Opinie o Promar s.c. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Promar s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Promar s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promar s.c. w Konin

Obecnie pracuje na produkcji I nie jest tak źle jak ludzie piszą. Kierownicy są spoko I można się z nimi dogadać w różnych kwestiach. Jeżeli chodzi o donosicieli to jest z nimi tak jak w codziennym życiu są ludzie I ludziska. A jeżeli myślisz że się poobijasz a inni za ciebie wykonają prace to jesteś w błędzie.Nie zawsze jest pięknie I super ale mimo wszystko polecam bo w innych zakładach wcale nie jest lepiej.

Libero

A co takiego donoszą (usunięte przez administratora) Są liderami i ich zadaniem jest dopilnowwnie powierznych im zadań i zrealizowanie planu na codzień . Jak Ci nie pasuje to bez problemu poradzą sobie bez takiego nieroba jak ty, a propo może się przedstawisz jak masz odwagę pisac na tej ścinie płaczu nierobów. Masz odwagę?

Harry
@Libero

Niech powie jaki ma kolor włosów.

Roberto
@Harry

Ryży ?

Fryzjer
@Roberto

Złoty!

luchodas
@Libero

słuchaj to co tu ludzie piszą to prawda zakład zbudowany na podpier... jeden na drugiego mobbingu kierownictwa i dyrekcji zakładu... co do lidera owszem kabel jakich mało... Liderka nowo powstałej tzw "Małej produkcji" owszem "ciekawe" jak to stanowisko zdobyła:) Pewnie kogoś tu prawda w oczy Kole że całe Zawiercie jak i Myszków i okolice mają pośmiewisko z kierownictwa itp

omijac

OMIJAĆ !!!!!!!! Nie polecam tam nikomu pracy ,2500zl brutto dostajesz na start ok 1800zl netto i kity ile to premii nie dostaniesz pod warunkiem ze pozdajesz kompetencje a na koniec dostaniesz zera i nici po premii, na rozbudowe zakladu mają,na wycieczki ludzi z kadr mają tylko nie na podwyżki dla pracowników,ciągły mobbing i straszenie to codzienność w tym zakladzie ,najgorszy zaklad jaki w zyciu widzialem

Bambo

Witam czy może się wypowiedzieć ktoś kto pracuje na magazynie jak wyglada praca czy jest normalnie czy jak na produkcji wariactwo

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Promar s.c.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
F

Również odradzam, marne zarobki oferują najniższa krajowa, nawet na święta ludzia nic nie dadzą,tylko w zamian ciągle pretensje, że mało, że za wolno, zwolnilem się bo nie widać perspektywy dalszej pracy w tym zakładzie zresztą ludzie się zwalniają non stop to wszystko wyjaśnia.

Vars

Witam. A jaka jest atmosfera w dziale badawczo-rozwojowym (technologii)? Czy występują nadgodziny i czy są płatne? Oraz czy warto się przeprowadzać specjalnie z innego województwa?

Vars

Nie

Nie polecam tam pracy podnosisz kilka ton na dniowke i tylko słyszysz od lidera,kierownictwa narzekanie że mało, że za wolno,ciągle zabieranie premii i straszenie haha a do tego pensja glodowa max 1800zł zarobisz, odradzam omijać szerokim łukiem ten zakład

Hans

Do wszystkich psychicznie niedorozwinietych pracowników ,którzy szkaluja firmę oczerniajacych wizerunek Promar . Pani Dyrektor ,. Kierownicy , liderzy to są tylko ludzie mają obowiązki dopilnoowywac prac jakie się wykonują , może i gonią do roboty ale kogo? Tych co zasowaja nie ,jesli masz choć trochę oleju w tym swoim lbie to wiedz że skoro są zlecenia to trzeba je wykonać .Nie Pisz pierdul publicznie głupot bo wynikają one z twojego braku rozsądku. Praca może i jest ciężka i trudna ,ale masz wynagrodzenie na czas ,Znajdź sobie robotę w biurze jak ci nie pasuje . Nie krytykujecie Michała Lukasza bo ci którzy tak piszą są ograniczeni psychicznie. Nie rozumiem tego że pracuje cię w Promarze a robicie w to gniazdo , nie psujcie wizerunku firmy . Mili Państwo jeśli chcecie pracować w Promarze przychodzcie ale nie słuchajcie psychicznych matolow którym robić się nie chce Ją z czystym sumieniem pisze i zachęcam żebyście przychodzili.Teraz krytykują P.Monike Michała. Lukasza ale takie osoby są g....... Warci

Q
@Hans

Hm....to może ja dodam swoje trzy grosze odnośnie promaru..... Z tego co piszesz i jak piszesz o ludziach pracujących w promarze śmiem twierdzić, że idealnie pasujesz do jednej z tych osób o których tu ludzie piszą.... Jeśli nie szanujesz drugiego człowieka to nie licz ze ktoś cię będzie szanowal, więcej szacunku do starszych pracowników i mniej cwaniakowania i przede wszystkim więcej pokory bez pozdrowien,żegnam

@Q

Ja tak na koniec coś jeszcze napiszę , nie piszcie nic co by źle wpłynęło na wizerunek firmy to mocno nie elegancko nie można oczerniać kadry kierowniczej ani ich szkalowac miejcie trochę taktu , ja to pisząc wyrażam obiektywne swoje zdanie nie ma w żadnym moim słowie nic złego , proszę nie dzialajcie na szkodę firmy i jej wizerunkowi . A z szacunkiem jest tak że on działa w dwie strony .Pozdrawiam kadre kierownicza

pracowałemi
@Hans

Człowieku Tam do tego zakładu przydała by się wizyta państwowej inspekcji pracy.Normalne jest że codzień wystawiają oferty? to o czymś świadczy no chyba że firma się tak rozwija że potrzebuje tych 200 osób codzień, po tym co piszesz to świadczy o tym że jesteś jednym z tych co muszą dobrze polizać zeby mieć w tej Anty Firmie dobrze. Nikt tu nie piszę z imion Nazwisk więc w czym problem, tu można napisać opinie o tej firmie a że pozytywnych opinii nie ma to już o czymś świadczy a to że kasa jest na czas to nic nie tłumaczy i zachęca bo w każdym zakładzie jest na czas... A jak ktoś chce być traktowany jak zwierzę to zapraszam...tam ktoś niżej dokładnie opisał jak wygląda praca na 5 zmian... dodam że donoszenie jeden na drugiego i podpuszczanie pracowników przeciwko sobie jest ok to zapraszam...

Q.r.z
@pracowałemi

A dlaczego juz nie pracujesz?

Szukający pracy

Witam. Prosiłbym o zamieszczenie wpisu przez osobę zadowoloną z pracy w tej firmie, bo jak na razie,czytając wpisy, piszą same sieroty życiowe, które nie mają jaj i odwagi żeby zrobić coś ze swoim życiem i najnormalniej w świecie zmienić pracę, tylko pracują w firmie która im nie odpowiada i gnuśnieją w swoim niezadowoleniu wylewając żale w internecie. Banda żenujących, beznadziejnych dupków.Założę się, że te wszystkie trole, które tu piszą, zapytani przez przełożonego jak mu się pracuje odpowiadają, że jest (usunięte przez administratora) praca ich życia!!! praca ich marzeń!!! Myślałem, żeby złożyć CV, ale chyba sobie odpuszczę, ponieważ nie wyobrażam sobie pracować z tak dwulicowymi, zakompleksionymi i beznadziejnymi ludźmi.

Hans

Mam pytanie do tych wszystkich którzy chlapia jadem , co wam to daje że krytykujecie kadrę kierownicza czemu się nie ujawnicie jak czytam wasze komentarze to jest was mi żal .Najlepiej oczerniać Panią Dyrektor Kierowników liderów ale po co , zajelibyscie się robota na swoich działach ,ludzie jeśli wam jest źle w promarze zawsze możecie sobie polepszyć prawda ? Mądry i pracowity nie będzie chlapal jadem tylko weźmie się do roboty

obco
@Hans

człowieku tam same konfitury robią kierownicy? dwóch imbe... co obrażają i podpuszczają ludzi na siebie? Prezes powinien już dawno wywalić ich na zbity pysk, Za mobbing i wyzywiska a dyrektorka pożal się boże zniszczyła zakład Virtu zniszczy i Promar okradając pracowników z nadgodzin i premii) każdy kto przerobił tam wiecej niż tydzien zgodzi się z opiniami poniżej.

Miki

Jak na warunki pracy marne zarobki. Nowi pracownicy zarabiają tyle samo co doświadczeni wniektorych przypadkach wiecej. Zabierane są premie za błędy innych pracowników tak dla zasady byś za duzo nie dostał. Nie normowany czas pracy. Praca na akord dopuki nie zrobisz a oczekiwania coraz wyższe ciągle słyszysz szybciej szybciej. Duża produkcja brygadzista nierób i poganiacz zrobi WSZYSTKO żeby się wykazać bo pracowników ma gdzieś. Kierownictwo bracia więc nie porzalisz się . Źle coś zrobisz to po godzinach naprawisz swój błąd za free. Praca nie łatwa i nie przyjemna. Trzeba zapie.... i nie odczuwać się bo lubią się mścić . Nigdy nie zostaniesz doceniony a zawsze opiera.... Powodzenia ja podziękowałam

Liderzy out
@Miki

Zgadzam się,Lider dużej produkcji ludzi traktuje jak zwierzęta tylko się drze bo tylko to potrafi to samo p.lider małej produkcji której jedynym zajęciem jest chodzenie do biura i donoszenie na ludzi jednym słowem liderzy w promar to porażka nie radzę się tam pchać

@Liderzy out

czy wszyscy liderzy są tacy jak pisze miki

W
@anonymous

Zdecydowanie najgorsi to lider dużej produkcji i pani lider małej produkcji wszystkim radzę uważać na nich...mają duże uszy i ludzia lizać d. Kierownictwu które jest z ich poziomu

Pablo

Chciałbym się dowiedzieć co tam się robi? Przyprawy? I jak? Bo Jest nowe ogłoszenie. Jak czytam wasze wszystkie opinie to tylko widzę że jesteście frajerami którzy podpisują umowę a później mają żal to wszystkich tylko nie do siebie, masakra znajdzie się tu ktoś mądry..

Mr.x
@Pablo

Przyprawy...nawdychasz się sporo... Sama chemia,ale to jeszcze idzie się przyzwyczaić za to atmosfera, kierownictwo plus pewna p.dyrektor nie do zaakceptowania, ogólnie warunki płacy 1600zł i co gorsza zero podwyżek odkąd zakład powstał, nigdy nie wiesz na którą zaczynasz pracę i kiedy skończysz ogólnie porażka nie polecam tam pracy

Nie polecam

Zgadzam się z opiniami i także nie polecam nikomu pracy w promar Zawiercie, bardzo slabiutkie zarobki 1700 na rękę to max, premie odbierają bo ciągle dają zera ludzia za wszystko nawet za urlop czy l 4, na szczęście niedługo otwierają nowe inne Zakłady i ludzie tam pouciekaja, a w promarze tyrac będą ukraincy jak w virtu, choć i oni za taką stawkę ich wysmieja

R

Zarobki marne, najniższa krajowa nie polecam a wręcz odradzam

Zakład ZERO

Ulubionym zajęciem kierownictwa to dawanie ludzia tzw. "zer" zdarza się, że ludzie mają po 10,15 zer za jakieś wymyślone widzimisię kierownictwa, jedno zero to minus -30zł na wypłacie,do tego najniższe wynagrodzenie 1600zł za ciężką pracę, odradzam Pracę w Promar Zawiercie, zresztą non stop są ogłoszenia do pracy to wszystko mówi. NIE POLECAM

siaraxxl

no VIRTU nie zazdroszczę - myślałem i się obudziłem a Promar to ten sam klimat poczytaj z innych oddziałów - wszędzie tak samo jest

ZenDron

Witam. Poszukuje opinii na temat Promaru odział Zawiercie. Od pewnego czas na lokalnym rynku pracy pojawiają się oferty pracy. Ja jestem zainteresowany pracą na produkcji. Ostatnio pracowałem w VIRTU i chciałbym poznać opinie.

kozak
@ZenDron

Nie polecam.Dyrektorprodukcji i Jeden z kierowników to (usunięte przez administratora). Poza tym paniusia spod Warszawy od HR pseudonim' poklepywaczka' stałe chodzi na papierosa i wypytuje o każdego. Newsy z fajki przekazuje prezesowi. Uczciwi i pracowici nie mają szans dłużej się utrzymać, ale obiboki i (usunięte przez administratora) mają raecje bytu.

Zostaw merytoryczną opinię o Promar s.c. - Konin

• Jak się pracuje w Promar s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Promar s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Promar s.c.
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Okólna 59
    62-510 Konin