Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. w Bąkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. w Bąkowo

Hanna

@wieloletni pracownik bardzo pozytywna opinia na temat firmy Damar Gdańsk. Pozytywna atmosfera pracy jest bardzo ważnym czynnikiem, o który powinno się dbać i pielęgnować. Czym się tam zajmujesz? Czy oferty pracy które są zamieszczone na http://damar.gda.pl/index.php/pl/kariera są w dalszym ciągu aktualne? Czy Damar Gdańsk oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? Może któryś z użytkowników naszego forum chciałaby się również podzielić swoimi uwagami na temat Damar Gdańsk?

M.
@Hanna

Aktualne oferty pracy są dostępne na stronie https://damar.gda.pl/ Benefity to różnorodne premie uznaniowe dla pracowników fizycznych oraz ubezpieczenie na życie AXA po umowie próbnej (dla chętnych - pakiet podstawowy opłacony przez firmę - do rozszerzonych można dopłacić).

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.?

znany opiniotwórca

jakie style zarządzania są dostępne ?

Wojtek

To firma nie jest firmą transportową?

Nie wiem jak traktują swoich pracowników, ale faktem jest, że nie jest to poważna firma. Miałem sytuację w której cały dzień czekałem na zlecenie transportowe z wolnym autem, po czym zero kontaktu ze storny spedytora przez cały dzień. Następnego dnia był jeszcze zdziwiony czemu mam pretensje przecież nie było zlecenia na transport, chociaż teoretycznie wszystko potwierdzone. Skończyło się na opowieściach o upadku z cysterny itd. Generalnie nie polecam, po mojej sytuacji mogę stwierdzić, że nie pracują tam poważni ludzie

cleo
@Piotr

Damar z Gdańska nie zajmuje się transportem i spedycją tylko czyszczeniem hydrodynamicznym. Chyba pomylił Pan firmę z innym Damarem.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier budowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Damar Gdańsk?

cleo

Kierownictwo ma bardzo ludzkie podejście do pracowników. Da się dogadać. Bycie fair za bycie fair.

Jurgen

@Piotr Akurat tu najważniejsze są opinie pracowników bo forum pracownicze

Tymon

Gdyby Damar Gdańsk był złą firmą to nie otrzymałby opinii dobrego pracodawcy. Na to trzeba zapracować.

Bart

Nie jest źle :)

Pragmatyczny

Szukaja w 2016 najwniaków nie piszcie sie na współpracę z tą firmą za 11 zł to niech sie w (usunięte przez administratora) pocałują.. tam gdzie bedziesz robił jest istne "sanatorium" a poza tym w Płocku jest alert zanieczyszczeń na wysokim stopniu... powodzenia w czyszczeniu wszystkim..!

Zadowolony
@Pragmatyczny

Jak ktoś nie chce pracować, to nigdzie nie będzie. Pracodawca miły i wyrozumiały. Zarobki dobre. Ja jestem zadowolony, a pracuje tam już 5 lat.

wieloletni pracownik
@Pragmatyczny

Brak słów na wystawioną opinię !!!!! To co piszesz to bzdura !!!! Pewnie ogólnie masz problem z pracą. Pracuję w tej Firmie wiele lat i ponad połowa pracowników ma kilkuletni i kilkunastoletni staż i fakt ten sam za siebie świadczy o tym, iż w Firmie panuje świetny klimat, koleżeńska współpraca, zadawalające zarobki i wsparcie w Szefostwie. Życzę wszystkim takich Pracodawców i takiej atmosfery w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.