ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Była

Było minęło oby inni mieli lepiej. Odradzam pracę w tej firmie. Zero szacunku do pracownika najlepiej jakbyś stał przy maszynie i nie cofał się o krok od niej. A jak się ruszysz to głupie pytania albo trabienie... Z przerwą też cyrki. Jeśli pójdziesz tam do pracy to nie pokazuj na ile Cię stać bo i tak ten co nie robi nic ma zawsze lepiej i jest głaskany. Potem zobaczysz jak Cię docenia brygadzista dając 3 zł z oceny pracowniczej. (usunięte przez administratora) jak się patrzy. Socjal brak. Tylko obiad za 7 zł i opieka medyczna teraz po przepracowaniu roku. Każdy każdego podwala. A te co liderkami są to w większości weszły brygadzistka gdzie trzeba. Porażka totalna. Nie wrócę tam nigdy. Adios.

@Była

Tak się właśnie kończy to wszystko jak człowiek był traktowany. Trochę szkoda jak się patrzy jak firma się wykrusza.

Natalia

@taka prawda, piszesz, że na początku pracy szkolenie nie jest wystarczające, ile ono trwa? Czy później są organizowane dodatkowe szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Mówisz także o szkodliwych warunkach, czy pracodawca zapewnia odzież ochronną i prywatną opiekę medyczną? @Gość, czy jesteś zainteresowany tą posadą? Może już aplikowałeś? Jeśli tak, daj proszę znać, jak przebiega rekrutacja.

zakonnica
@Natalia

to może być szkodliwe byle by opieka byla

Jest ogłoszenie stanowisko Pracownik biurowy, zamieszczane co jakiś czas tylko na trzy miesiące, czy ktoś tam robił? Czemu tylko 3 miechy, jaka płaca?

odradzam
@Gość

Byłam na rozmowie, 1600 brutto za 3/4 etatu. Potrzebny jest pomocnik w zakresie skanowania, układania dokumentów. Nic więcej. Nie ma możliwości przedłużenia zatrudnienia.

@odradzam

Bardzo małe pieniądze. Od kiedy jest praca? Dużo jest chętnych ?

@odradzam

Ale to ogłoszenie pojawia się co trzy lub cztery miesiące czyli morał z tego taki , że co trzy bądź cztery miesiące jest praca i zatrudniana jest kolejna nowa osoba.

DO NATALKI

ZATRUDNIJ SIĘ NA MIESIĄC. ZOBACZ JAK JEST I GŁUPIO SIĘ NIE PYTAJ. MASZ CIEPŁĄ I MIŁĄ POSADKĘ, WIĘC NIE ZROZUMIESZ TYCH CO DAJĄ Z SIEBIE WSZYTKO. WIĘC USZANUJ TYCH DZIĘKI KTÓRYM TA FIRMA ISTNIEJE.

Natalia

@ETOanonim, nie w każdym miejscu takie wyjścia są organizowane, ale może pracodawca robi coś innego, by uprzyjemnić pracę zatrudnionym osobom? Może są organizowane na przykład wigilie pracownicze? @Diabeł, wnioskuję, że nie jesteś zadowolony z zatrudnienia w tym miejscu, czy wyjaśnisz, dlaczego tak jest? Możesz także napisać, jakie zmiany byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące.

ETOanonim
@Natalia

Droga Pani, Wigilii pracowniczej w tym zakladzie tez sie nie doswiadczy

@ETOanonim

Wigilii nie ma ale za to pracownicy TYLKO biurowi maja paczki na swieta i bony a pracownik produkcji to zalezy od ilosci lat pracy maks (usunięte przez administratora)zl. Oprócz tego maja wyjazdy integracyjne nawet zagraniczne ( caly czas mowa o biurowcach)(usunięte przez administratora) A my no coz....

Natalia

@BMW, posiłek pracowniczy dla wielu osób może być zachętą do wzięcia udziału w rekrutacji. Piszesz również o tanim transporcie, czy trasa jest w jakiś sposób dopasowana do pracowników? @Biurowy, rozumiem, że na plus oceniasz pracę w tym miejscu, a opowiesz nieco więcej na ten temat?

@Natalia

Posiłek pracowniczy może być zachętą do rekrutacji ?! Chyba coś ci się pomyliło

Były
@Natalia

Hahaha no nie mogę posiłek zachętą bułki coraz mniejsze a coraz droższe. Nic tu w tej firmie nie ma. Stołówka i jedzenie to dla biura chyba tylko. Festyn zrobi (usunięte przez administratora)to nie jest bezinteresowne tak jak te beznadziejne bony na święta daje bony(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Dobra rada

Ludzie z niczego nie są zadowoleni taką już ludzka natura za 10 groszy wiecej na godzinę przestają się odzywać o red tagi o to że konkurs dla dzieci śmieją się o piknik opamietajcie się trzeba cieszyć się tym co się ma a jak nie to można iść do innej pracy a tam będzie pewnie podobnie niezadowolenie człowieku pokochaj samego siebie a świat będzie lepszy

kasia

16 lat minęło jak jeden dzień... Było różnie, raz lepiej, raz gorzej. Po 16 latach czas na nowe doświadczenia. Ten czas z Wami w Eto będę wspominać miło. Dziękuję Wszystkim z kim miałam przyjemność pracować. Nie było czasu żebym pożegnała się ze Wszystkimi z osobna co czynię teraz na Forum i dziękuję. Super pracownicy, super ludzie z którymi chce się przebywać na co dzień. Nie na darmo mówi się ,,to ludzie tworzą miejsce,,. Tacy pozostańcie weseli,energetyczni,zwariowani na PLUS. BARDZO DZIĘKUJĘ.

Beka

Śmiech na sali

Żegnam
@kasia

Każdy wie swoje czemu Pani odeszła.

@kasia

Dobrze że nie ma Cię to będzie mniej plotek bo tylko się chodziło po liniach i gadalo od rzeczy.

@kasia

Niech się Pani nie martwi,niedługo ,,zainteresowana,,osoba się wszystkiego dowie.

@kasia

Ja też odszedłem z eto i pracę z Kasią wspominam bardzo dobrze. Jedna z niewielu brygadzistek cechująca się empatią. Oby więcej takich ludzi w tym zakładzie. A tym co narzekają, niech się schowają, bo nikt nie jest idealny. Kasiu,życzę wszystkiego dobrego. Czekamy na jakieś spotkanie.

@kasia

Pani Kasiu ma Pani bujną wyobraźnię.Takie rzeczy co pani opowiadała to kpina. Może niech Pani zacznie pisać bajki jak Tuwim albo Andersen.

Mysz
@kasia

Teraz to super pracownicy i ludzie a wcześniej to kim byli dla Ciebie

Byle do weekendu

Nooo super. Normalnie Karaiby po co wyjezdzac w ciepłe kraje jak można przyjść do ETO i pracowac w 37 stopniach :)

D
@Byle do weekendu

Po Ja się cieszę że już nie pracuje w tej firmie.W nowej pracy mam klimatyzację dodatkowo Social Full wypas.Nihdy bym nie wrocila do eto.Ale życzę dużo sukcesów.Mi się poszczescilo. Pozdrawiam.

eto
@D

Tez Pozdrawiam ;)

Przestańcie narzekać i się zwolnijcie jak wam nie odpowiada ! Praca nie jest przymusem !

Natalia

@Anonim, co jest według Ciebie kłamstwem? Różne osoby mogą mieć różną opinię na temat danego pracodawcy, mógłbyś przedstawić swoją? @Szymon, wspomniałeś, że zatrudnione osoby mają zapewniony posiłek, czy jego koszt pokrywa pracodawca? Piszesz także o transporcie, rozumiem, że jest darmowy?

@Natalia

Jest stołówka na której gotowane są obiady i za niedużą kwotę (dość symboliczną bo jak było za darmo to podobno był (usunięte przez administratora) można kupić taki typowy obiad robiony przez kucharki na miejscu. Fajna opcja jak ktoś nie ma czasu gotować. Obiady są gotowane i wydawane i albo zje się o danej godzinie albo można na wynos poprosić. Transport kosztuje 35,- za miesiąc, i są 3 linie autobusowe (pracownicze). Są to grosze patrząc na koszty innego rodzaju dojazdu. Chciałem jeszcze dodać że plusem jest duży darmowy parking i taka mała rowerownia. Również plusem jest niska ceny multisport. Stałe godziny pracy. Pewnie jest tego więcej ale ja już tam nie pracuje więc nie wszystko pamiętam. Tak jak pisałem fajna praca dla Pań które nie wiedzą co z życiem zrobić. Stała monotonna praca, bardzo mało skomplikowana i z jasnymi zarobkami. Dobra opcja również dla osób z zagranicy których tam również nie brakuje. (usunięte przez administratora). Opinia o firmie jest też mocno zależna od stanowiska. Linie mimo pozornej równości, równe nie są. Na jednych jest łatwiej na innych trudniej, ponieważ jest to praca na maszynach. Co za tym idzie ludzie którzy pracują na łatwej linii, nie na robią się i do tego wieksza norme zrobią i dostaną dobrą premie. A ludzie którzy trafią na trudną linie, muszą ciężko pracować często bez premii. No i brak indywidualnego podejścia do pracownika o którym już pisałem czy równe zarobki za nierowną prace.

Olek

Czy ktoś się wypowie na temat pracy w biurze ?

Biurowy
@Olek

Praca zależy w jakim dziale jest Ok, tylko mimo klimy trochę gorąco

Ano
@Biurowy

To nawet klimy nie ma tak duża i rozwijająca się firma?

Wrowro

Podwyżki pracownicy którzy zamierzają mają 17,40 nieroby 18 i wiecej takie podwyżki a po wypłacie widać tylko jej ubytek

BMW

Pani Natalio. Nic tu nie jest darmowe. Posiłek płatny o 12. Pracownik który pracuje od 6 rano woli sobie przynieść swoje jedzenie i przerwę robi około 10 rano. Pracownik który przychodzi na 14 nie dostanie posiłku bo go już nie ma... Żeby pójść na przerwę trzeba się elektronicznie odbić w systemie żeby ten w tym czasie nie naliczał pensji. Przerwa trwa 20 minut i w drodze powrotnej znowu trzeba się odbić. Plusem jest tani transport który wynosi około 30 zł miesięcznie .

Corsa
@BMW

Obiady są wydawane od 12 do 13:30, także typowo ustawione pod pracowników biurowych

Jak czytam te kłamstwa na tym forum to aż niedobrze mi się robi.

............................

przecież tak jest prawie wszędzie pracują tylko ludzie fizyczni dziś się zaśmiałem jak panie w biurach narzekają na temperaturę że nie wyrabiają w telewizji mówili śmiesz ne ma wentylator w domu jakoś wytrzymuje a co mają powiedzieć ludzie na produkcji oni wychodzą wcześniej z pracy bop mogą a wy jak nie wyprodukujecie cewek to swiat się zawali

Cocospoko

Dziwnym trafem w czasie upałów poznikały termometry na hali, pytam się dlaczego?

MVE
@Cocospoko

Wystarczy zejść z hali bo to nie normalne jest tak pracować. Tylko znajdzie się (usunięte przez administratora) co zostanie

Natalia

Co powiecie na temat pracy w firmie? Czy wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę? Czy są przyznawane premie uznaniowe, dodatki? Napiszcie proszę, czy praca jest zmianowa, oraz czy można dopasować grafik. Może pracodawca w ostatnim czasie organizował jakieś wyjścia integracyjne? Takie informacje mogą być ważne dla innych forumowiczów.

@Natalia

UoP na stałe po 3 miesiącach to prawda a nawrt kilka groszy podwyżki jest wtedy. Premie tylko za normę, która nie wiadomo od czego zależy. 3 zmiany. Brak możliwości dopasowania grafiku u większości brygadzistek. Brak integracji w firmie w ogóle.

D
@Szymon

Znajdźcie sobie pracę gdzie Multi sport jest za darmo oraz ubezpieczenie oraz inne tego rodzaju rzeczy pokrywa pracodawca a nie wy jeszcze za to płacicie.No i te 3 zmiany to też niefajnie. JA MAM 1 zmianę.papa.

Szymon

Praca na produkcji. Monter Urządzeń Elektromagnetycznych. Plusy: + można słuchać muzyki, + stołówka i obiady, + autobusy pracownicze, + stosunkowo nie najniższe zarobki, + przyjmuja wszystkich jak leci, + nieobowiązkowe ale opcjonalne nadgodziny w soboty lub/i niedziele. Minusy: - dyskryminacja mężczyzn, bardzo stereotypowe i krzywdzące podejście do pracy mężczyzn - w przypadku próby negocjacji zmiany stanowiska jest tylko wysmiewanie się i totalna ignorancja, do tego dochodzi faworyzowanie kobiet które obejmują wszystkie wyższe stanowiska oraz stanowią większość w firmie, Nie Polecam żadnemu Mężczyźnie - firma nie szanuje ani nas ani naszego zdrowia. - najnudniesza praca w w stosunkowo najgorszych warunkach z jaką kiedykolwiek się spotkałem, - dla mężczyzn TYLKO stanowiska stojące i dużo dźwignia. - gorąco - dla mężczyzn praca TYLKO przy wtryskiwarkach > 120 st a nawet >300 st cercjusza, bardzo wykańczajaca praca po której nie ma się na nic siły, - przełożeni i współpracownicy w zdecydowanej większości to ignoranci, z którymi nie można normalnie porozmawiać, bardzo zamknięte środowisko nastawione tylko na robienie normy, -normy tak wysokie że nie można nawet minuty odpocząć, -presja przełożonych którzy nie słuchają tłumaczeń i próśb, -(usunięte przez administratora) - komputerowy system mierzący czas pracy - trochę jak w więzieniu. - brak szacunku do pracy oraz zdrowia. - brak możliwości rozwoju, - komplenty brak optymalizowania zasobów ludzkich - nikt nie patrzy na preferencje pracownika, to gdzie pracujesz ustala system i nie ma możliwości zmiany linii lub stanowiska. - (usunięte przez administratora) - luxmed czy multisport? zapomnij tylko po przepracowaniu (usunięte przez administratora) - zero poczucia że cokolwiek znaczy się dla firmy, - przełożeni to proste kobiety bez wykształcenia które dostały stanowisko bo dlugo tam pracują i kompletnie nie znają się na zarządzaniu i nie mają szacunku dla pracownika (większość - nie wszystkie), - kobiety, prowadzą między sobą nieuzasadnione spory i konflikty, zamiast współpracy. - brak podwyżek związanych ze stażem pracy, PODSUMOWUJĄC Dobra firma dla kobiet które oczekują 8 godzin prostej pracy z muzyką i do domu. Stanowczo odradzam mężczyznom - za te pieniądze szkoda tracić zdrowia, a można go stracić dużo i szybko. Do tego dyskryminacja i ignorancja ze strony przełożonych nie poprawia sytuacji. Nie warto pracować tam dłużej. (usunięte przez administratora) Firma kłamie odnośnie wielu rzeczy np. zmiana stanowiska codziennie by zlikwidować monotonie to kłamstwo, coś takie nie istnieje, a mężczyźni mają tylko jedno stanowisko.

Każdy sobie rzepke skrobię

Hehe pozdrawiam swoją była brygadzistke z rzekomego zakładu psychiatrycznego.Wstyd i patologia.

Trapez

http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/obowiazki-pracodawcy-w-czasie-upalow. A my mamy wodę kranówę która jest naprawdę wzmocnieniem. Praca na hali ponad 30 stopni przy nagrzanych maszynach. Masakra zero ludzkości

Wrocław
@Trapez

To może najwyższy czas zmienić pracę jak tak narzekanie

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC