Opinie o Dp Logistics Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dp Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dp Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dp Logistics Sp. z o.o. w Słupsk

Iza Nowy wpis

ten cały damianek mieszkanie komunalne załatwione przez ta stupska (usunięte przez administratora) do meritum jak to j się ma do prowadzenia firmy damiana kapitał zakładowy 100 tys zł trzy samochody sylwunia mercedesem jeździ ona sama zarabia ponad 3 tys zł i mieszkają w komunalnym mieszkaniu a my bidaki (usunięte przez administratora) kredyty bo nie mamy na łapówki i nie mamy kontaktów w urzędzie juz posłałam zawiadomienie do urzędu mogla nas nie wyzywać od pijaków teraz zobaczymy czy prokuratura i urząd pracują zgodnie z prawem damianek dobry chłop grzeczny zawsze dzień dobry mówi ale (usunięte przez administratora) razem z żoneczką jakbbył uczciwy to zameldowały urzędowi wysokie zarobki ale przez to zabiorą im te komunalne mieszkanie sylwunia śmiej sie teraz z nas mamy wiedzę o wszystkim mieszkamy tu i słyszymy co i jak

DP Logistics Sp. z o.o. Nowy wpis

Spółka DP Logistics sp. z o.o. wyjaśnia, że osoba o imieniu Aneta nigdy w Spółce nie pracowała. Komentarz jest nieprawdziwy i stanowi pomówienie naruszające dobra osobiste DP Logistics sp. z o.o. chronione przez przepis art. 23 Kodeksu cywilnego. Zdaniem Spółki komentarz stanowi również przestępstwo zniesławienia w rozumieniu art. 212 Kodeksu karnego. Spółka podjęła już działania prawne w związku z możliwością popełnienia wyżej wskazanego przestępstwa i będzie dochodzić zadośćuczynienia na drodze procesu cywilnego.

spedytor Nowy wpis

w DP-Logistics pracują super ludzie, tworzą bardzo dobry klimat do pracy, profesjonalizm w każdym miejscu!

Co nowego w DP LOGISTICS SP. Z O.O.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Paula

Polecam pracę w tej firmie. Zespół zgranych doświadczonych spedytorów, którzy służą pomocą w każdej chwili. Firma daje możliwości rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń . Atmosfera wspaniała, szefostwo potrafi przekazać informacje zbędne do pracy w roli Spedytora.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dp Logistics Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Co do opini. Jest to firma ktora jest moim drugim domem :) Atmosfera, ludzie wspaniali. Szef potrafi przekazac wiedze. Praca spedytora nie polega na tym ze dostanie sie wszystko na złotej tacy, niestety trzeba sobie wypracowac swoją pozycje ale szefowie nam to umozliwiają i pomagają. Jezeli ktos jest leniwy i bez pewnych predyspozycji to zawsze bedzie niezadowolony.

mrozu

Uważam, że podłe zachowanie tej pani odnajdzie odzwierciedlenie w jej dalszej pracy. Miejmy nadzieję klienci że nie spotkamy takich osób na swej drodze aby prowadziły nasz biznes.dobrze ze znalazła się u konkurencji.

kmx

Pewnie

XYZ

Jeżeli tak źle było w tej firmie to dlaczego nie powiedziała Pani tego wcześniej swojemu szefostwu. Jak dla mnie odejście do firmy konkurencyjnej z bazą klientów niezdobytych przez siebie, a następnie wystawienie opinii przez osobę, która nie potrafi powiedzieć prosto w oczy swojemu szefowi co jej nie pasuje jest nieprofesjonalne oraz świadczy o braku kultury. :-) Najlepiej jest gadać za plecami i opisywać na forach internetowych niż pójść i powiedzieć prosto z mostu co mi nie pasuje. Wspominając o premii, która nie jest nigdzie udokumentowana samego siebie wpuszczamy na minę, ponieważ taka instytucja jak US może zainteresować się dodatkowymi wpływami na nasze konto i będą wygrzebywać wszystkie wpływy, które trzeba będzie wyjaśnić. :-)

Pd cebula

Jeśli była słaba trzeba było wywalić a nie czekać aż sama odejdzie. Nie płacenie ludziom za pracę jest podłe.

Damian Królikiewicz

Co do mojej przedmówczyni, Pani Moniki, to również w wielkim skrócie bo dużo by pisać. Tak jak Pani Monika wspomniała, staż był organizowany poprzez PUP ale niestety moja firma nie ma wpływu na tempo załatwiania niezbędnych formalności w celu realizacji całego procesu wdrożenia stażu. Prawdą jest, że wszelkie zaległości zostały wyrównane. Co do wpłat to są one dokonywane przez PUP i nie ma możliwości odejmowania jakiejkolwiek części z kwoty przyznanej przez PUP, więc całość przyznanego stażowego w 100% była przekazywana Pani Monice. Nadmienić niestety muszę, że Pani Monika przyszła do pracy bez żadnego doświadczenia w branży TSL, wszystkie niezbędne umiejętności nabyła poprzez naukę w mojej firmie, za co osobiście odpowiadałem. Przekazałem jej również bazę swoich klientów, z którymi współpracowała w czasie pobytu w firmie. Niejednokrotnie musiałem ratować sytuacje, w której poprzez kompletny brak umiejętności i brak koncentracji Pani Monika narażała moją firmę na duże straty. Po kilku miesiącach stwierdziła, że: "Ja się do tego nie nadaje, to chyba nie jest zajęcie dla mnie..." i obie strony postanowiły się pożegnać. Niestety Pani Monika pozostawiła po sobie dużo niedokończonych spraw i odeszła z dnia na dzień. Jak się okazuje, obecnie pracuje w konkurencyjnej firmie spedycyjnej, oferując na giełdzie ładunki pozyskane od moich klientów, posługując się bazą klientów otrzymaną od mojej firmy, co oficjalnie zostało potwierdzone. Także podsumowując Pani Monika nauczyła się fachu, po czym ukradła bazę klientów i przeszła nagle do konkurencji, pozostawiając za sobą szereg nieskończonych tematów. Czy taka osoba może więc być rzetelnym opiniodawcą?? Na koniec jako Damian Królikiewicz, właściciel firmy podpisuje się z imienia i nazwiska, bo sądzę, że prawda powinna mieć swojego autora, a kłamstwa zawsze będą posiadały anonimowość...

M

Pracę niestety odradzam- obiecano coś zupełnie innego niż pokazała rzeczywistość, w skrócie-okres próbny miał trwać DO 2 tygodni, a trzymano nas ponad 3 tygodnie bez wynagrodzenia, następnie prawie miesiąc trzeba było się prosić o umowę stażową. Co prawda kasa została wyrównana, ale niezupełnie ok, bo wg jednego z właścicieli stażowe wynosi 150 zł mnie niż w rzeczywistości( dowiedziałam się o tym dopiero po wypłaceniu pieniędzy przez urząd). Ostatecznie umowę stażową rozwiązałam przed czasem- decyzję podjęłam w momencie, kiedy powiedziano mi, że moja umowa o pracę uzależniona jest od dofinansowań z urzędu-nie ma dofinansowania, nie ma umowy. Obecnie już prawie drugi miesiąc czekam na wypłatę prowizji, którą obiecuje firma, ale która nie jest objęta żadną umową, więc mogę czekać sobie w nieskończoność, zwłaszcza, że termin wypłaty tych pieniędzy przekładany był już kilkukrotnie....

Zostaw merytoryczną opinię o Dp Logistics Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Dp Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dp Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dp Logistics Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Filmowa 1
    76-200 Słupsk