmmm a w sklepie to ile zarobicie?? kurcze najnizsza krajowa tak pretensje miejcie do rzadu a nie na firme nażekacie! Chcecie zarabiac kokosy? kto was tu trzyma? mozecie przeciez wyjechac zagranice...Brak poszanowania dla pracownikow? od kogo od kierownikow czy pracownikow biurowych gdzie akurat wasza praca byla wykonywana? bo to akurat ma znaczenie bo jesli twierdzicie ze kierownicy firmy Lireco traktuja was bez poszanowania to sory w głowach wam sie poprzewracało...nigdy nie spotkalam tak zainteresowanych kierownikow swoimi pracownikami jak tam! Tak jak napisał ryby "Kierownictwo miłe,zawsze wysłucha personelu sprzątającego,nie unosi głosu,kiedy coś jest niezbyt dobrze wykonane,raczej zwróci uwagę z prośbą o poprawienie na przyszłość. " dokładnie tak samo uwazam jak ty...Pracowałam tam dosyc czasu i mam nadzieje ze jeszcze popracuje i bardzo milo wspominam tam prace. A ci co wypisuja takie zmyslone historie ze jak to oni zle ludzi traktuja i malo placa to niech sie walna w glowe Amen.
Joanna 2017-06-26 12:56
@aaa czyli jeśli dobrze rozumiem uważasz, że firma LIRECO jest godna polecenia jako pracodawca. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca? Czy jest to praca zmianowa, w weekendy? Kto według Ciebie dobrze sprawdzi się w podobnej roli? Chętnie też dowiemy się co uważasz za plusy pracy właśnie w tej firmie.
Aaa 2017-06-27 10:33
Tak jaknajbardziej. Praca wygląda tak że pracuje się od poniedziałku do piątku jeśli pracę wykonuje się w biurach a zmianowa to zależy od danego obiektu ja akurat pracowałam na popołudniowych. Plusy w tej pracy są takie że wszystko da się załatwić potrzebujesz wolne w tyg dostaniesz są jakieś problemy np z innymi pracownikami kierownik przyjeżdża i rozmawia starają się poprostu załagodzić sprawę i co najważniejsze zawsze u nich dostaje się druga szanse nie słuchają tylko jednej ze stron ale także i ciebie wysłuchają . Jeżeli pracę wykonujesz sumiennie nie ma żadnych problemów z wypełnianiem obowiązków o pracę nie ma się co martwić z całego serca polecam i co ważne są wypłacania i dają umowy o pracę a to że najniższa krajowa to już ludzie powinni mieć pretensje do rządu a nie do firmy tyle się w sklepie zarobi również a wiadomo w sklepach piątku świątki i niedzielę a tu święta i weekendy wolne
Zostaw swoją opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIRECO Krzysztof Komajda