ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ETO MAGNETIC?

Nieee

gość

Są, ale nie dla produkcji. Dla produkcji jest organizowany piknik co kilka lat.

Nienachalny
@gość

"są ale nie dla produkcji" - niby jakie? :D

Przyszłość

Chciałam spytać, czy to prawda ze zaczeto zwalniac ludzi na ktorych sa haki i czy te umowy probne to nie fikcja bo mowia ze 3-msc to noe przedluza nam w ogole. to po co zatrudniac jak zaraz zwalniacie gdzie ja teraz prace znajde nikt teraz nie zatrudnia. pomozcie

Zko

W obecnej sytuacji zabezpieczenia pracodawcy przed wirusem są bardzo marne. To że jedna zmiana wychodzi ,następna wchodzi ,jest nierozsądne gdyż na schodach i w szatniach jest tłum ludzi .Nie wystarczająca ilość płynów do dezynfekcji rąk .Takie powinne się znaleźć przy toaletach,szatniach i na każdej lini. Zastanawiam się czy to oszczędność czy brak wyobraźni.Wystarczy jedna osoba ,a pół fabryki pójdzie na przymusową kwarantannę, uważam że taka sytuacja nastąpi. Więc czy pracodawca aby napewno zrobił wszystko aby ryzyko było jak najmiejsze?

Lool

Witam wszystkich,chciałabym się dowiedzieć czy pracodawca poczynił jakieś kroki w związku z koronawirusem i czy w tej sytuacji nadal rekrutują ludzi do pracy.

Aa
@Lool

Tak. Zawieszono 1 pojemnik z płynem do dezynfekcji na stołówce.......

Ruda
@Aa

Z tego co wiem to zamówili środki ale sa braki w hurtowniach i jeszcze nie wszystkie są na produkcjii

Stara Panna.
@Lool

Najlepiej zadzwoń do firmy i się zapytaj .Nadal przyjmują .W firmie nie ma przypadku zachorowań .Na początku tygodnia okaże się co Zarząd podejmie bo postępują z wytycznymi Rządu.

My
@Lool

Mam wrazenie ze mydla w lazience sa rozcieńczane... :(

Inga
@My

Ciesz sie że wogóle sa

Pandora

Nie przyszłaś do pracy po wyplacie bo może ty nie masz ambicji? Najlepiej wysłać fale hejtu na liderów/kierownictwo. Ty będąc na wyższym stanowisku porywałabyś za sobą tłumy? Startuj na dyrektora jak masz aspiracje????????

Aktualność
W ubiegłym roku obchodziliśmy jubileusze dziesięcio- i piętnastolecia pracy naszych Współpracowników. Co szósta osoba w naszej załodze pracuje z nami dłużej niż 10 lat - to najlepsza rekomendacja, że warto z nami zostać. Wręczone zostały wysokiej klasy nagrody rzeczowe i karty podarunkowe.

Dziękujemy, że jesteście z nami i razem tworzymy ETO MAGNETIC :)

Żaba

Po 10 latach waliske za 100 zł dostali brawo wspaniałą nagroda ja bym nie chciał takiej nagrady 10 lat waliska żebyś chyba spakował rzeczy i poszedł do domu

EVM
@Żaba

Ma Pan jakieś złe informację że tylko walizke pracownicy dostawali ale także bony pieniezne i inne drobiazgi.Uważam że super to szefostwo rozegrało i naprawdę się postarał Pan Dyrektor .Nagrody bardzo fajne i ja bym była bardzo zadowolona.Tylko jeszcze muszę prawie 5lat popracować by coś dostać. Cokolwiek by firma dała to będą marudzić,rozumiem że zarobki są niezawystarczajace , ale uważam że Pan Dyrektor naprawdę się postarał .Ludzie przecież naprawdę nastały ciężkie czasy , kryzys tak naprawdę dopiero nadciąga , epidemie i inne .Jest praca stabilna , wypłata na czas ,firma ma zalety i wady ale powiem Wam że nie jest najgorzej.Pracuje na EVM i już długo premi nie mam ale nie mam na to wpływu.Jezeli załoga jest zgrana i pracuje to wyniki też będą lepsze .Ogólnie nie narzekajmy ludzie , nie ma problemu z urlopami ,panuje ok atmosfera tylko pracownicy sami ja psują ,moja brygadzista jest bardzo otwarta ,mam stałe wynagrodzenie itp.Mozna zawsze dorobić jeżeli ktoś na chęci , jak nie w firmie to poza nią .Byłam anty nastawiona wobec tej firmy , czas to zmienił i widzę że się naprawdę starają .Może zacznijmy to doceniać albo szukać innego zajęcia.

Wajer

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu?

Żaba
@Wajer

Lepiej nie 1 osoba ma robić za 4 ludzi to jest jakieś chore jeszcze pretensje że czegoś nie zrobiłeś masakra jakaś

Ktos

Witam, biorąc pod uwagę dużą ilość negatywnych opinii, chciałbym zapytać jak wygląda dział utrzymania ruchu?

Wajer

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu? Jakie są widełki finansowe? Czy atmosfera jest przyjazna?

Szanowni Państwo,
jesteśmy  firmą otwartą na rzeczową opinię naszych pracowników. Z konstruktywnej krytyki wyciągamy wnioski, by stale się rozwijać i tworzyć przyjazne miejsce pracy.

Wzajemny szacunek w dialogu jest dla nas bardzo ważny.

Przypominamy, że zamieszczanie treści obraźliwych, naruszających godność innych osób, pomówień oraz szykan jest zabronione przepisami prawa. Komentarze zawierające takie treści będą usuwane przez administratora.

Przypominamy , że w problematycznych kwestiach możecie Państwo kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem hr@etogruppe.com oraz osobiście w dziale kadr.

Serdecznie pozdrawiamy,

ETO MAGENTIC Sp. z o.o.
Hej

Hej jakie są u Was zarobki na magazynie? ;)

Pracownicy

Dziekujemy za domek dla naszego kotka Etosi ????

Aktualność
W dniu 8 grudnia zorganizowaliśmy dla Dzieci naszych Pracowników

spotkanie z Mikołajem i jego elfami :)

Dzieci brały udział w przedstawieniu "Elfy w tarapatach" i pomagały odnaleźć zagubione kluczyki od sań Świętego Mikołaja. Bawiły się z elfami i wykonywały ozdoby choinkowe, aż doczekały się wizyty Świętego Mikołaja, który każdemu z nich wręczył upominek. Zabawa odbyła się w Restauracji na terenie ZOO, więc po zabawie każdy z uczestników miał możliwość odwiedzenia naszych wrocławskich zwierzątek :)

Mała

Potrzebują do pracy. Wystawiają ogłoszenia, a w nich stek kłamstw poczynając od zarobków brutto, a kończąc na bonach świątecznych których nie ma bo jest to kolejna nagroda frekwencyjna.

Rozczarowana
@Mała

Tak to prawda. Obiecują dużo lecz to tylko po to by zwabic do pracy. Bonów nie ma na święta - to nagroda za bycie zdrowym mimo choroby. Firma nic nie oferuje ciekawego i niczym nie docenia pracowników, którzy pracują cały rok. Nawet nagrody w postaci np. wina, bombonierek to dla ludzi nie z produkcji dzięki którym tak naprawdę produkcja napędza firmę. Niestety firma nic nie daje od siebie i nie docenia pracowników.. Szkoda, bo nie można dać jej 5*a tylko 1*..

@Mała

, dziękujemy za podzielenie się opinią. Informacje dotyczące zarobków przekazywane są na osobistych spotkaniach rekrutacyjnych. Przedstawiona wówczas stawka godzinowa znajduje się później na umowie o pracę.

Ciekawa

Witam. Chciałabym zapytać na czym konkretnie praca polega ? praca stojąca, siedząca? jakie warunki na produkcji (hałas)?...wynagrodzenie..umowa przez agencje, czy bezpośrednio z pracodawcą ? Jaki wymiar czasowy jeśli chodzi o przerwy. Ubranie robocze obowiązuje, czy swoje i obuwie ? z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi...

Mabiek
@Ciekawa

Praca stojaca i siedzaca. Halas dosc duzu. Praca 8 godzin. Przerwa tylko 20 min. Ubranie robocze. Umowa z pracodawca .

Zmęczeni...

Czy w końcu ktoś coś zrobi w tej firmie z brygadzistką która spoufala się z pracownikami?! Ma to bardzo zły wpływ na pozostałych pracowników z danej linii...Przecież jest to zabronione...

Króliczek playboya
@Zmęczeni...

I tak niedługo większość się pozwalnia bo wszystko w tej firmie jest do czasu.Taki nastał czas dla tej firmy w której się kiedyś dobrze pracowało a teraz....

Czekolada
@Zmęczeni...

Niedługo z tej lini zwolnia się kolejne osoby także życzę powodzenia tej brygadzistce.

@Zmęczeni...

Prywatne sprawy pracowników i ich relacje raczej nie powinny być tematem na publicznym forum. Co się dzieje w firmie, że tyle osób pisze o odejściu lub zwolnieniach i jaka jest jej aktualna kondycja. Mógłbyś to przybliżyć?

Obserwująca
@Zmęczeni...

Nie tylko na tej linii jest złe , (usunięte przez administratora) to dopiero wyzwanie...tylko zatapiacz normalny jest .Kazda Pani wszystkiego drugiej zazdrości , tam rodzą się największe ploty , zmowy .Ja parę groszy więcej , utopiły by koleżankę.Tą linie powinni rozdzielić i wszystkie gdzie indziej powysyłać. Wtedy będzie miło i spokojnie.

Klon
@Obserwująca

A ja się nie zgodzę z tą opinią. Mam okazję często pracować na (usunięte przez administratora)i atmosfera jest fajna, dziewczyny pomocne, pracowite . A co do plot to na każdej linii one są , nie znam linii na ktorej by nie było plotkar :D

@Klon

Wiesz może, czy na linii, którą opisałeś, pracują osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia zawodowego? Chciałbym dowiedzieć się, czy takie właśnie osoby mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie ETO MAGNETIC? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że coś wiesz.

Karma
@Obserwująca

Jeżeli nie pracuje sie z jedna osobą to jest całkiem spokojnie i miło. Ta Pani wprowadza nerwowa atmosferę , ploty , żyje życiem innych ludzi zamiast swoim się zając .Od tylu lat mąci , intryguje .Własnie wrzód wrócił .Gdyby można było pousuwać takie osobniki to praca byłaby całkiem spoko. Pracowałam na tej linii i z dziewczyny są naprawdę pomocne , ale jak się ma w załodze taką Judasza to praca jest uciązliwa .Nie rozumiem jak przełożony na to pozwala , przecież ten problem dotyka też jego.

@Karma

Nieporozumienia między pracownikami zawsze się zdarzają, także niezgodność charakterów osób współpracujących może mieć wpływ na wydajność pracy. Może spokojna rozmowa lub wspólne wyjście integracyjne mogłyby poprawić atmosferę i zmienić relacje na bardziej koleżeńskie? Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Chętnie o tym przeczytam.

Aaaaaa
@Karma

Czyżby chodziło o(usunięte przez administratora)

he
@Paweł

Integracja? Nie dziekujemy , często konczą się izba … i ciekawymi nagraniami które jedna z koleżanek udostępnia wszystkim

Ola Poszkodowana
@he

Trzeba wiedziec z kim można. Do pracy przychodzi się pracować a nie integrować. Praca jest całkiem przyzwoita i dobra , stabilna przede wszystkim. Ludzie są różni .Najważniejsza jest praca w grupie i zgranie.

Łucja
@Ola Poszkodowana

Możesz napisać, czy jest szansa na umowę i pracę? Wielkie dzięki.

Ty
@he

Ta problematyczne na innej linii jest, oj ukroici się... Bardzo dobrze

Sztajmeska
@Łucja

Jest szansa. Przychodzi, wkrecimy Cię do elity, gwarancja super imprez z KAM...

Jenny

Hej jestem zainteresowana pracą w waszej firmie, na jakie realne wynagrodzenie netto mogę liczyć za przepracowany cały miesiąc. Może jakieś info o podstawie, premi podajcie, z góry dziękuję

@Jenny

cieszymy się, że nasza firma wzbudziła Twoje zainteresowanie. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę pracuj.pl, wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie i zaprosić Cię na rozmowę, na której dokładnie przedstawimy Ci naszą ofertę. Możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 717508951 lub mailowo hr@etogruppe.com. Pozdrawiamy, ETO MAGNETIC Sp. z o.o

Luki

Coraz gorzej w firmie. Ludzie sie zwalniaja i zwalniac beda. Coraz wiecej wymagan a w zamian nic.mozna sie dorobić ale garba.

Zbyszek Kieliszek

drodzy pracownicy EtoMagnetic powiedzcie mi proszę, co oprócz pensji bazowej, luxmedu, multisportu, obiadów i premii za obecność otrzymujecie? Jakaś premia kwartalna/roczna, wczasy pod gruszę, wyprawki dla dzieci, bony na święta? W jaiej wielkości kwotowo lub jeśli to jakiś procent od podstawy? Czy tyczy się to również produkcji i biura? Pozdrawiam wszystkich.

Zbyszek Kieliszek
@Zbyszek Kieliszek

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie?

Większość

Dziękujemy związkom za 6 nocek w listopadzie ????????

ETO.PRODUKCJA.Wszyscy
@Większość

Nie ma za co...Nam pasuje .Wy ze wszystkim macie problem .Wiecznie niezadowolone a najwięcej do powiedzenia mają te które w Zwiazkach nie są . Z tego co wiem to dziewczyny pisały pismo .Taka jest wola Pana Dyrektora. Coraz bardziej rozumiem jego podejście do WAS i nie dziwię się że jest taką Niedostępną osobą i chętną do zmian .Szacunek dla niego i uznanie .Z Wami wszystkimi trudno jest wytrzymać .Jak nie pasuje to się pozwalniajcie !!!Mniej będzie jadu , chamstwa i wredoty!!!

A ja jestem w Zwiazkach
@Większość

Proszę tu bredni nie wypisywać bo aż się popłakałam że śmiechu.... Jak Pani nie pasuje to proszę urlop wypisać... Zarząd Firmy poszedł Wam na rękę a Wy już pretensje macie? JAK zlecenia były to większość zapier... Od niedzieli do piątku i jakość Wam to nie przeszkadzał, jak nienormalne stałyscie pod listami by się na dodatkową pracę wpisać.. Nic Wam nie pasuje-atmosfera, firma, pieniądze, ludzie, brygadzistki, liderki, linie.Jak macie problem z tymi zmianami do proszę udać się do Pana Dyrektora na rozmowę, jest bardzo otwarty i często dostępny w firmie. Jak macie zamiar tak marudzić to lepiej ta prace zmień ie na inną. Obecnie na rynku pracy panuje przepych i na pewno tak uzdolnione i mądre Panie znajdą coś adekwatnie do poziomu jaki reprezentują. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC