Opinie o Ledbruk Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ledbruk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ledbruk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ledbruk Sp. z o.o. w Wołomin

Stefan Nowy wpis

Brak feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej pomimo słownej obietnicy - odradzam !

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ledbruk Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Prezes Nowy wpis

Czasami jedna rozmowa z właścicielem, nie mylić z prezesem bo on nie ma decyzyjności.

Agnieszka Nowy wpis
@Prezes

Ciekawa bym była czy do dziś faktycznie tak z tym jest jak deklarujecie a jeśli tak to jakie to ma obecnie dalsze konsekwencje jeśli o warunki pracy chodzi?

Zik

A czy to prawda że przedstawiciel jest prezesem w tej firmie?

Magdalena
@Zik

Nie wiem ale nawet jeśli to coś w tym złego?

Prezes Nowy wpis
@Magdalena

Czyli prezes jest pionkiem?A szefostwo nie figuruje nawet w dokumentach firmy. Ciekawe dla czego?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ledbruk Sp. z o.o.?

Prezes

Najniższa krajowa

Przemysław
@Prezes

A szansa na benefity, premie lub wypłacane jakieś nadgodziny jest?

Mariusz
@Prezes

A jaka jest umowa do tej najniższej krajowej?

Najniższa krajowa

@Mariusz

Zlecenie. Benefitów nie ma, premii też nie.

Agnieszka

:( A aktualnie po paru miesiącach? Może coś dorzucili na zachętę? ;)

Prezes
@Przemysław

Nie ma nic.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ledbruk Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy to prawda że w tej firmie przedstawiciel jest obecnie prezesem?

Sanczez

Super zespół

Anonim123
@Sanczez

Może ludzie są fajni ale atmosferę psuje szefostwo. Całkowity brak zaufania do pracowników, kontrola i oskarżanie na każdym kroku, złe traktowanie, żadnych premii, benefitów. Nie polecam.

@Anonim123

@Anonim123 a czy osoba, która tak odważnie pisze, skryta za tym nickiem, pracowała w tej firmie, czy bazuje na podstawie opowieści dziwnej treści?

Anonim123

Pracowała.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ledbruk Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ttt

A lubisz być wykorzystywany? Pracować za pół darmo? To chętnie Cię przyjmą. Jak pójdziesz na rozmowę to wszystko będzie pięknie, jacy to są wyrozumiali. Do czasu...

Ledbruk

Osobo anonimowa .Możemy sobie tylko pogratulować świetnej decyzji ????Ty że nie pracujesz w takiej firmie a firma ledbruk może być szczęśliwa że już w swoim długoletnim zespole nie ma takiego człowieka. Tak więc życzymy samych sukcesów zawodowych.

Tobik
@Ledbruk

U tu właśnie widać jak szefostwo odpisuje. W jakim długoletnim zespole? Gdzie są Ci zaufani, którzy pracowali w tamtym roku? Firma jest szczęśliwa, że zwolniła swoich długoletnich pracowników takie były plany rozwoju a obecnie ile Was tam jest? A tak na marginesie to trzeba było poszperać wcześniej na temat tej firmy w necie. Przejrzeć KRS i dokładniej się wgłębić to dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Kto kim jest a kim nie jest???? Gdybym to wiedział przed zatrudnieniem...

Zemo

Firma Ledbruk to w skrócie - dużo obietnic, mało konkretów. Premie nie są wypłacane w terminie lub wcale, brak urlopów dłuższych niż tydzień, umowa na jak najniższą stawkę, pracownicy nie są traktowani w sposób uczciwy i godnie opłacani za pracę, którą wykonują (często zadania przekraczają zakres obowiązków) i tak jak ktoś pisał trzeba sprzątać całe biuro pod koniec tygodnia bo żałują na sprzątaczkę. Niech właściciele przestaną odpisywać z kilku kont i wstawiać pozytywne opinie bo to od razu widać.

Iwona
@Zemo

Drogi Zemo masz nieaktualne informacje, bo od dawna mamy firmę sprzątającą i dbamy tylko o porządek na swoim miejscu pracy. Z urlopem też nie ma problemu, bo wszystko da się załatwić, jeśli są dobre chęci z obu stron. Jesteśmy małym, ale świetnie zgranym zespołem, więc jeśli trzeba sobie nawzajem pomóc, to robimy to z przyjemnością ( mimo że nie jest to w zakresie naszych obowiązków;). Co do uczciwości i szczerości - gdyby wszyscy mieli takich szefów świat byłby piękniejszy. Pozdrawiam serdecznie ????

@Iwona

Moja opinia bazuje na doświadczeniu związanym z tą firmą. W przypadku gdyby było tak kolorowo jak Pani napisała opinia zawierałaby również pozytywy, a tych było jak na lekarstwo. Zgodzę się co do zespołu bo z ludźmi można było porozmawiać w normalny sposób. W kwestii urlopów nie zgodzę się, ponieważ zawsze był problem wykorzystania dwutygodniowego, jedynie szefostwo mogło sobie pozwolić na taki "luksus". Ostatniego zdania pozwolę sobie nie komentować

Gigi
@Zemo

Zgadzam się w 100%. Jeśli chodzi o zakres obowiązków to zmieniał się raz na tydzień w zależności od humoru szefa. A co do sprzątania to jeśli wszyscy uczestniczyliby w sprzątaniu to jeszcze rozumiem, ale są równi i równiejsi nawet w tym temacie. A jeśli chodzi o dziewczyny z zespolu to jawna dyskryminacja.

@Iwona

No i super! Świetnie że się dobrze pracuje ale mogę mieć swoje zdanie i je wyrazić. Wow po ilu latach została zatrudniona ta sprzątaczka?! Dogadać się? Może jak szefostwo ma humor to można. A z tym różnie bywało. Też pozdrawiam z innego dużo fajniejszego miejsca gdzie wszystko jest na papierze, urlop kiedy chcę, benefity, wczasy pod gruszą, Multi sport, premie pięciocyfrowe i też sobie pomagamy co wykracza poza nasz zakres obowiązków, bo pomaga się w zespole, masz rację że się robi się to dobrowolnie a nie pod przymusem. Każdy może pracować gdzie chce i każdy może wyrażać swoją opinię.

Twist_r

Moja, w szerokim znaczeniu tego słowa, współpraca z firmą LED Bruk, trwająca od kilku lat, nie pozwala mi na wydanie negatywnej opinii pod adresem tej firmy. Jeśli ktoś chce pracować i pracuje to nie ma źle, natomiast jeśli ktoś wychodzi z założenia że " czy się robi czy się leży, kasa się należy" jest w błędzie. Nie ma nic za darmo, a tym bardziej za brak zaangażowania. Sądzę, że większość negatywnych opinii bierze się z chęci zdyskredytowania firmy i jej szefostwa, za brak swojego zaangażowania w powierzone obowiązki pracownika oraz niejednokrotnie wygórowane oczekiwania natury finansowej. Za darmo nie ma nic.

Jack
@Twist_r

Niestety negatywne opinie nie biorą się z tego że ktoś chce za darmo kasę dostawać ale pracować uczciwie na umowę o pracę w takiej wysokości jaka została ustalona. I szacunek przede wszystkim bo tego brakuje. Jesli komuś to odpowiada....

Prawie od roku pracuję w tej firmie i nie mogę się nadziwić ile mam szczęścia , że spotkałam takich fantastycznych ludzi na swojej drodze . Szefostwo to cudowni , ciepli ludzie , z którymi zawsze można się dogadać . Poza tym nigdy by się nie zniżyli do twojego poziomu zemo i nie pisaliby z paru kont , nie muszą togo robić , bo to cały nasz zespół ich broni ( Twist_r to Adam D. z paczkowania , Iwona - to nasza Iwonka z recepcji , a ja pracuję biurze ) . Pracujemy tak jak w innych firmach się pracuje , w sezonie jest zasów i nadgodziny (oczywiście kto chce) , ale wiemy za co pracujemy i jesteśmy zacnie wynagradzani premiami . Z całego serca polecam tę firmę :)

Zedzik
@Monika

Super, ze się super pracuje. A gdzie podziała się stara zaufana ekipa? Jeśli komuś odpowiada praca za najniższa krajową to super. Każdy pracuje gdzie chce. Nie wróciłbym tam nigdy. Szefostwo to szacunku dla nikogo nie ma.

Joanna

Współpracuję z firmą Ledbruk od około roku. Wspaniały zespół zaangażowanych pracowników. Szefowie empatyczni i nastawieni na ludzi. Wchodząc do biura jako osoba współpracująca zupełnie z zewnątrz czuje się, że w tym miejscu jest serce. Czytając negatywne opinie mam wrażenie, że napisali je rozgoryczeni roszczeniowcy. Praca to miejsce, które współtworzą wszyscy. Jeśli są ludzie nastawienie tylko na branie to finalnie będą wylewać żale na tego typu portalach. Sprzątanie to wstyd? A w domu też macie wszyscy sprzątaczki? Ciężko zadbać o własne stanowisko pracy? Strasznie przykre trafiać na takich ludzi. Dziś na szczęście w Ledbruk według mnie są tylko te osoby, które powinny być i w które warto inwestować. Ta witryna jest tego dowodem. Nie wierzę również w to, żeby Pani A.i Pan P. Chcieli wdawać się w dyskusję z Państwem. Nie ich poziom Szanowni Państwo. Z całą pewnością Pani A byłoby przykro, że tak odpłacacie za serce i serdeczność. Miejmy nadzieję, że tego nie czyta.

@Joanna

To całe szczęście że Pani tylko współpracuje z nimi a nie pracowała dla nich. To Pani nie powinna się wypowiadać. Jesteśmy rozgoryczenia ale traktowaniem przez właścicieli, którzy nie szanują pracowników, szowinistyczne teksty to codzienność. Umowa tylko na najniższa krajową i urlop maksymalnie tygodniowy. I gdzie tu empatia. Dlatego właśnie już tam nie pracuję. A podobno właśnie wszyscy że starej zaufanej ekipy już nie pracują. Na rozmowie też właściciele wręcz mnie oczarowali.

xxx_x

Ledbruk - firma jak firma. Pracowałem tam kiedyś przez jakiś czas . Z tego co pamiętam ciekawe rzeczy produkowali. Moim zdaniem wszyscy dużo serca w to wkładali, ja miałem inny pomysł na siebie, poszedłem na swoje. Ile ludzi , tyle opinii. Ja firme polecam, dostałem tam kilka rad , które przydają mi się w codziennej pracy we własnej firmie. Teraz dopiero tez zrozumiałem co to jest być na swoim , jakie sa ciśnienia na co dzień i ile stresu. Łatwo wszystkim nie szczęśliwym oceniać tą firmę. Prawda jest taka : jak się komuś nie chce robić to wszędzie będzie nie szczęśliwy. Polecam swoją firmę założyć . Pozdrawiam

Twist_r

Ja dodam od siebie jedno, jeśli masz odwagę wyrażać negatywne opinie, do czego masz prawo, to bądź na tyle odważny by się przedstawić.

@Twist_r

Jakiś zlot pracowników tutaj ma miejsce czy co? Rozumiem chęć bronienia pracodawcy ale opinii o firmie nie zmienię, gdyż byłaby ona sprzeczna z prawdą. Nie mam obowiązku przedstawiania się. Opinia została wystawiona na podstawie tego co się działo. To, że tutaj ktoś inny wystawił negatywną opinię to znaczy, że jednak jest coś na rzeczy. Kończę w tym miejscu dyskusję, życzę Państwu miłej pracy i powodzenia.

Jan

@Nie polecam robicie po 13 h dziennie?

@Jan

Nikt nikogo nie zmusza do pracy nadgodzinowej. Chcesz, zostajesz i pracujesz. Nie chcesz, idziesz do domu ????

Patryck

Pracowałem przez chwilę w tej firmie . Po 2 miesiącach przeprowadzono ze mną uczciwą rozmowę dodam że nie wszystch pracodawców na to stać. Nie podjęliśmy dalszej współpracy ale szacun do Ledbruka i właścicieli pozostał. Osobiście polecam robią super kostki i fajna firma .

Nie polecam. Umowa na najniższa krajową, brak możliwości wzięcia 2 tygodniowego urlopu, sprzątanie firmy na koniec tygodnia przez pracowników i nie tylko własne stanowisko pracy bo to jest oczywiste. Dyskryminacja pracowników.

Ile jest zmian w Ledbruk Sp. z o.o.?

Jedna zmiana

ledbruk

Zastanawiam się kto to pisze :) osoby które pracują po 13 godzin nadal tu pracują i mają się dobrze :):)

Nie polecam

Nie polecam, szkoda czasu. Po 13 godzinach pracy trzeba wyrobić jakąś śmieszną normę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ledbruk Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Ledbruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ledbruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ledbruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ledbruk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Waryńskiego 29A
    05-200 Wołomin