Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

trzegol

Może mi ktoś podpowiedzieć czy list motywacyjny kierować ogólnie do kadr Valeo czy jest tam ktoś konkretnie odpowiedzialny za rekrutacje? A może kierować to do Adecco? A jeżeli tak to do kogo? Jak to napisać żeby miało przysłowiowe "ręce i nogi":)Proszę o info

toja

najpierw jest na trzy miesiace potem na poł roku, dasz rade, a praca nie jest ciezka, tylko ogarnac te pierwsze tygodnie, wypełniać powierzone przez przełozonego zadania, a będzie dobrze, aha i słowa nie umiem albo nie dam rady nie wchodzą w grę, lepiej brzmi, nie umiem ale się nauczę, pokaż mi;)))

Oby się udało

Czekam wlasnie na szkolenia bhp:) oby się udało dostać umowę choćby na te 3 miesiące. Ciężko z tą pracą, już mnie każda forma zatrudnienia interesuje. A warunki pracy oferowane przez Adecco jak dla mnie są bardzo OK:)

toja

Po rozmowie kwalifikacyjnej mija ok 14 dni do akademii. To w akademii oswajaja Cię z wymogami jakie będą Cię obowiązywać na Valeo. Ucza podsta.. Praca jest odpowiedzialna bo lampy są wysokiej jakości i nikt nie chce popełnić błędu przy pracy.Na pewno nie można Valeo zarzucić złej jakości...Na każdym kroku pilnowana jest jakosc. To dzieki niej mamy prace.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ktosik

Jak dlugo czekaliscie od zdanych testow do kolejnego spotkania jakiejś akademii. Czy te kolejne testy na skademii to już tylko formalnosc i jest się przyjetym przez adecco? Jak te testy wygladaja, wiem tylko o pyt typu abcd

Bzdura

ŁUKASZ

Hej ja powiem tak Kolega byl tez na testach pare dobrych miesiecy temu i noga mu się powineła i pani z firmy... powiedziala mu u ze niemoze zdawac narazie ile w tym prawdy niewiem.Pozdrawiam pracujacych w Valeo

toja

mozna, osobiscie znam kolezanke z linii, ktora za pierwszym razem oblala. i potem znowu zlozyla podanie po jakims czasie, zadzwonili do niej raz jeszcze, wiec mozna probowac. Aby skuteczniej doniesc podanie to najlepiej dac komus znajomemu, ktory tam pracuje, po dwoch tygodniach nastepne a potem dzwonic do oporu i sie przypominac, dziala;))) jesli nie masz znajomego, zostaw na bramie ochronie, dotrze napewno tam gdzie trzeba... powodzenia

Tomasz

Witam wszystkich to co jak oblala kolezanka rok temu to chba moze zdawac raz jeszcze tak mi sie wydaje co wy sądzicie o tym?

trzegol

Mam prośbę: czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak najskuteczniej dotrzeć z podaniem do kadr? Chodzi mi o to czy lepiej wysyłać mailem czy zanieść osobiście czy też próbować przez np. Adecco? Z góry bardzo dziękuję za podpowiedź.

toja

Oczywiście że możesz próbować teraz jest szansą bo są przyjęcia

ola
@toja

Dzieki za informacje wiem to od kolezanki bo byla na testach ok roku temu i oblala testy i z tego co sie dowaidywala to niema mozliwosci probowac dalej Pozdrawiam

Ola

Witam wszystkich mam do was pytanie rok temu niezdalam testow do Valeo mam do was pytanie czy moge spróbowc raz jeszcze czy raczej jestem juz przekreslona/?Pozdrawiam Ola

Mira
@Ola

nIEWIEM JAK TO JEST ALE TESTY CHYBA TYLKO RAZ ZDAJESZ JAK NIEZDASZ KONIEC!!!!!!!!!!!!

toja

Naprwade nie jest ciezko, na matematycznych nie ma kalkulatora, ale proste sa te liczby, idzie pod kreska podliczyc. Czas zarowno na te dzialania matematyczne jak i te manualne jest ograniczony, ale wszystko da sie wykonac. ja bylam z taka starsza babeczka, ktora miala troszke ciezej, no z racji wieku nie kumala jak to podliczyc, jak podstawic itp. niestety odpadla ale wiekszosc osob przechodzi dalej i potem np juz w Valeo po kilku dniach ocenia czy da rade. Ale jak sie chce pracowac to te pierwsze dni zleca jak z platka;)Wszedzie na poczatku jest ciezko, bo trzeba robic cos nowego ale idzie wszystkiego sie nauczyc i wiele osob ktore przyjelo sie w tym samym czasie co ja pracuje do tej pory ( 4 lata)...

nowa
@toja

Co do działań typu 2+2+1 nie możesz korzystać z kalkulatora, ale to szybko w pamięci się wyliczy. Jeśli chodzi o drugą część matematyczną, tzn. podstawienie cyfry pod literkę, to możesz używać kalkulatora.

toja

nie sa trudne, ale trzeba troche myslec. Chyba najtrudniejsze sa te dzialania matematyczne, bo stres itd. U gory sa podane wartosci (chyba w tabelce, nie pamietam juz dokladnie) ze A = 70 B= 15 itd. A na dole jest wzor typu A+B albo A*B i trzeba to obliczyc. A na manualnych mialam peseta nakladac nakretki na bolce na czas

toja

Oprocz tradycyjnej rozmowy kwalifikacyjnej masz jeszcze testy, ktore musisz poprawnie rozwiazac. Dzialania matematyczne typu podstaw liczbe pod literka wg wzoru. A potem zrecznosciowe, pokazujesz czy sprawnosc ruchowa cie nie ogranicza i czy jestes szybki. To od tych testow zalezy czy cie przyjma. A potem jesli naprawde chcesz pracowac to bedziesz pracowal. z poczatku ciezko, jak wszedzie ale nie jest zle.

ula
@toja

Z tego co slyszalam duzo ludzi oblewa testy czy to prawda ze sa az tak trudne?

galeo

gdyby przyjmowali tylko po znajomości to nie umieszcaliby w internecie tylu ofert. A na różnych portalach , aż się od nich roi. Spójrzcie tylko na to : Productivity Buyer , Specjalista ds. Jakości , CAD Designer to tylko niektóre oferty pracy z Valeo na które w tej chwili można próbować aplikować. powodzenia

erix

Jedno Kolesiostwo ale i tak jest dobrze , Długo bym opowiadał o tym zakladzie ale szczerze mowiac nie ma o czym , panuje ogolna zasada kto najmniej zarabia najbardziej tyra , zależy gdzie sie trafi ale i tak bym polecił , robilem i robie w gorszych robotach

TRANs

Wiadomość do pracowników Valeo Chrzanów, Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem busa dowożącego Was do i z pracy zapraszam do konatktu pod adresem sssiwa@op.pl, Pozdrawiam

tak?

Od razu widac ze jakis biurowiec, bo jakbys popracowal na montazu wiedzialbys o czym mowia przedmowcy... wystarczy wziac jedna z instrukcji i sprawdzic ze jesli chcesz zrobic wynik by kosu bylo na zielono, musisz pracowac szybciej, czyli niezgodnie ze standardem, bo czas na danym stanowisku jest duzo dluzszy i nie pokrywa sie ze stanem faktycznym. A kierownicy i liderzy musza miec wyniki, nie standardy.... wysylka zagrozona i szlak trafia wszystkie standardy. Myslisz ze mamy wybor? Nie wiesz o czym mowisz...

bleble

Wszystkim co tak narzekają proponuję założyć własną działalność, zdobyć kontrakty, zatrudnić pracowników. Zobaczymy jaki będzie wtedy Wasz stosunek do przestrzegania standardów które wdrożycie. Problem jest w tym że nie umiecie ich nawet przestrzegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo