Opinie o NOVO-TECH w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie NOVO-TECH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOVO-TECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVO-TECH w Kostrzyn nad Odrą

Witam czy te wspomniane rotacje dalej są aktualne? jakoś nie widzę ofert na produkcje, jedynie taka dawniejsza i w niej było napisane, że trzeba mieć minimum rok stażu by się zatrudnić. czy to do dziś obowiązuje czy może jednak osoby poczatkujące też maja szanse?

kandydat

podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaproponowano mi 2500zł netto/okres próbny,po okresie próbnym 2800 netto przy pracy na 3zmiany w czym jest premia obecnościowa/jakościowa, nie zgodziłem się więc Pani rekrutująca stwierdziła że skoro Polacy nie chcą robić za takie pieniądze to sobie Ukraińców zatrudnią grzecznie podziękowałem i wyszedłem

xyx
@kandydat

2363 zł.- Najniższa przy dziennym zatrudnieniu. Tu świątek, piątek i niedziela. Czyli najniższa propozycja. Prawidłowe zachowanie dobrego pracownika. A pani rekrutująca sama może dorobić np. przy młynie.

A kto tam rekrutuje?

Agnieszka Nowy wpis
@Tomek

To pytanie zadane po takim czasie pozwala stwierdzić, że jednak ich nie zatrudnili czy źle widzę? Proponowane stawki się zmieniły jakoś konkretniej? ile ostatecznie max dadzą i na jakich warunkach?

Bogdan Nowy wpis
@Agnieszka

Nie no tam jest cały czas rotacja. W takich warunkach ciężko zostać na dłużej.

Syf i tyle. Dziewczyny z przodu mogą wszystko reszta zapieprza. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Jarają non stop a ty zapieprzasz bo pracują 3 lata i bocznym wyjściem wychodzą a ciebie mają za nic. Nie polecam. Anie, Ala i reszta to tragedia w tej firmie. Brak na nie słów są tak podle i zero pomocne że szok

Iwona
@Andrzej

Co znaczy, że mogą wszystko? Jakie mają dodatkowe przywileje? Napiszesz?

Andrzej 2 ????
@Andrzej

Z tego co wiem ,a wiem bardzo dobrze to Ala już tam bardzo dawno nie pracuje ???? A dziewczyny z sprzodu nie palą papierosów więc Andrzejek chciał zabłysnąć,ale mu się nie udało ???????????? Pozdrawiam

@Andrzej 2 ????

"Z tego co wiesz"? W sensie masz potwierdzenie, skoro pracujesz obecnie? To tak dla jasności możesz opisać aktualną sytuację kobiet w firmie? Ile ich teraz się tu zatrudnia?

kandydat
@Andrzej

z tego co tutaj czytam to firma ma bardzo zle opinie na rynku. troche sie przerazilem bo zastanawiam sie nad podjeciem pracy w novo tech. co mozecie mi doradzic? czy warto tu przyjsc czy lepiej odpuscic i pojsc do konkurencji ktorej jest duzo w okolicy?

@kandydat

hej, a co udało Ci się jeszcze w necie odkopać na ich temat? Jest to coś co tutaj tak właściwie nie padło? Co takiego i czego konkretnie dotyczy? Mimo tego co Cię zachęca, żeby zaryzykować?

Max Nowy wpis
@Agnieszka

A gdzie on napisał, że chce zaryzykować pójściem do novotechu? pyta o porade, przecież napisał, że informacje znalazł na tym forum a nie w internecie gdzies. Gowork to wiarygodne źródło informacji więc pyta byłych i obecnych pracowników

Firma ma ludzi za nic ... mnóstwo nieprawidłowości i brak szacunku ... Kierownictwo zmienia się ciągle :) na magazynach nieład kierowniczka logistyki to jakies nieporozumienie (wyzej du** ma niz s*a ) towar zamawiany na "pałę" przez co nie ma jak się ruszyć. Magazynierzy bez uprawień się poruszają po firmie. Plusy - wyśrodkowane zarobki, posiłki regeneracyjne, praca na zmiany minusy- ciągłe zmiana kierownictwa, nie kontrolowanie zasobami magazynowymi, brak porozumień :biuro magazyn --> logistyka , mało miejsca na towar brak dróg ewakuacyjnych bo ciągle czymś zastawione,brak szacunku, Ogólnie nie polecam firmy

Bożena

A ile zmian macie tak w ogóle? Nocki tez są? Są jakies dodatkowe stawki za nie?

Wpis bardzo podobny do wpisu „byłego pracownika” z dnia 21.02.2022r chyba dużo skopiowane. Komuś się nawet nie chciało napisać swojej opinii. Nie ma też kierowniczki logistyki, jest za to kierownik więc osoba albo niedoinformowana albo nawet nie wie do końca co i jak wygląda organizacyjnie w firmie. Co do dróg ewakuacyjnych: dbanie aby nie były zastawiane należy do pracowników, wiele razy była o tym mowa.

@Anonim

no jeśli faktyczne doszło do tego co tu opisujesz to fajnie, że próbujesz to wyklarować. a widzę, że obecnie jeszcze pracujesz to możesz napisać coś o bieżących warunkach i czy są jakieś tutaj konkretne plany na kolejny rok? czego można się spodziewać?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie NOVO-TECH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Skoro tak narzekacie na ten Novo tech to po co tam pracujecie są inne zakłady pracy gdzie płacą więcej.A nie 4 lata pracować i tylko narzekać,a jak się jest dobrym pracownikiem i wie ile się jest wart to się walczy o swoje idzie się po podwyżkę a jak nie to dzięki i nara zakład jak nie będzie ludzi do pracy to wtedy docenią pracownika.

Dobry Polak

Firma nie dba o pracowników, nie zależy im na starych pracownikach którzy długo pracują i dużo umią. Nowy pracownik ma tyle samo albo 100 zł mniej niż stary czyli poziom 5 letniego starzu przy starzu 3 miesięcznym jest na tym samym prawie poziomie. Szkoda gadać zarobki są bliskie najniżej krajowej a nawet najnisze po 4 latach ludzie którzy tam pracują mają dalej najniszą krajową np. W tamtym roku było 2800 zł brutto to mu pod wyszyli do najnisze w tym roku ustawionej przez rząd 3010 zł to ich taka podwyszka haha, a jak dadzą podwyżkę to odbierają sobie z premii, do puki będą rzadzidz dalej barany tą firmą to nigdy nie będzie tam dobrze z płacami, poza tym (usunięte przez administratora) na magazynie i produkcji nie ma gdzie składować towarów, wyjścia ewakuacyjne pozastawiane. Poruwnaniu do innych firm ta firma prezentuje (usunięte przez administratora)

Bożena
@Dobry Polak

A nie można po prostu iść i poprosić o podwyżkę? Tyle lat stażu pracy jest dobrym argumentem do tego, żeby podwyższyli Ci pensję.

przy cenach jakie są w sklepach,najlepiej by chcieli aby pracować (usunięte przez administratora),bo przecież zatrudnią pracownika z uk i on będzie robił więc już Polaków nie potrzebują bo są za drodzy w utrzymaniu

Firma ma ludzi za nic ... mnóstwo nieprawidłowości i brak szacunku ... Kierownictwo zmienia się ciągle :) na magazynach nieład i (usunięte przez administratora) Towar zamawiany na "pałę" przez co nie ma jak się ruszyć. Magazynierzy bez uprawień się poruszają po firmie. Plusy - wyśrodkowane zarobki, posiłki regeneracyjne, praca na zmiany minusy- ciągłe zmiana kierownictwa, nie kontrolowanie zasobami magazynowymi, brak porozumień :biuro magazyn --> logistyka , mało miejsca na towar brak dróg ewakuacyjnych bo ciągle czymś zastawione,

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NOVO-TECH?

Tak

Jeśli o pracę fizyczną to tylko czy jesteś chętny i zdecydowany. Jeśli masz uprawnienia na wózek -to możesz zostać brygadzistą, po zapoznaniu z technologią zarobisz ok 3500. A przy taśmie, młynie i dozowaniu tzw.obsłudze to dużo mniej. Trochę hałasu - chodzą 2 indyjskie maszyny i młyn.

Mlody

A może te dziewczyny naprawdę wezmą sie do roboty czy będą tylko jarać co godzina jedna a druga niech może książkę zacznie czytać na stołówce czy znow będą jakiś pasztet żreć i smród.

@Mlody

Półtora godziny przerwy to trzeba się nażreć potem 15 min fajka. I trzeba poczekać do końca zmiany żeby się nie narobić. Gdyby pracowały nie wyglądałyby jak pumby. Ta jedna mysli że jak na ryju się podokleja to ladna bedzie a sadło do kolan zwisa. Blllleeee aż mi mały stawać nie chcę od tygodnia po 8 godzinach jak patrzę na nie.

????????????
@Nowy pracownik

Jak ci nie staje to masz duży problem!! mały jest? jak na ten wiek i nie staje to musisz się zgłosić do lekarza chyba że jesteś impotentem to prawdo podobne.To masz duży problem!!!! I o takim czymś pisać na forum że mały ,nie staje.wstyd????????????????

$$$
@Nowy pracownik

M.R.jak jesteś taki mocny na forum internetu razem z E.K kolegom to może powiedzcie dziewczynom prosto w twarz te wasze komentarze.Chyba że tylko mocni w gębie jesteście bo tak uważam myślicie że niewiedzą kto to pisze to jesteście w dużym błędzie chociaż mają z czego się pośmiać dziewczyny że tacy kretyni są.

@$$$

Śmiać to mogą się z siebie i co odwalają to jeszcze tępe są jak kredki w piórniku o wyglądzie nie wspomnę. Niech z tobą założą gazetkę firmową i opisują na każdy temat. Np. Na jutro jak dowalić Bartkowi albo MARCIN konfident Stefan leń itd itp. Wieś swoje robi widać brak kultury brak szacunku tylko komu by tu (usunięte przez administratora)

@$$$

Widać że napalone jesteście bo nawet pisać nie umiecie jak facet. Nic dziwnego na sex trzeba zasłużyć

@Mlody

Od ok. 6 lat pracują inne panie.

@Mlody

Młody zajmij się sobą. Nadzorcą zostaniesz w innym obozie.

Stary pracownik

Odkąd tu pracuje 10 lat te dziewczyny zawsze były wredne i chamskie jak przyjdą na produkcję wszystko trzeba za nie robić. I tak to prawda śmieją się z każdego a na 2 zmianie to od 2 lat nic nie robią potrafią tylko pouczać i narzekać jakie to one zmęczone. Nowy pracownik dobrze że poruszyłeś ten temat może ktoś wkoncu zrobi z nimi porządek. Pozdrawiam kolega z palarni

@Stary pracownik

Ja nie pale ale duzo słyszę jak jestem w szatni co one gadają i jak się śmieją ze mnie myślą że z męskiej nie słychać jak wynoszą płyny czystości.

@Nowy pracownik

Wynoszą od lat a myślisz czemu tam parkują jako jedyne. W kierowniczki się bawią i kradną na potęgę. Pozdrawiam byku

Były pracownik2
@Nowy pracownik

Środki czystości są pod zamknięciem i nikt nie wynosi.Jakie bzdury piszecie.

Nigdy do pracy nie przyszedłem po wódzie nie pije od 7 lat

@Stary pracownik

Te dziewczyny nie mogą pracować 10 lat. Ok. 6 lat temu wymienił się cały skład pań.

nejt

Praca na 3 brygady za 2800 brutto. śmiech na sali, miske ryżu dorzucacie?

@nejt

Płaca powinna być wyższa.

zatroskana o arunia

Jak tam Arunio? Już się obudził z ręką w nocniku?

@zatroskana o arunia

Chodzą pogłoski ze od kiedy pozbył się jednej bakterii wszystko wróciło na właściwe tory.

zatroskana o arunia

nie pytam o jego restauracje, a o novo

@zatroskana o arunia

Tak w Novo

Stary

Krzysiu idź spac bo nockę masz i sie nie wyspisz

Mlody

Gdzie do obory krowy pozdychają szkoda zwierza

Nowy chorobowe

Ale jak wszystkich obserwują i nagle przestały mordę drzeć haha może się za robotę wezmą. Wszystkie ze wsi i kultury brak. Ja bym takie na noc w oborze wiązał zeby nie słyszeć ich pieprzenia na wszystkich

Mlody

Ta druga to się wogule do pracy nie nadaje. Ona myśli że jest kierowniczką jeszcze trochę i będą jak sprzątaczka wyglądać.

Nowy chorobowe

Młody nie obrażaj chłopów bo chlopy lepiej wyglądają niż ona. One takie zapuszczone bo nic nie robią nawet oka nie ma na kim zawiesić takie to brzydkie i grube

Mlody

(usunięte przez administratora)Alicja jak zawsze co 40 min faja godzina przerwy ranna zmiana masakra ta druga nie lepsza.

Jeszcze 13 nie ma i blaty podpierają tylko na fajke jedna udaje że idzie

@Mlody

Tylko piszecie bzdury i narzekacie jak to źle jacy ludzie som źli !to mam pytanie ?po jaki ciul jesteście jeszcze w tej firmie jak tak źle jest i nie tacy ludzie.!jest tyle innych zakładów pracy to spadajcie tam bo dlamnie leser osoba która niechce pracować to zawsze będzie narzekać i jak wszyscy som źli.Tak więc do roboty albo spadaj z tej firmy bo zajmujesz tylko miejsce innym.A ty siedż w domku mamusia z tatusiem dadzą na co dziecko chce.Tęmpaki które tylko za plecami(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NOVO-TECH - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w NOVO-TECH?

Zobacz opinie na temat firmy NOVO-TECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVO-TECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOVO-TECH
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Aleja Milenijna 15
    66-470 Kostrzyn nad Odrą