Opinie o Liberty Poland w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Liberty Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Liberty Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liberty Poland w Chorzów

Gutek

Interesuje mnie praca w firmie ale mam małe doświadczenie. Czy będzie trudno ?

@Gutek

Dzień dobry. Wszystko zależy od stanowiska, na które prowadzimy rekrutacje. Zachęcamy do kontaktu i wysłania swojego CV w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie.

Trudno?

Moj znajomy po rozmowie kwalifikacyjnej sie nie dostal. Mial kilka pytan i zadanie, zeby cos sprzedac

@Trudno?

Najlepszą okazją do przekonania się "czy trudno jest się dostać" jest rozmowa kwalifikacyjna, dlatego zachęcamy Cię do złożenia swojego CV. Pozdrawiamy, Liberty Poland S.A

zonk

ao, - firma to ma ponadprzeciętny poziom manipulacji w ogłoszeniach, w końcu jakoś muszą sciągnąć ludzi którzy chcą pracować w tej firmie, a że potem ci ludzie się dowiedzą co to za firma i co to za praca to inna bajka, ważne że kołowrotek się kręci, że nowe osoby przychodzą, stare odchodzą i znowu nowe przychodzą i ma kto w firmie pracować na ich biurokracje, rekrutacje, liderów, itp

@zonk

Dziękujemy za cenne informacje i uwagi. Mimo wszystko zachęcamy do udziału w rekrutacji.

miałem wysłać cv ale

ja miałem wysłać cv ale mój znajomy tam pracuje i kiedy mi powiedział co to za praca, jak tam traktują ludzi, jak obiecują premie której nie można zdobyć albo jest mniejsza od obiecywanej to ja dziękuję za taką pracę, szkoda na nich czasu

@miałem wysłać cv ale

Dzień dobry. Takie sytuacje z pewnością nie mogą być tolerowane, dlatego bardzo prosimy o szczegóły na adres marketing@liberty.eu. Wyjaśnimy i zweryfikujemy sytuację.

Ciekawa
@miałem wysłać cv ale

To powiedz mi, skoro sugerujesz się opinią kolegi.. to jeśli jest tak strasznie w firmie - co on tu jeszcze robi?

donos ?
@Liberty Poland

proponujecie mi donoszenie na kolegę ?

@donos ?

Dzień dobry. W żadnych wypadku. Po prostu zależy nam na rzetelnym wyjaśnieniu takich zarzutów.

Premia 5 zł

możecie się pochwalić jakie dostajecie premie ?

Król MIXA
@Premia 5 zł

Człowieku, premie? Większe niż sama podstawa z godzinówek, ostatnio miałem z samych godzin 1600 zł a na konto wpłynęło aż 3800 zł to można policzyć samemu ile tej premii wyszło :)

potwierdzenie z konta ?
@Król MIXA

potwierdzenie z konta na tą kwotę którą twierdzisz na prawdziwość tych słów pokażesz ?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa się nie odbyła, osoby, która mnie zaprosiła na rozmowę nie było w pracy.

Brak pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Renia

Na pracuj.pl jest informacja, że szukacie Państwo Doradcy Biznesowego i jest lakoniczna i enigmatyczna informacja na temat zarobków "ponadprzeciętne zarobki", która mi sugeruje napisanie oferty pracy na odwal się, czy moglibyście Państwo uściślić jakie to są wg Was ponadprzeciętne zarobki? gdyż nie wiem czy warto aplikować

@Renia

Dzień dobry. Wszystkie szczegóły przedstawi Pani osoba prowadząca rekrutację. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Renia
@Liberty Poland

To ja sobie odpuszczę, bo nie czuję po tym co Państwo piszecie, że powinnam tracić czas na aplikowanie, a później ewentualne chodzenie na rozmowy do Państwa skoro macie takie podejście, bo chyba faktycznie jest tak kiepsko jak ludzie tu opisują. Pozdrawiam

gorzej
@Renia

jest dużo gorzej niż kiepsko

Szanuj czas innych.
@Liberty Poland

To jest brak szacunku dla cudzego czasu. Zaproszenie kandydata na rozmowę, na końcu której okaże się, że zarobki jednak nie są dla kandydata satysfakcjonujące.

ao
@Renia

nie daj się nabrać na te "ponadprzeciętne zarobki" - "ponadprzeciętną" to zrobisz, ale stratę... jesli kierownik będzie Cię mamił tymi pięknymi prowizjami, które zgarniają członkowie zespołu, to zapytaj, jakie z tego ponoszą koszty. Wszystkie koszty leżą po Twojej stronie - także koszty związane z formalnościami zw ze współpracą. Może się okazać, że na koniec miesiąca jesteś na minusie. Nie warto w to wchodzić. Pracy bardzo dużo, przychody - jw.

Maja

@anonymous, czy jesteś nadal pracownikiem firmy? Próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem celem poprawienia sytuacji, jeśli byłeś nieusatysfakcjonowany atmosferą w miejscu pracy? Zawsze warto rozmawiać i podzielić się naszymi spostrzeżeniami z pracodawcą.

rozmowy na nic
@Maja

ja rozmawiałam, zgłosiłam uwagi i co z tego - nic, tak się tym zajęły, że czas mija, sprawa została zamieciona pod dywan i nie wyjaśniona - tyle jest ze zgłaszania problemu do nich

@rozmowy na nic

Dzień dobry. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, wyjaśnimy to - bardzo prosimy o mail ze szczegółami na adres: marketing@liberty.eu.

zwolniona

zero szacunku do pracownika, nie polecam, nie warto si starać, i tak się ciebie pozbędą

@zwolniona

Dzień dobry. Na jakim stanowisku Pani pracowała? Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz zaistniałą sytuację, która miała miejsce. Prosimy o mail na adres marketing@liberty.eu

Marina

Witam. Praca w tej firmie to jakaś kpina. Zero szacunku dla czlowieka, zero jakichkolwiek praw. Mają cię za pionka, który ma tylko wciskać umowy. Cały czas nacisk na lepsze (nierealne) wyniki, ciągłe straszenie zwolnieniem, aż w koncu Cię zwolnią i znowu rusza nowy nabór młodych naiwnych ludzi, z których wybiorą perełeczki ze smykałką do agresywnego marketingu. A reszta? Po miesiącu ,,niestety, nie radzisz sobie. Przykro mi." Dlatego nic dziwnego, że Liberty cały czas rekrutuje i cały czas zachęcają do ,,pracy marzeń" bo tak złudnie z boku to wygląda, jak reklamują sie jak to u nich jest super fajnie. Wierzcie mi to tylko złudzenie, szkoda waszego czasu i nerwów.

@Marina

Dzień dobry. Rekrutujemy na wiele stanowisk: m.in. konsultanci call center, handlowcy biznesowi, doradcy klienta w punktach sprzedaży. Bardzo nam przykro, że ma Pani takie odczucia i chcielibyśmy wyjaśnić zarzuty, które padają w Pani wypowiedzi, dlatego prosimy o kontakt na adres marketing@liberty.eu.

bDBP

Zalecam daleko idącą ostrożność przy współpracy z Liberty, zwłaszcza jako doradca biznesowy. Moja dwuletnia przygoda z tą firmą skończyła się w sądzie. Dwie sprawy wytoczone mi przez Liberty zakończyły się moją wygraną. Co ciekawe w trakcie drugiej sprawy wyszło na jaw, że Liberty jest mi winne około 10 tys. zł. Oczywiście nie zamierzają mi tego wypłacić, więc niestety trzeci raz spotkamy się w sądzie.

Olek

Może czas docenić pracę w dobrej firmie? Czy tylko narzekać potraficie?

odszedłem z firmy

w tej firmie nie da się normalnie pracować, ciągłe użeranie się z liderami, którzy mają pracowników za ludzi (napiszę ładnie) mało inteligentnych, a klientów za kret....

Patka91

Pracowałam w Liberty Poland 9 miesięcy. Codziennie (usunięte przez administratora) grupowy w innej sali, że nie ma wyniku (np zaplanowanego o 8 na 11 mimo, że większość danego teamu przyszła do pracy na 10). Motywujące e-maile typu ''Co się dzieje? Gdzie jest wynik? Co to ma znaczyć? Czy to jest kpina?''. Zazwyczaj na pozyskaniu miałam 2-3 umowy na dzień. Ochy i achy, wspaniały pracownik. Gdy zdarzył się dzień, gdzie wychodziłam z niczym, mimo starań było, że im się to nie podoba, tak nie może być itd. Jakość mniej niż 90%? Wynocha do domu z książką monitoringu się uczyć. Przymusowe wolne jeden dzień (tak się zdarzało, nie wiem jak jest teraz). Potem zaczęło się straszenie zwolnieniami, dawanie chorych celów dziennych. Dawanie taki sam cel osobie będącej w pracy 4 h jak i 9 h. Ktoś się zwolnił? Rozpowiadanie przez tych ważniaków, że to oni zwolnili za karę i że każdego może spotkać taki los. Dlatego ja zrobiłam zdjęcie swojego wypowiedzenia w razie czego. Oczywiście gdy ktoś chciał się zwolnić, przekonywali, aby tego nie robić i że jak ktoś pożałuje zwolnienia i zechce wrócić, to może, ale musi spełnić pewne warunki itd. Żenada. Chętnie bym podała nazwisko najgorszej tam osoby i przykłady wylewanego przez tą osobę jadu, ale chociaż ja zachowam się w porządku i pozostawię to dla siebie. Tam cały czas przychodzą do pracy nowe osoby, nieświadome, młode. Jak nie ci, to inni. Tak jest w większości call center. Cały czas nowe osoby. Ale kto się przekona jak tam jest już nigdy tam nie wróci.

ex

do Renia - nic nie tracisz odpuszczając sobie, to tylko praca na chwile, potem i tak szukasz innej pracy bo w tej firmie nie da się normalnie pracować i nie jest to praca na stałe, nie ma żadnego szacunku do pracownika i jeszcze robią z pracowników idio... - ogłoszenia tylko na pokaz - wysyłajcie CV dalej tylko casting, a nie rzeczowa rekrutacja - po co skoro wiedzą, że za niedługo ktoś kogo rekrutują odejdzie z firmy sam albo pogorszą warunki i wyleją, ta firma to strata czasu

niewypłacona premia

zgłosiłam w firmie, że nie wypłacili premi, do dziś nie ma żadnego odzewu

@niewypłacona premia

Dzień dobry. Aby wyjaśnić tę sytuację, będziemy potrzebowali konkretnych danych: Pani imię i nazwisko i dział - proszę o mail na adres marketing@liberty.eu.

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Praca jest dobra ale dla gimnazjalistów, którzy chcą tylko dorobić i którym wystarcza sama podstawa, bo na premie w tej firmie nie ma co liczyć. Jest mnóstwo czynników, które trzeba spełnić, żeby dostać premie czy jakaś nagrodę np. Ilość zamówień, jakość, frekwencję, ilość zamówień grupy, jakośc grupy itp. Itd. Jak zrobisz dużo zamówień to będą odsłuchać wszystkich Twoich rozmów, aż trafia na gorsza i zabierają cała premie. Non stop zmiany (miejsca, koordynatora) ja przez rok miałam ich 5. Koordynatorzy, liderzy również szybko rezygnują ze swoich stanowisk. Co miesiąc trzeba się upominac o swoje pieniądze (mnóstwo osób w kolejce każdego 10 przykład: obiecano chłopakowi że przez 1 miesiąc pracy nie będą brać pod uwagę jakości, chłopak ten zrobił kilkadziesiąt zamówień premii na końcu brak. Co się okazało? Wprowadzili w błąd! Koordynatorzy są dobrze szkoleni z tego jak kłamać i zwabiac. Mówią że do dodatków np. Jak zrobisz dana ilość zamówień w sobotę dostaniesz 100 zł do wypłaty nie zależnie od tych wszystkich czynników, a potem mówią że nic takiego nie mówili. TRAGEDIA!!! Praca wykancza także psychicznie, a koordynatorzy, którzy stoją wiecznie nad głową tego nie ułatwiają. Pozdrawiam Liberty.

Dzień dobry. Chcemy wyjaśnić opisywane przez Pana/Panią sytuacje. Dlatego prosimy o wiadomość na adres marketing@liberty.eu, ponieważ bez konkretów trudno nam odnieść się do powyższych zarzutów.

ex

Renia - taaa, osoba prowadząca rekrutacje powie - ile zarobisz w premiach tyle będziesz mieć tylko powie to bardziej dyplomatycznie, może tak - są premie i one są indywidualne, są lepsi i gorsi i inne takie bla bla bla, ale nawet jak się będziesz starać do tej pracy to i tak kiedyś odejdziesz z tej firmy, to nie jest miejsce do pracy na stałe, a przekonasz się o tym kiedy tam popracujesz

Maja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Możecie podzielić się informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? @Renia, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowana aplikowaniem do Liberty Poland? @Firma takiej skali, z jakiego powodu użyłeś sformułowania "pseudo korporacja"? Jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy?

Rozmowa

Osobiście nie polecam. Porównując przykład mój i mojego znajomego, mogę stwierdzić iż Pani która rekrutowała ocenia za tzw. "Twarzowe" , w stosunku do mnie nie uśmiechała się, nie starała się pytać o więcej , czy to o moją opinię czy żeby mnie sprawdzić, tak jakby z góry oceniła że się nie nadaję... natomiast w przypadku wcześniej wspomnianego kolegi, była bardzo uprzejma, cały czas uśmiechnięta, zadawała wiele pytań i uspokajała kiedy się denerwował, być może jest pewna dyskryminacja, albo firma przeprowadza rozmowy chodź ma pełen personel, ale tak żeby nazwa firmy nie ucierpiała. Osobiście mogę stwierdzić że wygląda to przynajmniej tak, jakby oceniane było "Twarzowe" gdyż to zachowanie można było zobaczyć od razu :) Dodam że rekrutowała nas ta sama osoba.

@Rozmowa

Dzień dobry. Prosimy o mail na adres marketing@liberty.eu i podanie szczegółów, dotyczących rekrutacji (stanowisko, osoba rekrutująca, miasto). Będziemy mogli wyjaśnić sytuację.

Nie polecam - przede wszystkim jakaś dziwna atmosfera, brak komunikacji, brać chęci pomocy dla osoby wdrażającej się, w ofercie pracy informacja wysokie standardy - tylko czego i gdzie ??

Pracownicy Zwiali Potrzeba 18

treść ogłoszenia Firma Liberty Poland S. A autoryzowany przedstawiciel Sieci Plus i Cyfrowego Polsatu aktualnie poszukuje 18 osób do zespołu sprzedażowego Od kandydatów wymagamy: - zaangażowania - łatwości nawiązywania kontaktów - aktywnego uczestnictwa w szkoleniach Oferujemy: -stałą pracę w Centrum Miasta -wysokie zarobki (podstawa + premie) -pakiet szkoleń -rozwój umiejętności interpersonalnych -jasno określoną ścieżkę kariery -Multisport i Lux Med Do zakresu Twoich obowiązków będzie należało: - aktywna sprzedaż usług sieci Plus i Cyfrowego Polsatu Jeśli jesteś zainteresowany-Aplikuj!

@Pracownicy Zwiali Potrzeba 18

Dzień dobry, Zwiększone zapotrzebowanie na pracowników tego kanału wiąże się z jego rozwojem. Z oferowanych wakatów dostępne są jeszcze 4 – zapraszamy do aplikowania!

Premia 3 zł
@Liberty Poland

co się stało z poprzednimi pracownikami ?

@Pracownicy Zwiali Potrzeba 18

wysokimi zarobkami nazywacie najniższą krajową ?

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Poland - Chorzów

• Jak się pracuje w Liberty Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Liberty Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liberty Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Liberty Poland?

Kandydaci do pracy w Liberty Poland napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Liberty Poland