LIRECO Krzysztof Komajda

Gdynia

Opinie o LIRECO Krzysztof Komajda

domi gdańsk 2015-07-27 20:10:40
bardzo dobra, profesjonalna firma...zawsze są dostepne środki czystości do pracy, uprzejme kierownictwo służące zawsze pomocą pracownikom...
vivi 2016-01-19 14:11:27
To teraz się wypowiedz na temat płacy, bo za 1400 na pełen etat to se może pracować ten kto w firmie jest odpowiedzialny za nabór lucdzi
surfer 2016-01-26 22:29:35
ŻółwLądowy a ty sam się zwolniłeś czy nie ogarniałeś tematu a może dlatego, że nie czytałeś w myślach szefa ? A po drugie myślisz, że skoro tak jak piszesz jest taki groźny to pisałby takie rzeczy na swój temat, może są ludzie (pracownicy) dla których właśnie szef jest dobry, mają wypłatę na czas i środki czystości itp. każdy ma inne priorytety a krzyczeć każdy może szczególnie szef który ma oczekiwania wobec swoich pracowników. Widocznie nie byłeś jednym z nich ;-)
dianna 2016-03-14 23:05:15
Dlaczego Piszesz: "od szefa po księgową"? O szefie się wypowiadacie - to rozumiem, choć nie znam firmy, ale co do tego ma księgowa?
rokokoko 2016-04-04 10:09:29
Bardzo słaba płaca. Nie chcą dawać umowy o pracę. Nie warto się interesować.
Lipak23 2016-04-04 14:34:17
mizerne zarobki, przez co ludzie sami odchodzą
Max 2016-06-01 10:43:16
racja, żałosna firma i nie polecam
andzia 2016-06-15 23:08:50
wykorzystują jak mogą w zusie W gansku jest koordynator tak ostra jak nie wiem wszystkiego się czepia lubi zadzic ciekawe czy w domu ma tak czysto i sterylnie a nie komus uwagi zwraca jeszcze okna mamy myc bez badan to nie dopuszczalne normalny tyran
Don Pedro 2016-06-16 18:29:43
Ciekawe bo ja dostałem umowę o pracę pierwszego dnia.
antek 2016-06-26 20:10:08
nawet wody latem nie daja sprzataczka która się należy niech sprawdzi pip
Łoś 2016-07-14 20:57:42
Współpracownicy ok. Szef wymagający aczkolwiek uczciwy człowiek. Główna kierowniczka biura godna zaufania. Duża rotacja że względu na specyfikę pracy. Dużo różnorodnych zajęć pod presja czasu. Praca dla wytrwałych i silnych psychicznie. Dla szukających mocnych wrażeń i aktywnych. Jeśli ktoś szuka cieplej posadki za siedzenie i dłubanie w nosie niech od razu sobie odpuści. Zarobki mogłyby być lepsze aczkolwiek życie w tym kraju nie rozpieszcza - nie da najgorsze. Ogólnie polecam ze względu na ludzkie podejście do pracownika, dobra atmosferę i możliwość czynnego uczestniczenia w rozwoju firmy, oraz rozmaitośc zajęć.
aaaa 2016-07-23 10:02:35
vivi 1350 zl to jest norma wszedzie prawie tak zarobisz bo to najnizsza krajowa chcesz wiecej zarabiac to jedz se zarob zagranice i tyle jak dla mnie praca super niezamienilabym jej na zadna inna!
aaaa 2016-07-23 10:07:33
ty wogle masz pojecie co to tyran? hahahahaha nikt ci nie kaze myc okien
Sx 2016-08-01 14:26:39
Z tego co ja wiem, to nie ma co tutaj poruszać takich spraw, lepiej byśmy się skupili na tym w jaki sposób praca się układa, jakie są zarobki, a nie na takich bzdurach o niczym, bardzo bym prosił, wiadomo, że w Gdyni jest dużo do roboty, skupmy się na tym
Zostaw swoją opinię o LIRECO Krzysztof Komajda - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIRECO Krzysztof Komajda