Opinie o Agroland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agroland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agroland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agroland Sp. z o.o. w Warszawa

kandydatka Nowy wpis

Rekrutacja ogólnie dziwna. Zaznaczam, że jestem osobą bez doświadczenia w spedycji i byłam rozpatrywana jako kandydat do przyuczenia. Pierwsze spotkanie z Dyrektorką to taka standardowa rozmowa rekrutacyjna. Nie było odzewu w ciągu 1-2 tygodni, więc sobie dałam z Nimi spokój. Po miesiącu znikąd zadzwonili i zaprosili mnie na drugą rozmowę. Pomyślałam, że z ciekawości pójdę – pewnie kogoś mieli i się wykruszył. Na drugiej rozmowie był też obecny Prezes i spotkanie sprowadziło się do tego, że śmiałam zaproponować podstawę 3500 netto, na co wyjęto tabelkę z kosztami utrzymania pracownika zależnie od wypłaty i mi tłumaczono że żądana kwota jest zbyt wysoka. Nie komentuję, pozostawiam do oceny czytelnika… W sumie nie wiem, po co fatygowali mnie na tę drugą rozmowę, bo o nic dodatkowego mnie nie pytali, a swoje widełki podałam przecież na pierwszym spotkaniu. Takie trochę marnowanie czasu. Może Prezes chciał tylko zobaczyć jak wyglądam… Nie wiem, co postanowią dalej, ale jakby się pojawiła oferta pracy, to jej nie przyjmę. Zdziwiło mnie też żądanie okazania dokumentów potwierdzających wykształcenie i zatrudnienie (na etapie, kiedy mi nic jeszcze nie zaproponowali) i żądanie wskazania osób z poprzednich firm do uzyskania referencji – nie spotkałam się z czymś takim w innych rekrutacjach, w jakich brałam udział.

pracownik Nowy wpis

Dlaczego negatywne opinie są usuwane ? NIE POLECAM TAM PRACY!

Wiktoria Nowy wpis

A możecie coś więcej o tej rozmowie powiedzieć? Jak ona wygląda, ciekawa jestem też czy to norma że właściciel "chamsko" traktuje rezygnację?

Karolina Nowy wpis

@anonim a ile Ci zaproponowali na start ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agroland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

To co mi zaproponowali na start to jakiś żart.

Byłem tam ostatnio na rozmowie, zarobki są naprawdę śmieszne. Zostałem jeszcze chamsko potraktowany przez szefa tego przybytku jak odrzuciłem "szczodrą" ofertę tego pana.

anb

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej na magazyniera zarobi jakie tutaj proponują to jakaś kpina. Straciłem 2 godziny swojego życia.

Przemek

Firma pełna Januszy zarobki słabe.

Zostaw merytoryczną opinię o Agroland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agroland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agroland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agroland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Warszawa
  • NIP: 5420011237 REGON: 50264349 KRS: 0000136881