ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Zzz

A brygadzista to niby kto Don Juan ???też jest pracownikiem...troche logiki irku

Zzz

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła!

Mama mia

Odradzam pracy w tym zakładzie.Plotki ważniejsze od wszystkiego.Dziekuje pewnej Pani bryg. Która rozpowiada prywatne sprawy na linii oraz dodaje ,,coś,, od siebie. Brawo oby tak dalej.

most

Dzień dobry. Witam wszystkich i chciałam się podzielić zła opinią i złym traktowaniem pracownikow w firmie eto magnetic ul. Kwiatkowskiego. Odradzam wszystkim pracy tam a w szczególności na lini 400 sa tam osoby ktore kablują brygadzisce i ona ciągnie ich stronę. Sa bardzo nie sympatyczne,robią zdjęcia po kryjomu.

Obiektywna
@most

Pani Elżbieto - most. Zaprzecza Pani sama sobie. Ostrzega Pani na forum przed złym traktowaniem pracowników, jednocześnie stwierdza, że brygadzista " ciągnie stronę całego zespołu". Wnioskuję, że jest wręcz przeciwnie niż Pani twierdzi. Proszę nie wylewać żali i zastanowić się czy wina nie leży po Pani stronie. Pozdrawiamy :-)

EVM
@Obiektywna

Wiem o kogo chodzi , czyżby Krolewna znów?Proszę się do tego przyzwyczaić bo takich osób jest więcej. Ze złym traktowaniem to sie zgadzam. Donosy są na pierwszym miejscu !Ludzie na ostatnim!

@most

A dlaczego kablują i robią zdjęcia po kryjomu? Zastanawiające prawda....

New amt
@most

Linia 400 jest super. Praca lekka i przyjemna. Dziewczyny są sympatyczne i pomocne. A brygadzistka, serio, spoko i konkret

Uuuu
@New amt

Chyba sama brygadzistka to napisała. Najgorsza w całej firmie. Zero kompetencji do zajmowania tego stanowiska.

@EVM

Jaka królewna ?

@Obiektywna

a pani niech czyta ze zrozumieniem

perpetum mobile

Za pare lat ten zakład nie będzie istnieć z takim poejsciem do ludzi.

130.130.130
@perpetum mobile

Jak się ponad trzy lata temu przyjmowałam to miło się pracowało,naprawdę .Miałam większe zaangażowanie,chęci , byłam bardziej pozytywnie nastawiona do pracy i otoczenia.Obecnie panuje napieta atmosfera, pełno fałszu i zakłania , jeden na drugiego kabluje jakby było o co konkurować.Ci którzy skutecznie donoszą to najgorsze babska .To ludzie psują atmosferę .Człowiek człowieka ma za nic .Uważam ,że panuje ogromny brak szacunku do osób pracujących .Co się z Wami wszystkimi dzieje???Dlaczego jest taka wrednosc i zakłamanie ?Przecież jesteśmy wszyscy równi , koleżanka koleżankę w łyżce wody by utopiła albo jej męża odbiła...I to kobiety są tu najgorsze.Chciałabym pracować jeszcze chwilę....Ale nie wiem czy sam radę w tym bałaganie i z tym Waszym zakłamaniem.Szkoda że Wy wredni ludzie pasujecie Renomę tej firmy , firmy dającej stabilizację , możliwości .Nie potraficie doceniać tego co macie , tylko narzekać i knuc wobec innych.

130.130.130
@perpetum mobile

Przepraszam za literówkę .....

Dlaczego
@perpetum mobile

Prawda jest taka że ktoś powinien przestać wierzyć jeden osobie Co mu mówi.

Wróżka

Niedługo cała Klicha się rozwali.Jedni się zwolnia a innych się zwolni. Niektórzy bardzo się trzęsą tak że koniec jest niedaleko.Nadchodzi nowa era.

eeeeee

Popieram

Czarownica
@Wróżka

A co się dzieje?Przecież jak jest źle to można zawsze pracę zmienić, wszyscy narzekamy a tak naprawdę to wszędzie jest ciężko teraz , są różne branże i wyścig szczurów jest wszędzie....Proponuję otworzyć swój biznes i zobaczyć jak się na swoim pracuje ....Od rana po świt.Ja zaczniecie ostro (usunięte przez administratora) na swoim to wtedy docenicie pracodawcę. Szykują się podwyżki i nowe zmiany na lepsze .Pracuje na EVM i jest lekko, nikt mi nie stoi nad głową , chyba ze audyt , nikt mi nie robi problemow ze sie nie wyrabiam , a jak robia to zbytnio sie tym nie przejmuje .Pracuje tak jak umiem najlepiej I uwazam ze Nasz pracodawca jest dobry.To z ludzmi cos sie dzieje nie tak , władza odbija do głowy , niektorzy nie maja podejscia i nie nadaja sie do kierowania liniami. Tyle w temacie....

Jasnowidz ha ha ha

Ble ble

Syff wstyd i masakra ta firma to sped jakiś nienormalnych. Czegoś takiego nie czytalam i nie słyszałam.

Ciekawa

Będzie jakaś kasa na święta?

@Ciekawa

Będzie

Ktosiek

Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania

Elektrozawor
@Ktosiek

Co to się znowu dzieje ?

Ktosiek

Do osób,które obrazają personalnie .Nie czujcie sie bezkarni.Sa paragrafy za obrazę i grozby, mozna wam zalozyc sprawe cywilną.Myslicie ze nikt was nie namierzy?!!.Istnieje cos takiego jak IP ,nawet zmienny jest do namierzenia.Wiec liczcie sie z konsekwencjami za wlasne slowa.Mozna wyrazac swoje zdanie bo mamy tzw. demokrację.Ale obrazanie kogos lub grozenie personalne to juz sprawa do zgloszenia na policję i do sądu.

Kim
@Ktosiek

Każdy o tym wie.Ale udowodnić ze obrazy są bezpodstawne jest bardzo ciężkie ...Zresztą jak komuś nie pasuje to dowidzenia.Jest kilka osòb ktòre działają na nerwy , dobrzy odchodzą niedocenieni i tym co odchodzą Życzę samych cukcesòw.

@Kim

Samo uzywanie danych osobowych ,personalnych juz jest podstawa do kary,nie trzeba niczego udowadniac.Wpis jest dowodem

Ada

Wiecie może jakie zmiany się szykują z nowym rokiem?Będą podwyżki?Martwi mnie zmiana systemu pracy , jesteście zadowoleni z tego?

Dani

A co to za romanse na 130??mężatka S z młodym K?Brawo S , mężuś szczęśliwy bedzie

Bo Pękne
@Dani

Dani chyba nie jesteś zazdrosny/a ? ;-)

Dani
@Bo Pękne

nie nie jestem , śmieszy mnie to ....zresztą wszyscy wiedzą że S lubi latać....

brak słów
@Dani

wy ludzie naprawdę nie macie swojego życia ? To jest forum na temat pracy i pracodawcy...a takie nagabywanie jest karalne i proszę się zastanowić nad tym co się pisze. DANI jesteś żałosna i nie masz widać chyba co robić skoro tak o wszystkich wszystko wiesz. Niedługo zaczniesz pisać kto i kiedy poszedł srać !

@brak słów

To jest forum o pracy i pracodawcach , więc wszystko jest ważne co się w pracy dzieje...Wszystko tworzą ludzie ...Karalne jest operowanie danymi i nazwiskami .Poczytaj sobie o tym bo nie masz pojęcia . Akurat nikt nie złamał zasad .Pozdrawiam

brak slow
@123

A kogo obchodzą czyjeś rzekome romanse ? Chyba tylko Ciebie Dani i 123 w jednej osobie

@brak slow

Nie trafiłaś

Dramatico
@Dani

Na innych liniach też są romanse trzeba się tylko dobrze przyjrzeć... pozdrawiam pewną parę.ladnie to tak rozpoerdalac komis małżeństwo a tym bardziej jak jest dziecko?

Ka-na EVM

Ciesze sie ze niedługo beda Świeta , moze jednak coś dostaniemy ????,powiem Wam że jeżeli nie wprowadza socjalu to bede musiała sie zwolnić,wybrac lepsza droge ...A szkoda bo mam fajny zespòł.Sa pewne wyjatki jak wszedzie .Jednak nie ma to jak fajni ludzie ????

KKK
@Ka-na EVM

Jestem dobrej myśli,że warunki się polepszą , poczekam ....

C.

Ciekawy jestem, czy Pan Dyrektor nasz szanowny planuje jakieś zebranie w najbliższym czasie, by choć trochę objaśnić "dobrą zmianę" która nagle spadła na Nas wszystkich. Jak sprawę ze zleceniami weekendowymi jestem w stanie zrozumieć, tak zmiany systemu pracy (i to jeszcze w tak szybkim terminie) już nie. Pracownikami z Ukrainy nie zastąpicie wykwalifikowanej kadry, która co raz bardziej się Wam wykrusza.

K
@C.

Jestem za tymi zmianami , nie muszę wszystkich weekendów pracować ,ale 1-2 mi wystarczy.Zresztą życie nie polega tylko na pracy ...Uważam że firma nie jest najgorsza tylko panuje w niej nietypowa atmosfera .Każdy z nas jest inny i docieranie się nawzajem jest ciężkie.

Tata a Marcin powiedział
@K

Prawda

2017

Ogólnie jestem zadowolona ,1-2-3 , mogliby tylko wiecej płacić , to wielki minus i brak socjalu. Ogólnie nie ma co narzekać , doceńmy to co mamy i traktujmy siebie z szacunkiem.Szkoda ,że nie wszyscy tak postępują . Wierzę ,że będzie lepiej .Zawsze można się zwolnić . Więcej optymizmu Życzę!!!

Michu

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w magazynie? Widziałem ogłoszenia i zastanawiam się nad złożeniem CV. Jakie warunki i atmosfera?

Bogata

Pieknie i się wydalo kto jaki jest...uśmiałam się

były

Pracowałem tam z 10 lat temu. Jakie teraz macie normy na wtryskarce 170?

Szarlot

Ludzie z reguły lepiej pracują, jeżeli są motywowani pozytywnie. Ich motywacja do pracy może być większa, gdy pracodawca zapewnia im nie tylko pensję na czas oraz premię, ale także inne świadczenia, głównie niematerialne, które mają dać korzyści załodze. Firmy chcące być przyjazne pracownikom – jeśli je na to stać – fundują więc ekstra świadczenia, aby w ten sposób zmotywować kadrę do jeszcze wydajniejszego działania. O dobry wizerunek firmy też im chodzi. U NAS TEGO BRAK!!!!!! SZEF DOCENI JAK WIECEJ LUDZI ODEJDZIE.....

Nowa

Jak będą proponować linię 240 to omijajcie szerokim łukiem pracowałam tam przez chwilę i jednej ,,Pani "dziękuję za to że nie dostałam umowy, pracowałam jak one po trzech miesiącach nawet mi nie przekazano że nie przedłużają umowy teraz wiem dlaczego dziękuję,,pani Annie W"powodzenia życzę tej ,,Pani"

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC