ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Konrad

Czy mieliście wypłacane postojowe ?

***
@Konrad

Ale za co postojowe???

jacej

pracuje w innej firmie po roku pracy w ETO.Zwolniłem sie teraz 3 kawomaty za free ciasto owoce raz w tygodniu bez raportów i odbijania na przerwę wszyscy sobie ufaja.Liderzy z kierownictwem i pracownikami na TY Maciek Kuba i inni po prostu można pracować. (usunięte przez administratora)za 2500 zł na ręke

Ggg
@jacej

To niestety prawda, bardzo słaby socjal jak na firmę automotiv we Wrocławiu. Nawet woda to tylko kranówka uzdatniana w dystrybutorze.

Lkh

Panie dyrektorze może damy sobie spokój z tą wymianą zmian i wrócimy do normalnego trybu. Dzisiaj rano wychodząc o 5:55 musiałyśmy czekać przy czytnikach bo panie które przyszły dopiero do pracy już się wbijały. My jak przychodzimy to czekamy pod ścianą aż zmiana opuści linię i dopiero wchodzimy. Może ktoś w biurze poświęci trochę czasu i sprawdzi godziny wbijania się pracowników. I to nie była dzisiaj pierwszy raz taka sytuacja.

Byłam w eto na rozmowie rekrutacyjnej - stanowisko związane z jakością. Rozmowa rzeczowa, wszyscy pozytywnie nastawieni. Bardziej opowiadałam o swoim doświadczeniu niż się „spowiadałam”. Szczerze opowiedzieli o premiach (jak się one rozkładają bądź nie). I co najważniejsze - eto nie oberwało aż tak mocno przez covida jak inne firmy. Podsumowując: rozmowa na plus :)

Kalina

Jak się pracuje we firmie? Jakie zarobki? Czy warto składać Cv

Aga

INFO Do tej ,,julki ,,...Skoro uważasz,że w Eto są prostaki ze wsi,to czego tu szukalas ??? Z tego co wiem,to są 3 autobusy ,a dwa z nich dowoza ludzi z miasta,ja ich nie obrażam, a mogłabym.Pytanie dlaczego korzystają z autobusów ,nie stać ich na dojazd we własnym zakresie?Mi nikt do paliwa nie dokłada,sama na to zarabiam!!!

Julka
@Aga

Ja wpisałam że dowożą ze wsi z prowincji a ty pomyślałeś że prostaki.Dobrze myślisz brawo!!!!!!!

Malami
@Aga

My płacimy za autokar a jak nie stać kogoś na paliwo lub ma pretensje ze musi kupić je, to niech sprzeda auto i po pproblemie

Hello

Hejo.. Czy nie uważacie, że technolodzy, biuro trochę przeginają z posiedzeniami na stołówce? Nie mam na myśli, śniadania, kawy. Ale potrafią siedzieć godzinę i blokują stoliki. Produkcja ma tylko 20 min przerwy i idąc na śniadanie nie ma gdzie rano usiąść, chyba, że tam w holu bez ogrzewania☹️ przez pandemię jest mniej miejsc więc uszanujcie innych. Nie żałuję im przerwy, niech nawet dwie godz siedzą ale siedzenie przy pustym kubku po kawie i gadaniu o pierdolach to juz lekkie przegięcie, kiedy nie ma gdzie usiąść zjeść..

Produkcja
@Hello

To prawda. Nie wiadomo o której godzinie iść na przerwę żeby można było spokojnie usiąść.

julka

w ETO o premiach wszyscy słyszeli ale nikt ich nie widział.W automotiv na produkcji 2500 zyla na ręke to kpina jest.Ale zaraz dyżurny z HR napisze że atmosfera fajna i robota pod dachem.Ciekawi mnie czy jest tam jakiś związek zawodowy pracowników ktory by poruszył sprawę wynagrodzeń w tym zakładzie.Przecież to wyzysk jest w biały dzień z tymi zarobkami to na podlasiu by kariery nie zrobili ale mają autokary które dowożą z dalekiej prowincji i ukraińców

EVM
@julka

Sprawa wynagrodzeń.. Osobiście uważam, że zarobki nie są małe, uzależnione jest to od linii, produktu, wyrobienia i dostawy do klienta, stażu pracy itp.. Na zarobki nie ma co marudzić, bardziej pracodawcę, który nie chce funduszu wprowadzać sugerując że jak da to inne benefity zabierze. A ludzie na to przystają. Ogólnie jest zazdrość o wszystko, o stawke, rywalizacja nawet o wyrobienie. Uważam, że pracodawca nie liczy się z pracownikami i nie słucha ich wogóle. Bony tylko dla wybranych. A ci co chorują albo ich dzieci nie mogą na nie liczyć. Ogólnie praca na dłuższa chwile ale nie na stałe.

@EVM

O jakim stażu piszesz? Pracownik z długoletnim stażem np 6 letni ma taką samą stawkę jak nowy pracownik. Jeśli się różni to kilka groszy.

Adriana

@Aga i tak ze wszystkimi ważnymi dniami w roku?

No to tak bez kłamania kto powie ile na rękę dostał i po jakim okresie czasu pracy??

Jana

Zapytajcie czy jest tam jakiś związek zawodowy reprezentujący pracownikòw.Amazon dzisiaj protestował bo dostali po 600 zł a w Niemczech po 300euro.Czy nie widzicie że jesteście tanią siłą roboczą dla korporacji zarobki na poziomie 4 euro to skandal jest

Hm

Czy w Eto wigilia jest pracująca?

@Hm

Nie

Ciekawa

Czy ktoś kto dostał meila w sprawie szczepień mógłby go udostępnić? Część pracowników dostała a część nie.

Lila

Przestroga dla dostawców - nie wywiązują się z płatności

pracujący
@Lila

Wypadałoby się chyba jednak najpierw skontaktować z firmą i zweryfikować co się dzieje, że faktura nie została opłacona, a nie smarować w necie.

@pracujący

No najlepiej jest obsmarować. Ludzie to są parszywi, w pracy rozczeniowi i zazdrośni. Zmierzamy ku złemu, niestety

Śmiech

To śmieszne, że większość nosi maseczki pod nosem a ani dyrektor ani brygadzistki na to nie reagują.

A

Czytając opinie że stawki są do ręki 2400 dla pracowników produkcji ? To u sąsiadów jak dobrze popatrzycie mają wyższe zarobki minimum 2900 do ręki na operatora . Myślałam że eto daje lepsze stawki. Z tego co widzę po opiniach najgorsze w okolicy . 2. 400 netto to dawno się nie spotkałam z takimi stawkami. A co do premii fakt nimi nie ma się co kierować bo premie często są tylko w teorii przy zatrudnianiu w praktyce są ucinane znacząco . Myślałam o aplikowaniu ale jednak po dziękuję bo nie stać mnie żeby zarabiać 2400. Powodzenia i pracownicy produkcji zawalczcie o lepsze stawki podstawowe .

Bajka
@A

Pracuję czwarty rok i najniższą wypłatę miałam 2800 na rękę. Wszystko zależy od Linii na którą się trafi. Jeśli Linia pracuje wydajnie to ma wysokie premie. Oczywiście są osoby, które wiecznie siedzą w telefonie lub wychodzą kilka razy na fajkę a oprócz tego normalnie jeszcze na przerwę wtedy trudno mówić o dobrej wydajności.

@A

2400 netto ? Kiedy ?? Chyba ze 4 lata temu, albo osoba ktora większą część miesiaca jest na L-4 . Nie piszcie takich bzdur. Nawet jeżeli nie pójde na żaden dzień weekendowy (zlecenie, też dobrze platne) to 3 z przodu jest. Czemu mają służyć takie kłamstwa??

Pasażerka

A panie siedzące na tyle w 19 muszą otwierać piwo już pod firmą w autobusie?

Kama
@Pasażerka

Muszisz sie przyzwyczaić. My czesto otwieramy

julka

takiego dziadostwa jak tutaj to nie widziałem.Płaca na poziomie 2500 zł netto stojąca w upale na zmiany.W dziale automotiv w niemczech pracujac musieli by dać około 2 tys euro a tutaj dymasz za 600 euro.Wożą autobusami ludzi ze wsi prostych którzy sie nie upomną o nic.Nie polecam prędzej idzcie do psychiatry po porade niz tam do pracy

Pająk

WEto jest ok mialo być.

Pająk

W Eto jest ????

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC