Opinie o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Miśka

zależy od działu, gdzie się pracuje i od kierownika. Ja pracuję od 6 m-cy i na razie jest ok. Kasa porównywalna z "sąsiadami", ludzie raczej w porządku (oprócz kilku ekstremalnych przypadków). Dużo obowiązków, ale też sensownie rozłożone w dziale. Pensja, świadczenia i socjal zawsze na czas i zgodny z umową.

koleżanka z Aryzty

Kasa podobna jak wszędzie, na Strzegomskie warunki to nawet bym powiedziała, że niezła kasa. I nie czuje się traktowana jak śmieć, więc z koleżanką powyżej się nie zgadzam. Warto spróbować popracować i mieć własne zdanie.

wasza nieulubiona koleżanka z Arytzy

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niska płaca, brak możliwości rozwoju osobistego, o awansie można pomarzyć, nie miła atmosfera w pracy, kierownictwo bez żadnej kultury osobistej. Po prostu ludzi się traktuje jak śmieci tyrających za grosze. Podjąć prace można przez agencje które wyzyskują pracownika. Jedynym plusem jest iż silnie motywują młodego pracownika do nauki np. podjęcia studiów...inaczej jego ko będzie w Arytzie-) Przykre jest, gdyż to była moja 1powazna praca. I tak źle potraktowali mnie

Lilek

Chciałem się zapytać jakie sa warunki finansowe dla nowo przychodzących? Mogą być widełki brutto od do.

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Budowy - Energetyka, Teletechnika
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

A gdzie podziała się reszta wpisów z Grodziska i Strzegomia?

D

Miła atmosfera, dobre warunki pracy, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

B

firma rzetelna, warunki ok (wypłata na czas, social, imprezy integracyjne, karta sportowa), jak na rynek strzegomski to nawet wypas. Ja mam w zespole super ludzi, ale to pewnie zależy jak kto trafi.

kk
@B

Warunki Strzegomskie? Miało być o Aryzcie w Grodzisku mazowieckim. Czy nie pomyliłeś się z wpisem?

xyz

Pracuję w Aryzta już dłuższy czas. Atmosfera zależy w dużym stopniu od pracowników. Może ktoś trafił na ludzi z gruntu nieszczęśliwych i dlatego źle mu się pracuje? Ja nie mam czego się przyczepić no i stawki poszły w góre

Lulek

Wielkie (usunięte przez administratora) jest jeszcze gorzej niż przedtem kamery na każdym kroku szkoda ze jeszcze w kiblu;nie podglądaja ,mobbing kasa lepsza za układy urlop jak lubi to masz jak nie ;to kiedy kierownikowi się zechce ;stawka dla nowych lepsza niż dla starych pracowników ;banda wyzyskiwaczy;nie polecam tej firmy zenada

Zostaw merytoryczną opinię o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.