Opinie o Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Boguszów-Gorce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Boguszów-Gorce

Myślę o pracy w kadrach. Jeszcze w zeszłym roku była oferta do nich. pisano w niej o minimum 5-cioletnim doświadczeniu a tutaj ktoś stwierdził, że niektórym go brakuje. raczej nie w tym obszarze? Mam doświadczenie i ciekawa jestem jak płacom specjalistom, bo może wyśle zgłoszenie na zapas

Urzad Nowy wpis

W tym urzędzie pracują ludzie niekompetentni,którzy nie rozumieją prostych zdań,które się do nich mowi.traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) a dyrektor ZGM wygląda jak kompletny lump.No niestety nazwisko mowi samo za siebie dlaczego został zatrudniony na taką posadę, bo na pewno nie poprzez wykształcenie i kulturę,bo takiej nie posiada.mam nadzieję że w końcu zrobi ktoś porządek z nieudolna praca pracowników ZGM.Brak słów na to wszystko co dzieje się w tym urzędzie,jedna wielka klika i banda!!!

Oburzona

Dlaczego w ZGM panoszy się mąż pani Sylwi D? Przecież to nepotyzm w czystym wydaniu. Poucza pracowników wydaje polecenia. Kto na to wszystko pozwala?

Nie mam linku Nowy wpis
@Oburzona

Jaka rolę pełni ten człowiek który nie potrafi odróżnić działek co należy do wspólnoty a co do właścicieli indywidualnych?

Paweł Nowy wpis
@Nie mam linku

To tylko jeden taki przypadek czy są też inni zatrudnieni po znajomości?

Aneta

Widzę, że jest dużo ofert pracy, warto się zgłosić? Czy tam tylko stres i nerwy, tak jak pisał ktoś niżej? A może to dlatego jest tyle miejsc pracy bo mało kto chce tam iść??

ZGM Boguszów Gorce
@Aneta

Wyprowadzę Panią z pesymistycznego myślenia. Spółka się rozwija, otwiera na inne kierunki rozwoju. Stąd poszukiwanie nowych pracowników , którzy chcieliby zasilić prężnie rozwijającą się spółkę Nikt nie stracił pracy na przełomie ostatnich sześciu miesięcy tj. od dnia powołania nowej Rady nadzorczej i Prezesa . Pozdrawiamy zespół ZGM-u. Zapraszamy do współpracy

@ZGM Boguszów Gorce

Co za bzdura, przecież rotację są od kiedy samozwańczy dyrektor się pojawił. Wymienił pół kadry kto mu nie wchodził w cztery litery, ci którzy wchodzą zostali ale i tak czekają aż mu się noga powinie i wyleci na zbity p... Ani kompetencji ani charakteru. Nie ma pracownika który by go lubił i szanował, pracuje w tej spółce i żadna to tajemnica.

Wanda

Domyślam się, że jest on tego świadom, bo to raczej nie przechodzi bez echa skoro dosłownie nikt nie lubi kogoś w firmie, a zwłaszcza tego typu osobę. Nie obawiacie się, że z tego powodu będzie jeszcze bardziej się mścił? Bo jeżeli faktycznie lubi jedynie lizusów i z tego korzysta to o pewnych rzeczach tu świadczy... A co takiego musiałby zrobić, żeby noga mu się powinęła?

@Wanda

Część się obawia, oczywiście. Dlatego właśnie wchodzą mu w cztery litery. Nie ma takiej rzeczy którą by zrobił i wyleciał, robi co chce bo jego żona jest burmistrzem miasta więc nie grożą mu żadne konsekwencje.

Wanda

Jak niby nie grożą konsekwencje? Jest tu jakiś immunitet z tego tytułu i ja jakaś niedoinformowana jestem? No gdyby jednak przeholował ostro jeśli chodzi o prawo no to jednak odpowiednia instytucja by się tym zajęła, prawda?

Aplikowałeś do Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. na stanowisko SPECJALISTA DS.TECHNICZNYCH? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mieszkaniec

Na Nowy 2022rok życzę wszystkim pracownikom ZGM Spółka z o.o. powrotu do normalności. Udanej i satysfakcjonującej pracy pod rządami ludzi kulturalnych , wykształconych przygotowanych do pełnienia funkcji prezesa zarówno pod względem wykształcenia jak i kultury osobistej . Sami możecie skończyć tę żenująca dyktaturę . Nie bójcie się. W jedności siła. Oby ten następny rok nie był Waszym ostatnim w rozpadającej się firmie. Bierzcie sprawy w swoje ręce i bądźcie mocni i nie dawajcie się stłamsić byle komu. Życzę Wam zdrowia i cierpliwości w 2022 roku. Pozdrawiam

Pracował ktoś z Was jako Administrator w firmie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Xyz

Ta praca to cud, miód, malina ???????????????? Ciagły stres, nerwy, odpowiedzialność praktycznie za wszystko. Więc zastanów się czy warto na taką rozmowę pójść.

Prezent

Renifery z małego rynku i zając śmieją się do rozpuku z nieudolności dyrektorka . Stawiać choinkę przez tyle dni to rozbój. Zgraja ludzi , sprzęt i przez dwa dni ustawione ledwie dwa segmenty . Ile ta nieudolna praca kosztuje jeszcze na dodatek pod takim wysoko opłacanym pożal się Boże nadzorem. Czy Pani Burmistrz tego z okna nie widzi czy przymyka oko na tę radosną twórczość czy może boi się zdecydowanie zadziałać w sprawie dyrektora amatora?

obserwator
@Prezent

Widocznie dyrektorek ma zbyt dużo uprawnień, i nie wie gdzie jakie zastosować. Już popis dał przy wieszaniu flag. A może lepiej by się sprawdził przy odśnieżaniu miasta? Najgorsze że i tam trzeba myśleć.

Mieszkaniec

Prezes i Dyrektor ZGM powinni sobie wziąć do serca cytaty profesora Władysława Bartoszewskiego 1. Warto być przyzwoitym 2. Z prosięcia nigdy nie wyrośnie człowiek. Ale człowiek powinien żyć tak aby na starość nie być świnia

Zadowolony

W tym roku obchody Święta Niepodległości mają charakter wyjątkowy, na najwyższym poziomie Flagowanie miasta wykonuje mgr.inz. po AGH i Dyrektor d/s technicznych ZGM -bez specjalnego wykształcenia . To się nazywa trzymać poziom.

Komik

Inspektorzy ZUS mogą powziąć wątpliwość, czy zatrudnienie członka rodziny nie ma na celu wyłudzenia świadczeń z ubezpieczeń społecznych...

Komik

Dz.U.2019.1282 t.j. | Akt obowiązujący Art. 26. [Zakaz podległości służbowej między osobami bliskimi] Małżonkowie oraz osoby pozostające ze sobą w stosunku pokrewieństwa do drugiego stopnia włącznie lub powinowactwa pierwszego stopnia oraz w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli nie mogą być zatrudnieni w jednostkach, o których mowa w art. 2, jeżeli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podległości służbowej

Były

Takiego zawłaszczania mienia gminy nie było nigdy. Mąż Sylwi D ma być Dyrektorem. Normalne (usunięte przez administratora) Brak wykształcenia ,wiedzy i obycia nikomu nie przeszkadza. Marian P. były dyrektor C.O.J. ma być tymczasowo zarządcą. Były leśniczy Piotr P. też ma być zatrudniony. To są te merytoryczne kadry lansowane przez panią burmistrz w kampanii wyborczej . Żenada. Brak wstydu ,kpina z wyborców.

Były Pracownik

No i dorwała się laleczka chucky ( podobno nick Sławomira D)do żłobu. Szkoda zakładu . Tylko patrzeć jak wspólnoty będą poszukiwać nowych zarządców. Jest duży wybór ,taniej i spokojniej . Bez stroszenia piórek i z głową na karku.

obserwator
@Były Pracownik

Ale laleczka chucky ma zostać dyrektorem. Ciekawe jak będzie siedział na wszystkich stołkach, gdy ucieknie kadra. Na pewno ma wszelkie uprawnienia . A przed wyborami miało być uczciwie. Nepotyzm chyba nie śmierdzi, bo pewnie do Ratusza nie można byłoby wejść. Ciekawe co się jeszcze wydarzy do końca kadencji. Mam nadzieję że tylko tej nie pełnej.

Były Zarzadca

Władze Spółki nadal nie rozumieją, że Biuro Pionier powstało na skutek konfliktu ówczesnej Prezes z pracownikami obsługującymi Wspólnoty Mieszkaniowe. Obecnie eskalacja konfliktu z pracownikami obsługującymi Wspólnoty Mieszkaniowe (straszenie zwolnieniami ) doprowadzi do odejścia tych pracowników wraz z Wspólnotami przez nich obsługiwanymi. Trzymam kciuki za nową firmę.

lokator z kuźnic

Szkoda zostawiać opinii skoro skargi nic nie wnoszą to opinie tym bardziej nikt nie interesuje się poczynaniem zarządcy z Kuźnic a Pani Sylwia robi co chce zachowuje sie tak wulgarnie ze trudno to sobie wyobrazić wyzywa nie potrafi udzielić żadnej informacji tylko wiecznie pyta dwóch pozostałych Pań.

lokator
@lokator z kuźnic

masz racje to co wyprawia ta osoba to już przekracza wszystkie standardy osoba jest tak wulgarna ze szkoda mówić ale widocznie tak w tej firmie jest ostatnio organizuje zebrania mimo ze jest zakaz i tam też błyszcz swoją kulturom

Lokator
@lokator z kuźnic

Panie ciesz się Pan , że Pani Sylwia pyta mądrzejszych. Kto pyta nie błądzi. Gorzej z tymi co nie mają wiedzy a uważają się za wyrocznie i nieomylnych.

Zarządca

Po przepracowaniu paru lat w tej firmie mam prawo do oceniania tego co się tam teraz dzieje. Byli różni dyrektorzy i prezesi , lepsi i gorsi , sympatyczni i gbury , ale jednego nie można im odmówić - byli merytorycznie przygotowani do pełnionej funkcji . Dobro firmy i mieszkańców zarządzanych budynków było dobrem nadrzędnym . Teraz panuje buta , głupota brak wiedzy i skok na kasę . Jeżeli prezes BB nie zrozumie podstawowych zasad zarządzania nieruchomościami ich finansowania a co najważniejsze szanowania zarządców to już może się pakować . Gwoździem do trumny jest jest pan w dziurawych portkach zasiadający w gabinecie prezesa jak u siebie . Tylko odpowiedzialności zarządców zawdzięczają to , że jeszcze nie ma huku we wszystkich mediach . Proszę wziąć moje uwagi do serca , chyba że koniecznie ktoś chce występować w roli grabarza zgm . Przykre ale prawdziwe .

Laleczka Lili

Takiego beztalencia jak prezes BB chyba szukano od lat długo oj długo. Firma prężna wali się za sprawą Eluni , która twierdzi , że jest prezesem i wie co ma robić. Brak szacunku do pracowników odbije się straszną czkawką . I co robi tam audytor od siedmiu boleści . Trzepie kasę .

C Hichot

Konie pani Elżbiety BB. rżą ze śmiechu widząc swoją panią na stołku prezesa ZGM. Tylko ludzi żal. Nie będzie zatrudniania kolesi, koleżanek oraz rodziny. Hasła tylko wyborcze a rzeczywistość każdy normalny człowiek widzi.

Zawiedziona

(usunięte przez administratora) śmiechu. Mąż robi audyt w spółce ze100%udziałem gminy pod nadzorem byłego burmistrza Waldka K. Można bez wykształcenia wiedzy i uprawnień trzepać kasę.? Można tylko trzeba wygrać wybory

Mieszkanka

Pani o której mowa nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu nieruchomościami i to jest właśnie problem.Może 20 lat temu jak właściciele nie byli jeszcze tak świadomi by była super zarządcą,ale teraz niestety właściciele bardziej znają się przepisach niż zarządca.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. - Boguszów-Gorce

• Jak się pracuje w Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.?

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 46
    58-370 Boguszów-Gorce

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.