ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Cześć, czy to prawda, że w ETO nie ma normalnego Funduszu Socjalnego? Nie ma żadnych świadczeń na święta? Przecież to kasa dla pracownika jest? W innych firmach są bony, karty mulitsport, paczki i podobne rzeczy. Dziwne to jest, tym bardziej, że to kasa z osobnego konta jest i dlaczego nie ma????

***
@Kandydat

nie ma Funduszu Socjalnego jako wczasy pod gruszą itp. Ale są karty na święta Bożego Narodzenia, opieka Luxmed darmowa po roku (tutaj nie pamiętam czy dokładnie rok), dofinansowanie do obiadów, dofinansowanie do transportu (płacimy 35zł miesięcznie), karta multisport za niecałe 36zł, więc nie jest wcale tak źle :) na pewno dużym plusem są nadgodziny wypłacane co miesiąc :)

@***

Tak są ale nie dla Wszystkich. Pracownicy dokonali wyboru, że nie chcą bo bedzie wielką niesprawiedliwością gdy jeden dostanie więcej od drugiego. Zresztą Dyrekcja oznajmiła, że może Fundusz Uruchomić ale kosztem innych, coś zabrać albo pobierać pieniądze za Luxmed itp. Tu jest ogromna zawiść i zazdrość że ktoś może więcej dostać. Tak naprawdę FS można uruchomić kilka lat wstecz, ale ktoś bardzo się tego boli bo jest skąpy i chytry.Szukaj lepszego zakładu gdzie będziesz miał wszystkie świadczenia.

jak wygląda praca na stanowisku konstruktora pod względem rozwoju i jakie są widełki płacowe ?

Better Player
@Kandydat

Praca w Creo 4.0 + SAP, projektowanie elektrozaworów i ich komponentów. Oprócz tego do zadań konstruktora należy układanie planów walidacji, tworzenie "risk assesmentów", zleceń do labolatorium i izbę pomiarową, współtworzenie D-FMEA. Dużo szkoleń wewnętrznych, zgrana ekipa, 2x w roku szkolenia zewnętrzne (budżet) - względnie według zainteresowań. Widełki szerokie, zależne mocno od doświadczenia, umiejętności twardych, miękkich i zdolności negocjacji. Od 4k dla juniora być może do 10k dla seniora - niczego nie gwarantuje. Nie mniej jednak polecam.

Adrenalina

Pracuję w Eto od niedawna, ale bzdurą jest (przynajmniej na mojej zmianie) że osoby ze Wschodu się obijają, lub pracują w jakimś spisku przeciwko Polakom. Pracują bardzo efektywnie, może wydają się nam obcy, bo wielu z nich nie mówi po polsku. Praca jest na akord, więc trzeba pracować, nie obijać się.

Jan Michał
@Adrenalina

Ciekawe jakim tY jesteś powodem do dumy dla Eto i czy taki pracowity/a jesteś. Zamiast filozofować wracaj do pracy czyścić kible (toalety) przynajmniej jakiś pożytek będzie. Akordowcu olimpijski...

Joanna

Hej, hej, przychodzę się Was dopytać :) Ile Pań pracuje w ETO na magazynie? Czy praca jest ciężka? Jak z załadunkiem i rozładunkiem? Da radę się szybko przyzwyczaić? :D Czy nowy pracownik szybko może wdrożyć się w obowiązki oraz do zespołu?

Walter
@Joanna

Praca na magazynie jest zalatwiana po znajomości i dużo jest ludzi spokrewniony; mamusia- synuś ,kuzynostwo itp itd ... Ludzi z ofert internetowych przeznaczają do ciężkich i niezdrowych prac przy dźwigania ciężarów i ważeniu ich na wadze na dziale odbioru. Ci pierwsi dostają lekkie prace przy liczeniu i opakowaniu. Wśród tych drugich stale występuje rotacji. Kto szanuje swój zdrowie szuka pracy gdzie indziej. Z kolei lenie robią wszystko aby nie pomóc, nawet gdy nie mają nic do roboty. Bo poco skoro mają się za tych lepszych co nic nie muszą. ..

pracujący
@Joanna

Na magazynie pracuje jedna kobieta. Raczej nie szukają pań, ponieważ pracując na magazynie czasem trzeba się nadymać i ponosić cięższe rzeczy. Kolega @Walter coś tam bredzi o kumoterstwie, ale to nawet szkoda czytać. Ciekaw jestem jakie znajomości mają chłopaki z Białorusi czy Ukrainy pracujący w ETO :D

@pracujący

A co konkretnie ta pani robi w ETO? :P Czy można podesłać swoje CV i ma się w ogóle jakąś szansę na zatrudnienie i spróbowanie swoich sił czy uważasz, że nie ma to sensu? :P Może przyjmą chociaż na okres próbny?

@Walter

Największe przywileje mają pracownicy z Ukrainy, mimo że się obijają, wyrabiają połowę normy co wieloletni pracownicy to obchodzi się z nimi delikatnie. Obrażają pracowników, są wulgarni, a i tak uchodzi im to na sucho. Zwłaszcza jak brygadzistką zostaje Ukrainką, Polacy są traktowani jak śmiecie w swoim własnym kraju. Zupełnie jak za Hitlera. Kto może niech omija ten przybytek

@Anna

Za ten wpis powinnaś zostać ukarana przynajmniej naganą ze wpisem do akt, jak nie dyscyplinarnym zwolnieniem. Jawna dyskryminacja i uprzedzenie. Jestem wieloletnią pracownicą, pracuję na linii gdzie mamy dość dobre wyrobienie. I w dużej mierze zawdzięczamy to pracownicom i pracownikom z Ukrainy. A (usunięte przez administratora) i nieróbstwo reprezentujesz Ty, swoim wpisem wystawiłas negatywną opinię tylko i wyłącznie sobie. I nie pisz bzdur.

@Anna

Pracuje w Eto kilka lat i proszę nie pisać bzdur. Na mojej linii jest kilka Pań z Ukrainy i starają się jak mogą odnośnie wyrobienia i przy tym wspierają innych.A druga sprawa nie ma brygadzistki z Ukrainy. Więc jeśli ktoś ma jakieś uprzedzenia to nie pisz bzdur i nie wprowadzaj zamieszania.

@Anna

To prawda. Pracownicy z Ukrainy składaja donosy na pracowników z Polski. O byle pierdoły. Nie można im zwracać uwagi bo to zaraz niby mobbing.Opowiadaja bzdury a kadry im w to wierzą. Firma lepiej ich traktuje niż nas. Rozmowy z kierowniczką z kadr na nic się zdają. Pan dyrektor to powiniem wychodzić do pracowników i pytać się o opinie.Zostanie Pan sam z garstką Polaków bo proszę pamiętać ze wschoni też odejdą. Tu nikt za nikogo pracować nie bedzie a zwłaszcza Polacy na sąsiadów. A Wy drodzy Rodacy miejcie własne zdania bo Was stłumią i wejdą na głowe.

Ana

To powien tak, może ty nie madz problemu ale problem jest na innych liniach. Nie każdy jest zły ale jest dużo (usunięte przez administratora) I najbardziej obrywaja Polacy. Brygadzistki nie ma jest ukrainka liderka tylko, ze... No własnie swój ciągnie do swego i nie koniecznie jest szczery i sprawiedliwy. Znan dobrze ten zakład i na wielu liniach byłam. Ale uważam ze to Polacy ciężko pracują.

@Aga

Każdy ma swoje zdanie. Jest różnie, wiem że są linie gdzie dziewczyny dają z siebie naprawdę dużo, ale nie wszedzie jest tak. Te negatywy to tylko ludzi przykre doświadczenie, gdyby mieli dobre to inaczej by napisali.Jest różnie. Pamietajmy że linie są różne tak jak ludzie. Część osób jest zadowolonych a część narzeka. Może ci zadowoleni nie mieli przykrych sytuacjii.Powiem tak, że pozytywem jest zarobek, możliwość zleceń i wypłata na czas,benefity takie jak w innych firmach. I to wszystko.

Helena

Dla zainteresowanych pracą na produkcji. Na plus: + Praca nie jest na taśmie a jedynie co cię goni to norma, grupa z którą pracujesz i stan techniczny maszyny na której pracujesz + tylko try zmiany żadna czterobrygadówka kto pracował w takim systemie będzie wiedział.w czym rzecz + przyjazna atmosfera - zależy gdzie trafisz i z kim będziesz pracowała i tu temat gonitwy no trzeba pracować bo od tego zależy premia całej grupy. - Gorąco Gorąco i jeszcze raz gorąco - o wiatraki nie można się doprosić ale woda jest. - awarie bez przerwy na mechanika czekasz czasami całą zmianę i nic ... I tak bez plusów i minusów Co najważniejsze pieniążki nie są złe ale są firmy w których można zarobić więcej. W ETO można fajnie zarobić na zleceniu na weekend no ale chyba nie w tym rzecz...

Stanisław
@Helena

Chyba ze trafisz na brygadzistkę Ukrainkę, wtedy praca lekka dla znajomków ze Wschodniej granicy, a dla Polaków nagonka.

Hmmm
@Stanisław

Przecież tam nie ma żadnej brygadzistki z Ukrainy, bzdury wypisujecie i wprowadzacie ludzi w błąd

Czarna

Wprowadzenie obostrzeń to chyba tylko na wypadek sanepidu czy inspekcji bo wielu tego w ogóle nie przestrzega. Maseczki pod nosem to częsty widok albo pod brodą. Niby w szatni ma być ta druga maseczka a brygadzistki które stoją przy schodach czasami dwie, trzy nawet nie zwracają uwagi. Większość nosi zwykle.

@Czarna

Maski są wymogiem w każdej firmie. A jak noszone to inna sprawa.. Każdy odpowiada za siebie .Nie rozumiem tych ,którzy mają z tym problem i przeszkadza im niewłaściwe noszenie maski. Wiemy wszyscy doskonale ,że one nie chronią .A jest przepis ,który mówi że trzeba je stosować. Pracownicy noszą je pod nosem bo ciężko jest im oddychać , mają zawalone zatoki , katar itp .Ludzie powinni zająć się pracą a nie wytykać innym zachowania .

Czarna
@Karolina

Interesuje mnie jak noszą inni bo jeśli pani stoi obok na stanowisku przez 8 godz i ma maseczkę pod brodą to ja nie czuje się bezpiecznie.

Aa

Przecież przy stanowisku już nie trzeba mieć maseczki... od 1 maja

@Czarna

Proszę sie zaszczepić, bedzie Pani bezpieczna. Albo skoro nosi Pani maskę właściwie, to nie ma powodu do zmartwień, prawda? Pani jest przecież bezpieczna, ja nie mam takich obaw. Jedynie boję się ludzkiej głupoty . Pozdrawiam

@Karolina

Od kiedy to szczepionka chroni przed zarażeniem???

A jest coś co chroni? Ani maska, ani szczepionka. A więc proszę skończyć! Forum o pracy i pracodawcy nie o Covidzie. Proszę lepiej napisać jaki jest pracodawca i praca, bo chyba najwyraźniej Pani/Panu to się nudzi. Zbyt dużo wolnego w pracy? Ja Polecam Pracodawcę, pozdrawiam

@Karolina

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy jak i pracodawcy. Jak ktoś przychodzi po to żeby pracować a nie bimbac 8h to będzie mu się podobało. Praca lekka i przyjemna.

Jenny
@Norma

Naprawdę? Po tylu opiniach przeczytanych mam chwile zawahania przed aplikowaniem. Może jakieś szczegóły, od kiedy ,ile na umowie itp . To nie tajemnica tabu chyba można napisać

Axx

To nałóż sobie Chełm ;)

Koras

Interesuje mnie praca weekendowa na produkcji ? Niestety nie ma aktualnie takiej oferty... czy jest sens dopytywać w biurach czy trzeba czekać ?

@Koras

Z tego co widziałam to szukają teraz wakacyjnych pracowników

@Koras

Z tego co wiem to potrzebują sprawdź olx

Venon

Jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu - weekendowo / wakacyjnie ? Czy ktoś może podzielić się opinią ?

Witam jak wygląda praca na stanowisku pracownik porzadkowy w eto?Narazie takie jest wolne stanowisko.

***
@Nowy

Szukają też pracowników produkcji https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-wroclaw,oferta,1000944973?s=3bac469c Najlepiej zadzwonić do nich i wtedy wszystkiego się dowiesz.

Potencjalny pracownik

Dzień dobry. Na czym polega dokładnie praca mógłby ktoś mi opisać.

Kajka 124

Mam pytanko ile wynosi stawka godzinowa za pracę weekendową? Ile można zarobić pracujący tylko w weekendy?

Nowa

A któś może napisać którędy jedzie autobus do eto.. albo jakiś rozkład tych autobusów pracowniczych?? Czy północny Wrocław zahaczy??? Pozdrawiam

@Nowa

Autobus pracowniczy kursuje na 3 liniach autobusowych: 1) Psie Pole -Katedra - PKS - Zaporoska - Fat - ETO 2) Kamieńskiego - Bałtycka - Dworzec Nadodrze - Plac Jana Pawła II - Kwiska _ Nowy Dwór - ETO 3) Kąty Wrocławskie - Sośnica - Sadkówek - Sadków - Baranowice - Pietrzykowice - Smolec - Mokronos Górny - Mokronos Dolny- ETO Pozdrawiamy, ETO MAGNETIC

Witam mam pytanie czy za miesiąc przepracowany wychodzi na rękę około 3 tysięcy ? Bo wiem tylko jaka jest godzinowa stawka a jak to wychodzi w praktyce .

@Gość

Przez pierwsze 3 miesiące jest tylko stawka godzinowa i dodatek za nockę. Później dochodzi premia.

@Starsza

Czyli ile wynosi po tych 3 miesiącach wynagrodzenie w Eto Magneticu wraz z dodatkiem za nocki i premią? Jakie są w ogóle warunki dostania takiej premii?

@Joanna

Zależy na jaką Linię się trafi. Premii może być 50 zł ale może być i 1000. Zależy od wyrobienia. Każda Linia ma swoje wyrobienie. Dlatego zarobki bardzo się różnią.

John
@Starsza

Dlaczego po okresie próbnym stawka nie wzrosła? Jest taka sama jak na próbnym...

@John

Nie wiem dlaczego, zapytaj w kadrach. O ile pamiętam to po okresie próbnym powinna być wyższa ale niewiele.

Konrad

Jak wygląda praca w Utrzymaniu ruchu? struktura , ile osób zatrudniają ,kierownik czy w porządku?

pracujący
@Konrad

Mechanicy (+-20) -> Mistrz utrzymania ruchu -> Kierownik techniczny I mistrz utrzymania ruchu, i kierownik techniczny są spoko. Roboty jest od groma, firma bardzo dobra do nauki.

Konrad
@pracujący

Elektrycy są również czy elektromechanicy? Automatyk, inz. Utrzymania ruchu?

Luky

Witam, jaki socjal i po jakim czasie jest w Eto? Bony, wczasy, paczki, premie?

Mark

Totalnie nie polecam tej firmy. 1. Podczas rozmowy o pracę wszystko ok, jasno przedstawiona struktura firmy, jak i stanowisko na które się przyjmuje. I w zasadzie tyle z plusów; 2. Rzeczywistość jednak zupełnie inna. Przydzielenie na stanowisko daleko idące od tego, o którym było mówione na rozmowie; 3. Brak zainteresowania liderki pewnej linii nowym pracownikiem, pracownicy byli bardziej pomocni; 4. Jedni nieustannie pracują, drudzy siedzą w telefonach; 5. Po rezygnacji, HR nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, totalna nonszalancia. Opisane powyżej sytuacje dotyczą jedynie mojej osoby i moich spostrzeżeń. Nie mają na celu nikogo urazić. Dodam jeszcze, że podczas rozmowy z pracownikami dowiedziałem się, że "kiedyś było inaczej", ale teraz niestety wygląda to jak wygląda. Świadczy o tym chociażby ciągła rotacja ludzi.

@Mark

Praca jest na różnych stanowiskach. Przeważnie codziennie na innym aby uniknąć monotonii. Więc jeśli byłeś szkolony na innym stanowisku niż mówiono to przecież nic się nie stało. Zawsze starsi stażem pracownicy uczą nowych, takie są tutaj zasady. A co do tego, że niektóre osoby pracują a inne siedzą w telefonie to niestety masz rację. I nikt nie reaguje na to. Ani liderzy ani brygadzistki.

Ciekawa

Informacja o premii świątecznej i to był żart na Pryma aprilis czy będzie?

@Ciekawa

To nie był żart. Premia została przyznana wszystkim którzy spełnili odpowiednie wymogi.

Norma

Ja pracuje 9miesiac i moja ostatnia wypłata to 3 800zl. Na lini. Kto tak kłamie i po co?

Frank
@Norma

To na linii zarabiają więcej niż technolodzy po studiach ze znajomością języków obcych

Na linii
@Frank

Nie wiem jakie stawki mają technolodzy ale na linii najniższa jest 22 zł na godzinę do tego jeśli pracuje się w weekendy to na rękę jest ponad 4 tys.

@Na linii

Dokładnie, dlatego nie rozumiem dlaczego niektórzy piszą 2400 na rękę. Technolodzy nie mają stawki godzinowej i nie pracują w weekendy. Na lini, przy przepracowanym miesiacu bez L-4 spokojnie 3000- 3500 zł na ręke. W zależnosci od ilosci godzin i wysokosci premii na danej linii.

Nowa
@Frank

Czyli na lini produkcyjnej jest szansa po okresie próbnym na 3 tys na rękę?

@Nowa

Oczywiście że tak.

Zniesmaczona

Brawo dla Pań które po drugiej zmianie rzuciły się na dekoracje i cukierki nie zostawiając nic dla nocnej zmiany, wstyd. Było tak ładnie i miło

Długowłosa

Czy można przenieść się na 340? Tam można chodzić w rozpuszczonych włosach nawet takich do pasa. Jedna firma a różne traktowanie pracowników.

Mika
@Długowłosa

A może jednak warto nosić związane włosy dla własnego bezpieczeństwa. Też mnie dziwi, że nikt nie reaguje na długie włosy związane tylko w kucyk i wiszące do pasa. Zresztą tak samo jest z biżuterią. Był w zeszłym roku wypadek, że pani zachaczyła pierścionkiem i zraniła palec ale nikt nie pilnuje tego. Trzeba nieszczęścia żeby firma pilnowała przepisów które sama wprowadza.

Mała
@Długowłosa

I można fajczyc co godzine, skąd Wy Psnie macie tyle minut skoro Was nie ma 7 razy w ciągu zmiany po 10-14minut? Prosze kontrolować palaczy bardziej. Jedni maja 15 minut a inni 70.

@Mała

Niestety masz rację. Kilka wyjść na papierosa i często jeszcze normalnie na przerwę. Udawanie, że się wybija przy czytniku to codzienność.

Mamba
@Długowłosa

A skąd takie informacje? Na 340 wręcz trzeba mieć związane włosy gdyż się elektryzują co jest niekorzystne przy czujnikach.

@Mamba

Wiem bo widzę, pracuje niedaleko. Jeśli uważasz, że włosy do pasa związane tylko połowa na czubku głowy a reszta rozpuszczona jest spełnieniem wymogów to nie masz racji. Chociaż wczoraj akurat ta dziewczyna miała związane włosy całe, widocznie ktoś jej zwrócił uwagę. Ale przez kilka miesięcy od kiedy pracuje nie miała. I nie trzeba socjalnie obserwować bo ona ciągle wychodzi na fajkę i takie włosy rzucają się w oczy. A jeśli na tej linii faktycznie chodzi o jakieś elektryzowanie włosów to tym bardziej powinno być to przestrzegane.

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC