Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. w Bąkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. w Bąkowo

Cześć, tak jak ktoś zasugerował zawsze można wysłać CV w ciemno. Powiedzcie mi przy tym po jakim czasie udało się otrzymać na nie jakiś konkretny feedback? Kiedy zapraszają na rozmowę? i jak dobrze byłoby się do niej przygotować?

Czy z ostatniego wątku wynika, że trzymają Twoje CV na zapas czy coś? Ja na mechanika będę wysyłał. Dużo razy próbowali tu o premie podpytać. W przypadku mechanika jak one wychodzą? Za co konkretnie są przyznawane?

Janek Nowy wpis

premie są rożne, zalezy co i gdzie robisz, w jakim miejscu, np. czy w Płocku czy na platformie i na jakiej maszynie itp. chyba nie szukają teraz mechanika, ale jak wyslesz cv i bedzie ok to ktos zadzowni moze cos zaproponuje.

Inga

Do dziś nie ma speców od sprzedaży? w sumie widzę na stronie, że nie ma ofert do biura. Praca w nim jak w zasadzie u Was wygląda? widzę także, że jest oferta dla pracownika czyszczenia przemysłowego. nikt chyba w ostatnim czasie nie rozwijał kwestii zatrudnienia na tym stanowisku. W opisie jednak znalazły się jakieś premie. za co i jak je wyrobić?

@Inga

do biura nie szukaja chyba nikogo, w necie sa aktualne ogloszenia. A premie to sa rożne, zalezy co i gdzie robisz, w jakim miejscu, np. czy w Płocku czy na platformie i na jakiej maszynie itp.

@możenowypracownik

Witam , mam możliwość zatrudnić się w firmie Damar do czyszczenia hydrofobowego orientuje się ktoś jakią dają pensje na początek i jak jest płacone za granicą jak się jest na wyjeździe ?

@@możenowypracownik

za granica diety kazdy kraj ma inna stawke + jedzenie zapewnione + nocleg, ale to nie sa dlugie wyjazdy, takie na 1-3 tygodnie i potem zjazd. za granice jest kilka wyjazdow w roku, wiecej w polsce.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier budowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Po jakim czasie można na spokojnie już się dostać do pracy? mam na myśli podpisanie umowy po zgłoszeniu swojej kandydatury. Ktoś widzę ze na czyszczenie chciał się załapać parę miesięcy temu, maja tam na nim jakiś okres próbny? Jeśli tak to ile trwa i jaka umowa następuje później?

Janek

Wysylasz cv i dzwonia albo nie. A umowa to 3 miesiace probna umowa o prace, potem juz dluzsza

Czy Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Janek

nie, tylko ubezpieczenie dodatkowe po umowie próbnej

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

doadmina

nie ten damar - tam nie ma takiego stanowiska

A ile firma zatrudnia ludzi ? Czy wyjazdy na platformę są jakoś lepiej płacone ? Jacy są majstrowie wykorzystują czy ogolnie sa do pomocy popowiadają jak co robic ? Czy szybko szybko zeby zrobić i dostać premię .jak jest w firmie moze ktos opisac czy warto?

Gosc .
@Paweł

Majstrowie spoko idzie sie dogadac jak jestes fer do nich to sie odwzieczają ,a jak przegniesz to wiadomo jak wszedzie.płac jest nie najgorsza robota jak robota. Chcesz pracowac i nie bedziesz kreciła to dasz radę troche checi i zangazowanie i Ci napewno pomogą .

Honorata
@Gosc .

i pozostali współpracownicy to samo? bywają jakieś sytuacje konfliktowe czy nie ma kiedy się kłócić bo sporo pacy jest? On widzę o premie spytał a co z podwyżkami jakimiś? Inflacyjne tylko są?

Pick
@Honorata

Jak kto chce się kłucic to się pokłuci. Ogólnie nie ma sytuacji konfliktowych a zespoł jest spoko. To nie szkoła zawodowa i wiekszośc swoje lata ma.

@Paweł

Nie ma wykorzystywania a bez przyuczenia to po co zatrudniać. Nikomu nie pomoże, że kto na kogo pokrzyczy. Lepiej zeby każdy wiedział co robi. Wtedy suę lepiej pracuje wszystkim.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

ProAm

Chyba nadal w siedzibie i pewnie ze dwa razy.

Irena
@ProAm

Czemu ze dwa razy? Jakie są ogólnie pytania na rozmowie o pracę? Możesz dać znać?

DAN
@Irena

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i powiedzieli że to pierwszy etap, później mają się skontaktować i dać znać czy zapraszają na drugi czy dziękują.

Ile można zarobić na stanowisku brak w firmie Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław?

lol

przecież to jest Damar z Bąkowa obok trójmiasta a nie z Wrocławia. Po co tu wrzucacie pytanie dotyczące innych firm? sprawdźcie najpierw o jaką firme dokładnie chodzi!

W Wrocław Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Pracownik Budowlany. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

lol

chyba nie ten damar, znowu mieszacie

Michu

3200 na rękę plus nadgodziny na to można liczyć w firmie która jest liderem na rynku do tego haha do tego nie ma cię większą część miesiąca w domu

PINEK
@Michu

ja jestem nowy i na okresie prubnym mam o wiele wiecej podstawy - moze to jakas stawka stara zprzed lat

Beka
@Michu

chyba byly pracownik oznacza, że nie pracuje juz z 10 lat, bo skąd ta kasa

W październiku odeszło (usunięte przez administratora) 2 pracowników tym razem z wieloletnim stażem. Ogłoszenia firmy już na stałe zagościły na trójmiasto.pl. Przy dalszym czarowaniu rzeczywistości chrabiostwo bedzie zmuszone samo wskoczyc w kalosze :)

Buhaha
@Piotr

Śmiechłem jak to zobaczyłem! Chrabiostwo to chyba masz na myśli tych 2 co odeszli. Dwóch najwiekszych leserow (z ukrainy) calej firmy z ktorymi nikt nie chcial pracowac. Wszyscy sie zastanawiali dlaczego oni tak dlugo pracuja jak kierownicy tez mieli o nich wyrobione swoje (zle) zdanie. oczywiscie praca jest ciezka a te dwa jak krule jak nie ublagasz i w pas sie nie uklonis to bys na kolanach ze zbiornika wychodzil to ci reki nie podadzom zeby pomuc!!! praca jest ciezka to prawda ale jak sie chce to mozna zarobic tylko trzeba schowac telefon i wyciognoc rece z kieszeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Honorata

No tak miło napisana opinia, że aż korci aby spytać za co tak polecasz? ;p

Siwek

Witam mam okazje zatrudnic sie w tej firmie jako pracownik fizyczny powiedzcie mi ile sie tam zarobi. Bo przez telefon rekrutantka nic nie mowi o zarobkach.

Jakie zarobki w euro firma płaci na delegacji ? Bo diety to ich obowiązek na delegacji chyba że firma jest tak uczciwą że kroi na wszystkim dlatego siedziba i furki jak na zachodzie albo lepiej .mają jakis kontrakt na platformy wiertnicze?czy tylko dlubia na polsce i strzał gdzieś w świat od czasu do czasu

obcy z polski

to nie jest firma transportowa Damar z Bąkowa to specyficzna firma, nie najgorsza i niezbyt dobra. Warto znać ukraiński i wszystko jasne.

@obcy z polski

Narodowość pracowników nie ma znaczenia w procesie zatrudnienia. Cenione są inne rzeczy przy długotrwałej współpracy. :)

Grażyna
@M.

Cześć, widzę, że masz jakąś wiedzę odnośnie firmy Damar. Powiesz coś o wartościach cenionych w firmie? Czy pracownicy są w jakiś sposób doceniani za np. zaangażowanie, dobre wyniki w pracy czy dłuższy staż? Na co można liczyć? :)

@Grażyna

Wystarczy pozytywne nastawienie i chęć pracy, jeśli ktoś idzie z zamiarem zarabiania za nic, to niestety zderzy się z rzeczywistością. Są premie i dodatki. Dłuższy staż to też wyższa podstawa.

kandydat

jakie są zarobki na wyjazdach za granica i w Pl jakies srednie prosze

Olga
@kandydat

Też jestem ciekawa, czy ktoś, kto jest aktualnie zatrudniony w Damar, mógłby opisać co teraz dzieje się w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przyszłym pracownikom? No i przede wszystkim: jakieś benefity? :)

@kandydat

Które stanowisko Cię interesuje? Widziałam na stronie Damaru, że szukają operatorów, mechaników i ludzi do przemysłowego czyszczenia https://damar.gda.pl/kariera/ Wygląda na to, że to operatorzy urządzeń pracują w delegacjach. Podbijam Twoje pytanie o stawki.

Hej
@Olga

Umowa o pracę, wynagrodzenie podstawa zależne od doświadczenia i stanowiska + premie i dodatki. Wyjazdy na delegacje za granicę to są kilkudniowe do 2-3 tygodni max i sporadyczne, wtedy dostaje się diety w euro do wynagrodzenia. Inne benefity to ubezpieczenie na życie po umowie próbnej.

M.

W branży hydrodynamicznej? Tak. Uczy się operatorów od podstaw. Natomiast na inne stanowiska, w zależności od potrzeb.

Czy dyżury międzyświąteczne w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

M.

Zazwyczaj przed świętami nie ma większych zleceń i można się dogadać, by mieć wolne. Im szybciej powiadomi się o urlopie tym bardziej ma się pierwszeństwo jego udzielenia. Wigilia na przykład jest zazwyczaj wolna dla wszystkich. Wcześniejsze dni do dogadania. Nie ma znaczenia staż ale to ile wcześniej powiadamia się o chęci wzięcia urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. - Bąkowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.