Opinie o Mar-Fruit Marcin Staniszewski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mar-Fruit Marcin Staniszewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mar-Fruit Marcin Staniszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Fruit Marcin Staniszewski w Płock

Była pracowniczka

Stanowczo odradzam wiązanie się z tą firmą. Po pierwsze zatrudniają na umowie o zlecenie z której wynika że pracujecie 6 dni w miesiącu , podczas gdy pracuje się normalnie cały miesiąc. Po drugie macie pracować 8 godzin , a tak naprawdę wychodzi po 10, 12 godzin i zdarzyć się może nawet i 16 na dobę. Po trzecie nigdy nie wiecie kiedy dostaniecie wynagrodzenie za swoją pracę. Wypłatę dają na raty i często jest tak że skończy się kolejny miesiąc a oni jeszcze nie wypłacą wam wszystkich pieniędzy za poprzedni. I teraz najlepsze zwolniłam się 2 tygodnie temu oczywiście nie dostałam wypłaty i od dwóch tygodni próbuję odzyskać moją należność. Dzwonie do biura umawiają się ze mną na konkretny dzień i godzinę, gdy jestem na miejscu nie ma osoby która się ze mną umawiała a pozostałe nic nie wiedzą. Kontaktuje się więc bezpośrednio z szefem , który deklaruje że się ze mną skontaktuje i wszystko załatwi, a potem nie odbiera telefonu i nie odpisuje na wiadomości. Myślę że pójdę z tym do Sądu albo do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Była pracowniczka

16 godzin? Jak to jest wykonalne? Jeśli to faktycznie bieżąca opinia to ciekawa jestem dalszego rozwoju. Czyli ta zaległość, o której piszesz jest za 2 tygodnie? Tak? ile to kasy tak konkretnie jest? ciekawi mnie co to za kwota, która mogłaby stanowić jakiś problem

Była pracowniczka Nowy wpis

3500 zł tyle wychodzi z ilości przepracowanych godzin

@Były pracownik Nowy wpis
@Była pracowniczka

Myślę że nie zrobisz tego bo nie jesteś pierwszą osobą która jest tak traktowana w tej firmie potem jest zastraszana więc wiele nie zdziałasz w tej sprawie

Była pracowniczka Nowy wpis
@@Były pracownik

Wczoraj wszystko odzyskałam, dużo mnie to kosztowało nerwów , trwało dwa tygodnie i w końcu się udało. Masz rację z tym że ludzie tam boją się domagać swoich podstawowych praw . I w ten sposób pokazują pracodawcy że można ich wykorzystywać do granic , da się ich zastraszyć itd. Ale każdy kij ma dwa końce, rozejdzie się po mieście jak tam jest i nikt tam nie przyjdzie pracować.

Co wchodzi w socjal Mar-Fruit Marcin Staniszewski?

Aneta

Hej, doprecyzuje ktoś w końcu jakie warunki w biurze tutaj mają? Zastanawia mnie ten komentarz, że niby 3 razy na nie. Ile w zasadzie tutaj płacą?

Xxxx
@Aneta

Też jestem ciekawa. Czy takie stanowisko w ogóle istnieje. Bo pracodawca szuka pracowników na dwie zmiany.

Xxx

Czy w tej firmie istnieje w ogóle takie stanowisko jak pracownik biurowy? Nie wiem fakturzysta?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mar-Fruit Marcin Staniszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mar-Fruit Marcin Staniszewski?

A o jakie stanowisko pytasz?

Biuro?

Ola
@Kandydat

Dlaczego?

Fanta

Chciałabym się dowiedzieć na czym polega praca kobiety w tej firmie? A co najważniejsze jakie są godziny pracy , zarobki, atmosfera? Czy może ktoś coś więcej napisać?

Małgorzata
@Fanta

A o jakie stanowisko konkretnie pytasz?

Feliks Edmundowicz D..

Uwaga uwaga nadchodzi ziółek konfident z pib po sąsiedzku. Ostrzegam wszystkich pracowników Marfruit. Poczytajcie opinie pib GoWork. Uwaga wszą ziółek nadchodzi

Ciekawy
@Feliks Edmundowicz D..

Hej, Feliks czy możesz powiedzieć więcej na temat tego "ziółka"? Bo trochę mnie interesuje ten temat ... Jak on wygląda? Ile mniej więcej ma lat?

Xxxx
@Ciekawy

A ten ziółek to jeszcze aktualny? Bo nadchodzi od sierpnia

Ciekawy
@Xxxx

No właśnie próbuję ustalić czy on już doszedł czy jednak zmienił kierunek ;) Wiesz coś więcej?

kavoo

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Mar-Fruit ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Fruit Marcin Staniszewski - Płock

• Jak się pracuje w Mar-Fruit Marcin Staniszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Fruit Marcin Staniszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mar-Fruit Marcin Staniszewski
  • Wiosenna 21