Opinie o Maison Jerzy Gomułka w Krynica-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maison Jerzy Gomułka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maison Jerzy Gomułka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maison Jerzy Gomułka w Krynica-Zdrój

Mariasz Nowy wpis

Czy kontakt do firmy jest utrudniony?

Robert Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Marcin Nowy wpis
@Robert

Czy mogę prosić o kontrakt

Radek Nowy wpis

@Robert A to niby dlaczego mamy tak zrobić? Warto uzasadnić taka opinię o ile to nie jest inspiracja konkurencji!

Benek

Trudno znaleźć w internecie opinie o firmie. Na forum rzadko ktoś zamieści opinie, dlaczego? Warto starać się o pracę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maison Jerzy Gomułka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (K/M)
Platan Group Sp. z o.o.
logo firmy Asystent konstruktora
GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/sprzedawca w markecie spożywczym Krynica-Zdrój
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bart

Córeczka to Anna Konopka. (usunięte przez administratora) Paskudna.

Julia

Dyskusja na temat Maxbut RB Gomułka Jerzy aż "wrze" jednak ciężko z tego co tu piszecie wyłuskać jakieś konkrety. Komentarze osób współpracujących z firmą przeplatają się: jedni piszecie, że prezes firmy jest wypłacalny drudzy zaś piszą odwrotnie. To jak jest naprawdę? Proszę o rzetelne informacje. Poza tą jedną sprawą, najbardziej interesują mnie opinie stałych pracowników firmy o to, jakim pracodawcą jest Maxbud.

Wrocław

UWAGA NA TEGO OSZUSTA !!!! Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że to oszust. Robilismy dla niego jako firma podwykonawcza. Robota wykonana, faktura wystawiona, a Pan Jerzy Oszust zmył się z budowy jak szczur. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na emaile. A wczesniej obiecał złote góry, cotygodniowe rozliczenie i zapewnienie jaki to on jest uczciwy. Na szczęście naciskaliśmy go o zgłoszenie naszej firmy do inwestora. A tchnęło nas po tym, jak Pan Jerzy Oszust nie znając nas, w pierwszym dniu jak weszliśmy na budowę chciał pożyczyć 1000 zł, bo niby nie wziął dokumentów, ani karty do bankomatu. Co mógł przecież iść do banku i kasę pobrać. DLATEGO PROSZĘ UWAŻAĆ NA PANA JERZEGO, KTÓRY MA TEŻ DRUGĄ FIRMĘ POD NAZWĄ " MAISON " . A Jego logo to "budujemy z pasją ", tylko zapomniał dopisać też "oszukujemy z pasją ".

Dante
@Wrocław

Co Ty człowieku wypisujesz!! Współpracuję z tą firmą już jakiś czas, żadnych problemów z płatnościami nie mam. Pamiętaj takie powiedzenie, że jaka praca taka płaca. Jeśli nie wykonałeś swojej pracy zgodnie z umową nie oczekuj zapłaty!

Budowlaniec

Nie zgadzam się z użytkownikiem Buba. Firma zawsze była uczciwa. Miałem przyjemność współpracy z tą firmą i to nie jeden raz. Wszystko zgodne z umową, i pieniądze wypłacane na czas. Firma rzetelna, na jasnych przejrzystych zasadach są umowy podpisywane. POLECAM KAŻDEMU!

Jakub
@Budowlaniec

co Ty pieprzysz pracowałeś w Dreźnie oszukał 23 swoich pracowników na wypłatach

Buba

Ta firma to dno dna nikomu nie polecam jedno wielkie oszustwo nie jasne zatrudnienie i umowy pisane na kolanie okrada i klamie prosto w oczy

Zostaw merytoryczną opinię o Maison Jerzy Gomułka - Krynica-Zdrój

Maison Jerzy Gomułka