Opinie o Pgf Serwis Przemysław Flis w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pgf Serwis Przemysław Flis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pgf Serwis Przemysław Flis o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pgf Serwis Przemysław Flis w Szczecin

Obcy

Firma która ma za nic pracownika. Tyranie po 10 godzin za najniższa krajowa!!! Ludzie odchodza po miesiacu a Goska wyżywa sie na pracownikach!!! Staram sie zainteresowac inspekcje pracy zobaczymy co wyjdzie

@Obcy

Ale jak to możliwe, że za 10 godzin roboty płaca minimalną, bo nie rozumiem. Jak na moje, to już dawno ktoś byto zgłosił. Dasz mi znać, na jakiej umowie się w firmie pracuje?

Obcy

@Obcy

ana

Czy warto zatrudnić się w tej firmie, tzn PGF na ul. Pomorskiej 115 w Szczecinie na magazynie?

Anna Nowy wpis
@ana

A to chyba zależy od paru czynników? O jakie stanowisko chodzi? Masz już jakieś doświadczenie? I jak daleko od siebie masz do magazynu?

ana Nowy wpis
@Anna

nie mam doświadczenia. Bym pracowała na magazynie

Nie Nowy wpis
@ana

Nie, (usunięte przez administratora)i kierowniczka M, ktora niszczy psychikę

Status quo

Nie wiem czy mam iść do pracy ...tyle się na czytałam o tej firmie ????

marica

Wyzysk, mobbing, ludzie często po pierwszym dniu (albo i w jego trakcie) kończą współpracę z tą firmą. Odradzam ciągle nadgodziny za które nie płacą bo to twoja wina że się nie wyrobił. Nocka od 18 do skutku, aż zejdą wszystkie zamówienia czesto więc pracujesz 12h (A zapłacą za 8). Dodatki za noc 2-2,5 Za godzinę nocną a o premiach to możesz zapomnieć.

Lidia
@marica

Czy jesteś pewna, że piszesz o właściwej firmie? To profil serwisu IT przy ul. Szybowcowej w Szczecinie. Z Twojego opisu wynika, że chodzi Ci raczej o hurtownie sieci PGF, czy tak?

marica
@Lidia

To profil firmy pdf hurtowni lekow. Nie ma innej firmy pdf w Szczecinie o tej nazwie. Nazwa na tym forum została zmieniona jakiś czas temu aby ukryć to co się tu dzieje

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pgf Serwis Przemysław Flis? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
SZCZECIN

TO JEST FIRMA ZE SZCZECINA ! Dlaczego ktoś wypisuje tu takie bzdury? Nie dotyczą one tej firmy, to jest jednoosobowa działalność w Szczecinie... jednoosobowa czyli nie zatrudnia nikogo...

Ktoś
@SZCZECIN

To nie jest jednoosobowa działalność. Wcześniej to był profil "pgf szczecin hurtownia farmaceutyczna" jednak ktoś zmienił nazwę. Po co? Żeby ludzi zmylić i żeby nie mogli pisać prawdy na temat firmy.

SZCZECIN

Szczecin

Delfin

Witam czy są przyjęcia do pracy kompletowania zamówień Szczecin Pomorska?

Aaa
@Delfin

Tak tam zawsze są ????????????????

Beduin

Firma ta to (usunięte przez administratora) totalne, tyranie za najnizsza krajowa, ciagle poganianie i (usunięte przez administratora) Dazenie do zastraszenia pracowników tak by nie mieli nic do gadania. Brygadzisci z gorzej niz minimalna wiedza na jakikolwiek temat...uwazaja ze nie musza nic wiedziec...Kierowniczka magazynu udajaca taka dobra poki sie nie sprzeciwisz lub nie powiesz ze masz inne zdanie na jakis temat, choc nie ma racji bedzie tak gadac i wcinac Ci sie w kazde zdanie ze nie da Ci dojsc do słowa ( wogole nie slucha co sie do niej mówi ...to ty masz stac na bacznosc, nic sie nie odzywac i jej sluchac) ...jak cos chcesz dzwon sobie człowieku do łodzi badz gdzies tam...bo ona ma wszystko głeboko gdzies. Wykanczarnia fizyczna i psychiczna...najlepsi ludzie na magazynie pouciekali z poczatkiem tego roku a my reszta razem z dziewczynami z ukrainy harujemy ponad sily na magazynie z byle jakim sprzetem ...no cóz tu dalej jest sredniowiecze...Nie polecam :(

Lidia
@Beduin

Jaki magazyn? Myślałam, że Pgf Serwis zajmuje się branżą IT. I nie mają żadnego magazynu. Więc o kim piszesz tę opinię?

beduin
@Lidia

Doinformuj sie lub zamilcz i poczytaj wczesniejsze komentarze.

Arek

Rzadko tu zaglądacie, czy jest dobrze i dlatego nie ma nikogo chętnego?

Daria

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Arek

Ta firma jest najgorsza Jaka może być jeżeli masz romans z szefem To masz władze Pracują tam Pracownicy którzy są ze sobą spokrewnieni mobbing cały czas a pracownicy boją się odezwać moja matka tam pracuje jest poniewiera na przez panią Małgorzatę jak i również Violettę kochankę pana Zielińskiego jako syn nie cierpię tej firmy ponieważ zniszczyli zdrowie mojej matki za co osobiście zapłacą

Tomasz
@Arek

Wyczuwam, że twoja opinia była napisana pod wpływem emocji. Twoja ocena zawiera poważne zarzuty wobec firmy PGF. Czy uważasz, że masz na to wystarczające dowody? Czasami sytuację łatwo ocenić z zewnątrz, może warto ocenić całą sytuację na spokojnie i wziąć pod uwagę wszystkie czynniki?

Ktoś
@Arek

Serio?

Ewka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wystarczy robić swoje i tyle.

NiezadowolonyPracownik

Firma koszmar.(usunięte przez administratora)jest nie do zniesienia. Nie potrafi nic innego robić oprócz darcia się bez powodu i obgadywania ludzi pracujących w firmie. Obgaduje ludzi, tworzy nieprzyjemną atmosferę na magazynie, a kierownik nic z tym nie robi. Wiele ludzi uskarża się na ową Panią, ale góra jest głucha na ludzi skargi. (usunięte przez administratora) Jest fałszywą osobą, która ma swoją świtę i wyżywa się na zwykłych pracownikach magazynu. Dodatkowo (usunięte przez administratora) Jest ksenofobiczna, myśli, że jak Panie z Ukrainy ją nie rozumieją to może do woli je obrażać i śmiać się z nich. Czy tak zachowuje się odpowiednia osoba na stanowisku kierownika zmiany? Bardzo źle wspominam pracę tam. Nie polecam, niby jedna osoba (A w sumie "święta trójca" razem z swoimi pupilkami) a tak potrafi napsuc krwi, że aż nie chce się pracować.

micasa esu casa

polecam...omijac szeroooookim łukiem

ktos

pracowalam w pgf 16 lat, jako specjalista d/s przedazy lekow. ojjj moglabym ksiazke napisac o tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Pgf Serwis Przemysław Flis - Szczecin

• Jak się pracuje w Pgf Serwis Przemysław Flis?

Zobacz opinie na temat firmy Pgf Serwis Przemysław Flis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pgf Serwis Przemysław Flis?

Pgf Serwis Przemysław Flis
1.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Szybowcowa 94
    70-843 Szczecin