Opinie o Bfc Nieruchomości Johann Bros w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bfc Nieruchomości Johann Bros. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bfc Nieruchomości Johann Bros o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bfc Nieruchomości Johann Bros w Katowice

Hdjdjf

Zarobki doświadczonych i wieloletnich pracowników niewiele wyższe niż najniższa krajowa . Pracownik firmy ochroniarskiej ,który siedzi na du... zarobi prawie tyle co my.Wynagrodzenie za pracę budowlańca w warunkach szkodliwych ( pył ,brud ,chemia ,bardzo niskie i wysokie temperatury itd . ) jest w tej firmie żenująco małe .

Alklk

Wymagań ze strony kierownika i szefa coraz więcej ,bo i pracy dużo . Ale niestety wymagania zarządu nie idą w parze z podwyżkami wynagrodzeń . Zarobki na tle innych firm budowlano-remontowych są na marnym poziomie . Od ostatnich podwyżek wynagrodzenia (2 lata temu ) ceny w sklepach itd. poszybowały znacząco w górę . Inflacja szaleje a szefowi wydaje się ,że pracownicy są zadowoleni. Szef nie potrafi tak jak ma to miejsce w innych firmach zaproponować sam od siebie podwyżek wynagrodzenia ,tylko czeka aż się będziemy prosili o podwyżki.Niestety nie ma motywacji by dalej pracować w tej firmie.Trzeba się pakować z tej firmy ,bo te ciągłe proszenie się o podwyżki jest bardzo męczące.

Samuel

Taki spokój na forum bo jeśli pracownicy są zadowoleni to i brak motywacji do zaglądania na forum?

Czy w obrębie jednego działu w Bfc Nieruchomości Johann Bros są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

nie ma działów i rekrutacji na liderów

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Prezesa w firmie Bfc Nieruchomości Johann Bros? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Konrad

@Anonim Możesz podpowiedzieć jeszcze jak przebiega rekrutacja i jaka umowę firma podpisuje?

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

@Adam

Do pracy fizycznej zawsze szukaja bo biura zreszta tez

fruuu

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć? W końcu ważne dla mnie jest to, żeby były odpowiednie socjale od podstawy dołożone.

@fruuu

Średnia krajowa na start

Pan

Chyba mylisz pojęcia kolego ? Średnia krajowa to około 4500 zł ty pewnie miałeś na myśli najniższą krajową ?

Anita

Jeśli ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to normalne, że jego zarobki są niskie. Branża nie jest łatwa ale to nie znaczy, że firma jest słaba!!

AniTen
@Anita

Ja pracuję tam 15 lat i mam 300 zł więcej do wyplaty od młodego który dopiero zaczyna u nas pracować, gdzie tu jest uczciwość i sens ? Czekamy na obiecane podwyżki i liczymy że szef nas w końcu doceni, kilka osób myśli o odejściu z firmy.

Możecie opisać świeżą sytuację Bfc Nieruchomości Johann Bros? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Młodsza ekipa

Witam, obecnie w firmie jest nie za ciekawie, oczywiście jeśli chodzi o pracowników, pracownicy narzekają na zarobki, inni odchodzą bo żyją na kredytach a z pensji "młodszego" pracownika nie ma szans się utrzymać, odeszło juz kilka osób w ciągu ostatnich 2 lat, a kilka następnych również myśli o zmianie pracy tylko ze względów zarobkowych, ledwo ponad 2 tyś to niestety zbyt mało jak na dzisiejsze czasy, podział pracowników robi swoje, "młodsza ekipa" starała się o rozmowę z szefem na próżno i szef dziwi się że ludzie korzystają z internetu aby opisać co się dzieje w firmie skoro unika rozmów, a o rozmowie z młodszymi pracownikami nie ma mowy, staraliśmy się o rozmowę z szefem 2 tygodnie i skonczylo się na obietnicach, młodsi pracownicy chcą wyrównania stawek, chyba to nic dziwnego aby poprosić szefa po prawie 15 latach pracy aby zarabiać tyle co starsza brygada ? Niektórzy z nich też maja kredyty, dzieci, itp. Szef zatrudnia nadal młodych chłopaków po szkole to jest OK tylko że dostają taką stawkę jak i my. Lubimy pracować w tej firmie i nie bójmy się tego stwierdzenia, firma jest znana nie tylko w Polsce, sam obiekt jest bardzo znany i lubiany zarówno przez mieszkańców jak i doceniany w świecie sztuki jak i kultury, lubimy i chcemy tam pracować jak najdłużej, wspólnie tworzymy ten wspaniały obiekt jakim jest BFC, kierownictwo jest bardzo dobre ale gdzieś w tym wszystkim zapomniano o nas, my chcemy być tylko traktowani na równi ze starszymi pracownikami, czy to aż tak wiele ? Wiemy też że szef to czyta więc prosimy tylko o zrozumienie Pozdrawiam "młodszy pracownik".

Greg

Czytając te posty i znając Brosa i jego starania o utrzymanie firmy, myślę, że najlepiej by było, gdyby wszyscy niezadowoleni zwolnili się i odeszli, poszukali szczęścia gdzie indziej.

Fajnie było
@Greg

Greg dlatego ty nie jesteś szefem żadnej firmy bo firma to jedność, trzeba szukać wspólnych rozwiązań aby było dobrze dla załogi jak i dla szefa, nie sztuką jest odejść z firmy sztuką jest ją zbudować od podstaw i rozwiązywać wspólnie problemy, szkoda tylko że szef tej firmy nie widzi kto powinien dobrze zarabiać a kto nie, ludzie którzy siedzą na L4 po 3 lub 6 miesięcy zarabiają więcej niż ludzie którzy się starają i chcą tam pracować jak najlepiej, wiadomo choroba nie wybiera ale nie oszukujemy się każdy wie jak jest, drugą sprawą są podziały zarobków przez które pracownicy starsi jak i młodsi są dzieleni na gorszych i lepszych, można to zrozumieć jeśli młodszym jest ten który pracuje rok czy np trzy lata, ja pracowałem tam 11 lat i byłem nadal postrzegany jak ten młodszy (gorszy) pracownik w takim tempie nigdy nie zarabiał bym tyle co starsza (lepsza) załoga dlatego pożegnałem się z tą firma, szkoda bo w firmie atmosfera jest super, kierownik a nawet szef są dobrymi ludźmi lecz trzeba pomyśleć o ludziach i będzie super, pozdrawiam były pracownik

Brrrrr

Tylko jakoś khjkhj nie napisał ile faktycznie zarabiał. Napisał kłamstwa. Ciekawy jestem, jak założy swoją firmę to ile będzie płacił swoim pracownikom.

Igor ;)

Dzięki za info na temat tej firmy, pozdrawiam.

kros

A jakie to dofinansowanie Pan Bros dostał z twoich podatków, nigdy nic od nikogo nie dostał, to Ciebie trzy razy przyjmował bo mu ciebie żal było, czwarty raz mam nadzieję cię nie przyjmie. Mam też nadzieję, że więcej takich jak ty kombinatorów nie będzie zatrudniał i wreszcie coś sobie odłoży.

jaskier

khjkhj nie wiele się myli zarobki nie są powalające,podobno wg niektórych to zaszczyt pracować w budownictwie. Robót na jednej dniówce też jest kilka.Kto inny robotę zaczyna ,kto inny kończy,a w między czasie pracuje na ww.kilku innych fachowców.Ogólnie organizacyjny bałagan. Brak rysunków na większość prac,coraz to nowe pomysły Szefa na poszczególne zadania. Ogólnie rzecz biorąc z gospodarnością niema to nic wspólnego.

nkikiki

kasjerki w marketach więcej od nas zarabiają

podwyżki

Szefie co z tymi obiecanymi podwyżkami ? Doczekamy się ????? Wszystko w sklepach poszło w górę a nasze zarobki od dwóch lat stoją w miejscu .

llllllllllllllllllllllll

miałem zamiar tam aplikować ale widze po tych wpisach ,że próżno szukać w tej firmie normalnego wynagrodzenia . a już ten ostatni wpis mówi sam za siebie ;) szukają na siłę kogoś do roboty , bo pewnie nie ma chętnych za pieniądze które oferują

fedfedg

jaka panuje atmosfera ? Składa się ona z mieszaniny gazów . Ma ona złożoną budowę pionową, w której wyróżnia się szereg stref o zróżnicowanej temperaturze, składzie chemicznym i stopniu jonizacji cząsteczek. A tak na serio co za idiotyczne pytanie ! jaka może panować atmosfera w firmie w której wszyscy narzekamy na bardzo niskie zarobki ?!

bvnbg

Czytać nie potrafisz ? Zarobki fatalne !

w4

Jakoś my nie odczuwamy na wypłatach ,że firma dobrze prosperuje . Ale za to odczuwamy coraz to większe poganianie nas z robotą !

krys

Nikt nie trzyma u pana Brosa na siłę jak ci sie nie podoba praca to idz gdzie indziej zobaczymy czy za pare miesiecy nie wrocisz i bedziesz prosił Brosa aby cie przyja spowrotem

kkikiki
@krys

krys- żal mi cię . Bros gotów pomyśleć ,że zatrudnia analfabetów .Pisze się : Z POWROTEM

glglg

Safe dlaczego nie napiszesz jak dużo i to całkiem nie dawno było negatywnych opinii na BFC , które nie wiadomo czemu zniknęły z tej strony ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bfc Nieruchomości Johann Bros - Katowice

• Jak się pracuje w Bfc Nieruchomości Johann Bros?

Zobacz opinie na temat firmy Bfc Nieruchomości Johann Bros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bfc Nieruchomości Johann Bros?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bfc Nieruchomości Johann Bros
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • KS. BP. HERBERTA BEDNORZA 2A-6
    40-384 Katowice